|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno ...
5.12.2012 20:00:09   
maja78 RR
Ovo je rijec o djecaku iz naseg vrtica,majke iz vrtica su se aktivirale koliko mozemo ali nije dovoljno

Postovani,

ovim putem Vam se obracam za pomoc petogodisnjem djecaku Hadzirovic Tariku . Naime sa vec 4 mjeseca Tariku je uradjena operacija skidanja mrene na oba oka, a sada je potrebno uraditi inplatate kako bi se djecaku vratio vid u tolikoj mjeri da bi eventualno morao nositi naocale samo za citanje. Operacija je zakazana za 14.12 i potrebno je prikupiti sredstava u iznosu od 2.600 € . Ukoliko do tada ne bi bila prikupljena sredstva za operaciju ista bi se morala pomjeriti za naredni termin koji bi, na zalost, bio tek sljedece godine. U iscekivanju operacije Tarik ne ide u vrtic i ne moze se druziti sa svojim drugarima, a u septembru 2013 g Tarik bi trebao sjesti i u skolsku klupu.

Tarikov otac je umro kada je Tarik imao nepune dvije godine. Sada zivi samo s majkom, penzionerkom koja zbog svog zdravstevenog stanja nije radno sposobna, te prima invalidninu u iznosu od 350 KM.

Akciju prikupljanja sredstava za operaciju su zapoceli njegovi drugari i vaspitacice iz vrtica “Kosuta” i kako kazu njihova jedina zelja je da Tarik sto prije ozdravi te ponovo bude s njima u njihovim igrama i ucenju. Do sada je u ovoj akciji skupljeno cca 500 €.

Uplate za Tarika mozete izvrsiti na ziro racun 1941017810400132 kod ProCredit banke za Hadžirović Tarik.


Osim novcane pomoci i svaka druga pomoc je dobro dosla pa Vas molim da, ukoliko ste u mogucnosti, u/na svojim medijima objavite ovaj apel za pomoc te ga proslijedite svim ljudima dobre volje.

U ime Tarika unaprijed zahvalna,


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 20:17:34   
mamine oci
tu sam koliko mogu pomoci nadam se vecem odazivu njemu zelim da sto prije ozdravi...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 20:19:07   
maja78 RR
hvala ti mamine oci sto si se uopste i javila

zaista divan djecak

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 20:22:27   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

hvala ti mamine oci sto si se uopste i javila

zaista divan djecak

nema na cemu, ne<mozes ostati ravnodusan na ovakve price ,zivot je nepredvidiv ne znamo mozeli se nedaj Boze sutra nama nesto desiti ,ako mozemo da pomognemo bilo bi lijepo, marka po marka ,svaki dan potrosimo marku za poneku glupost a nekom je ta ista marka jako potrebana ,zaista zelim brz oporavak djecaku,da odaziv bude sto veci i molim dragog Boga da svakom kome je pomoc potrebna pomogne...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 20:36:32   
bebac2
jeste li probali kontaktirati portale ekupon i polacijene da postave to kod sebe. ljudima je onda jednostavno da uplate novac i vjerujem da bi se brzo prikupila sredstva

_____________________________

dva djecaka,.2006. i 2009.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 20:38:56   
ElmaB
Evo poslala sam ja klix-u da objave a Avvaz će svakako objaviti. Vijest kruži širom facebooka, tako da se nadam da će se novac što prije skupiti jer se ne radi o stotinama hiljada ipak je manji iznso koji nije nadam se tako teško skupiti.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bebac2)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 20:52:11   
bebac2
humanitarne akcije na ekuponu su dobra stvar jer je jednostavno uplatiti novac, treba svega nekoliko minuta za to, nema odlaska u banku itd. jedino ne znam imaju li oni kakve kriterije za objavu

_____________________________

dva djecaka,.2006. i 2009.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 20:58:05   
ElmaB

IZVORNA PORUKA: bebac2

humanitarne akcije na ekuponu su dobra stvar jer je jednostavno uplatiti novac, treba svega nekoliko minuta za to, nema odlaska u banku itd. jedino ne znam imaju li oni kakve kriterije za objavu

Nema odlaska u banku ukoliko imaš novac na svom računu ili kartici i jednostavno ga njima proslijediš. U protivnom moraš otići u banku.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bebac2)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 21:16:56   
muaaa
Cure,hocemo li,doslo je vrijeme da opet pokazemo sta mozemo i koliko

Idemo......

Kafica ,termin,prijave novac....javljajte seuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 21:20:30   
Anoniman
Hajmo kafu organizovati, Imporatane iza 17h...Mozemo i muffine napraviti pa 'prodavati', a novac da ide u hum. kutiju...Ja sam za (samo ne mogu za ovaj vikend, jer idemo na put).

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 21:28:36   
bebac2
imala sam najbolju namjeru

_____________________________

dva djecaka,.2006. i 2009.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 21:29:41   
ElmaB

IZVORNA PORUKA: bebac2

imala sam najbolju namjeru

Nisam ništa loše mislila, većčisto da znaš kao ide to plaćanje.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bebac2)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 21:32:20   
bebac2

IZVORNA PORUKA: ElmaB


IZVORNA PORUKA: bebac2

humanitarne akcije na ekuponu su dobra stvar jer je jednostavno uplatiti novac, treba svega nekoliko minuta za to, nema odlaska u banku itd. jedino ne znam imaju li oni kakve kriterije za objavu

Nema odlaska u banku ukoliko imaš novac na svom računu ili kartici i jednostavno ga njima proslijediš. U protivnom moraš otići u banku.



imala sam najbolju namjeru i predlozila nesto sto mi izgleda kao dobra ideja, a meni nije mrsko ni u banku otici

_____________________________

dva djecaka,.2006. i 2009.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 21:36:22   
bebac2
znam ja odlicno kako ide to placanje i nikad nisam zaignorisala nijednu humanitarnu akciju koja je tamo objavljena. u svakom slucaju, najvaznije je da se prikupe sredstva za ovog djecaka, a na koji nacin to nije bitno

_____________________________

dva djecaka,.2006. i 2009.

(odgovor članu bebac2)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 21:41:33   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: bebac2


IZVORNA PORUKA: ElmaB


IZVORNA PORUKA: bebac2

humanitarne akcije na ekuponu su dobra stvar jer je jednostavno uplatiti novac, treba svega nekoliko minuta za to, nema odlaska u banku itd. jedino ne znam imaju li oni kakve kriterije za objavu

Nema odlaska u banku ukoliko imaš novac na svom računu ili kartici i jednostavno ga njima proslijediš. U protivnom moraš otići u banku.



imala sam najbolju namjeru i predlozila nesto sto mi izgleda kao dobra ideja, a meni nije mrsko ni u banku otici


sve ideje su dobro dosle, hvala bebac

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu bebac2)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 21:49:12   
hatepsut
Sutra ide moj skromni doprinos na racun,sad cu umanjiti poruku i postaviti kako status na svom profilu ,pa ako jos neko uplati dobro i jeste !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 21:55:47   
sretna_mama
Ja sutra upalatim..ako mognem dođem i na tu kafu..ili pošaljem po nekom..Duša mila..

Nije veliki iznos..Možemo mi to!

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 22:18:14   
leona81
sutra cu uplatiti, moja sestra je imala istu OP...jel ide u Slo ili ce kod nas raditi?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
5.12.2012 22:29:22   
maja78 RR
ide u Beograd na operaciju

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
6.12.2012 0:04:35   
neki x
user posted image user posted image
Cim se dogovorite za tu kafu,javite mi...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
6.12.2012 1:18:17   
scarlett
Drage žene, evo par stvari na aukciju od mene.

Predlažem kao i ranije da aukcija traje recimo do nedelje uvečer 00h. Najviša vrijednost da bude uplaćena na Tarikov račun, a ja vam lično ili putem pošte dostavim.

Nadam se da će biti zainteresiranih, da max. ponuđena cijena bude 1 KM, zauhar je...

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
6.12.2012 1:23:46   
scarlett
nakit br. 1


http://imageshack.us/photo/my-images/43/31360531340138208976796.jpg/

< Poruku je uredio scarlett -- 6.12.2012 1:24:36 >


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
6.12.2012 1:26:05   
scarlett
nakit br.2

http://imageshack.us/photo/my-images/819/38475031330780209912512.jpg/

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
6.12.2012 1:27:24   
scarlett
nakit br.3

http://imageshack.us/photo/my-images/89/58202331380880871569155.jpg/

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo norma...
6.12.2012 4:36:26   
Nunichi

IZVORNA PORUKA: scarlett

nakit br.2

http://imageshack.us/photo/my-images/819/38475031330780209912512.jpg/


10 km

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *