|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jos nije kasno..Pomoc porodicama iz Srebrenice
5.11.2009 11:43:49   
milomoje
Nazalost kasno vidjeh ove teme na forumu RR..
U ponedeljak sam poslala paket viska odjece mami da proslijedi za ovu akciju. Jucer je kontaktirala osobu koja je navedena i odnijece danas.. pa rekoh mozda jos neko stigne poslati bilo sto.... meni licno odjeca je uvijek problem, jako cesto kupujem, hmmm slaba sam na to.. a sada mi treba vise prostora za bebaca, pa sam svoju odjecu tako reducirala..
Inace na koji nacin bi se jos odjeca mogla pokloniti onima koji trebaju, ako imate ideja ili znate... javite
A ovdje slijede informacije o pomoci za porodice u Srebrenici:

Akcija Posjeta Srebrenici na programu TVSA
datum objave: 03. 11. 2009 | 0 komentara
Do 7. novembra 2009. godine traje aktivnost prikupljanja osnovnih životnih namirnica i odjeće, a koja je namijenjena socijalno ugroženim porodicama iz Srebrenice, nakon čega će biti upriličena posjeta.

U subotu 7. novembra mladi ljudi iz BiH praćeni kamerama sarajevske kantonalne televizije “TVSA” će uručiti pomoć na kućne adrese u Srebrenici.

Poziv za sve koji ne oskudijevaju ni u čemu, a ponekad nisu svjesni činjenice da je onima koji nisu tako srećni, i najmanja pomoć velika, ostaje otovoren, da se priključe i aktivno učestvuju u ovoj aktivnosti.

Za više informacija nazovite 061 578 576 (Naida Kurdija)

Cijelu priču o dodjeli pomoći najugroženijima možete pogledati u Dnevniku TVSA u nedjelju 8. 11. 2009 u 18:30 sati.


http://sarajevo.co.ba/posjeta-srebrenici-na-programu-tvsa/


< Poruku je uredio milomoje -- 5.11.2009 11:44:49 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jos nije kasno..Pomoc porodicama iz Srebr...
6.11.2009 11:46:08   
milomoje
Ah, pa niko nije ni opazio ovaj post user posted image

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jos nije kasno..Pomoc porodicama iz Srebr...
6.11.2009 14:21:57   
M kao Mama
Jeste drage vjerovano, ali u ovom momentu na RR u toku je nekoliko humaniratnih akcija, na kojima se aktivno radi. Vjerujem da je to jedini razlog.

A tebi svaka čast na incijativi.

Ne sumnjam da će ova akcija usjeti.

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *