|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:54:45   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

ako je sta saftali medic meni treba stolnjak koji cu naravno ukapati user posted image


user posted image user posted image
Ma kada sam gladna previse necu taj stoljnjak ni stavljati, sta ce mi da ga flekam, lakse mi sto prebrisati user posted image

meni zao bona da majicu isprljam


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:55:21   
saritaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: saritaa


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ma Ninuli to citanje deklaracija je mala maca, to svi radimo user posted image
Vidis N.T morao bi imati 18 salveta dok jede user posted image


baš me zanima za što će njemu njih 18 uz jedan obrokuser posted image
jel se zna?


jes vala Hanady dobro kažeš em jedan obrok em imo jedna usta pa 18 salveta user posted image user posted image

user posted image

medić pomalo me brine što sam ja te deklaracije već čitala barem jedno 5 puta do sad , i svaki put ispočetka uzmem iako znam šta na njima piše user posted image



Pa nemoj da te plasi...citas ponovo jer ti je dosadno unutra a moras sjediti, primorana si user posted image

Moj rodjak nosi novine. Moj brat cigarete. Neko cisti masinu za ves ako mu je blizu [sm=smiley36.gif]

Ananas meni ponekad ni jedna salveta ne zatreba user posted image

Gali je li te plasi to sto su vrata ormara otvorena ili te samo nervira sto nisu na svom mjestu ?

Sjetih se da mi kuckanje sata smeta, pa ga nemam u kuci user posted image



ta sam user posted image


e to ne radim...nije mi plava krpica samo za to određena blizuuser posted image



user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:55:34   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: minja_

lik jedan sve sto radi morao je uraditi dva puta, od pranja ruku, gutljaja po dvaput i tako. U uznapredovaloj fazi bolesti je dosao na psihijatriju, mlađi ljekar mu je poceo pisati papire vezane za prijem. Izmjerio mu je pritisak a onda su ga zvali da se javi u prijemnu ambulantu zbog neceg hitnog. Za 5 minuta u sobi gdje je ostavio pacijenta zatice pola klinike kako pokusava smiriti OKP pacijenta, koji je polomio sve prozore, isprevrtao namjestaj i govori - jos jednom, jos jednom. I direktor klinike kaze doktoru, sta god da ste mu uradili, uradite ponovo. I krene doktor prema tlakomjeru i pacijent iz delirijuma prelazi u sasvim mirno stanje, pruza ruku za jos jedno mjerenje.

Helem, nije se s brojevima salitiuser posted image

user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:56:21   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

ako je sta saftali medic meni treba stolnjak koji cu naravno ukapati user posted image


user posted image user posted image
Ma kada sam gladna previse necu taj stoljnjak ni stavljati, sta ce mi da ga flekam, lakse mi sto prebrisati user posted image

meni zao bona da majicu isprljam



Ja nosim kecelju dok kuham i dok ne zavrsim sa ruckom...evo jos jedne navike user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:57:36   
ziki
IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja to onako usput normalno brojim...i sve koje prebacim na tanjir pečene izrbojane već..opet brojim dok mi se novi pečeuser posted image onako normalnouser posted image

Identično i jauser posted image

palacinke i ja brojim i to mi je bas normalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:57:38   
Galicia
Perfekcionisti inace najbrze polude. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:59:49   
MicoTico
Već sam pisala da izbjegavam brojeve 8 i 11. I u utorak imala neku radionicu na poslu i na kraju pružiše nam papir da se upišemo na spisak. I mene zapadne 8. po redu. Ja uredno preskočim polje i potpišem se devetauser posted image Kolegica pored mene popunila prazninu. Vjerovatno je kontala da sam slučajnouser posted image

A da, moji roditelji ( a nekad i ja sa njima) žive na br 11, i mm i ja smo živjeli kao podstanari na tom br dok smo kuću pravili i tad mi nije smetao. Sad bi išla u opštinu da mi ga mijenjaju.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:59:56   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja to onako usput normalno brojim...i sve koje prebacim na tanjir pečene izrbojane već..opet brojim dok mi se novi pečeuser posted image onako normalnouser posted image

Identično i jauser posted image

palacinke i ja brojim i to mi je bas normalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Neobične navike
16.6.2013 0:01:47   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Galicia

Perfekcionisti inace najbrze polude. user posted image


user posted image user posted image Ali to njihovo insistiranje na redu donosi njima u datom momentu stabilnost user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 16.6.2013 0:02:23 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Neobične navike
16.6.2013 0:04:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Već sam pisala da izbjegavam brojeve 8 i 11. I u utorak imala neku radionicu na poslu i na kraju pružiše nam papir da se upišemo na spisak. I mene zapadne 8. po redu. Ja uredno preskočim polje i potpišem se devetauser posted image Kolegica pored mene popunila prazninu. Vjerovatno je kontala da sam slučajnouser posted image

A da, moji roditelji ( a nekad i ja sa njima) žive na br 11, i mm i ja smo živjeli kao podstanari na tom br dok smo kuću pravili i tad mi nije smetao. Sad bi išla u opštinu da mi ga mijenjaju.


ja ne volim utorke...
mnogo toga ako imam u planu za obaviti ne obaljam to u utorak...ako su mi djetetu rekli nalaze ili vakcinaciju a pda u utorak mjenjala sma uredno ...
negdje u glavi imam da nije dobra taj utorak po mene...a niđe veze...ono što nisam mogla izbjeći il birati il mjenjati a desilo se utorkom bilo su divne stavri...
rodila sam se u utorak..to mi reče mama kada sma pred njom baglas željela isti izbjeći...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Neobične navike
16.6.2013 0:05:45   
Bebica11
IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Bebica11

Joj Galicia ameri imaju za svaku glupost naziv za bolest....po njima smo svi bolesniuser posted image

Ja bacam malo na OKP brojim po milion puta rebra radijatora dok sjedim u wc-u ili broj plocica gore dolje lijevo desno

Kad lezim I ne mogu zaspati brojim eksere u zidu (ovo cesto kod sveki) ili brojim zakacke za storu (one starinske garnize tipa oklagije)...brojim djidje na lusteru

Mm odavno govori da to baca na OKP I da mi se mozak teze "iskljucuje"user posted image

Kao dijete sam brojala bandere iz auta dok se vozim:)))
I znala sam hodati po plocicama samo odredjene boje itd


Sad sve to puno rjedje radim jer sam premorena I brzo zaspim:)




Ucis li svoje dijete da broji bandere?



sigurno da uci, pa i bebicu je sve navedeno naucila njena mama


Ananasuser posted image user posted image I meni je dosta tih navika predtalo kako sam rodilauser posted image

Lol gali ti si bas otkacena...prvo beba mi ima 18mj...JA JE CAK NE UCIM NI BROJATI dok mm koji nema slicnih okp navika nju uci vec pomalo brojatiuser posted image




< Poruku je uredio Bebica11 -- 16.6.2013 0:07:27 >


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Neobične navike
16.6.2013 0:08:34   
Galicia
Lol gali ti si bas otkacena...prvo beba mi ima 18mj...JA JE CAK NE UCIM NI BROJATI dok mm koji nema slicnih meni navika nju uci jos


O tome ti i govorim. Na stranu sto je jos bebica, ali ne bi je ucila ni da je starija.
Ne bih ni ja svoje, jer znam da sam caknuta sa tim silnim otvaranjem i zatvaranjem. Necu da znaju da mi to smeta, pa da me stalno zezaju. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Neobične navike
16.6.2013 0:10:22   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Pored snicli, palacinaka i sarmi...brojim i cvorice i one letvice ( lamperija ) na vikendici kod daidze user posted image kao i da li ima tacan broj brojeva ( npr telefon neki, broj ZR i sl ) user posted image


Aaaaa lamperija me najvise frustrirala kso dijete nikad izbrojatiuser posted image user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Neobične navike
16.6.2013 0:10:31   
saritaa
ja sad odoh opreti sude jer nema sanse da bih mogla zaspati sa da ostane par cas i tanjira neoprano user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Neobične navike
16.6.2013 0:11:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: saritaa

ja sad odoh opreti sude jer nema sanse da bih mogla zaspati sa da ostane par cas i tanjira neoprano user posted image

user posted image

sve kapljice sam uglancala ima dva sata...
sad se ni vode ne mogu napitiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Neobične navike
16.6.2013 0:19:21   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: saritaa

ja sad odoh opreti sude jer nema sanse da bih mogla zaspati sa da ostane par cas i tanjira neoprano user posted image

user posted image

sve kapljice sam uglancala ima dva sata...
sad se ni vode ne mogu napitiuser posted image

tako sam ja sve case staklene sredila i rekla sestri i zetu 'zabranjena upotreba staklenih casa' user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Neobične navike
16.6.2013 0:21:46   
Bebica11
Brojim I ja palacinke al radi raspodjele...mogla bih I ne brojati nije mi bas toliko zestoko...najvise sam brojala plocice u kupatilu one su mi bile bas "okidac"user posted image


Eh navika mi je da cistim wc dasku prije nego sjednem AL UVIJEK I SVUGDJE cak I kuci iako zbam da je cista navika mi je da predjem toalet papiromuser posted image

Navika mi je da spavam pod jorganom bilo ljeto ili zima...ssmo ljeti coskom se pokrijem preko stomaka a zimi skroz...al jorgan mora biti jer volim da ga "zajasem" odmorim se boljeuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Neobične navike
16.6.2013 0:25:23   
Hanady RR
joj bebice krenuh boldirati jedan stav iz tvoga zadnjega pasusa i napisati ''i ja''user posted image
al rekoh nema smisla sa tobom se tako zeziti javno
user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Neobične navike
16.6.2013 0:34:10   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

joj bebice krenuh boldirati jedan stav iz tvoga zadnjega pasusa i napisati ''i ja''user posted image
al rekoh nema smisla sa tobom se tako zeziti javno
user posted image user posted image


user posted image


Imam jos jednu naviku....volim da nosim crne muske carape odmalenauser posted image nikad mi se nisu svidjale sarene

Moj otac duuuugo nije znao da mu ja oblacim carape I jednom kupio nove I mama mu rekla "nemoj tu ostavljati..uzece ti S." A on valjda sav sokiran pitao nju zasto I ona mu rekla da koristim njegove carape.On nije vjerovao pa su se kladili u neku sumu novca ostavili su te nove carape meni kao "zamku" I ja sam naravno uzela I mama je dobila opkladuuser posted image

I sad koristim carape od mm ponekaduser posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Neobične navike
16.6.2013 0:35:10   
saritaa
sad dok sam prala sude primjetih jos jednu svoju naviku...posudje mora birti poredanu po velicini, tanjiri i case od vecih ka manjim, i ako neko ne poreda tako ja to ispremjestam da bude po velicini...

i velike kasike ni slucajno sa malim u isti odjeljak za cijedjenje...

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Neobične navike
16.6.2013 0:39:43   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: saritaa

sad dok sam prala sude primjetih jos jednu svoju naviku...posudje mora birti poredanu po velicini, tanjiri i case od vecih ka manjim, i ako neko ne poreda tako ja to ispremjestam da bude po velicini...

i velike kasike ni slucajno sa malim u isti odjeljak za cijedjenje...

to po velicini i ja,i sudje mi je u kuhinji poredano kao kod mame,znate "To sam pokupio od mame"

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Neobične navike
16.6.2013 0:44:18   
saritaa

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: saritaa

sad dok sam prala sude primjetih jos jednu svoju naviku...posudje mora birti poredanu po velicini, tanjiri i case od vecih ka manjim, i ako neko ne poreda tako ja to ispremjestam da bude po velicini...

i velike kasike ni slucajno sa malim u isti odjeljak za cijedjenje...

to po velicini i ja,i sudje mi je u kuhinji poredano kao kod mame,znate "To sam pokupio od mame"



ma da, moja mama je perfekcionista i peka zestoka, i uvijek sam govorila da necu biti kao ona...ali kako sam starija sve vise vidim koliko smo slicne...

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Neobične navike
16.6.2013 0:46:51   
ananas_ze
mm kod mojih trazio casu,rekoh gdje ti je kod kuce tu je i ovdje,zgodno,a? user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Neobične navike
16.6.2013 0:48:11   
saritaa

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

mm kod mojih trazio casu,rekoh gdje ti je kod kuce tu je i ovdje,zgodno,a? user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Neobične navike
16.6.2013 1:35:27   
lady_bubamara
E da imam i ja još jednu naviku ili je to ipak ocd nemam pojma, pa da baš vidim šta će te reći mene živo zanima user posted image

od malena od neke 3-4 godine obavezno moram da imam jastučić koji ću zagrliti , ali obavezno, nije bitno kakve je boje, veličine , oblika, bitno je samo da mi je tu u krevetu i da ga mogu zagrliti objeručke i tako jedino normalno zaspem.... I tako svako veče, a ako nema slučajno tog jastuka viška onda uzmem ovaj što mi je pod glavom i njdga zagrlim i onda tek zaspem... user posted image

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *