|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoć za malog dječaka.
18.3.2013 19:51:43   
ElmaB
Ovo se dešava u centru Sarajeva. Porodica koja svog malog sina nema čime nahraniti. Strašno! :(

http://www.klix.ba/vijesti/humanitarne-akcije/roditelji-18-mjesecnog-enesa-hrane-vodom-i-brasnom/130318081#1

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoć za malog dječaka.
18.3.2013 21:43:08   
mamaibabo
o Boze idem gore oah ovaj vikend ako Bog da dusa draga tao je masAllah sladakuser posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoć za malog dječaka.
18.3.2013 21:57:04   
lepetetka
ovo je pretužno user posted image user posted image
duša draga,..nemam riječi,..da dijete nema ni hljeba user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoć za malog dječaka.
18.3.2013 22:06:11   
mayra
Ja ako Bog da sutra idem gore, vec sam se cula sa zenom, pa cu vidjeti sta je najpotrebnije, pa cu vam javiti.
Ja nemogu da vjerujem da se ovo dešava bilo gdje, nijedno dijete ne zasluzuje ovakav zivot, isplakala sam se ko kisna godina, moj Danin je kao on user posted image

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoć za malog dječaka.
19.3.2013 10:36:26   
bambi1
Ja sam organizovala garderobicu za ovog djecaka jer su mi rekli da ni to nemaju, prijateljice i ja smo skupile dosta garderobe tako da toga ne treba vise. Iz udruzenja pomozi.ba su mi rekli da najvise treba hrane za dijete, i da sad skupljaju pare da im naprave bar kupatilo jer je to neophodno

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoć za malog dječaka.
19.3.2013 12:58:08   
mamaibabo
ja nazalost nemogu prije vikenda nmam ni djete kome ostaviti a bibi nam kod babana,tako a moram cekati vikend i vec sam kupila hrane za djete jos da kupim mlijeko ,brasno ,i hemije ako Bog da user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomoć za malog dječaka.
19.3.2013 20:23:00   
mayra
Ja sam danas bila kod njih. Ljudi to je tuga Božija, ljudi mi kažu da su naložili a unutra je i dalje jako hladno. Ja sam odnijela nesto malo hrane, garderobe, dali nesto para da se kupi ogrjeva. Istina, njima je najpotrebnija hrana za dječaka, vidjela sam da imaju hrpu petit keksa, tako da je mlijeko najpotrebnije. user posted image

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomoć za malog dječaka.
20.3.2013 9:05:27   
bambi1
Ja danas nosim 5 velikih kesa garderobe za djecaka, ima tu svega i za ovo vrijeme i za ljeto ia za dogodine da ima sta obuci :) Nakupovala sam dosta cokolina, keksolina i sl, ona velika pakovanja. Uzecu jos mlijeka. Ne znam ima li neko info za pelene, koji broj i treba li toga? Mozda ne bi bilo lose odnjeti i tutu ? Sta mislite?

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pomoć za malog dječaka.
20.3.2013 10:09:49   
mayra
po mojoj procjeni dijete nosi broj 4 pelene, a i meni je pala tuta na pamet, nebi bilo na odmet. ja sam zenu pitala treba li njoj sta od garderobe, kaze njoj najvise trebaju hlace, jer nema, fazon je u tome da sam ja deblja pa ako ima neko da nosi broj 38, a da ima viska da ponese. U principu ona jadna samo ponavlja da je hrana najpotrebnija za dijete.

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomoć za malog dječaka.
22.3.2013 10:43:28   
gvendolina
mayra znas li mozda koji broj obuce djecak nosi?

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pomoć za malog dječaka.
22.3.2013 10:54:11   
mayra
ja sam mu odnijela jedne pape 21 i mogu mu.

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pomoć za malog dječaka.
22.3.2013 14:41:27   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: mayra

ja sam mu odnijela jedne pape 21 i mogu mu.



hvala ti draga user posted image

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pomoć za malog dječaka.
25.3.2013 8:29:45   
bambi1

IZVORNA PORUKA: mayra

po mojoj procjeni dijete nosi broj 4 pelene, a i meni je pala tuta na pamet, nebi bilo na odmet. ja sam zenu pitala treba li njoj sta od garderobe, kaze njoj najvise trebaju hlace, jer nema, fazon je u tome da sam ja deblja pa ako ima neko da nosi broj 38, a da ima viska da ponese. U principu ona jadna samo ponavlja da je hrana najpotrebnija za dijete.



Imam ja hlace 38, hvala ti sto si javila , odnjecu ja

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *