|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 9:24:45   
Visnja RR
Informacija o stravicnom slucaju koji se dogodio u vlasickom naselju Vitovlje prije nekoliko dana potresla je sve ljude (izgeda na kratko) . Mala ruka koju vidite, ruka je trogodisnje djevojcice koja je gotovo na smrt pretučena od strane ocuha. Mlada zena koja stoji pored bolnickog kreveta je Selma Halilovic majka djevojcice. ..Napustene od svih ( pa i od onih VELIKIH HUMANIH , OSJETLJIVIH POLITICARA KOJI SU SE SLIKALI A NISU NI SOK DJETETU DONIJELI ) sada se bore svaka sa svojim strahovima. Ocekuje ih velika borba za psihicko prevazilazenje trauma i fizikalne terapije . Iako su posjete zabranjene i djevojcica je u izolaciji uspjela sam da pobjegnem sestrama i udjem u sobu, samo da je jednom poljubim, nista vise .. (ako ima zakona da me kazni , za nepostivanje bolnickih propisa, preuzimam rizik i onako smo navikli da ova drzava brine!! O cemu? .. NI O CEMU )..ta mala nevina djevojcica preplasena i uplakana izgubila je svoje djetinjstvo...lezi, place, gleda u prazno i zbog pretrpljenih udaraca zaboravila je da prica.... Njena životna bitka tek pocinje, njena stravicna sudbina nije dobila prostor u medijima koliko treba, NIJE , jer ima mnogo važnijih stvari !!! A JA SE PITAM I PITAM VAS : šta je to važnije od prava djeteta na život,na zdravlje, na srecu, na osmjeh? MOLIM VAS pomozite ovoj djevojcici i njenoj majci da prezive ove teske dane..One su ostavljene zaboravljene i nemaju nista osim onog sto dobiju kao bolesnici KCS .. ova djevojcica ne moze da jede normalnu hranu, moze da jede kasice koje joj njena majka ne moze priustiti...fali im svega ... kasice, sokici, pelene, maramice, pa i novac... MOLIM VAS POMOZITE IM. Od sutra ce biti u funkciji br.tel. 060 331 7301 koji sam nabavila za majku djevojcice (jer ga do sada nije imala) pa je mozete direktno kontaktirati za pomoc..takodje sve informacije mozete dobiti na mom profilu Zijada Povlakic Pomozi.ba ili na stranici Udruzenja Pomozi.ba.. Br.racuna na koji mozete vrsiti uplate sa NAZNAKOM DONACIJA ZA Selmu Halilovic je :
Intesa Sanpaolo Banka BiH
Transakcijski račun za BiH : 154-160-20044490-67
Za uplate iz inostranstva,instrukcije za plaćanje :
Banks name : Intesa Sanpaolo Banka BIH
SWIFT CODE:UPBKBA22
IBAN: BA39 1541602004449067
Udruženje Pomozi, Brčanska 17, Sarajevo

.

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 9:25:38   
Visnja RR
naredni BB može iči za ovu djevojčicu?
Ili da organizujemo neku kaficu?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 9:30:23   
shpagica
Visnja, da li si ti uspjela dobiti Zijadu, pretpostavljam da je sada mnogi pokusavaju kontaktirati pa je u guzvi...da li je najbolje direktno mamu pozvati na ovaj broj mobitel i odnijeti stvari u bolnicu?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 9:30:31   
bebacha
regionalnouser posted image
nije moje da predlazem posto necu biti al et naumpade mi
pomocu cu koliko mogu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 9:31:31   
bebacha

IZVORNA PORUKA: shpagica

Visnja, da li si ti uspjela dobiti Zijadu, pretpostavljam da je sada mnogi pokusavaju kontaktirati pa je u guzvi...da li je najbolje direktno mamu pozvati na ovaj broj mobitel i odnijeti stvari u bolnicu?


vjerovatnije nije najbolja ideja
neznam jeli ona 24 sata s curicom
ako jest onda nije dobro da se ide pojedinacno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 9:32:30   
Visnja RR

dok telefon ne bude u funkciji ne mogu nazvati...a mislim da se skupi u bitnim potrepštinama..sokići, kašice... pelene...maramice...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 9:33:01   
svrićolino
može višnja idući bazar za malenu princezu
ukoliko je malenoj potrebna gardarobica ja bih donirala , takođe bih kupila kašica i sokića pa ako neko bude išao molim da mi se javi... ovo je tako potresno ..pile drago da što prije ozdravi ,a monstruma koji joj je to uradio treba najoštrije kazniti

_____________________________

Azra 12.06.2008
Azur 11.02.2011
U iščekivanju 02.05.2018

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 9:34:45   
leona81
treba vidjeti sa Zijadom ili pomozi.ba jer ona radi s njima

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu svrićolino)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 9:42:08   
hatepsut
Ja sam toliko plakala kad sam vidjela ovaj tekst user posted image pa moje djete da neko takne ja bi ga odlezala !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 9:44:26   
Anoniman
Ja sam ZA sta god da odlucimo. I novac i potrepstine i posjeta...

(odgovor članu hatepsut)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 9:46:29   
tekja
Ja sam i za opciju humanitarna kafa i HBB...pratim temu.

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 9:48:51   
leona81
i ja sam tu za obje opcije

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 9:53:23   
ladyblue RR
vidite na fb-u grupu pomozi.ba (ja ne mog na poslu), javit će se Zijada pa s njom dogovoriti šta je najpotrebnije. da ne lutamo.
mislim da je lova svakom najpotrebnija pa neka kupi šta joj treba. odjeću, ako treba možemo mi organizovati.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 9:59:09   
shpagica
Da, ali je Zijada ostavila br mobitela koji je kupila majci da ima i danas bi trebao biti u funkciji, sta smeta zenu nazvati i odnijeti joj sta joj trenutno najvise fali dana u terminu posjete mozda?

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 10:00:22   
Visnja RR
poslala sam pp Zijadi pa čekam odgovor

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 10:01:25   
palachinken
Drago nevino dijete. Ja se nadam da će se izvući...a, naravno, tu sam, pratim temu.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 10:14:58   
leona81
kopiram sa FB Karalic Elvira - Pomozi.ba

S obzirom sa se od jutros javljaju ljudi sa raznih strana i iznose informacije da postoji određena umješanost majke u ovaj slučaj molim sve one koji znaju neke stvari ali bez onoga "rekla-kazala" da nam se jave.
Pomozi.ba je oduvijek bio transparentan i konkretan, a s obzirom da smo započeli ovaj slučaj moramo ga dovesti do kraja.
Mi imamo najbolju namjeru i pokušavamo da pomognemo što više ali NIKADA i ponavljam, NIKADA nećemo dozvoliti da nas neko "farba".
Svako ko pokuša javno ćemo ga prozvati tako da cu opet ponoviti, svi vi koji imate neke informacije oko ovog slučaja molim vas da se javite bez ustručavanja.
Hvala vam narode, bez svih vas ovo ne bi moglo funkcionisati ovako dobro.. Karalić Elvir

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 11:20:20   
emi7908
Ja sam se toliko isplakala jutros kad sam ovo vidjela na fb, srce kad mi nije puklo user posted image duša draga ..
Tu sam za bilo koji vid pomoći, ali mislim da je možda najbolje da što prije organizujemo kaficu da ne čekamo bazar.

Što se tiče ove priče da je majka umješana o tome se pričalo, ne znam je li istina ili ne...??? Meni samo nije jasno kako se ovo dogodilo?

Djetetu šta god treba, tu sam..user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 11:28:44   
mamma mumi
Zao mi je djevojcice, pomoci cu njoj vrlo rado. A kako se dogodilo, na tv-u su rekli da ju je ocuh pretukao?, po meni , opet kazem nedaj boze se ogrijesiti, svi smo ljudi, a Bog najbolje zna, majka je dijelom kriva, jer imati djevojcicu, tako malu, udati se, ocito za razbojnika, i mora biti kriva, sta je poletila da se uda, otac nekada ne valja, a kamoli ocuh.

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 11:31:13   
aazra
Višnja svaka čast user posted image Ni meni nije jasno, kako su svi pa i mediji odustali od ove djevojčice...toliko je sve to potresno da nemam riječi...

Pa ne znam bila je na televiziji majka od tog monstruma, govorila nesto protiv majke, Zijada je li se zove...

Pa ne znam je li se ovo prije ponavljalo, je li mogla sta uciniti ranije da ga zaustavi user posted image , mozda je to sve sad i nebitno, samo da se pomogne malenoj, ja imam odjecice ali je za djecaka, mada sad je glavna hrana, jadno dijete, hoce li ikad vise biti normalno...user posted image

_____________________________








(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 11:31:28   
anja anjica
Drage moje i ja sam tu za svaku opciju pomoci,

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 11:34:31   
mala_sa
Visnja u slucaju da budete bilo sta organizovali, mozes li ti opet otvoriti onaj "tvoj" racun za Paypal, jer nama iz inostranstva previse uzmu provizije preko banke, a bolje da sto vise novca ide za djevojcicu???

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 11:38:44   
hanabanana
Umješanost majke postoji čim je dopustila da joj premlaćuje dijete.
Ali ako vidite lice ove majke onda vidite i da je ona sama dijete.
I vidi se da je nužda na sve natjerala.
Možda nije mogla nigdje otići s svojim dijetetom, pa je pristala na to da živi sa tim zlostavljačem.
Mene uopšte ne zanima tko je i šta je majka, ja bih pomogla dijetetu.
Može li se odnijeti hrana u bolnicu??? ( kad kažu hape, jel misle na one npr HIpp voćne?! )

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 11:39:11   
aazra
Btw, imaju li one gdje otici nakon izlaska iz bolnice...ako je onaj monstrum u zatvoru mozda bi mogle u tu kucu, ali najbolje bi bilo izmjestiti ih negdje drugo, imaju li neke rodbine, bilo koga, ili su prepustene ovako same sebi user posted image ?

_____________________________








(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 11:40:09   
Skvo RR
a nesto kontam sta ce hipp hape, pelene i maramiceuser posted image  trogodisnjem djetetu...ja sam vise za opciju namirnica...user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 10.4.2013 11:41:26 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *