|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kisobran kolica
20.1.2009 10:24:53   
bebano
Drage mame zanima me vase iskustvo sa kisobran kolicima za vasu djecicu. Naime ja bih sinu kojem ce uskoro 8 mjeseci rado kupila ta kisobran kolica jer su jako prakticna i lagana bas za svakodnevnu upotrebu. Imam ona velika Peg Perego koja su bas kabasta i nisu ono da ih iznosite u setnju od pola sata. Posto sa ovim kolicima nemam iskustva, iskreno svaka mi djeluju prilicno lohotna, zanimaju me vasa iskustva i savjeti. Kao prvo da li je njemu rano za ta kisobran kolica? Pa posto vec pomalo sjedi mislim da nije user posted image . Eto cekam vase savjete.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 10:28:30   
Anoniman
Nije ti rano ako sjedi. Ja sam koristila ta kolica za kcerku i super su, samo sad kad bih birala uzela bi neka sa vise polozaja, jer beba zaspi i onda sjedi, ne mozes ih spustit da legne. Ja sam vidjela jedna 140 km
i imaju 5 polozaja

(odgovor članu bebano)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 10:33:00   
Emina*
Ima nesto i na ovoj temi

http://www.ringeraja.ba/forum/m_59494/mpage_1/key_/tm.htm#59494


Meni su ona jako prakticna.. Mala, lagana, posebno ako sam sama..
Ona velika valja nosati i gurati, a ova su mi super...
Mada su mi vise za proljece-ljeto, ali kako Maida rece,
vidi da ima polozaje, jer i meni je nesto zao gledati bebu u kolicima spava, a sjedi...
A ovako, samo ga izvrnes user posted image   user posted image
A nisu ni skupa, ima jako povoljnih....


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 10:47:31   
andji
Ja dsam prvo imala ta kabasta,koja su mi ukradena,a i volim što su jer sam muku mučila dok ih uznesem ili snesem na 5 sprat......ma koliko kvalitetna ona su ne praktična za svakodnevne izlaske i šetnje....e onda sam kupila kišobran kolica,imaju 3 položaja,imaju onaj kao suncobran iznad glave što se može rasklopiti ili skloniti,lagana su dosta i zadovoljna sam...kupila sam u Fisu i koštala su negdje izmedju 80-90km ja mislim,narandžaste boje...Sergej je počeo sjediti u njima sa 10 mjeseci(toliko je imao kad smo ih kupili za upotrebu) a imaju i položaj za spavanje ako bebba zaspi.....lakše mi ih je sada i uznijeti i snijeti sa 5og zajedno sa Sergejom...i svim mamama kod kojih bebe sjede ih toplo preporučujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 10:56:00   
M kao Mama
Lajla je za 1. rođendan dobila kišobran kolica, jer je ona prersla, i kao lakše mi je s tim kišobran, jest malo sutra, ne znam jel pet put asjela u njih, jer je već tada hodala i nije htjela u kolica, tako da nam ta kišobran stoje na tavanu i čekaju neku novu priliku (da ne kažem bebu, hahah). Helem, nama su ostala neiskorištena, mada me i danas povuće ah, da je stavim u kolica i vozil, ali od tog filma nema ništa. Čak, šta više sada se počela buniti što je i za ruku držim, kaže sama, sama,

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 11:15:47   
bebano
Hvala vam svima na odgovoru. Ma eto kada nisu skupa da ih koristi dok ne prohoda, vrijedice jer je za nosanje prilicno tezak user posted image . A ta kabasta, uh nadam se da cemo i njih jos nekada iskoristiti jer su bila bas poskupa, a stvarno su nezgodna. Sto kaze Andji dok ih sklopim i rasklopim smorim se ziva i nema sanse da to uradim kada sam sama sa njim. A ova kisobran cu bas traziti ta neka da imaju vise polozaja, jer on obozava biti napolju i uglavnom zapajki.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 11:21:22   
bebano
Samo jos pitanjce mislite li da mu je rano da sjedi u njima? On ne sjedi sam ono da sjedi po cijeli dan, ali jako fino sjedi kada hoce user posted image . Mala je ljencuga pa kada mu dosadi sjediti, samo se svali u lezeci polozaj. Nesto kontam jel bebi od 8 mjeseci rano za kisobran kolica?

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 11:26:49   
andji
bebano u ovih kolica koja sam ja kupila imaš polusjedeći položaj,tako da ga staviš i on ti više leži samo malo izdignut recimo kao da je naslonjen na nešto(a imaš i skroz ležeći i skroz sjedeći položaj) ma ja sam prezadovoljna,juče sam ga vozila i on ti lijepo stjedi u njima i razgleda.....mada sam sad mislila kad peoleće dodje kupit mu onaj litlle camper(ona šetalica sa izdignutom ručkom,mama ga vozi a on sjedi i okreće pedalice) to je isto super i još je laganije(od plastike)...a Sergej je sada veliki tako da će taman prispjeti za to 14,5 mjeseci(skoro)

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 11:36:23   
Anoniman
Bebano ja sam kupila ta kolica u TL imaju 5 položaja i zaštitu kad pada kiša i jako su praktična,bude ih u TL koštaju 120 km marka BABYDEAL

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 11:37:29   
bebano
E super Andji. Ma da u pravu si ako ima vise polozaja onda ne mora non stop biti u tom sjedecem polozaju. Vjerujem da ce se najvise koristiti taj polu sjedeci jer ne voli ni da lezi hehehe. A tvoj djecak je veliki tako da ce mu to o cemu pricas biti super sigurno. Ma i moj voli da razgleda, mahalaner mali, tako da se nadam da ce mu ova kolica biti super. Fis mi nije na ruku, jer radim a vikendom uvijek masa obaveza, pa cu vidjeti ovdju u TL.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 11:38:39   
mazalica
Nije rano, samo uzmes kolica koja imaju polulezeci polozaj da kada zaspe ili kada je dugo u kolicima da ga mozes spustiti u taj polozaj... Ja sam vec sa 7 mjeseci pocela koristiti ta kisobran kolica, jer su mi ona obicna bila preteska...

_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 11:38:59   
bebano
Hvala Ivany. Ma super je cjena jos ima i to za kisu. Odmah danas idem u TL.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 11:39:52   
andji
super,mi te sve spravice kupujemo u Fisu baš sve(hodaljka,kolica x2,hranilica,ljulja...)ja volim Fis jer se i ja malo ogrebem uvijek nadjem nešto za sebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neda se mama,ja ko dijete i meni nešto odmahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 11:44:35   
bebano
Pa koja zena ne voli pored bebaca nesto i sebi kupiti user posted image . Moraju i mame biti lijepe uz djecicu. Uh odoh ja sa teme, ruzice me moderatori.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 11:57:01   
Anoniman
 user posted image nadam se da se vide dovoljno

(odgovor članu bebano)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 12:01:40   
Anoniman
Evo ova kolica,imaju 5 položaja mi smo ih nosili na more i kad se bebi spava samo joj spustim i ona pajki,kad pada kiša ima zaštita koja se stavi preko čitavih kolica i nemože da pokisne.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 12:02:14   
bebano
Hvala ti Ivany puno. Prvo moram reci da ti je curica med medni. Preslatka je. Kolica se odlicno vide i stvarno odmah danas idem u TL da ih kupim. Ona je ovdje u polusjedecem polozaju, jel da? 

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 12:19:24   
Anoniman
Jeste ovdje je u polusjedećem,a kad spava spustim je,nekad opet hoće da se dobro ispravi pa da sve vidi eheheh praktična su stvarno,Asji je sada 17 mjeseci i još i koristim ponekad,a dostupna su u nekoliko boja.

(odgovor članu bebano)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 12:21:52   
Amrino
I ja razmisljam o kupovini ovih kisobran kolica...Moram da priznam da mi ova na slici ne izgledaju nimalo laksa od onih koja vec imam...mozda se varam?
I meni je prakticnost na prvom mjestu pa molim za koji savjet...ah da...imaju li neke velicine...? Bas sam vidjala djecu koja jadna sjede u kolicima a izgleda ko da su ih od nekoga ukrali jer su kolica nekakvma mala...i kratka...user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 12:24:45   
Anoniman
Amrino neznam,meni su praktična i nisu teška mada izgledaju tako.

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 12:27:04   
sarayka
Mi imamo velika Per-perego kolica a u jesen smo kupili kišobran kolica Bubu u TL, koštala su 70 KM.
Imaju sva položaja, sjedeci i onaj malo niži. Jako su lagana za nošenje i sklapanje. To i jesu kolica za kratke relacije, a nemoguće je da budu komotna i lagana.
Zadovoljni smo jako, iako Lamija sad česće šeta... Za neke duge setnje kad planiramo da zaspe u kolicima nosimo ova velika, uostalnom ionako nam oboje stoje u autu....

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 12:27:28   
aammina
ja ih imam i prezadovoljna sam,imam malo stepenica do lifta i kad je nosim daleko je laksa.mada kazu da su ljetna a ja ih i sad koristim.kad je onaj snjezina nemogu nikakva osim saonicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 12:29:05   
ElmaB
Ja sma za Teu imala ovakva, i pravo su lagana i lako se sklope, bas kao kisobran i imala su dva polozaja, sjedeci i polu sjedeci!




user posted image




_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 12:29:42   
Hannah
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Bas sam vidjala djecu koja jadna sjede u kolicima a izgleda ko da su ih od nekoga ukrali jer su kolica nekakvma mala...i kratka...user posted image



Moj tako izgleda u onim velikim kolicima, a još ni ne sjedi user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 12:30:28   
Amrino
IZVORNA PORUKA: ivany

Amrino neznam,meni su praktična i nisu teška mada izgledaju tako.


Pa mozes li ti sama sa bebacom u jednoj ruci sklopiti ta kolica i uznjeti ih npr. na 4. sprat zajedno sa kesama iz granapa ? To me zanima...user posted image . Trebaju mi tako neka lagana za te stvari...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *