|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 11:34:11   
Visnja RR
Drage žene dobila sam obavjst da je kritično u svim prihvatnim centrima za djeciju odjecu.... sta god...čarapa nema, odjece, jaknica... pogotovo odjeca za bebe

Molim da se neko javi ko ima prostora da se na jedno mjesto donesu stvari pa da se onda sve to odvuce na neko od mjesta (ovo sad pisem a nisam jos vidjela gdje s sve moze odnijeti ali sigurna sam da ima vise mjesta u sarajevu gdje se prikuplja odjea o hrana)

Uglavnom treba odjeca za djecu svih uzrasta i da se javi neko ko ima prostor da se na jedno mjesto odnese...

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 11:41:42   
mama2009
Visnja, mogli smo negdje napraviti kafu .....al najradije bi da se to sve prebaci odmah za Zenicu, trenutno je tamo najveci sabirni centar koji ide za Maglaj, ja sam voljna i ide idemo to odvuci, sta mislis da se sutra ponese sve sto ima neko od nas, pa da se dogovorimo gdje i kako dalje

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 11:43:43   
muaaa
Ja upravo sprmhi na stdion Zeljeznicara...danas je akcija..pa ako je neko voljan nek odnese...

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 11:47:20   
Visnja RR
stvar je hitnosti

treba jos danas prebacivati odjecu u centere.... jer je sad hitno...djeca nemaju čarapa , bebe bodia (u jednom su po nekoliko dana ), jaknice...džemperčice....ma sve ....

ako neko ima prostor jos danas da u toku dana prebacujemo toj osobi a onda sve odjednom u neki centar.....

vazno je sto prije ....

ili ako niko nem sto vise vas skupi sve sto ima i nosi u najblizi punkt za prikupljanje....

HITNO HITNO treba odjeca

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 11:48:53   
Visnja RR
ne mogu da nadjem na netu ( zeza me vec treci dan FB) spisak punktova za prikupjanje

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 11:50:44   
Dalil@
AŽURIRANI SPISAK LOKACIJA U SARAJEVU ZA PRIKUPLJANJE POMOĆI:

Pomoć u Sarajevu se skuplja na sljedećim lokacijama:
-Centar za promociju civilnog društva - Gradačačka bb, kod Malezijskog mosta. Donacije će se primati svakog dana osim nedjelje, u periodu od 9 do 15 sati, do 22. maja.
- Prostorije FK Sarajevo (prostorije kluba)
- Stadion Grbavica (subota)
- Kriterion
- Filozofski fakultet - soba 10 (10 do 16h)
- Caritas BK BiH, ul. Mehmed bega Kapetanovića Ljubušaka 6, od 10 - 18 odnosno 24/7 kontakt 063 690 456
- Shatro
- Karate klub Bushido
- Fakultet islamskih nauka
- Veterinarski fakultet
- Pomozi.ba (Azize Šaćirbegović 48, pored Robota Hrasno i Azići 12, Ilidža)
- Bosanska kafana Miris Dunja Sarajevo Baščaršija, Čizmedžiluk br. 9
- Centar za Zdravo Starenje Novo Sarajevo, Azize Šaćirbegović 96
- Prostorije OTVORENE MREŽE, ul. Hamdije Cemerlica 21, kontakt telefon: 033/664 403
- Prostorije Radija OTVORENE MREŽE i City Radija Sarajevo, ul. Zmaja od Bosne 52, kontakt telefon: 033/727 000
- Prostorije televizije PINK BH, Trg Solidarnosti 10, Alipasino polje
- Svaki Crveni križ u zemlji...

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 11:54:34   
new mama
Evo ja sam pripremila punu kesu djecije odjece,ima dosta za bebe,pa javite ako znate gdje da odnesem user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 11:56:44   
teacher75
Pomoć za naše ljude u nevolji možete od 12 h odnijeti u Centar za djecu i omladinu Novo Sarajevo.

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 12:05:17   
teacher75
Ja idem sad u centar za mlade sa kesom za bebe, valjda cu stici

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 12:09:19   
bellla
Strasno je sta se desava user posted image ,ja sam upravo krenula u Hrasno,nemam bebecih stvari ali pokupila sam pola stvari od svog djeteta,nadam se da ce nekome biti od koristi.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 12:11:06   
EEDITH
znači može u bilo koji centar za prikupljanje,ja sam na poslu,ali bi mogla odletiti do stana i odnijeti u naš centar,jel ' to ok (već sam pripremila ali sam mislila poslije posla)


_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 12:14:00   
bananica
i mi smo spakovali dosta stvari, znate li gdje da se odnese?

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 12:16:33   
Visnja RR
Iako sam mislila da mi na jedno mjesto skupimo pa onda sve nosimo...ipak mislim da je najvaznije da nas sto vise odnese na bilo koji od ovih navedenih punktova...to je brze...jer je stvar hitnosti...

ŠALJITE OVAJ INFO SVIMA KOJE ZNATE

http://www.ringeraja.ba/clanak/spisak-lokacija-u-sarajevu-za-prikupljanje-pomoci_2122.html


(naravno i dalje ostaje nas dogovor za sutra u Importane za blizance Nadine)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 12:23:49   
olinas
odo i ja da izvadim stvari za bebe....imam i nosiljku neznam dali da i nju odnesem...user posted image

_____________________________

"pretvori svoje "ne mogu" u "ja to mogu",i svoje snove u planove"ed

moj medo mali 7.02.2013

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 12:24:34   
mama2009
uzas sad procitah, zvala sam mamu, da pronadje male stvari koje ima da odenese

Trudnica Mirela Musaefendić iz Maglaja u zeničkoj bolnici nema ništa i treba našu pomoć. Muž joj je ostao u Maglaju. Pomozite, molim vas, ako mozete. Ljudi iz sela Kolici i Bistrica smjesteni u kasarni u Zenici. Treba im svega, pomozite, odnesite hranu, higijenu, odjecu...



_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 12:24:36   
AnLu
Ja imam dosta bebecih stvari, ali nisam danas u mogucnosti nikako to dobaciti... ako neko ima voljan doci do mene to da pokupi ja cu spakovati.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 12:27:12   
olinas

IZVORNA PORUKA: AnLu

Ja imam dosta bebecih stvari, ali nisam danas u mogucnosti nikako to dobaciti... ako neko ima voljan doci do mene to da pokupi ja cu spakovati.

i ja nisam u mogucnosti ali se nadam da cu nac nekog u komsiluku da to odbaci...

_____________________________

"pretvori svoje "ne mogu" u "ja to mogu",i svoje snove u planove"ed

moj medo mali 7.02.2013

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 12:45:53   
glistica
Pozdrav drage forumasice,

Evo i ja sam odvojila baby odjece. O koliko prostora pricamo ? Ja imam prostora da privremeno smjestim robicu ( imam jednu sobu koja mi nije kljucna za koristenje plus hodnik... ). Ja i muz smo kontali mozda sutra put Zenice odnijeti tamo robice ( posto mislim da je tamo najkriticnije a i javila se gospodja na Radio Sarajevo fb stranici koja poznaje trudnicu iz Maglaja - valjda se danas poradja i kaze da nema sta bebi obuci, sve je ostalo u Mglaju ). Otisli bismo jos danas ali ne mozemo, ja imam nekih neodgodivih obaveza danas u 15h. Pa eto, bujrum, stavljam vam na raspolaganje stan. Cak stavise, ako nekoj mamici s bebom treba privremeni smjestaj, ima i za to mjesta. A ako ce neko ici vec danas, odlicno, javite gdje ce se prihvatati odjeca da i mi donesemo sta imamo.

(odgovor članu olinas)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 12:45:57   
Bambi09
Drage moje, ja sam upravo spakovala jedan paket djecije garderobe za uzrast 5 do 8 godina. Veceras mi sestre dolaze s posla pa su i one kontale nesto za odrasle da spakuju. Takodjer imamo pelene za odrasle i imam jedan paket pelena za bebu jumbo pak vel 5. Sve sam to kontala da spakujemo i da posaljemo sutra ujutro busom jer nemamo drugacije kako poslati. Da li bi htjela neka od vas da preuzme na sebe obavezu da bi otisla na bus stanicu sutra i preuzela pakete i odnijela na odrediste?


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu olinas)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 12:51:28   
salmy
Mi upravo nosimo u Hrasnouser posted image

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 13:02:13   
Visnja RR
Azići 12, Ilidža (Pomozi.ba) – od ponedjeljka do petka u periodu od 09:00-17:00
ali su mi sad rekli da ce primati i danas/subota (dakle ne nedelja- mislim za ovu lokacija Ilidza)...
sve sto dodje njima oni direktno proslijedjuju ljudima kojim treba pomoc..ne ostavlaju u eke centre u gradovima kojim treba ...dakle imaju svoju ekipu koja dostavlja pomoc...
jedan kamion je danas otisao prema Zavidovicima i Olovu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 13:03:08   
Visnja RR
Ispred dm prodavnice u sarajevskom naselju Dobrinja do 14:00 sati traje prikupljanje pomoći za ugrožene.

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 13:05:42   
lala0606
koje u NS nosi se u POMOZI BA.. mi smo tu ostavili stvarcica, bazar se nalazi kod cevabdinice zmaj

_____________________________

**mali zvrk**

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 13:20:14   
Medi_87
Oni koji nisu u mogućnosti da odnesu do punktova upravo je Fast food baltazar objavio status da su voljni doći do Vaših kuca i proslijediti u punkove ( nadam se da ne krsim pravila ) kopiram status sa FB: ☆DIJELITE LINK POMOZIMO ☆
Ko je god u mogucnosti da pomogne bilo kako u hrani garderobi stvarima a nema priliku ili je sprijecen da odnese pomoc na mjesta gdje se pomoc prikuplja pozovite nas broj telefona imamo 5 vozila i mi cemo doci po stvari i odnijeti na mjesta prikupljanja! 062 907 909
061 766 166
Podijelite ovo na svoje profile da sto vise ljudi vidi i da momognemo nasem naradu koliko mozemo! HVALA*

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 13:24:29   
hapymum
Na Grbavici u sklopu jordanske dzamije ima asocijacija sportskih novinara.ja sam tu juce odnijela. A danas sam skupila vrecu docece za djete do 2 godine i vrecu obuce.moje komsije su jos pikupovali hrane i odnijeli direktno za maglaj

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *