|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koje pelene koristite?
30.12.2007 12:28:28   
Bosanka
Ja od pocetka koristim Pampers i zadovoljna sam.Ne bih experimentisala sa nekim novim.Moja prijateljica je pokusala pa je beba dobila osip po guzi.Inace koristim i njihove maramice i ok su.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koje pelene koristite?
30.12.2007 12:49:24   
makana
pozdrav
prve almedinine pelene bile su pampers
međutim nakon trećeg mjeseca promijenila sam i prva je bila violeta koja se pokazala baš nezadovoljavajućom, nije bilo osipa, ali se desilo isto što i sa pampersom - almedina se budila sa mokrim flekama, nećete vjerovati ali pelene su propuštale sa strane
pitali su me da ne stavljam naopako pelene!? pa valjda sam naučila nakon tri mjeseca kako da stavim pelenu djetetu i ako do tada nisam znala
pa da promijenim broj i uzmem veće ili manje
to sam i radila, ali jok
isto se dešavalo
i onda sam uzela molfix da probam i
voila - super su  user posted image


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koje pelene koristite?
30.12.2007 12:51:06   
Suncica*
I ja koristim Pampers otkako se Lorena rodila, mada sam jednom kupila Boni suprims i dobila je grozan ojed, pa smo se vratili na staro.
Kada smo vec kod ojeda, bebe koje imaju problema sa tim, mame kupite u apoteci kremu Fentikol, osip prodje za jednu noc..
Pozdravljam vas..

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koje pelene koristite?
30.12.2007 12:52:09   
Bosanka
I kod moje bebe se desi,ali rijetko da procuri sa strana a to je uglavnom kad se puno mice pa bukvalno zgura pelenu na dole.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koje pelene koristite?
30.12.2007 21:25:04   
laracroft
Pampers active baby preko dana,a navece isto pampersice sleep&play.Zadovoljna sam iako znam da su ponovo u trendu platnene pelene meni jednokratne vise odgovaraju.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koje pelene koristite?
30.12.2007 23:44:12   
Alijeva mama
Ja sam u pocetku koristila molfix i bila sam jako zadovoljna kako pelenama tako i cijenom,jer za novorodjencad jedino molfix ima 90 kom.a ostali ne i tako sam koristila molfix sve dok se nije poceo prevrtati i biti aktivan e onda sam pocela koristiti pampers jer su one mekse i prilagodljivije su nogama i guzi u odnosu na molfix koje su velike i krute i tako je ostalo sve do sad...a sto se tice pampers maramica i svih ostalih...ni jedne jedine mu ne odgovaraju, narocito pampers,guza odmah pocrveni i osip traje cijeli dan,osim NIVEA baby,  tako da pampers dajem drugim mamama i prijateljima i ja ih koristim a Aliju kupujem NIVEA ...skupa guza..to ga je njegov babi navikao....cim se rodio on mu kupio NIVEINE maramice za brisanje i tako i ostalo a ja kad operem ves sa drugim deterdzentom osim ARIELOM babijeva se guza zacrveni ...tako da vam imam dve najskuplje guze koje moram paziti

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koje pelene koristite?
31.12.2007 10:29:29   
Suncica*
Ja ne koristim nikakve maramice, jedino ako idemo negde. Posto moja Lorena ima jako osetljivu guzu, perem je svaki put toplom vodom i merima sapunom. Posle se lepo posusimo, pa se namazemo i milina..Sem toga voli posle pranja guze da malo trcka golisava, pa je pustim..

(odgovor članu Alijeva mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koje pelene koristite?
31.12.2007 10:35:05   
Blue rose RR
Koristila pampers, ali su u neka doba počeli da tuknu, iako kikica nije vršila nuždu, nego same od sebe su nekako čudno mirisali, tako da smo prešli na molfix, tako da je sada O.K.

A vlažne maramice rijetko koristim, samo kada nismo kod kuće, i onda ako samo moram...neko su mi voda i voda najbolji izbor.
Krenem od sebe.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koje pelene koristite?
31.12.2007 10:53:11   
hanabanana
Pampers u početku, onda Libero - ali koliko vidim više ih nema u našim prodavnicama.
prinovu očekujemo u aprilu, tako da bih najradije opet koritila Libero....ali kažu da su Babylove slične, pa ćemo probati njih.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koje pelene koristite?
31.12.2007 22:08:27   
Nadi
Pozdrav za sve!
Ja svojoj Kiki sam prvo koristila Pampers, pa Molfix i sada smo počeli Violetine pelene.
I Pampers i Molfix su nam počele da propuštaju urin sa strane a ove Violetine se čine super.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koje pelene koristite?
1.1.2008 11:19:09   
Azure
Macica nasa koristi Pampers otkako se rodila. Jedan jediniput je probala Violetu iz paketa koji je dobila u bolnici. Nismo bili zadovoljni pa smo ostali vjerni Pampersu. Inace, Pampers joj promoci jedino kada preraste broj. Od maramica koristimo Nivea, ponekad i Pampers jer se dobiju uz pakovanje pelena. Topla vodica i blagi samponic Nivea je blagodet za njenu guzu. Nikad nije imala osipe ni ojede. Njena vrckava guza je mekana i njezna i redovno me mami da je izljubim user posted image

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koje pelene koristite?
2.1.2008 0:00:41   
lejlašh
Ja koristim pampers, nisam još probala druge. U suštini sam zadovoljna, još ne propuštaju ali čini mi se kao da je stežu na nogicama, a nije još ni blizu vrijeme za veći broj. Vidjećemo kako će se pelene dalje ponašati. 

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koje pelene koristite?
2.1.2008 0:06:42   
laracroft
Hmmm jedina zamjerka ovima u Pampersu je agresivna medijska propaganda.Non stop izbacuju neke novitete i ispadas nemajka ako ne kupis odmah active baby fresh.Pooolako kupit cemo pelenica ,ali nas ne morate stalno bombardovati reklamama.
P.S.Poslala sam Pampersu sliku svog bebaca,jer sam u bolnici dobila njihov poklon paketic,i NIKADA mi nisu odgovorili.PAPCI

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koje pelene koristite?
2.1.2008 0:15:46   
travnicanka
Ja koristim pampers i odlicne su.Ubjedljivo najbolje!!
Eh sad ima nesto sto ja neznam.Pampers u Bosni gdje se pravi i odakle ga uvoze nemam pojam,ali jedno znam puno,puno je losiji od pampers pelena koje ja kupujem ovdje u Svedskoj.Imam dvoje djece i nikad mi se nije desilo da pelena procuri.U Bosni kad sam djeca mi budu mokra do vrata!!!Bolje su mi bile one domace nego pampers.
Mozda ce zvucati da sam neka pokondirena mama ali svaki put kad krenem kuci u Bosnu nosim i pelene sa sobom.Adi mi je jako zivahan tako da njemu staviti pelenu ja pravo umijece,pa tako koristim  pampers gacice koje su jako prakticne i udobne.Na ljeto kad sam bila nisam ih vidjela u Travniku u trgovinama.Prava su stvar za zivahne bebe koje nedaju presvuci pelenu kao npr.moj mali svrco!

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koje pelene koristite?
2.1.2008 0:20:36   
laracroft
Nije mi jasno gdje si kupovala te pelene????Meni se to nije desavalo,i pelene koje ja kupujem nisu propustale,osim u situaciji kada je dijete preraslo pelenu,pa mu je trebala veca.Koristimo kombinaciju active baby i sleep&play i jaako sam zadovoljna,a maleni je sve samo ne miran.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koje pelene koristite?
2.1.2008 0:30:29   
travnicanka
Kupovala sam u vf-komercu po Bosni i  na moru u konzumu izmedju ostalog.
Neznam ali su cudne,puno su tanje i nekako grublje.

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koje pelene koristite?
2.1.2008 0:36:34   
laracroft
Pa ja vjerujem da je razlika evidentna,ali ja eto nisam imala taj problem.To je kao Milka cokolada,jer ova nasa nije ni blizu one u Njemackoj.Kako sam se samo prijatno iznenadila kada sam u 9.mjesecu trudnoce dobila veliki komplet njihovih cokolada.Hehehe ne mozes ni zamisliti moje veselje.user posted image

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koje pelene koristite?
2.1.2008 0:42:21   
travnicanka
Zalosno ali istinito,ali sve sto niko nece u Bosni valja!!!!Tuga jedna da je to tako ali sta bi ja opet volim doci u svoju Bosnu pa makar nosila pelene za sobom iz Svedske!!!Covjek kad nezna za bolje zadovoljan je onim sta ima i ja mislim da je to zdravo razmisljanje!!!
I ja bi sada vlasickog sira....ali nema....onda je dobra i grcka feta malo me podsjeca na vlasicki !!!!

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koje pelene koristite?
2.1.2008 0:54:41   
laracroft
user posted image  Heheh nemam sira,ali evo ti malo Hanke(ako je nisi prepoznala),pa da padnemo u sevdah.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koje pelene koristite?
2.1.2008 22:40:48   
almai
ja svojoj djeci sam do 3mj. koristila molfix a onda predem na bebem
i pravo sam zadovoljna neosipa se guza,nepropustaju a i cijena im je duplo jeftinija od pempasa.Jedina im je mana sto se malo teze odljepe od ostalih prilikom skidanja.

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koje pelene koristite?
7.1.2008 19:44:22   
stella
Mi smo u bolnici dobili pampers i violetu.violeta je kruta i tako smo poceli sa pampersom.koristimo i maramice pampers.i zadovoljni smo.sto se krema tice sad joj samo odgovara jekoderm pomjesan sa bademovom.imala je neki osip i to je pomoglo pa to i koristimo.probala sam i hip i niveu protiv crvenila i osipa ali nista.kupke i sampone i kremu za tijelo koristimo niveu.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Koje pelene koristite?
15.3.2008 12:50:24   
Lel@
Mi koristimo Pampers od početka,i jakkkoooo smo zadovoljni...
takođe koristimo i pampers vlažne maramice...user posted image

Probali smo violetu i molfix ali su grube,Pampers je najbolji!

POZZ


_____________________________

Nejla 06.01.2006 - 07.01.2006 :(
Sadin 08.11.2007 :)
Dzana 19.01.2012 :)

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Koje pelene koristite?
15.3.2008 12:55:12   
RAJA
I ja za moja oba sina sam koristila samo pampers i pravo sam zadovoljna i nebi eksperimentisala sa nekim drugim

(odgovor članu Lel@)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Koje pelene koristite?
17.3.2008 13:39:06   
ebru
Samo pampers i pokazao se najbolji.user posted image

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Koje pelene koristite?
17.3.2008 18:23:15   
amdi
Takodje pampers, eksperimentisala sam sa drugim i svaki put bila razocarana

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *