|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ginekolozi u Tuzli
20.11.2009 14:07:01   
Tresnja
Cao moje drage trudilice i mamiceuser posted image .Zanima me ko vam vodi trudnocu,kakv je vas ginekolog i kojeg preporucujete?!Ja sam bila kod dr. Azre Blitvic jako fina doktorica,veoma prijatna i neosjecam se neugodno kada odem kod nje na pregled. Cijene su regularne mislim da nije skupa mada ne znam kako se kod ostalih doktora privatno krecu cijeneuser posted image Kakvo je vase iskustvo?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.11.2009 14:12:34   
Nunichi
Dr. Blitvic je i moja doktorica. Ona mi je i trudnocu vodila. Ja sam prezadovoljna bila svaki put, a i sad nakon poroda idem njoj.
Cijene kod privatnika su uglavnom slicne.

(odgovor članu Tresnja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.11.2009 21:34:02   
dina_89
ja sam isto isla kod Azre i bila sam jako zadovoljna, ona je moja preporuka svakako

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ginekolozi u Tuzli
21.11.2009 8:06:32   
w.pooh
Ja sam išla kokd dr.Amele Ađajlić u Dom zdravlja i kod nje privatno na UZ i bila sam zadovoljna..i poslije poroda sam išla kod nje privatno


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ginekolozi u Tuzli
22.11.2009 14:31:00   
lekica83
Ja idem privatno kod dr Elmire Hajder, malo je skuplja nego ostali privatnici a radi i na Gradini. Pregled radi s color dopplerom pa je zbog toga skuplje ali ja sam zadovoljna njenom uslugom.

_____________________________

Nase blago je zasjalo u maminom narucju 03.01.2010.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ginekolozi u Tuzli
22.11.2009 17:23:42   
manuela RR
Kad sam bila trudna išla kod Balića privatno,a kod Amele Adžajlić u Dom zdravlja.
Ne mogu reći da sam prezadovoljna ali znam da su bar stručnjaci u pitanju.
Sad ne idem nikomeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu lekica83)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ginekolozi u Tuzli
22.11.2009 20:33:02   
andjela I
Ja idem kod dr Devlete Balic i prezadovoljna sam, ona mi je i trudnocu vodila..
Meni je ona super prvo kao covjek, pa onda kao ljekar..

_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ginekolozi u Tuzli
23.11.2009 1:49:58   
triplemama
Azra Blitvić user posted image user posted image user posted image super doktorica, iskrena, otvorena i ako se šta može odraditi na knjižicu šalje te da uradiš ako ne ona sve ima. ne smišlja dijagnoze da bi uradila i naplatila neke nalaze kao neki drugi doktori a posebno dr. B.... user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ginekolozi u Tuzli
23.11.2009 8:51:17   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: triplemama

Azra Blitvić user posted image user posted image user posted image super doktorica, iskrena, otvorena i ako se šta može odraditi na knjižicu šalje te da uradiš ako ne ona sve ima. ne smišlja dijagnoze da bi uradila i naplatila neke nalaze kao neki drugi doktori a posebno dr. B.... user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bas tako!

I jos da dodam, jedan dr. mi je u 14-oj sedmici rekao da nosim musko i to na 4D UZ (koji sam mu platila 250km), a ona mi je sutradan na obicnom UZ rekla ne ne, ovo je curica. I bila je upravu! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ginekolozi u Tuzli
24.11.2009 10:55:58   
velika tiba
Zdravo dragim trudnicama,

Meni trudnocu u Tuzli vodi dr. Fedja Omeragic i veoma sam zadovoljna nacinom na koji on radi. S obzirom da nemam nikakvih problema u trudnoci, dosta se fokusira na ravnomerno dobijanje na tezini i veoma je striktan po tom pitanju na cemu sam mu zahvalna jer da nije takav ko zna koliko bih se ugojila. Druga stvar koja mi se jako svidela je to sto zaista potencira to da trudnoca nije nikakva bolest vec jednostavno drugo stanje koje je sasvim normalno i sve podredjuje tome.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ginekolozi u Tuzli
11.12.2009 10:49:08   
azrolika
moju trudnocu je takodjer vodio dr. omeragic u tz i mogu reci da sam jako zadovoljna. bilo bi dobro kada bi i doktori u bolnicama bili tako ljubazni!

(odgovor članu velika tiba)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ginekolozi u Tuzli
11.12.2009 12:30:43   
Anoniman
Moju trudnoću je vodila Amra Habibović ili je Hatibović ne pamtim prezimenauser posted image u domu zdravlja i privatno super je i dalje idem kod nje...Ja sam prezadovoljna jedina mana što je uvijek gužva, jer sve hoće kod nje...

(odgovor članu azrolika)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ginekolozi u Tuzli
15.12.2009 16:06:50   
mamica87
Moju trudnocu je vodio prof. Fatusic jako sam zadovoljna s njim i svakom bi ga preporucilauser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ginekolozi u Tuzli
30.12.2009 20:01:28   
Koalinka
Pozdrav,
Prvu trudnoću mi je vodio i porodio me rahmetli dr.Šahinpašić, bio je veliki stručnjak!
Drugu trudnoću dr.Amela Adžajlić, posebna žena, tako velika a tako jednostavna, odgovorna, posvećena, mirna, staložena, normalna, pristupačna.
Porodila me dr.Enida Nevačinović, za 5!
Nastavit ću preglede kod dr. Adžajlić.

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ginekolozi u Tuzli
30.12.2009 23:07:52   
triplemama

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: triplemama

Azra Blitvić user posted image user posted image user posted image super doktorica, iskrena, otvorena i ako se šta može odraditi na knjižicu šalje te da uradiš ako ne ona sve ima. ne smišlja dijagnoze da bi uradila i naplatila neke nalaze kao neki drugi doktori a posebno dr. B.... user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bas tako!

I jos da dodam, jedan dr. mi je u 14-oj sedmici rekao da nosim musko i to na 4D UZ (koji sam mu platila 250km), a ona mi je sutradan na obicnom UZ rekla ne ne, ovo je curica. I bila je upravu! user posted image user posted image user posted image




To je taj doticni DR B.... hehehehehe

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ginekolozi u Tuzli
4.1.2010 14:38:17   
Sonja
IZVORNA PORUKA: triplemama

Azra Blitvić user posted image user posted image user posted image super doktorica, iskrena, otvorena i ako se šta može odraditi na knjižicu šalje te da uradiš ako ne ona sve ima. ne smišlja dijagnoze da bi uradila i naplatila neke nalaze kao neki drugi doktori a posebno dr. B.... user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
osjetila sam njegovu pohlepu na svojoj kozi...
treba da ga bude sramota

ja sam isla kod dr.Hajder i zavalila mi cijenu ....kad se nisam onesvijestila...doktorica je super strvarno al brate skupa..
poslije sam isla kod Mahire Jahic u DZ i zadovoljna sam...sad planisram kod Azre Blitvic na prvi pregled poslije porodauser posted image sramota(jesam poranila)user posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ginekolozi u Tuzli
18.1.2010 12:05:41   
samedi
Zna li neko gdje radi privatno dr.Enida Nevacinovic??? Please odgovor hitno mi je !!!

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ginekolozi u Tuzli
24.5.2010 22:59:13   
Anidae
Iskustva razlicita... Dr. Aza Zigic u Domu zdravlja-promjenljivog raspolozenja, stoga nisam vise njen pacijent... Dr. Azra Blitvic (privatno)-obicni pregled, sve extra, pohvale... dr. Tulumovic (operacija)-na Gradini, extra doktor, sve pohvale,... Trudnocu mi vodi dr. AMELA ADZAJLIC i to u Domu zdravlja, extra je zena, uvijek strpljiva i puna razumjevanja, trudnoca mi je rizicna a ipak mi nije pravila paniku, cak stavise nisam ni znala da zena ima svoju ordinaciju privatno, dakle za sve pretrage sam dobila valjane uputnice i nalaze i nisam platila ni feninga (sve na ovjerenu zdravstvenu knjizicu). Cekanje u Domu zdravlja je relativno,zavisi od potrebe nekog pregleda i slicno a postoji i zakazivanje termina... Zbog spleta okolnosti bila sam na UZ u "bivsoj Kreki", UZ mi je radila dr. Vesna Zulcic-Nakic, bila je gruba, odvratna, UZ je obavila na oba nacina, bez gela, imala sam modrice po stomaku kasnije i navodno je (najgore od svega) vidjela kao neku anomaliju na plodu. Dr. Balic je pogledao taj nalaz i slozio se sa njenim misljenjem (bez ikakvog opet valjanog pregleda koji mi je mogao uraditi u DZ na njihovim aparatima). Dakle, javna tajna je da su htjeli da im se dodje privatno. Od svoje sam doktorice (nakon 10 dana nerviranja) dobila uputnicu za konzilijum na Gradini...S bebom je naravno sve uredu (u sta nisam ni sumnjala) a pregledale su me fine doktorice dr. Radoncic i dr. Klempic... Sve pohvale i za dr. Amru Habibovic (opet DZ Tuzla) koja me je, zbog odsustva moje doktorice Amele, primila i od koje sam dobila savjete i informacije o svemu sto me zanimalo user posted image

_____________________________

Mama i tata ocekuju svoga djecaka polovinom avgusta...
Prezivjeli smo sve i svasta i dogurali do 8.-og mjeseca :)

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ginekolozi u Tuzli
28.5.2010 10:27:01   
Sonja
dr. Klempic je bio moj doktor na porodu mada ga nigdje nije bilo..samo me zakrpiouser posted image
on je meni grub bas al je onako fin...
jos je reko mm da sam razmazenauser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ginekolozi u Tuzli
1.6.2010 15:50:28   
Drenka
Meni trudnoću vodi takođe dr.Azra Blitvić i veoma sam zadovoljna.
Kod Balića bila na 4D uz i na žalost beze potrošenih 250 Km.
Za sat i nešto pregleda nije se udostojio da progovori;
više mi dr.Blitvić objasni za 5 min. običnog uz.nego on za svo to vrijeme.užas

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ginekolozi u Tuzli
1.6.2010 22:58:51   
Sonja
ma balic je meni katastrofa stvarno..on je proklet..nikad mu dosta
meni reko da nikad necu moc imati djece..c c c djevojci od 19 godinauser posted image
uh kad se sjetim
a masala mom Adinu vec godinauser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Drenka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ginekolozi u Tuzli
2.6.2010 7:53:40   
fado
Drage moje,
Čitam ove komentare pa se i ja želim uključiti. Obišla sam sve pomenute ginekologe u Tuzli i ne slažem se bas sa svim komentarima. Ja sam sada pacijent dr Azre Blitvić. Žena je stavrno super u svakom pogledu. Što se tiče Doma zdravlja nemam posebnih komentara. Moje iskustvo je da su sve dobre dok vas ne prebace u svoju ordinaciju-privatnu. To je bio i jedan od razloga sto sam se i odlučila da idem kod dr Blitvić koja radi samo privatno. Što se Balića tiče ne bih se složila u potpunosti. Ja znam da dr Blitvić lično šalje njemu pacijente na taj famozni 4 D (Slala je jednu moju rodicu i drugaricu). A vala skup je!
Što se tiče doktorica po Gradini nemam posebnog iskustva. mene je prvi put porodila doktorica Balić i bilo je sasvim ok.
Za dr Hajder sam čula da guli i da je pregled trudnice 150 maraka dok je kod drugih 50km. Mislim da je i to preskupo. Al svako svoje zna.
Što se dr Feđe tiče od svojih jaranica sam čula da je sasvim ok.
Eto drage moje, ovo je moje prvo uključivanje i nadam se da ćemo i dalje razmijenjivati ginekološka iskustva!!!user posted image

(odgovor članu Tresnja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ginekolozi u Tuzli
2.6.2010 13:00:47   
Sonja

IZVORNA PORUKA: fado


Za dr Hajder sam čula da guli i da je pregled trudnice 150 maraka dok je kod drugih 50km. Mislim da je i to preskupo. Al svako svoje zna.



okusila na svojoj kozi...
prvi pregled poslije uradjenog pozitivnog testa..odem njoj u zabiberi mi ba
al to je zato sto ona gleda na color dopler a ne na obicni uzv
kao dok. je zaista predobraa,pravi specijalista ima extra pristup al djaba joj kad ja nemam te pare da joj idem..
jednom i nikad vise al samo zbog finansija..

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu fado)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ginekolozi u Tuzli
2.6.2010 22:43:55   
Lulu_08
Za doktoricu Balic sam cula sve najbolje, da je profesionalna a ujedno i ljubazna, o doktoru Balic i nisam bas cula neke pohvale. Ja sam licno isla kod dr. Sherak na Gradini, i to od polovine trudnoce tek (prije toga me je vodila dr. Nermina Dzibric u Lukavcu). Dr. Sherak me i porodila, carski rez, nazalost je morala otputovati na seminar, te su se svi doktori poslje nje ponasali uzasno, cast izuzetcima. Za dr. Azru i dr. Fedju sam takodjer cula samo pohvale. user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ginekolozi u Tuzli
3.6.2010 7:04:43   
misel
e pa de da se i ja javim nakon deset godina braka i kojekakvog hodanjapo nadri doktorima u dz i nekim privatnicima otisla sam kod dr devlete balic i nakon cetiri mjeseca evo me trudna i zahvalna sam dr D Balic do nebaa dr blitvic ne bi otisla ni pod razno moja rodica je zbog nje izgubila bebu i ona kad glavom nije platila bubrezi joj bili stali i jedan dio jetre

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *