|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 12:30:40   
bebano
Hej zenice jeste li poceli davati svojoj djeci ove "napitke"? Ne znam, razmisljam da li da pocnem Lukici davati ovo recimo uz dorucak, ono cisto da "zalije". On uz dorucak pije uglavnom jogurt, ali eto pade mi i ovo na pamet.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 13:28:44   
Suzana
Mila, vidjela si da sam ja sinoć pravila večeru izblendanu integralnu riži i žitarice sa Nesquickom umjesto čistog mlijeka + dodala Dukatino, jer mi je riža bljutava, pa bolje to nego šećer. user posted image
Šta znam... ja još nisam ali mislim da nije problem. Moraću i ja probati dati Ediju, jer mi ne unosi dovoljno mlijeka, a čisto sigurno neće.
Dakle, moj odgovor je OK, ako mu želiš ponekada dati Nesquick ili Kraš Express (skraćeno kakao hehe)! Već su oni veliki momci.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 13:37:47   
dinaa
Bebano moja djeca nece nikako da piju bijelo mlijeko,ja sam djevojcici pocela stavljati Nesquik od godinu dana kad je i pocela da pije kravlje mlijeko.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 13:40:40   
idana_85
MMMmm, kako ja volim Kras expres. A i bogat je odredjenim vitaminima i kalcijem, ne vidim zasto ne bi smjela?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 13:44:07   
bebano
Hvala zenice drage user posted image .
Ma da i ja mislim Suzi da su oni veliki decki pa zasto da ne, ponekada, ne sada da mu je to standardno svaki dan, nego onako da mu promjenim.
Idana_85 i ja volim Kras Expres user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 13:46:23   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Suzana

..., a čisto sigurno neće...



I kod mene je ovo oduvijek bio, ali i ostao problem. I mi koristimo kraš expres, kada pijemo mlijeko.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 13:48:02   
bebbe RR
Ne vidim da je to neki problem, ako ne izbjegavaš šećere i slatko generalno... 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 13:58:58   
Suzana
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

IZVORNA PORUKA: Suzana

..., a čisto sigurno neće...



I kod mene je ovo oduvijek bio, ali i ostao problem. I mi koristimo kraš expres, kada pijemo mlijeko.


MaryamAmina, pišeš da je još uvijek problem i da tvoja kikica još ne pije mlijeko. Nadam se da moj Edi neće biti na mene, jer si me upravo podsjetila na činjenicu da slatko mlijeko nisam ni ja pila do završetka rata!!!
Poslije rata sam jadna mnogo toga zavoljela, pa tako i slatko mlijeko, ali samo hladno. user posted image


Znači sve smo se složile da naše bebe koje su navršile 1 godinu mogu da piju kakao. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 14:08:55   
bebano
IZVORNA PORUKA: Suzana

Znači sve smo se složile da naše bebe koje su navršile 1 godinu mogu da piju kakao. user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 14:13:59   
remzy
i moji pacici piju kras expres ....piju pred spavane,ujutro kad ustanu i po jednu solju u toku dana,mada Fatih malo cesce ,jer on stvarno voli kakao...
a svojim pacicima sam pocela davati kakao sa nekih 8mj ...
dosta piju i cokoladno mlijeko-dukat


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 14:20:02   
Romali
IZVORNA PORUKA: Suzana

Znači sve smo se složile da naše bebe koje su navršile 1 godinu mogu da piju kakao. user posted image




Naravno da se slažem s raskomuser posted image , ne želim da me ruži.

Mom dječakujoš nisam davala nabrojane dodatke, ali sam već razmišljala o tome. I to ću učiniti ubrzo, jer dojenje se msanjilo pa mu sigurno treba još mlijeka. Samo bude li na mene, biće problema ... user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 14:23:56   
Suzana
Joj ubiću te mala. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 14:27:18   
Skvo RR
Moram da se ubacim....Mi smo mali, ali smo se neki dan grebucnuli za par gutljaja Kras E.
Bas nam se dopalo....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 15:27:49   
Crvena
IZVORNA PORUKA: bebano

IZVORNA PORUKA: Suzana

Znači sve smo se složile da naše bebe koje su navršile 1 godinu mogu da piju kakao. user posted image



user posted image user posted image


user posted image   user posted image   user posted image



_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 15:39:00   
bebano
Ja kupih Nesquik pa cemo bas ujutro probati. Zanima me hoce li se maloj guzi dopasti, a hoce sigurno user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 16:38:51   
M kao Mama
Nakon navršene godine dana muku sam mučila šta da joj dam da pije, a da nije aptamil. Mlijeko čisto nije htjela ni pod razno, probali sve opcije, kek, čokolino, milka kakao, kraš ekspres i jedino se upecala na neskvik. Ali, mile moje kod nas jre nastao kako da kažem problem, jer ona je pila po nekoliko flašica mlijeka, i uvijek sa neskvikom, stavljala sam joj onu jednumjericu što je došla u aptamilu, a nekada i manje, samo da jojoboji mlijeko. I primjetila sam da joj je stolica tvrda. Čim bi prestali davati neskvik, a toje bilo veoam rijetko, ako joj nana podvali keks i mlijeko stolica bi bila bolja. I jednu noć ona se jadnica toliko mučila i natezala, i ja kažem sama sebi nema više neskvika. I kažem ja njo, LAlo zaboravili smo kod nane neskvik, hajd sada popij mlijeko pa ćemo sutra kupiti. Više nikada nije pomenula neskvik. Ima mjesec dana pije čisto mlijeko,a problemi sa stomakom su nestali. Znači, može neskvik, mene je spasio, samo u što manjim količinama da se stavlja. 

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Nesquik, Kras expres...
29.7.2009 16:44:23   
bebano
Hvala ti mama alma. Ma eto kod mene nije problem da on nece da pije mlijeko, nego sam to ja htjela da mu uvedem ponekada cisto onako da mu promjenim. Ali super je znati, tako da ako bude imao problema sa stolicom, znam od cega je, ukidamo Nesquik, popice ga mama user posted image

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Nesquik, Kras expres...
30.7.2009 8:50:51   
M kao Mama
Ma, ne moraš mu ukinuti, samo nemoj da ga navikneš da stalno pije, kao što je moja Lajla pila, to je jedino problem, a ponekad ne vjerujem  da je frka. 

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Nesquik, Kras expres...
30.7.2009 9:39:36   
Nedi
Ženice dobro ste me podsjetile, mi nismo još nikako pili niti jedno od toga jer ujutru pije obično mlijeko 200 ml bez ičega i sve dok hoće piti žao mi je da to remetim. Sad je veliki momak pokušati ćemo u toku dana uvesti malo nesqvika pred podnevno spavanje. Jeli mjerica od AD mlijeko dovoljna za 200 ml? 

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Nesquik, Kras expres...
30.7.2009 9:46:25   
bebano
A ja sam mu mislila mjesati nesquik sa obicnim mlijekom user posted image  ili da mu ga dajem sa AD? Nedi sada si me zbunila user posted image . A za mjerice ne znam, tamo pise kao na solju mlijeka 2-4 kasikice nesquika. Ma to ti je najbolje "odokativnom" metodom user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Nesquik, Kras expres...
30.7.2009 12:06:28   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Suzana

MaryamAmina, pišeš da je još uvijek problem i da tvoja kikica još ne pije mlijeko. ...


Pije ona mlijeko, ali samo i isključivo sa krašom.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Nesquik, Kras expres...
30.7.2009 12:55:28   
Anushka
mi odnedavno za dorucak pojedemo par kuglica nesquik cereals - mm to jede prije kafe, pa mu ukrademo par kuglica. I dajem mu cokolino al jednom sedmicno. Jos ne stavljamo kakao i nema potrebe za sad, a vidjet cemo kasnije. Dva puta je probao i cokoladu i to kinder stapice i to je sve.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Nesquik, Kras expres...
30.7.2009 14:45:29   
Suzana
bebano, ma slobodno sa kravljim, već ga koristi u ishrani, ha ja. user posted image
Anushka, tvoj mačak je još mali i ne treba ni žuriti sa kakaom, šećerima.
Moji do 1. rođendana nisu ni vidjeli čokoladu, a možda su je jednom poslije rođendana probali. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Nesquik, Kras expres...
30.7.2009 19:23:15   
Anushka
ma znam suzana da nije jos vrijeme za kako, jednom je "ukrao" cokoladicu progrizao omot i sisao je, a drugi put mu mm dao da proba malo. A cokolino je od 8 mjeseci i opet ga dajem mozda 1 sedmicno - jos imam tu kutiju sto sam mu kupila, privukao me naslov nesquick jer mu ovih dana bas dajemo po nekoliko otopoljenih kuglica ima i cokolade u njima, al ima i zitarica a nisam primjetila da neko jos to daje...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Nesquik, Kras expres...
20.8.2009 21:28:42   
neki
Evo i ovde da pitam,da ne otvaram bezveze novu temu...Da li svojim bebama dajete onaj obicni kakao(nezasladjeni) i otkad ste pocele???Ja sam Saidu danas pravila griz i stavila sam mu taj kakao,rekoh da probam i pomijesala sa bananom...Ma sve je smazao,i rasplakao se,jer je htio josuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *