|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koji mjeseci su najrizicniji???
8.4.2009 11:17:57   
Hurma
ja sam imala jedan spontani  krajem 3-eg mjeseca...
šta kažu statistike, vi? kad ste imale spontane? Kakvi su bili simptomi?

< Poruku je uredio Skvo RR -- 7.7.2010 10:27:04 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koji mjeseci su najrizicniji???
8.4.2009 11:43:57   
Happy
Ja mislim da tu zaista nema pravila... Kažu da je najkritičnije pvo tromjesečje... Šta kažu statistike ne znam... Znam da je meni bilo bitno samo da prođe to prvo tromjesečje, tih famoznih 12 sedmica.. Ja sam ga ima u 19-toj sedmici/ početak petog mjeseca...

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koji mjeseci su najrizicniji???
12.5.2009 11:21:54   
vitezanka_20
Ja sam pobacaj imala u 5.sedmici i mislim da je prvo tromjesecje najbitnije i najkriticnije...

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koji mjeseci su najrizicniji???
9.3.2010 10:27:47   
pokoyo
Drage moje,iako je ovo malo starija tema imam jedno pitanje. Da li je moguće da mi pređu ospice na plod iako sam ih ja bolovala još u ranom djetinjstvu? U šestoj nedjelji sam. Prijateljica mi je skoro navratila na 5 min. a njen sin je u tom trenutku bolovao od ospica,( naravno ostao je kod kuće).Iako ih je i ona bolovala u djetinjstvu, ipak se bojim.   Molim vas za savjetuser posted image

(odgovor članu vitezanka_20)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koji mjeseci su najrizicniji???
9.3.2010 10:39:14   
bebacha
ja sam citala da ospice nisu opasne ni za trudnicu ni za njen plod ukoliko je trudnica vec odbolovala ospice.to sam procitala u novinama "Moja beba".bio je neki tekst o oticaju zarazni bolesti na trudnice i plod.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pokoyo)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koji mjeseci su najrizicniji???
7.7.2010 10:23:18   
Skvo RR
Prebacivanje posta

[
quote]IZVORNA PORUKA: lepao

Interesuje me da li se moze sponatani desiti u 3 mjesecu, a da nema krvarenja?
Citala sam negdje da nije dobar znam ni kada se puno povraca.. Ja sam bila na pregledu u 2 mjesecu trudnoce i rekao mi je da je plod mali i da ne zna sta ce biti, a stalno povraca, pa se malo brinem.
[/quote]


< Poruku je uredio Skvo RR -- 7.7.2010 10:31:24 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koji mjeseci su najrizicniji???
7.7.2010 10:27:19   
sara.at

draga zeno nemoj se toliko opterecavati sa tim, pa od sinoc pises o spontanom a trudna si user posted image  pa smiri se bolan sve to negativno utijece na tvoje djete, uzivaj u trudnoci i ne opterecuj se sa suvisnim pitanjima,ako imas sumnju odi doktoru da te pregleda al smiri se user posted image   


< Poruku je uredio Skvo RR -- 7.7.2010 10:31:41 >


_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koji mjeseci su najrizicniji???
7.7.2010 10:58:46   
hanabanana
Ja sam u drugoj trudnoći povraćala do petog mjeseca.
A plod je bio takav da do kraja nisu bili sigurni u kojoj sam sedmici, a pride su se iščuđavali maloj glavici bebe.
Rodila sam dijete od 3150 g. 52 cm dugo, sasvim normalnog obujma glave.

Ne brini!

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koji mjeseci su najrizicniji???
7.7.2010 15:30:04   
lepao
hahaha ma ja bezveze kopirala isti komentar da par stranica nisam opterecena nimalo haha...
cisto onako copy paste i jos mi je neko prebacio komentar...


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koji mjeseci su najrizicniji???
12.4.2011 10:15:09   
anu
Pozdrav drage moje u 15.sam tjednu trudnoće imam mučninu i bol u krstima,te u malom stomaku,i strah me je.Molim Vas da mi kažete dali treba da se brinem ili je to normalno.A bol nije stalna povremena je.
Unaprijed hvala

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koji mjeseci su najrizicniji???
12.4.2011 10:21:09   
taurus
ja bih kontaktirala svog ginekologa
mogu biti kontrakcije pa da se posavjetuješ o eventualnoj terapiji i mirovanju
zašto rizikovati


(odgovor članu anu)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koji mjeseci su najrizicniji???
14.4.2011 21:22:50   
sarahel
draga anu ja bih ti preporucila da sto prije odes ljekaru... 

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koji mjeseci su najrizicniji???
14.4.2011 21:33:02   
sarahel
ja bih nesto uopsteno da kazem o spontanom pobacaju... mozda bude od pomoci. 

uobicajeno se kaze kako je prvih 12 sedmica najrizicnije, to je tacno i zove se rani pobacaj. no medjutim postoji i kasni spontani pobacaj  koji se moze desiti do 24. sedmice. prvih dvanaest sedmica uzrocnik je najcesce genetski faktor kod bebe, dok kasnije cesto se desava da je problem do majke. pokazatelji prijeteceg pobacaja mogu biti krvarenje - sto trudnice najcesce ocekuju, medjutim isto tako pokazatelj moze biti bol u ledjima, zategnut stomak ili oticanje plodne vode (ponekada i manja kolicina na vesu vidljiva), bolovi u stomaku, grcevi koji se pojavljuju u stomaku u odredjenim vremenskim intervalima (trudovi). nazalost postoje i situacije kada trudnica ne dobije nijedan od ovih znakova npr. u slucaju missed abortus.
buduca majka se moze i treba uvijek osloniti i na svoj osjecaj, jedan pregled vise nikada nije suvisan i ne treba se nikada bojati da je dosadna svom ljekaru ili slicno.

(odgovor članu sarahel)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *