|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Neobične navike
10.6.2013 13:46:02   
Mya_81 RR
Imate li neke neobične navike?

Ja recimo kad hodam po kockastom popločanom putu stajem samo unutar te kocke user posted image
Ili ako čekam neku poruku, nesto vazno u tom trenu i uzasno sam nervozna, uvijek ali uvijek stisam poruku i maknem mobitel, a opet ga svejedno provjeravam svako malo. To uvijek radim kad sam uzasno nervozna i necu nikad shvatiti zasto, ali eto radim user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Neobične navike
10.6.2013 13:47:54   
bebaa
mahinalno brojim stepenice kad se penjem....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Neobične navike
10.6.2013 13:50:26   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Imate li neke neobične navike?

Ja recimo kad hodam po kockastom popločanom putu stajem samo unutar te kocke user posted image
Ili ako čekam neku poruku, nesto vazno u tom trenu i uzasno sam nervozna, uvijek ali uvijek stisam poruku i maknem mobitel, a opet ga svejedno provjeravam svako malo. To uvijek radim kad sam uzasno nervozna i necu nikad shvatiti zasto, ali eto radim user posted image


sve isto,i ako ima neka linija ili nesto ounaceno na dijeli kojm hodam obavezno hodam po tome
i sve vise primjecujem da to i Ajla radiuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Neobične navike
10.6.2013 13:51:10   
Galicia
OCD?
Jedno je navika kao sto je npr da svaki put kad idem kod tetke svratim usput i kupim joj hljeb iz svoje mahale.
A OCD je ovo sto vi spominjete.

OCD svi imamo, neko manje neko vise. Moj je da ne mogu podnijeti otvorena vrata na bilo cemu. Ustajem u po noci i zatvaram vrata po stanu/ormarima, itd.

A navika mi je da perem ruke prije wc i poslije.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Neobične navike
10.6.2013 13:53:02   
Ma_Ja

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR
Ili ako čekam neku poruku, nesto vazno u tom trenu i uzasno sam nervozna, uvijek ali uvijek stisam poruku i maknem mobitel, a opet ga svejedno provjeravam svako malo. To uvijek radim kad sam uzasno nervozna i necu nikad shvatiti zasto, ali eto radim user posted image


Ja kad cekam odgovor na poruku, a nesto mi je jako bitno, ja ugasim zvono i vibraciju, okrenem telefon naopako da slucajno nebi vidjela da je dosla poruka - a onda pocnem svako malo da virkam u telefon. user posted image
Ne znam zasto to radim.
Do prije par godina nikad mi nije bilo ukljuceno ni zvono ni vibracija na tel. Ako slucajno vidim da neko zove javim se, a ako ne vidim nikom nista. I da napomenem da sam opet svako malo virkala tako da sam se uglavnom javljala.user posted image user posted image


_____________________________

Sve dolazi samo ako čovjek hoće čekati!

I Would Die For That..

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Neobične navike
10.6.2013 13:54:52   
Mya_81 RR
Za mene je OCD ipak poremecaj koji uveliko remeti svakodnevni zivot. Dok radim neke navike, koje ponekad i ne moram raditi (recimo kad zurim sigurno ne pazim hodam li unutar kockica user posted image ) onda je to za mene čudna navika, ali samo navika.

Nekad fokusiram pogled u nesto dok hodam i onda pokusavam ne skrenuti pogled sto duze mogu, obicno u voznji, ali naravno ne vozim ja user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Neobične navike
10.6.2013 13:56:14   
vjestica
i ja stajem tačno unutar kocke
kad prostirem veš , moraju na jednoj stvari biti iste štipaljke
inače sma ok user posted image
pranje ruku kad ulazim u wc i kad izlazim mi je stvar lične higijene, a ne OCD

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Neobične navike
10.6.2013 13:58:02   
Galicia
Opsesija je sve ono cime si opsjednut i sto stalno radis, kao ti sa telefonom, i kao ja sa vratima.

Navika je ono sto sam malo prije napisala.

Svako jutro kad krenem na posao ako znam da mi i jaranica radi, nosim nam nesto slatko za pojesti.
Svako jutro cim otvorim oci, palim kompjuter, opsesija.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Neobične navike
10.6.2013 14:00:55   
EEDITH
kada ustajem ujutru palim tvodn radio/puštam muziku/prije kafe

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Neobične navike
10.6.2013 14:03:07   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: vjestica

i ja stajem tačno unutar kocke
kad prostirem veš , moraju na jednoj stvari biti iste štipaljke
inače sma ok user posted image
pranje ruku kad ulazim u wc i kad izlazim mi je stvar lične higijene, a ne OCD


Poremecaj bi vec bio da moras odredjen broj puta protrljati ruke ili tako nesto user posted image

Ja sam jedno 3 godine morala uraditi jedan fazon svaki put kad naidje mercedes. Iz sasvim glupavih razloga me je prijateljica navukla, kao zamisli zelju i bla bla bla...rece na kraju moras to i to raditi svaki put 7 puta ako zelis da ti se zelja ostvari...to je vec bio poremecaj...i tako pune 3 godine...bilo je tesko rjesiti se osjecaja da ce se nesto lose desiti ako prestanem...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Neobične navike
10.6.2013 14:04:35   
Ma_Ja
Hehe, ja kad sterem ves stipaljke moraju biti fino sortirane.
Jedna grupa plavih za muzeve carape, pa zuta za moje, pa malo crvenih za npr. gacice, ali nikako da budu razbacane i bez reda.
user posted image user posted image
Iako to meni i nije nesto specijalno cudno.Imam ja u svom zivotu i cudnijih stvari. user posted image

_____________________________

Sve dolazi samo ako čovjek hoće čekati!

I Would Die For That..

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Neobične navike
10.6.2013 14:06:44   
saritaa

IZVORNA PORUKA: bebaa

mahinalno brojim stepenice kad se penjem....



i ja user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Neobične navike
10.6.2013 14:08:41   
aida.
I ja brojim stepenice, stalno gledam na mobitelu koliko je sati a uopste ne registrujem koliko je user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Ma_Ja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Neobične navike
10.6.2013 14:10:20   
bebacha

IZVORNA PORUKA: aida.

I ja brojim stepenice, stalno gledam na mobitelu koliko je sati a uopste ne registrujem koliko je user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
tako i ja,bude mi glupo kad sam u drustvuuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Neobične navike
10.6.2013 14:11:19   
saritaa
super mi je ova tema user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Neobične navike
10.6.2013 14:12:05   
maja78 RR
ne volim haos (ne mislim na nered u kuci)

recimo kad stvari stoje moraju biti u liniji, mora biti sve poredano kako treba, naravno necemi nista biti ali ipak volim

e kod pravanj sudja sma cudna, mora biti po odredjenom redosljedu i sve drugo me nervira hehe

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Neobične navike
10.6.2013 14:12:19   
damma
gledam registracije auta, i obavezno pamtim..bar onih koje cesce vidjam..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Neobične navike
10.6.2013 14:12:39   
Anoniman
skupljam secer u kesicama gdje god pijem kafu, toplu cok. i sl.

(odgovor članu saritaa)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Neobične navike
10.6.2013 14:13:28   
saritaa
ja jos brojim one linije na cesti kad se vozim u autu...i toome strasni nervira...

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Neobične navike
10.6.2013 14:14:12   
aida.

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: aida.

I ja brojim stepenice, stalno gledam na mobitelu koliko je sati a uopste ne registrujem koliko je user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
tako i ja,bude mi glupo kad sam u drustvuuser posted image

I meni user posted image Pogledam na mob, neko me pita koliko je sati, a ja opet user posted image user posted image


_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Neobične navike
10.6.2013 14:14:31   
Ma_Ja

IZVORNA PORUKA: maja78 RR
recimo kad stvari stoje moraju biti u liniji, mora biti sve poredano kako treba, naravno necemi nista biti ali ipak volim

e kod pravanj sudja sma cudna, mora biti po odredjenom redosljedu i sve drugo me nervira hehe


Ista sam po ovom pitanju. I obavzeno kad slazem sude u masinu mora biti lijepo slozeno, ne moze biti razbacano, ako slucajno jest ja sve to fino povadim i nanovo slozim. user posted image


_____________________________

Sve dolazi samo ako čovjek hoće čekati!

I Would Die For That..

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Neobične navike
10.6.2013 14:21:44   
ziki
Da Monk krene:
1. Odjeća ima tačan plan kako se slaže i ređa u komodama, ormarima...
2. suđe u mašini tačan raspored
3. na polici ispod ogledala isto raspored
4. dok ne zaspem pomjeram nožne prsteuser posted image
I da ne redam daljeuser posted image ovog oko toga đe šta stoji ima more i nervira me kad mi neko pomjeri stavri do toga da kad sam se udala roditelji su krečili i moju sobu, iznosili su sto sa papairima na njemu da šta ne pomjereuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Ma_Ja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Neobične navike
14.6.2013 9:41:43   
anja anjica
Nemojte me samo zahebavati imam naviku kako kazu dojiti jezik i vrtjet pram kose,

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Neobične navike
14.6.2013 9:48:07   
henna ze
brojim sarme, sogan dolmu i paprike uvijek kad ih poredam u šerpu( ko moja nena rahmetli i nikad mi neće biti jasno zasto)
spavam u čarapama..u po ljeta i u po zime...
ne znam zašto..pamtim sve zivo...što treba i ne treba..brojeve pogotovo...imena proizvodjaca...karakteristike...



_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Neobične navike
14.6.2013 9:59:18   
Lady26
Hjoj, odakle da pocnem user posted image

- Ako setam po kockastom poplocanom putu, nikad ne stajem na liniju, samo unutar kocke....
- kad idem stepenicama uvijek ih brojim, u sebi naraFno
- kad gledam bilo sta sto ima prevod, rijeci uvijek rastavljam na slogove i stimam da ih bude paran broj.... i ne bih dalje user posted image
Dosta zasad user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *