|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   PMS-simptomi nakonspontanog i kiretaze
6.10.2012 10:35:59   
Andy_Bec23
Dan zenice one koje su u istoj kozi kao i ja zao mi je i da se ovo nikom ne dogodi :-( Nego mene zanima dali vi imate PMS simptome nakon ovog svega? Eto ja sam vec imala 4 menstruacije nakon kiretaze i nijednom doi sada nisam imala pms i to me zabrinjava, dali to znaci da se tjelo jos nijevratilo u normalu?
Inace su mene grudi bolile i stomak uvjek 7 dana pred ocekivanu user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: PMS-simptomi nakonspontanog i kiretaze
6.10.2012 22:26:22   
idas
Draga Andy,

ja sam imala izrazen PMS (nepodnosljive bolove stomaka...), ali sad vise toga nema (za sad, a imala sam 5 menstruacija nakon kiretaze).
Kazu stomak prestane boliti mnoge zene nakon prvog poroda pa mozda se to desi i nakon kiretaze. Meni je doktorica rekla da sam se fizicki oporavila (psihicki ko zna) pa tako da mene ne zabrinjava taj nestanak PMS, cak mi i godi...

Nadam se svakako da ovaj mjesec nemas PMS zato sto user posted image nece ni doci radi user posted image

user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: PMS-simptomi nakonspontanog i kiretaze
7.10.2012 19:11:09   
milocamia
Ja sam tek dobila prvu menstruaciju nakon kiretaže koju sam imala početkom septembra, gotovo ništa od PMS-a, a ranije me sve znalo boljeti. Čak je i ova menstraucija bila obilnija nego ranije, no bolova stomaka gotovo da nisam ni imala (dok me ranije stomak smarao neviđeno), dakle nisi jedina bez PMS siptoma, samo opušteno ;)

_____________________________

When prayers go up, blessings come down...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *