|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko moze vremenski stojati napravljena hap...
29.8.2008 10:19:49   
ebru
Znam za ove kupovne,neke mogu i do 3 dana stojat u frizderu(ako nisu podgrijavane)a sta je sa onim kasicama koje sami pripremimo!?Npr.tikvice,mrkva,korabica itd...
Ja sam dosad sve pripremala frisko i sto ne pojede pojedem jauser posted image ili bacim...
Kakva su vasa iskustva?

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko moze vremenski stojati napravljena...
29.8.2008 10:43:52   
nikka
Ebru,ja sam pravljene davala i sutradan, kad mi ostane puno stavim u frižider i kad podgrijem probam opet, nikada se nisu pokvarile niti naškodile bebi.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko moze vremenski stojati napravljena...
29.8.2008 11:35:39   
mamsi
Ja sam uvijek bacala pa sutra opet nove pravila,ili ih ubacivala u naše jelo.Bilo me nekako strah davati Kenanu kad odstoje pa čak i u frižideru,jer je bebama stomačić osjetljiv.A sad mu već što skuham pa odstoji dan u frižideru dajem

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko moze vremenski stojati napravljena...
29.8.2008 11:35:43   
Visnja RR
negdje sam procitala 24 h... al to treba malo proguglati user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko moze vremenski stojati napravljena...
29.8.2008 11:35:58   
ElmaB
Ja licno ne volim davati hranu koja je prenocila, bez obzira na frizider, malim bebama. Pokusaj napraviti manju kolicinu da ne moras bacati!

< Poruku je uredio ElmaB -- 29.8.2008 11:36:06 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko moze vremenski stojati napravljena...
29.8.2008 12:26:14   
camm
ja sam svaki dan pravila svjeze
nekad ako ostane to zaledim,ali krompir joj nikad nisam davala kad prenoci
jer sam citala da i nevalja.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko moze vremenski stojati napravljena...
29.8.2008 12:47:36   
Anoniman
pripremljene: mislim do 48 h, na hladnom mjestu, al je bolje da ne stoje dugo, najbolje u roku 24 sata iskoristiti
gotove kasice: sto se ne iskoristi, baca se u roku 24 h, valjda nevalja da stoji... toliko sam cula user posted image

(odgovor članu camm)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko moze vremenski stojati napravljena...
29.8.2008 13:02:32   
ebru
Eh i ja sam negdje citala da mogu stojat 48 sati,sad nemogu da se sjetim izvora,pa sam zato vas pitala!

A sa gotovim kasicama,tu vec nemamo problema,Mona sve smaze tako da nikad nije ostala u frizderu koliko se sjecam ni jednauser posted image moj PeroZderouser posted image

Sinoc sam pravila tikvicu i u to ubacila malo palente,eh pa to mi je ostalo i danas podgrijala i pojela...eh sad nadam se da nece bit nikakvih negativnih reakcija...ovo je bilo po prvi put da je ispalo vise nego sam planirala,jer inace spremam obroke otprilike koliko moze pojest...

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko moze vremenski stojati napravljena...
29.8.2008 15:31:10   
boogy woogy
Povrce je najbolje unutar 24 sata ako prenoci u friz, sama kasa od zitarica (bez ikakvih dodataka ni masnoca) moze stajati i do 3 dana u friz., a meso samo svjeze! Ako ste radna mama i napravite hapicu u malo vecoj kolicini, stavite u male plasticne kutijice i zamrznite. Na kutiju stavite naljepnicu sa datumom i sadrzajem. Jednom kad odmrznete, ono sto ne iskoristite, bacite. Termicki obradjena hrana koja je duboko smrznuta nece skoditi bebanama. Ipak, najbolje je svjeze mada radne mame to nemogu uvijek stici.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliko moze vremenski stojati napravljena...
29.8.2008 22:35:08   
sanny
Ja sam cula da krompir nevalja ni nama odraslima prenocen jer navodno pusta neku kiselinu koja je stetna..pa sad kolko je to tacno neznam ..ja licno sve bacam..nekako vise volim kad je svjeze..

pozz

_____________________________

Emma Amalia 30.11.2007

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliko moze vremenski stojati napravljena...
29.8.2008 23:04:14   
ja
Dok je bas bio mali pravila sam svaki dan ako ostane bacim ili pojedem,ali sad ako ostane ostavim za sutra u frižideru samo sto ne praktikujem da to bude krompir...

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu sanny)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koliko moze vremenski stojati napravljena...
1.9.2008 22:50:41   
kana

IZVORNA PORUKA: sanny

Ja sam cula da krompir nevalja ni nama odraslima prenocen jer navodno pusta neku kiselinu koja je stetna..pa sad kolko je to tacno neznam ..ja licno sve bacam..nekako vise volim kad je svjeze..

pozz

-isto ovako

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu sanny)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *