|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neobične navike
15.6.2013 22:51:28   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

koji je vama s tim brojanjem? user posted image user posted image user posted image
baš čudna stvar

Pa čudna je vama nebrojačicamauser posted image
nama to dođe kao prirodno stanje stvariuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Neobične navike
15.6.2013 22:53:12   
Medić*
Pored snicli, palacinaka i sarmi...brojim i cvorice i one letvice ( lamperija ) na vikendici kod daidze user posted image kao i da li ima tacan broj brojeva ( npr telefon neki, broj ZR i sl ) user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Neobične navike
15.6.2013 22:54:31   
Galicia
Ananas, na mladima svijet ostaje. Ti posto si najmladja, ides prva. Javis nam za par godina imal uspjeha. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Neobične navike
15.6.2013 22:55:13   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

koji je vama s tim brojanjem? user posted image user posted image user posted image
baš čudna stvar


tvoj post je broj 24 na ovoj strani....

svaku koju otvorim uredno izbrojimuser posted image



ne prepadaj me user posted image user posted image user posted image user posted image

jel fkt sve brojiš?
jel to i neko od tvojih bližnjih radi?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Neobične navike
15.6.2013 22:58:39   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Pored snicli, palacinaka i sarmi...brojim i cvorice i one letvice ( lamperija ) na vikendici kod daidze user posted image kao i da li ima tacan broj brojeva ( npr telefon neki, broj ZR i sl ) user posted image



i šta kaže struka? user posted image user posted image user posted image

ja sebi zadajem vrijeme za koliko moraam negdje stići il nešto obaviti, i to mora biti tako i bude hahahah
obično se to odnosi na vožnju al i na ono za 5 min ću prostrijeti veš il sl user posted image


kad odme u spavaću obavezno gledam da ako nešto unesem i nasložim ne izadjem bezbeze praznih ruke iz nje nego da odradim nešto kad sam već došla, nešto dodatno hahahha to je kao ono da nema slobodnog hoda hahhaha

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:00:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

koji je vama s tim brojanjem? user posted image user posted image user posted image
baš čudna stvar


tvoj post je broj 24 na ovoj strani....

svaku koju otvorim uredno izbrojimuser posted image



ne prepadaj me user posted image user posted image user posted image user posted image

jel fkt sve brojiš?
jel to i neko od tvojih bližnjih radi?




sve brojim...
i čitam....

jednostavno tako je...

ja imam jednu policu u ofisu sa registratorima...ja nju ako dnevno ne preborojim najmanje 30 puta ništa sam...i uredno godine i vsrtu doc iščitam...sreća nema ih puno bašuser posted image
no nju -policu navodim sada da kažem sljedeće...
i bez obzira na moje brojanje i čitanje meni ne smeta mom redovnom radu to prebrojavanje, meni je to normalno i ne šteti mi ničemu niti išta trpi...
da je to kompulzivno-opsesivno do te mjere d aja smoa to po čitav dan radim onda bi to bio poremećaj za liječenj...ovako ima tu neka granica pa nisma ni ''lOdaa'' puno al ni sasvim normalnauser posted image
hebiga...odvano znam brojeve i slova...pomirla sam se sa timeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:00:53   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ananas, na mladima svijet ostaje. Ti posto si najmladja, ides prva. Javis nam za par godina imal uspjeha. user posted image

najlakse je preko ledja najmladjih user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:01:27   
Galicia
I ja radim sa vremenom isto.
Za 15 min gulim krompir. A do tad, brisem balkonska vrata.
Treba mi 10 min da ogulim krompir, onda ...itditd...

Pod ogromnom smo falinkom. user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:03:34   
Galicia
ananas, salimo se malo.

Hanady, hebiga nista tu meni nema normalno sto brojis po 30 puta hebene fascikle.
Nit ima sta normalno u tome sto zatvaram sve sto je otvoreno.



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:10:50   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Galicia

ananas, salimo se malo.

Hanady, hebiga nista tu meni nema normalno sto brojis po 30 puta hebene fascikle.
Nit ima sta normalno u tome sto zatvaram sve sto je otvoreno.




pa kažem ti...ni meni ni tebi to ne narušava normalan život, rad itd...

ja zatvaram ladice i djelove viseće i vrata...al ja to radim jer tako to i treba...to ostavljanje otvorenoga je falinka moga supruga...on je vječiti rođeni na čamcu u našem domu...

nisma jednom nabila stomak na ladicu neku il opalila glavom u vrata visećega elemnta...al ta njegova falinka ne prestajeuser posted image
e vidiš to narušava i nečije zdravlje i opasno je i nije u redu...on treba ljekaru...user posted image
to što ja znam da on pojede 68 klepa za jedan ručak je dobro da znam da se konroliše inače će se ubiti njima jednomuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:15:29   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Galicia

ananas, salimo se malo.

Hanady, hebiga nista tu meni nema normalno sto brojis po 30 puta hebene fascikle.
Nit ima sta normalno u tome sto zatvaram sve sto je otvoreno.



da, salimo se, stavih ja na kraju ovog user posted image user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:16:15   
Medić*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Pored snicli, palacinaka i sarmi...brojim i cvorice i one letvice ( lamperija ) na vikendici kod daidze user posted image kao i da li ima tacan broj brojeva ( npr telefon neki, broj ZR i sl ) user posted image



i šta kaže struka? user posted image user posted image user posted image

ja sebi zadajem vrijeme za koliko moraam negdje stići il nešto obaviti, i to mora biti tako i bude hahahah
obično se to odnosi na vožnju al i na ono za 5 min ću prostrijeti veš il sl user posted image


kad odme u spavaću obavezno gledam da ako nešto unesem i nasložim ne izadjem bezbeze praznih ruke iz nje nego da odradim nešto kad sam već došla, nešto dodatno hahahha to je kao ono da nema slobodnog hoda hahhaha


Kaze da svi imamo neke specificne olike ponasanja, navike koje bi mogli nazvati cudnim i nenormalnim user posted image user posted image

Nista su ove nase navike vidi N. Tesla kakvijh je imao user posted image izbjegavao rukovanje sa ljudima, da je zazirao od dlaka i kose, nakit svake vrste smatrao odbojnim. Pored toga, on je imao određene rituale kojih se pridržavao gotovo čitav život. Prilikom svakog obroka tražio je procjenu mase hrane koju konzumira, uvijek je koristio osamnaest salveta, i odbijao da jede sam sa ženama user posted image

L.D. Kaprio on je otvoreno govorio o svojim stalnim nastojanjima da, dok hoda, ne zgazi liniju na pločniku, i velikom osjećanju uznemirenosti koje se javljalo kada se to desi

user posted image

A D. Bekam user posted image Kod njega se ona ispoljava kroz izraženu potrebu da sve u njegovom okruženju bude u parnom broju. Na primjer, ukoliko na polici stoje tri knjige, jedna mora biti dodata (da ih bude četiri) ili jedna oduzeta (da bi ih bilo dvije – odnosno paran broj).

Njih svrstavaju u Osesivno kompulsivne poremecaje.
Nama sto rece Galicia treba dobar tim da nas malo propita user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:17:42   
minja_
a kako bi se osjecale da kazete sebi - e bas necu prebrojati? I kako se osjecate kad prebrojite - nista posebno, ili sigurnije, smireno, rastereceno, imate osjecaj da drzite sve pod kontrolom?
Sta mislite da bi se desilo da ne izvrsite tu radnju? Osim sto bi zivot izgubio smisao i nestao u haosuuser posted image


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:20:59   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: minja_

a kako bi se osjecale da kazete sebi - e bas necu prebrojati? I kako se osjecate kad prebrojite - nista posebno, ili sigurnije, smireno, rastereceno, imate osjecaj da drzite sve pod kontrolom?
Sta mislite da bi se desilo da ne izvrsite tu radnju? Osim sto bi zivot izgubio smisao i nestao u haosuuser posted image



da ja ne znam koliko sam ispekla palacinaka pa da ne znam koliko koga sljeduje, pa onda bi moj brat pojeo 16 a mi svi ostalih 16 a ja sam ih pekla sat vremena, e pa ne moze user posted image ili da ne znam koliko mi izadje palacinaka od 3 zdjelice brasna? ne moze ba to user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:22:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: minja_

a kako bi se osjecale da kazete sebi - e bas necu prebrojati? I kako se osjecate kad prebrojite - nista posebno, ili sigurnije, smireno, rastereceno, imate osjecaj da drzite sve pod kontrolom?
Sta mislite da bi se desilo da ne izvrsite tu radnju? Osim sto bi zivot izgubio smisao i nestao u haosuuser posted image




pa ne znam što bi bilo da ne prebrojim...to mi se još nije desilouser posted image
a kad prebrojim uopšte nemama neki sojećaj poseban...samo sma uradila nešto normalno i prirodno...
kao što sma te palačinke ispekla i nemama sad neki osjećaj ushićenja jao ispekla sma palačinke...ta to mi je normalno...ja njih tako normalno i prebrojimuser posted image

eh sad šta bi se desilo da ne prebrojim...
evo probah da ne prebrojim koji je tvoj post po redu...
kad završim svoj uradit ću to...ne mogu portiv sebeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:23:23   
Medić*
IZVORNA PORUKA: minja_

a kako bi se osjecale da kazete sebi - e bas necu prebrojati? I kako se osjecate kad prebrojite - nista posebno, ili sigurnije, smireno, rastereceno, imate osjecaj da drzite sve pod kontrolom?
Sta mislite da bi se desilo da ne izvrsite tu radnju? Osim sto bi zivot izgubio smisao i nestao u haosuuser posted image




E tako i uradim, brojacemo koliko smo pojeli user posted image
Ja recimo dok brojim palacinke, brojim onako iz razloga da znam koliko kome da podijelim, cist racun duga ljubav.
Kada brojim brojeve ZR radim iz razloga da ne ukucam pogresno nesto user posted image
Uglavnom nista posebno u oba slucaja....a zivot ne bi svakako izgubio smisao i nestao user posted image


< Poruku je uredio medic slatki -- 15.6.2013 23:24:25 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:24:25   
tinkivinki
ja ne brojim sarme pa čak ni kad trebauser posted image .npr za slavu treba 300 sarmi,ja pođem brojati pa onda posle kontam otprilike koliko ima,naravno gledam da uvijek ima više koja,nego manje

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:25:59   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Pored snicli, palacinaka i sarmi...brojim i cvorice i one letvice ( lamperija ) na vikendici kod daidze user posted image kao i da li ima tacan broj brojeva ( npr telefon neki, broj ZR i sl ) user posted image



i šta kaže struka? user posted image user posted image user posted image

ja sebi zadajem vrijeme za koliko moraam negdje stići il nešto obaviti, i to mora biti tako i bude hahahah
obično se to odnosi na vožnju al i na ono za 5 min ću prostrijeti veš il sl user posted image


kad odme u spavaću obavezno gledam da ako nešto unesem i nasložim ne izadjem bezbeze praznih ruke iz nje nego da odradim nešto kad sam već došla, nešto dodatno hahahha to je kao ono da nema slobodnog hoda hahhaha


Kaze da svi imamo neke specificne olike ponasanja, navike koje bi mogli nazvati cudnim i nenormalnim user posted image user posted image

Nista su ove nase navike vidi N. Tesla kakvijh je imao user posted image izbjegavao rukovanje sa ljudima, da je zazirao od dlaka i kose, nakit svake vrste smatrao odbojnim. Pored toga, on je imao određene rituale kojih se pridržavao gotovo čitav život. Prilikom svakog obroka tražio je procjenu mase hrane koju konzumira, uvijek je koristio osamnaest salveta, i odbijao da jede sam sa ženama user posted image

L.D. Kaprio on je otvoreno govorio o svojim stalnim nastojanjima da, dok hoda, ne zgazi liniju na pločniku, i velikom osjećanju uznemirenosti koje se javljalo kada se to desi

user posted image

A D. Bekam user posted image Kod njega se ona ispoljava kroz izraženu potrebu da sve u njegovom okruženju bude u parnom broju. Na primjer, ukoliko na polici stoje tri knjige, jedna mora biti dodata (da ih bude četiri) ili jedna oduzeta (da bi ih bilo dvije – odnosno paran broj).


Njih svrstavaju u Osesivno kompulsivne poremecaje.
Nama sto rece Galicia treba dobar tim da nas malo propita user posted image



znači ovo moje što čitam praškove , gelove, šampone i ostalu toaletnu literaturu dok sjedim na wc šolji je mala maca kakvih poremećaja ima user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:26:07   
Medić*

IZVORNA PORUKA: tinkivinki

ja ne brojim sarme pa čak ni kad trebauser posted image .npr za slavu treba 300 sarmi,ja pođem brojati pa onda posle kontam otprilike koliko ima,naravno gledam da uvijek ima više koja,nego manje


user posted image Valja to saviti user posted image
A i ja inace sta god da spremam volim staviti malo vise da ne zafali, ako pritekne mogu podgrijati naredni dan, ako nestane bruka user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:26:16   
Galicia
Sta mislite da bi se desilo da ne izvrsite tu radnju? Osim sto bi zivot izgubio smisao i nestao u haosu


Nemir se javlja u meni ako legnem a vrata od ormara nisu zatvorena. Ustajem da provjerim.

Pokusala sam jednu noc spavati sa otvorenim ormarom. Preznojila sam se. Bukvalno. A mm me zezao.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:27:35   
Medić*
Ma Ninuli to citanje deklaracija je mala maca, to svi radimo user posted image
Vidis N.T morao bi imati 18 salveta dok jede user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:29:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ma Ninuli to citanje deklaracija je mala maca, to svi radimo user posted image
Vidis N.T morao bi imati 18 salveta dok jede user posted image


baš me zanima za što će njemu njih 18 uz jedan obrokuser posted image
jel se zna?

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:31:49   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ma Ninuli to citanje deklaracija je mala maca, to svi radimo user posted image
Vidis N.T morao bi imati 18 salveta dok jede user posted image

a meni samo jedna user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:32:10   
Galicia
MM nije Tesla, al mu trebaju 4.
Jedna za svaku nogu da stavi, i 2 na stolu. user posted image user posted image user posted image

I on je fiju fiju. user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:33:15   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ma Ninuli to citanje deklaracija je mala maca, to svi radimo user posted image
Vidis N.T morao bi imati 18 salveta dok jede user posted image


baš me zanima za što će njemu njih 18 uz jedan obrokuser posted image
jel se zna?


jes vala Hanady dobro kažeš em jedan obrok em imo jedna usta pa 18 salveta user posted image user posted image

user posted image

medić pomalo me brine što sam ja te deklaracije već čitala barem jedno 5 puta do sad , i svaki put ispočetka uzmem iako znam šta na njima piše user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *