|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partnera?
27.4.2011 11:20:32   
teacher75
Ne znam postoji li ova tema, a ako ne postoji mislim da bi bilo zanimljivo procitati razne romanticne (neromanticne) priceuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 27.4.2011 11:22:49 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 11:25:54   
chuci
pa što ti neispriča svoju?

mm i ja smo se upoznali na naučnom sajmu u srednjoj školi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image freaks

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 11:26:41   
chuci
e joj tičerko ima tema
http://www.ringeraja.ba/forum/m_61264/mpage_1/key_/tm.htm#83385

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 11:28:32   
teacher75
nisam znalauser posted image ispricacu al sad nemam inspiraciju i ne da mi se puno pisatiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 11:30:43   
Ilhana RR
Upoznala nas jedna nasa jaranica kada smo izlazili u Club Boemi u Sarajevu... zahvalna joj do neba =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 11:34:34   
mama75
IZVORNA PORUKA: chuci

pa što ti neispriča svoju?

mm i ja smo se upoznali na naučnom sajmu u srednjoj školi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image freaks


user posted image Kako romanticno user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 11:35:53   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: chuci

pa što ti neispriča svoju?

mm i ja smo se upoznali na naučnom sajmu u srednjoj školi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image freaks


user posted image Kako romanticno user posted image


sad sam procitala na onoj drugoj temi, super pricauser posted image a veceras cu ja da napisem nasu, dok vidim hoce li moderatori zakljucati ovu temu pa da znam gdje cu pisatiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 11:46:55   
henna ze
uhh u prodavnici..tako je imao dobru prasu..moji roditelji poludili svaki dan jeli prasu..
prvi susret u prodavnici gdje je radio..ja kupovala milku čokoladu (i imala sam vezu od 4 godine),koji osmijeh..ja izašla i mami govorim vidi ga što je sladak..prošla godina.. dana ja kupim prasu...pa opet se gledamo..pa onda dodjem da kupim banane..prodjem 7 prodavnica dodjem da nešto kupim i jednog dana kaže jelda ti imaš onog momka..aha..šteta al hajd ti sa mnom na kafu...tih dana se nekako i desilo da prekinem sa svojim..izadjem sa MM..vala baš mi fajne..šesti dan eto ti njega nosi prsten..mjesec i 10 dana mi na svadbi..
eto uskoro će 10 godina braka, zabavljanja i poznavanjauser posted image user posted image
haman prasa nam je simbol ljubaviuser posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 11:54:17   
happysmile
ja svog upoznah u amiđinom klubu, ja se pravila vazna stojim na visini i razgledam i komentarisem drugarici nista spacno od muske ponude nema i pogled mi zape na jednog, rekoh vidi sto u momka oci sjaje, i ostane na tome. pola sata kasnije on se gurka do naseg stola, i kao sve slucajno i nehotice pa se kao od silne guzve i guranja on spotakne i mene uspije gurnuti i kao izvini, eto da te pocastim picem sto te gurnuhuser posted image user posted image user posted image
i kroz pricu tamo ovamo ja nezainteresovana fol, i pred kraj se ponudi da me otprati kuci( a kuca dva ulaza dalje ). sutradan se cijeli dan motao oko kuce dok nisam izasla, i kao eeej pa sta ima ja slucajno prolazio, vidi slucajnosti jesi slobodna da odemo na kafu kad se vec sretosmouser posted image user posted image user posted image
otisli na kafu poceli izlaziti, veza trajala 6 godina i evo u braku vec 4 divne i sretne god.user posted image user posted image user posted image
i juce mi rece 3 maja nam 10 godina kako smo skupa( ja zaboravila skroz ), godisnjica braka je u augustu, ali eto on broji i datum kada smo izasli, elem pravo je romanticanuser posted image user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 11:58:20   
teacher75

IZVORNA PORUKA: henna ze

uhh u prodavnici..tako je imao dobru prasu..moji roditelji poludili svaki dan jeli prasu..
prvi susret u prodavnici gdje je radio..ja kupovala milku čokoladu (i imala sam vezu od 4 godine),koji osmijeh..ja izašla i mami govorim vidi ga što je sladak..prošla godina.. dana ja kupim prasu...pa opet se gledamo..pa onda dodjem da kupim banane..prodjem 7 prodavnica dodjem da nešto kupim i jednog dana kaže jelda ti imaš onog momka..aha..šteta al hajd ti sa mnom na kafu...tih dana se nekako i desilo da prekinem sa svojim..izadjem sa MM..vala baš mi fajne..šesti dan eto ti njega nosi prsten..mjesec i 10 dana mi na svadbi..
eto uskoro će 10 godina braka, zabavljanja i poznavanjauser posted image user posted image
haman prasa nam je simbol ljubaviuser posted image user posted image

eto vas ko u Velsu- Velsanima je simbol prasauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 11:58:20   
palachinken
IZVORNA PORUKA: henna ze

uhh u prodavnici..tako je imao dobru prasu..moji roditelji poludili svaki dan jeli prasu..
prvi susret u prodavnici gdje je radio..ja kupovala milku čokoladu (i imala sam vezu od 4 godine),koji osmijeh..ja izašla i mami govorim vidi ga što je sladak..prošla godina.. dana ja kupim prasu...pa opet se gledamo..pa onda dodjem da kupim banane..prodjem 7 prodavnica dodjem da nešto kupim i jednog dana kaže jelda ti imaš onog momka..aha..šteta al hajd ti sa mnom na kafu...tih dana se nekako i desilo da prekinem sa svojim..izadjem sa MM..vala baš mi fajne..šesti dan eto ti njega nosi prsten..mjesec i 10 dana mi na svadbi..
eto uskoro će 10 godina braka, zabavljanja i poznavanjauser posted image user posted image
haman prasa nam je simbol ljubaviuser posted image user posted image


user posted image user posted image Super priča!

Inače,  tvoj muž je meni simbol za povrće user posted image user posted image Valjda kako je dugo radio na voću i povrću, po raznim nekim lokacijama. Mislim da ga sva čaršija zna user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 12:12:28   
salmy
Ja...ratni period,moj prvi posao(17 godina) jedan kafic kod opcine stari grad
mlada ne iskusna,djete....ali moralo se raditi..rat...granate.... smrtuser posted image   
A On stariji iskusniji momak,tadasnji krim inspektor u istoj opcini,frajer....vazan....bitna karika tadauser posted image  
I eto pogledi se sreli,kafica se popila...dan po dan.....proleti godina,sjecam se da smo skoro svaku noc bili gosti u jedinoj tadasnjoj kafani koja je bila idealno mjesto za sakriti se od granata a zvala se Bambus( jos uvijek se zoveuser posted image ),izlazili(cuj izlazili a rat) a jesmo fakat.Tada sam zivjela na Bjelavama..pa smo znali ulicice koje su manje izlozene granatamauser posted image  
Bilo vjencanje,skromno( bez struje vode sa brdom granata),al je bilo
Cudni su putevi Boziji.....eto furamo sad u 16 godisnjicu zajednicog zivotauser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 12:31:20   
sanela.asja
Kod mene je malo cudna prica..
Moj muz je taksista,a druzio se sa mojim tadasnjim momkom koji je bio kretenuser posted image ja sam bila 4-ti srednje i tako mene i tog mog momka moj muz je vozio kuci iz kafica isl..nekad i sjedio snama...tako smo poceli izlaziti zajedno moj muz s curom,a ja sa svojim momkom i postali smo stvarno exstr exstra drugovi druzili smo se tako jedno 4 mjeseca moj muz prekida s curom, a ja mozda sedmicu posle s tim momkom(saznala sam da me vara)user posted image ..I jednog dana ja cekam taksi na stanici kad moj jaran (sadasnji muz) i odemo na kafu ispricamo se,izjadamo jedno drugom....razmjenimo brojeve onako drugarski da nekad popijemo kafu i tak user posted image druzili smo se jedno mjesec dana izlazili na kafe,nekad i na pice al sve drugarski stvarn mi je bio dobar drug dana danas je mogu mu reci sve bas sve user posted image user posted image ..Jedno vece smoizasli on i ja u restoran a drustvo je trebalo doci..tako smo cekali,razgovarali i odjednom poljubac on mene poljubi ja njemu sta ti bolan bi??user posted image user posted image kaze on ja nemogu vise da izdrzim ja sam se zaljubio hocu ozbiljnu vezu bla bla ona muska lafina user posted image i pristanem jauser posted image zabavljali smo se 6 mjeseci i tu u tom istom restoranu gdje me poljubio me je i zaprosiouser posted image ...Sad zivimo sretno,zaljubljeno ,drugarski imamo kcerkicu,a drugo je na putuuser posted image user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 12:41:17   
veeseelaa
u srednjoj školi.... u IV godini.... prebacio se iz MUP-a u gimnaziju i tako uletio u moj životuser posted image user posted image user posted image .... zajedno smo otišli na eksurziju i od tada je nastala velika romansa koja je trajala 11 godina.... bila je to ona prava školska ljubav, zajedno sjedili, zajedno učili, luftali.... dernečili....
a kad bi se posvadjali, oboje sljedeći dan ne bi došli u školu ne bil napakostili jedno drugom hahahha
profesori su nas voljeli, bili smo super par.... user posted image  a i sad smo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 12:44:38   
Honey3
mashallah salmy,tu smo mi negdje sa stazomuser posted image
mm i ja smo se upoznali kod mene kuci u ratu,on bio u jednoj elitnoj jedinici koja je dosla u nase mjesto,tu im kasarna bila....moj otac je takodje bio kod njih i jednog petka poslije dzume dovede on njih nekoliko na kafu i rucak,ka d sam ga vidjela odmah je bilouser posted image i tako smo se prvo poceli druziti,lafo jarani a odmah ludi bili jedno za drugimuser posted image samo smo imali problem njemu se svidjala moja drugarica a ja se zabavljala sa njegovim drugom i to je trajalo sve dok me nije pitao da se zabavljamo,ma na sve zaboraviliuser posted image i prvu noc kad smo se poceli zabavljati,malo smo se duze zadrzali blizu moje kuce,kad ja moj otac ide i zove me i to ljutito mi govori "brzo kuci"user posted image a ja u zemlju da propadnem od stida...i dobijem zabranu izlazaka 15 danauser posted image ali smo za to vrijeme znali osvanuti na telefonu.......a poslije moj otac i mm postali pravi pajdasi i dan danas je takouser posted image uf bili smo ludo zaljubljeni i ludo ljubomorni,nekad je to zabavljanje bilo pravo mucenje,zabavljali se tri godine,a kad smo se vjencali,oboje bukvalno smirili brigu i sad je nas brak pun ljubavi i tolerancijeuser posted image user posted image user posted image eto juce smo napunili cetrnaest godina sretnog braka i  nas dvoje smo  isli sami na rucak e onda smo kuci sa djecicom proslaviliuser posted image




_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 12:50:49   
veeseelaa
tako smo se prvo poceli druziti,lafo jarani a odmah ludi bili jedno za drugim samo smo imali problem njemu se svidjala moja drugarica


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 12:57:22   
Honey3
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tako smo se prvo poceli druziti,lafo jarani a odmah ludi bili jedno za drugim samo smo imali problem njemu se svidjala moja drugarica

dok mene nije upoznao moja vesela i jos ko fol jedno vrijemeuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 12:58:01   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 13:04:09   
Honey3
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
a kad bi se posvadjali, oboje sljedeći dan ne bi došli u školu ne bil napakostili jedno drugom hahahha
hehe,ovo mi se pravo svidjauser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
27.4.2011 13:25:37   
Nedi
Inače nikako nisam voljela taj klub sve mi je u njemu smetalo. Pogotovo zimi, zagušljivo, glasno, gužva...puno neke raje kojoj je bilo važno da se vidi da su oni tu. Ali otišla sam jedanu subotu sa kolegicama i još jednu iza toga. Meni se ide kući već je 03 sata ali one malo popile i neda im se. Sjedim sama i tipkam na mobitelu one plešu,  kad prilazi mm: Možemo li se upoznati? Upoznamo se progovorimo koju (koliko je to uopće moguće pri toliko decibela) traži broj i ja mu dam.
Tako pričam rodici da sam upoznala nekoga ali da se uopće ne sjećam kako izgleda i ne znam šta ću ako me nazove, mislim kako ću ga prepoznati. Kaže ona da je najbolje da se dogovorim na nekom mjestu gdje nema mnogo ljudi tako da imam manju šansu da promašim i da obavezno dođem ranije jer bolje je da on meni priđe. Hahaha tako je i bilo.
Izađemo i kaže da me je primjetio i prošle subote i da ove subote nije dopustio da pobjegnem...i eto tako se zabavljali godinu i 4 mjeseca, sad smo u braku i imamo svog malenog princauser posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
29.4.2011 16:00:51   
sabinos
IZVORNA PORUKA: Nedi

Inače nikako nisam voljela taj klub sve mi je u njemu smetalo. Pogotovo zimi, zagušljivo, glasno, gužva...puno neke raje kojoj je bilo važno da se vidi da su oni tu. Ali otišla sam jedanu subotu sa kolegicama i još jednu iza toga. Meni se ide kući već je 03 sata ali one malo popile i neda im se. Sjedim sama i tipkam na mobitelu one plešu,  kad prilazi mm: Možemo li se upoznati? Upoznamo se progovorimo koju (koliko je to uopće moguće pri toliko decibela) traži broj i ja mu dam.
Tako pričam rodici da sam upoznala nekoga ali da se uopće ne sjećam kako izgleda i ne znam šta ću ako me nazove, mislim kako ću ga prepoznati. Kaže ona da je najbolje da se dogovorim na nekom mjestu gdje nema mnogo ljudi tako da imam manju šansu da promašim i da obavezno dođem ranije jer bolje je da on meni priđe. Hahaha tako je i bilo.
Izađemo i kaže da me je primjetio i prošle subote i da ove subote nije dopustio da pobjegnem...i eto tako se zabavljali godinu i 4 mjeseca, sad smo u braku i imamo svog malenog princauser posted image


aj je li ovo colegium?i meni je vala mrzak biouser posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
29.4.2011 16:06:20   
emma.L
Već napisah ICQ rules user posted image ! A prva kava popijena u Happy-u u Hrasnom user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
29.4.2011 16:56:31   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: emma.L

Već napisah ICQ rules user posted image ! A prva kava popijena u Happy-u u Hrasnom user posted image .


ko zna mozda sam vam bila ublizini i gledala, ni ne znajuci, kako se ljubav radja

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
29.4.2011 17:24:56   
babina beba
Sms-om...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
29.4.2011 17:38:29   
Apotekarka
Hm...Moja pric je malo cudna...
IMala sam jednu veliku ljubav,daljina nam je bila problem i eto nikad pravo ko par nsmo skupa bili....
Moj rođak je pravio oprostajnu jer je trebao u vojsku i pokupili se mi u taj gradic gdje zivjela ta moja ljubav,bila sam presretna u nadi da cu ga sresti...jA,rođak i njegove dvije rodice...I naravno nisam ga srela ali sam srela svom sadasnjeg muza...U istom gradu zivjeli i to malom gradicu a nikad se nismo sreli tu,vec u sasvim drugom gradu doduse studirao je u Sarajevu i vikendom dolazio...Dosao je s prijateljima koji poznaju mog rođaka i prolio pice na mene bila sam ljuta(ja se sreduila minjak,fazoni a bazdim na alkohol) i tako pricali,malo i plesali,saamo sam 18 god tad imala i zezao me daj osobnu da provjerim...Nije mi se pretjerano svidio,bio mi je vise simpatican Nakon sedmicu mi poslao por je li se rukav osusio...I eto kroz neko vrijeme na jednom koncertu se sreli i tu je pocela nasa veza koj je trajala 3 godine a eto sad smo 3,5 godine u braku...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *