|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krevetic ?
23.1.2008 23:00:54   
Visnja RR
Da li je bolji krevetic onaj u mrezici ili klasicni drveni...

Ja sam nekako vise za drveni... a prije par dana me drugarica ubjedjuje koja ima klinku od 5 g da je onaj u mrezici bolji ...a pri tom zaboravlja da znam da njena klinka nije ni jednu noc zaspala u tom krevetu i da sad sluzi kao mjesto gdje su skupljene sve igracke...
Tih krevetica ima veliki izbor...
Ali drvenih?
Mislim da u Sa nema neki izbor drvenih... citala sam da se moze u apoteci  u Robotu naruciti savrsen krevetic, ali te mogucnosti vise nema user posted image  

Ono sto sam vidjela je sve nekako ...hm... svakom nesto fali...

< Poruku je uredio Skvo RR -- 17.11.2010 23:33:42 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krevetic... ?
23.1.2008 23:24:52   
Emina*
Ja sam isto nabavila platneni, onaj putni (Sestra je imala,pa mi ga je dala). Ja sam licno vise za drveni,ma klasika je klasika....  user posted image

Meni su drveni prelijepi,nemam pojma mozda iz filmova pa sve s onim drvenim kreveticem ima neku svoju draz.
Mislim da je jako vazno da krevet kakav god da je,ima nivoe, jer beba tek kada se rodi,ako krevet nema nivoe,tebi se valja sageti svaki put (išijas da dobijes user posted image )... 
Mada su neki i protiv drvenog,kao bebina noga moze zapasti izmedju onih resetaka....
Jako su razlicita misljenja... 
Zelim ti puno srece u biranju krevetica,a sto se ponuda tice,ja sam vidjela u Skenderiji imas jako finih, imas u Fis-u , ne znam jel ti daleko, i slobodno udji u koju radnju namjestaja.. 
Iznenadit ces se user posted image

< Poruku je uredio Eminica -- 23.1.2008 23:25:55 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krevetic... ?
24.1.2008 7:15:28   
Suncica*
Draga Visnja, najbolji krevetic je drveni i to onaj kome se ogradica moze podesavati na tri nivoa. Prvi je kada je beba tek mala i kada je ogradica skroz spustena, jer to odgovara mami koja se tek porodila, drugi je za dete koje pocne da se okrece, a treci je kada je ogradica jako visoko..
Mi smo to praktikovali do pre neki dan, a sada smo Lorenin krevet prigurali skroz uz nas i spustili ogradicu, da moze da izadje iz njega, jer preti opasnost da deca pocnu sama da izlaze, a ako nema adekvatnu zastiti, tj. ako nije uz nesto beba moze da se povredi..
Pozdravljam te..

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krevetic... ?
24.1.2008 7:41:15   
Amelaa RR
Mislim da je najbolji drveni je kod moj eprijateljice mali kad je vec malo porastao i igro se u tom kreveticu s mrezom i kako je skocio prevrno i sebe i krevetic ....tako da ipka mislim da je drveni bolji izbor.Vjerujte od mog brata mali sada trenutno spava u kreveticu u kojem sam ja spavala ...bio rasklopljen i zamotan u najlon,na tavanu a gdje drugo.Brat uzeo njega ofarbo ga sredio ga ma ko nov....

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krevetic... ?
24.1.2008 8:04:59   
Blue rose RR
Drage moje buduće mamice, j sam svoj DRVENI krevetić kupila u Visokom, tamo negdje poslije njihove "robne kuće", ima bmala radnja na desnu stranu (kada se ide iz Sarajeva), i imaju super krevetića.

Lično sam za drveni krevetić, i to sa 2-3 podešavanja ogradice.
a što se tiče toga da beba može zaglaviti nogicu između rešetaka - babije gatke- lijepo fino imate z akupiti one posteljine u čijem kompletu dođe i platnena ogradica za bebu, koja je super, i ona se pričvrsti za ogradicu.

Pokušaću naći fotografiju svog krevetića pa da vam postavim na album..


P.S:U WISI na spratu ova radnja iz Visokog ima svoju radnju, pa se možete raspitati. Ali su cijene u Visokom manje...Mene je sve zajedno sa madracom, posteljinom, onim lijepim zastorom i krevetić koštali oko 400 km...A ima i laticu ispod krevetića....cool.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krevetic... ?
24.1.2008 10:37:42   
mirjana
Mi smo kupili taj sa mrezicom, i to sa jos nekim dodatnim glupostima, muzika, svjetlo vibracija...i mislim ta je to sve bezveze, uopste nije funkcionalan. Kad beba place nocu, ja svaki put moram ustat, a da je krevetic drveni vidjela bih ga kroz resetke. Kad sam ja bila beba, voljela sam da me se drzi za ruku, to sa ovim krevetom ne moze. A da ne kazem da mojoj bebi, barem za sad, uopste nisu interesantne te dodatne funkcije, muzika, vibracija. Doduse mozda kad bude malo veci...
Ja sam ipak za drveni, iako su meni prijatelji preporucili ovakav sa mrezicom, a i moderniji je, ljepsi, cool...pa smo se i mi zaletili...


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Krevetic... ?
24.1.2008 11:02:19   
hanabanana
Hana je imala klasični drveni krevetić, kupili smo ga u radnji na Baš-Čaršiji, čini mi se da je sada zatvorena.

Isto tako imamo i onaj putni krevetić, ali u njemu je spavala samo kada idemo na put.
Ja sam obratila pažnju na par stvari kod odabira, slično kao i Maryam Aminina mama:
- bitno  mi je bilo da ima tri položaja, ledja bi mi otpala da sam je morala skroz spuštati kao kod putnog krevetića
- ogradica koja je na metalnim polugama, te se bez problema može spuštati a ne da nakon par spuštanja se zaglavi
- ogradicu sam svakako stavila, pamućna, obična
- latoflex da ima umjesto daske
- i ja nisam htjela krevetić sa ladicom radi moje alergije na prašinu.

Višnja, nije mi jasno kako dijete od 5 godina još može spavati u krevetu koji je max 90 cm dug. Mi smo Hani juče kupili drugi, pravi krevet, jer joj je ovaj njen postao potjesan...i po širini i po dužini.

(odgovor članu mirjana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Krevetic... ?
24.1.2008 11:13:28   
laracroft
Mi imamo klasicni drveni krevetic i sasvim sam zadovoljna.user posted image user posted image

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Krevetic... ?
24.1.2008 11:39:23   
makana
Prije poroda sam bila izričita - neću krevetac sa željeznim ili drvenim šipkama jer neću da mi dijete bude u zatvoru!
glupost
nerazmišljanje i sve ostalo
kad sma se baš zadala u traženje, informisanje i raspitivanje kod ljudi koji su to već prošli almedinu je u sobi dočekao jednostavni drveni krevetac sa podešavanjem, odnosno  madrac se može spustiti i podići na dvije visine što je super, prvih mjeseci bilo mi je teško saginjati se pa je bebać bila gore, a sad kad ustaje i tutnji na sve strane skroz je do poda, nikada se nije zaglavila, nogu, ruku i sl
udara glavom jer nemirno spava o rešetke ponekad ali je to zato što njena blesava mama ima još uvijek fiks ideju da će se dijete zapetljati ili ugušiti ako joj stavim onaj prekrivač okolo ili bilo kakve jastučiće i sl
džaba, meni je to neka fobija i tačka user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Krevetic... ?
24.1.2008 11:40:28   
makana
da još dodam da je koštao cijelih 79 KM u tržnom centru amko na mojmilu gdje ima super radnja u prizemlju sa svim stavrima koje dijete treba

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Krevetic... ?
24.1.2008 11:46:29   
nely
Evo da se i ja nadodam...mislim da je bolji klasicni drveni krevetic,stabilan je i koliko toliko udoban.Krevetici sa mrezicom su po mom misljenju vise namijenjeni za igranje bebe u njemuuser posted image nekako su nestabilni...ja cu licno birati drveni po mogucnosti bijele boje jer mi se takvi odavno svidajuuser posted image .pozzz

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Krevetic... ?
24.1.2008 11:49:35   
makana
uvijek sam se pitala gdje ljudi nađu najjednostavnije stvari koje plate nekim ciframa
obišla sma sve i jednu radnju i shvatila
iste stvari različitih cijena samo negdje radnja na glasu šta li
bez veze
almedinin krevetić se uopšte nije promijenio, ništa i dalje je čvrst i sve iako ona skače nekad po njemu da pomislim da će da se raspadne, ispostavilo se da je veoma funkcionalan za razliku od moje koelgice koja je dala šest puta više para a sada ne smije da ostavlja dijete u njemu jer se ne može spustiti, ali zato ima nekakve ladice, te mjesto gdje se beba kupa i nekakvih čuda, ali sada curica spava sa njima ali ne i u svom krevetiću

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Krevetic... ?
24.1.2008 23:34:03   
kana
mamica moja mila je sacuvala moj drveni koji se moze i spustati po potrebi da bi lakse dosao do bebe,tako da sam tu ustedila.Taako je sladak i sentimentalno sam vezana za taj krevetac ali ce mi biti tesko naci madrac jer ne prave vise te dimenzije od prije 25 godina user posted image pozdrav

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Krevetic... ?
25.1.2008 7:46:01   
Amelaa RR
VIGROS se radnja zove i sto kaze maryam amina puno je jeftinija u odnosu na Wisu ...
Zato drage moje BUJRUM U VISOKO......NA PO JEDNUuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Krevetic... ?
25.1.2008 9:21:08   
hanabanana
Probaj u Nobilu, oni ti rade po mjeri dušeke. 

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Krevetic... ?
25.1.2008 11:19:15   
travnicanka
Mi smo Ajli kupili takodje drveni krevetic i ovdje su jako popularni i daleko skuplji od drugih krevetica.Bitno je da su prakticni i kvalitetni,a to jesu sigurno buduci da Adi sada spava u njemu a uvijek je isti.
Ja licno mislim da dizjn samog kreveta nije ni bitan,nesto na sta sam ja dala malo vise novca je madrac,kupila sam anatomski madrac sa navlakom preko koja se moze skinuti i prati.
Za drveni krevetic ima jako puno dodataka tako da se moze lijepo urediti i pripremiti za bebicu.
Sto one koji puno putuju sa bebom jako praktican rasklopljivi putni krevetic,mi imamo u Bosni jedan takav i ove godine je red na Adia da ga isproba,prosle godine kad smo bili Adi je bio 5,5 mjeseci i spavao je na maminoj memi.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Krevetic... ?
27.1.2008 11:18:31   
Azure
Jos jedan glas za drveni krvetic user posted image .  Kao i svi roditelji htjeli smo kupiti krevetic nasoj curici, ali je moj rodjak ustupio svoj posto njegova curica nije nikako spavala u njemu i prakticno je nov. Stavila sam posteljinicu koja ima dodatak spuzvasti dio koji se priveze sa tri strane krevetica kako se bebica ne bi udarila glavicom od resetkice. Resetkice su odlicne za bebice kada su u fazi da pocinju ustajati na nozice. Kad smo se vratili iz posjete svekru i svekrvi u  Bosnu (tamo nismo kupili krevatic a bili smo 6 mj) maca je vec prvo jutro pocela da se hvata za resetkice i pokusava ustati. Nozicu cesto provuce kroz resetkice ali nikad se nije povrijedila. Medjutim jedina mana ovom nasem kreveticu sto nema pokretno dno, pa nam je Macica neki dan pala iz krevetica. Muz se jako prepao, bio je sam u kuci. Sreca dobro je prosla. Ima modricu ispod oka. user posted image


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Krevetic... ?
27.1.2008 11:19:49   
Azure
A da zaboravih reci da krevetica ima i u Sipadu na Socijalnom, a bijeli krevetic sam cini mi se vidjela u Robot  komercu u Hrasnom u apoteci.

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Krevetic... ?
27.1.2008 11:37:03   
M kao Mama
Jos jedan glas za drveni kreveta, kod mene nije bilo dvojbe odmah smo kupili drvenikrevetac koji je koštao 90 KM i anatomski dušek koji je koštao 70 KM u hiper marketu Mojmilo, tamo ima raznih krevetaca, raznih boja i raznih cijena, pa ko voli neka izvoli. Prezadovoljna sam sa krevetićem ukrasili smo ga ogradicom koja je koštala kao skoro kao krevetac i madrac, ali izgleda božanstveno. Lajla skaće po krevtiću, ali on se ne da isti je kao i prvog dana, ima tri nivoa za spuštamje, i ja sam prezadovoljna i preporučila bih svakoj mami drveni krevetić.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Krevetic... ?
27.1.2008 12:38:19   
Nadi
Mi smo kupili Grako krevetac sa mrežicom i dušek u Nobilu i sad za sad super funkcioniše. Meni se ni jedan drveni nije sviđao. ali smo planirali već uskoro kupiti pravi krevet samo sa onom nekom zaštitom sa strane.
PS: Jedino što je Kikicu istraumirala neka sestra što joj je davala injekciju pa od prije par dana spava sa mnom na kauču user posted image  jer se sada boji noću spavati sama, a danju je ok.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 9:13:06   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: mama alma

...Lajla skaće po krevetiću, ali on se ne da isti je kao i prvog dana...


E draga moja i moj krevetić je bio super do prije sedam mjeseci...kikica ga je uništila...jadničak se od silnog skakanja sav raštimao, a i počela je da prebacuje nogicu preko, kao da hoće da izađe, a da ne govorim da je zubićima skroz ostrugala boju na njemu..merak joj bio da struže po drvetu...haos.

Tako da smo mi bili primorani da kupimo veći krevet, a onaj da sklopimo, i sjećamo se kako je nekada bio super..user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 9:32:43   
baby
Cao ja bih se   prije odlucila za drveni krevetic al samo neznam dali da dva kupim u pocetku ili jedan neko mi kaze da dok su maleni mogu u jedan kevetic a kad porastu u dva ih pemjestim jer su kod mene dvojke

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 9:38:26   
Azure
Ceo Baby, nisam bas sigurna, ali ako uzmes malo veci krevetac mozda ih mognes staviti poprjecno.  Ali valjda ce ti se javiti neko ko vec ima iskustva sa blizancima i dati ti pravi savjet.

Vozdrica


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 14:11:13   
Visnja RR
Nasla sam krevetic user posted image

user posted image

user posted image

Kad bebana poraste skine se ova komodica o stranica kreveta i dobije se veci krevet kao ovaj na fotkici:
user posted image


Dimenzije su mu 170 x 75... a dok je jos bebana 120 x 75...

Uh sad lakse disem jer sam nasla bas ono sto sam trazila user posted image






< Poruku je uredio Visnja -- 28.1.2008 14:17:18 >

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 14:19:26   
hanabanana
Dobrinja. user posted image

Samo...čini mi se da ti se ne može spustiti dušek niže od ovog na slici...a to baš nije pohvalno, i stranice su fiksirane. Ali opet, ti znaš najbolje.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *