|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 13:33:26   
Anoniman
Uvijek sam govorila da muškarac ne može niže pasti osim kada podigne ruku na ženu.....
Odrasla sam u porodici u kojoj je bilo i svađe i galame,moj otac je i hodao i koscka pa nebi me iznenadilo i da je varao moju mamu ali nikada-nikada nije podigao ruku na moju mamu....

Moj suprug,moj priatelj,osoba u koju sam se klela koji je samnom već 10 godina je to danas uradio.U trenutku svađe,kada ja nisam htjela više da razgovaram,udario mi je šamar...
Nije me zabolio taj udarac ali me je sam čin toga povrijedio,iznenadio,razočarao.....
Uvijek sam govorila da bi i prevaru možda oprostila ali kada bi me udario nebi ali.....Tu je dvoje dijece,moja ljubav prema njemu,godine i godine bračnog staža.....
Znam da kažu ako te jednom udari udarit će opet ponovo i to me boli,ne znam kada i kako je se pretvorio u ovo što je sad.....
Boli me do srca pa i još dalje,pao je u mojim očima,tolike godine sretnog života čini mi se da su otišle u nepovrat......
Ne tražim objašnjenje,ne tražim pogrdu,optuživanje već savjet,utjehu.....Ali jedino što bi meni sada pomoglo je nešto što može vratiti vrijeme unazad i izbrisati taj trenutak poniženja i razočarenja.....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 13:44:53   
idacha
Draga dusice,

vjerujem da si skrhana skroz... takav cin te prvo sokira, onda boli do srzi.. je li to prvi put u 10 god da se dogodi nesto takvo?
ne znam zaista..ne nalazim opravdanje za takve postupke, otprilike i dijelimo misljenje po pitanju zivota...
jeste da kazu da ako te jednom udari, udarice te i drugi i treci put.. samo ne dozvoli da se ponovi, sta god da odlucila i ne oprastaj lako..
ne znam da li bih ja istog momenta ostavila svog mm da se tako nesto dogodi.. vjerujem da ne bih zbog samara.. mozda zvuci glupo, ali vjerovatno bih pronasla neki nacin da predjem preko tog jednog nemilog cina,zbog svih godina, djece, i vjerovatno da bih sama sebi pljunula zbog toga, ali.. svakako bi trebalo mnogo mnogo vremena i objasnjenja sa njegove strane... a, i mnogo mnogo vremena i volje sa moje..
razmisli, razmisli i razmisli... ti najbolje poznajes sebe, svog muza i vas zivot...
samo ne dozvoli da se taj cin ikada ikada vise ponovi, makar ti ucinila ne znam ni ja sta... nema prava niko dizati ruku na tebe, ni u sali, a kamoli da ''ne boli, ali rusi snove''...
sretno, mila..



_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 13:47:36   
Nedi
Nemam ništa pametno za reći pa ti neću prisjedati na muku praznom pričom ali zato ti šaljemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 13:47:49   
koka i po
kakav savjet da ti dam moja anonimna..
po meni je nesto zadnje to sto se tebi desilo i krajnje kukavicki od tvog muza.
kad se jednom desi...sve su prilike da ce se opet desiti....
da kazem da si ga necim izazvala...ne postoji dovoljan razlog za to sto je on ucinio....
iskreno....da sam na tvom mjestu...ja bih mu ruku odsjekla.
ovako...
pokusaj nekako uciniti da on sam shvati koliko je tezak njegov postupak i neka se postidi osjeti krivim i zatrazi oprost.
udarac je velika stvar u braku.
voli i postuj sebe vise nego prije.neka osjeti da si osoba koja je vrijedna postovanja.
ne dopusti da osjeti koliko te moralno i emotivno "pokosio" njegov udarac .
neka se on osjeti manjim covjekom od tebe.
stavi duso sebe na pijedastal ...i nikad vise ne dopusti da se tako ponasa prema tebi.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 14:02:38   
MicoTico
Nisi nam napisla sta je poslije toga uslijedilo, da li je on olako presao preko toga, kakva je tvoja reakcija u tom istom momentu bila...
Apsolutno NE opravdavam udarce, bez obzira s koje strane oni dolazili.
Milion puta mi dodje da svog muza osamarim kad se nesto sporjeckamo, ali to nikad ne uradim, iz , prije svega, postovanja i ljubavi prema njemu. Sigurna sam da je i njemu tako, jer ima posla sa pravom "jezicarom" tj. sa mnomuser posted image user posted image user posted image . MM je puno stalozenija osoba od mene i sto se kaze "ne ide na prvu".
Kazu da ako je jednom, i drugi ce put! Ti najbolje poznajes svog muza i mozes zakljuciti da li ova tvrdnja vazi i za njega!
Saljem ti jedan veeeliki user posted image !



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 14:18:00   
henna ze
user posted image user posted image user posted image za tebe..a za tvog mužauser posted image
strašno mi je to..jedino preko čega ne bih mogla preći..ni zbog sebe ni djeteta...i nema opravdanja za to...žao mi je beskrajno..i nadam se da će uspjeti da preguraš to na način koji je najbolji za tebe...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 14:18:19   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: MicoTico

Nisi nam napisla sta je poslije toga uslijedilo, da li je on olako presao preko toga, kakva je tvoja reakcija u tom istom momentu bila...
Apsolutno NE opravdavam udarce, bez obzira s koje strane oni dolazili.
Milion puta mi dodje da svog muza osamarim kad se nesto sporjeckamo, ali to nikad ne uradim, iz , prije svega, postovanja i ljubavi prema njemu. Sigurna sam da je i njemu tako, jer ima posla sa pravom "jezicarom" tj. sa mnomuser posted image user posted image user posted image . MM je puno stalozenija osoba od mene i sto se kaze "ne ide na prvu".
Kazu da ako je jednom, i drugi ce put! Ti najbolje poznajes svog muza i mozes zakljuciti da li ova tvrdnja vazi i za njega!
Saljem ti jedan veeeliki user posted image !




Ista situacija i kod mene, hehe.

Elem da ne idem OT, jako mi je žao što se to desilo, mogu samo zamisliti kakav je užasno ponižavajući osjećaj nakon tolikih godina, braka i djece zajedno, doživjeti nešto tako nisko........

Čuvaj se mila, razmisli dobro o svemu....

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 14:18:20   
Hanady RR
Koji frajjer...mislim postoje i ljepši i ukusniji načini dokazivanja muškostiuser posted image

anonimna ja nemama savjet da ti dam....

al evo šta bih ja uradila...

okrenula s ei otišla i to bi mu bilo zadnje što je ruku digaoa na meneuser posted image

ljuta sam...ljuta sma što te kao ženu ponizio...ljuta sma što plačeš i na tebe...

Nije vrijedan tvojih suza, bola i razočarenja....

šta god da uradiš vrijeme vratiti nećeš....user posted image
dali možeš živjeti sa tim ti najbolje znaš....user posted image

ali molim te pazi...jer onaj koji to jednom uardi uradit će opet...nemoj to sebi dozvoliti...ko god da si živ si insan i niko nije vrijedan toga bola.
user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 14:23:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedi

Nemam ništa pametno za reći pa ti neću prisjedati na muku praznom pričom ali zato ti šaljemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
potpisujem Nedi.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 14:30:16   
hanabanana
Ja sam tužna...
I prvi put neću ništa reći...neću pametovati...

Ne tražiš savjet....ali mogu opipati tvoju tugu, jer i mene je dotakla kroz tvoj post.
Tuga zbog rušenja konstrukcije koja je nosila život. ( koji smo mislili da imamo )

user posted image

< Poruku je uredio hanabanana -- 15.4.2011 14:32:07 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 14:35:44   
SailorMoon
Jako jako tuzno. Neznam sta bi ti rekla. Tesko je otici tako posle toliki godina i 2 djece, ja bi ipak otisla. Mozda bi se vratila ali prvo bi otisla da osjeti i on muku

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 14:47:40   
mama2009
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Jako jako tuzno. Neznam sta bi ti rekla. Tesko je otici tako posle toliki godina i 2 djece, ja bi ipak otisla. Mozda bi se vratila ali prvo bi otisla da osjeti i on muku


potpisujem


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 14:50:18   
bebacha
Stvarno nemam nista pametno napisat.samo me interesuje njegova reakcija poslije toga

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 14:59:27   
ena23
Mila nemam ti sta pametno reci... Ne mogu ni zamisliti kako ti je. Mogu samo reci da mislim na tebe i da mi jezao, osjecam tvoju tugu.
user posted image user posted image user posted image user posted image

Da, mislim da je jako bitno to kako se on sada ponasa.. je li icim pokazuje da mu je zao? Je l ise bar udastojio izvinuti?


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 15:04:44   
hanabanana
On je nebitan u cijeloj ovoj priči.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 15:09:12   
HAHA
Da Bog da mu otpala user posted image .Ti znaš najbolje šta ćeš i kako ćeš,samo ne dopusti da uđeš u začarani krug praštanja i ponavljanja,jer znam takve,koje se nikad nisu izvukle iz njega.

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 15:11:15   
ena23
 Mislim da nije nebitan. Ako se kaje, moli i kumi za oprost mozda nada da ce sve biti u redu i postoji. Ako je otiso od kuce i nema od njega ni traga ni glasa mozda ga je stid sto je to ucinio i ne moze od stida njoj na oci- pa ce da se trudi da se ne ponovi. Ako i dalje ualzi i izlazi normalno u njihovu kucu i zivot- treba bjezati glaovm bez obzira. Moje neko misljenje... mozda totalno bezvezeno ali eto, moje je...




_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 15:13:02   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Uvijek sam govorila da muškarac ne može niže pasti osim kada podigne ruku na ženu.....
Odrasla sam u porodici u kojoj je bilo i svađe i galame,moj otac je i hodao i koscka pa nebi me iznenadilo i da je varao moju mamu ali nikada-nikada nije podigao ruku na moju mamu....

Moj suprug,moj priatelj,osoba u koju sam se klela koji je samnom već 10 godina je to danas uradio.U trenutku svađe,kada ja nisam htjela više da razgovaram,udario mi je šamar...
Nije me zabolio taj udarac ali me je sam čin toga povrijedio,iznenadio,razočarao.....
Uvijek sam govorila da bi i prevaru možda oprostila ali kada bi me udario nebi ali.....Tu je dvoje dijece,moja ljubav prema njemu,godine i godine bračnog staža.....
Znam da kažu ako te jednom udari udarit će opet ponovo i to me boli,ne znam kada i kako je se pretvorio u ovo što je sad.....
Boli me do srca pa i još dalje,pao je u mojim očima,tolike godine sretnog života čini mi se da su otišle u nepovrat......
Ne tražim objašnjenje,ne tražim pogrdu,optuživanje već savjet,utjehu.....Ali jedino što bi meni sada pomoglo je nešto što može vratiti vrijeme unazad i izbrisati taj trenutak poniženja i razočarenja.....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Anonimna, zao mi je...

Nemam neki poseban savjet, nisam se nalazila u takvoj sitaciji, uvijek kada cujem takvo sto ja mislim da ne bih mogla preci preko toga vec bi otisla...

Jako tesko i osjetljivo posebo nakon toliko godina braka. Nadam se da se on kaje nakon svega, ako je iole muskarac koji voli svoju zenu trebao bi u zemlju propasti ovakvim cinom, pretuzno...ali trebas se smiriti i odluciti na koji nacin dalje sa njim, mozda da malo odes svojima i ostavis ga da malo on osjeti griznju savjesti i kako srce moze da zaboli. Ova podebljena recenica mi je zapala za oko, skontah da je prvi put to danas uradio, je li se inace drugacije ponasa u zadnje vrijeme, vidis li kakvu promjenu ?

cesto kazu ako jednom udari, ponovo ce... u vecini slucajeva je tako, ali ne mora znaciti... trebas dobro razmislitio svemu kao i o tome sta ga je navelo na to da tako nisko postupi, tesko jeste ali nije smak svijeta, samo se presaberi i napravi pravi korak.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 15:13:39   
vjestica
anonimna mila jako mi je žao user posted image user posted image
ti sama donesi odluku, jer lako je nama sa strane govoriti ja bih ovako ili onako
njegova reakcija naken toga je totalno nebitna
jer i oni koji redovno mlate žene, nakon toga se kaju, plaču da im žena oprosti i da neće više nikad
ja lično bih prije prevaru oprostila nego udarac, ali to je šbb kbb


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 15:14:44   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja sam tužna...
I prvi put neću ništa reći...neću pametovati...

Ne tražiš savjet....ali mogu opipati tvoju tugu, jer i mene je dotakla kroz tvoj post.
Tuga zbog rušenja konstrukcije koja je nosila život. ( koji smo mislili da imamo )

user posted image


slazem se u potpunosti
punouser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 15:15:03   
sreća35
Lutko moja draga što je bilo bilo je povratka nema samo je pitanje kako dalje....Nebih da pametujem ali sada zauzmi stav neznam dali si finanasiski neovisna ako jesi to je mnogo bolje pokažimu da bez njega možeš nastaviti vrlo lako dalje,takođe mu daj do znanja da te nije povrijedio samo je pokazao svoje pravo lice koje je odvratno i koje ti nečeš pod svaku cijenu gledati ah ja sam se pravo naljutila pa ovako pišem kao da se obračam direktno...Ali dobro razmisli mila moja nemoj samo da primjeti da se imalo bojiš sljedeči put se suprotstavi još žešče pa češ vidjeti reakciju i znati šta ti je činiti.....velika podrškauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 15:23:59   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Koji frajjer...mislim postoje i ljepši i ukusniji načini dokazivanja muškostiuser posted image

anonimna ja nemama savjet da ti dam....

al evo šta bih ja uradila...

okrenula s ei otišla i to bi mu bilo zadnje što je ruku digaoa na meneuser posted image

ljuta sam...ljuta sma što te kao ženu ponizio...ljuta sma što plačeš i na tebe...

Nije vrijedan tvojih suza, bola i razočarenja....

šta god da uradiš vrijeme vratiti nećeš....user posted image
da li možeš živjeti sa tim ti najbolje znaš....user posted image


ali molim te pazi...jer onaj koji to jednom uardi uradit će opet...nemoj to sebi dozvoliti...ko god da si živ si insan i niko nije vrijedan toga bola.
user posted image user posted image

Ovo debelo potpisujem.Draga moja,neopisivo mi je zao.Znam sta bi to znacilo da se meni desilo.I tacno si u naslovu rekla,ne boli taj udarac,ta fizicka bol je nebitna,boli cinjenica da si ponizena i to od covjeka kojeg volis,s kojim si imala prekrasan brak,s kojim si gradila svoje snove.I ne znam da li ce te to ikada prestati boljeti.Mene ne bi.I ja ne bih mogla nastaviti zivot s njim,ali to samo sada mislim,jer ne znam sta me ceka sutra.Jos jednom,jako mi je zao.Budi jaka,pusti da prenoci,a onda hladne glave odluci sta i kako dalje.Zelim ti svu srecu svijeta i sta god da odlucis...da se ovo nikada,bas nikada ne ponovi.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 15:26:07   
D_K
draga,
svako moze jednom da pogrijesi!!
djeca su tu, tolike godine braka.. ko zna kakve ga brige more, ko zna sta je sve u zivot prosao. ne branim ga, Boze sacuvaj, ali ako u prethodnih 10 godina nikad nije pokazao takvo ponasanje onda ipak zasluzuje da mu das drugu sansu. ukoliko primjetis da mu je zao, da se kaje, pusti ga da ti to i pokaze.
ti odluci kakav ce vas zivot biti ubuduce ali ja sam definitivno za ocuvanje porodice. i uopste ne mora da znaci da ce se to ponoviti, ako se iskreno pokaje ostace i njemu taj dogadjaj kao rana na srcu..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu sreća35)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 15:26:08   
*pcelica*
Draga Anonimna nemogu ti opisati koliko mi je zao sto si na takav nacin se razocarala u muza. Nemam ti nista pametno za reci jer neznam kako bih se ja ponijela u takvoj situciji. Znam da ti nije lahko jer treba smoci snage i pokupiti kofere i odbaciti sve godine koje ste proveli ali treba jos i duplo vise da bi se ostalo. Nadam se da ces donijeti pravu odluku kako dalje. Saljem ti puno user posted image user posted image user posted image podrske za rjesavanje tvog problema

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 15:30:07   
veeseelaa
nema opravdanja za muškarca koji udari svoju ženu......
ako brak ne štima treba tražiti razvod a udaranjem i šamaranjem dovoditi stvari u red nikako

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *