|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prirodni cajevi?
31.7.2008 14:53:10   
mamin sin
Ne znam je li tema bas na pravom mjestu, ali da pokusam...

Zna li neko da li i koji prirodni cajevi se smiju davati bebama? Mislim na cajeve koji su licno ubrani i osuseni, a ne oni u filter vrecicama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prirodni cajevi?
31.7.2008 15:03:36   
makana
pozdrav
daj nam malo detalja, koja starost te interesuje
jer znaš da pedijatri ne preporučuju da se bebama daje nešto osim ako baš baš se mora
meni recimo nisu htjeli u apoteci dati neki čaj za kašalj, pitaju koliko je beba stara ja kažem da nema još godinu, oni odmahuju glavom
znam da komorač i kamilica mogu i to samo da se ona filter vrećica potopi kratko u prokuhalu vodu i pusti blagu boju, onda odmah izvaditi i dati bebi nezaslađeno
vjerujem da isto vrijedi i za kamilicu u "refuzi"

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prirodni cajevi?
31.7.2008 15:09:05   
mamin sin
8 i po mjeseci...Pije vodu kako su ove vrucine pa treba malo vise tecnosti.Pa sam mislila nekad promjene radi dati mu caj, nezasladjen.

Kamilicu sam davala...To znam... Ali recimo na onom HIPP-ovom caju u granulama pise da ima majcine dusice i maticnjaka, pa da li bih to smjela prirodno napraviti...

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prirodni cajevi?
31.7.2008 16:55:43   
mamina cura
Ma smijes. Caj od sipurka je osvjezavajuci. Ja sam svojoj davala kunicu i nije bilo problema. A filter vrecice nemoj molim te koristiti, uvijek se ima kupiti u apoteci caj koji je osusen i ubran. Nije lose napraviti i kompot od jabuke, naravno ne zasladjen i davati im. Moze i sljiva, kruska. Nisu puno hranjivi a osjezavajuci su. Mi smo uglavnom na vodi.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prirodni cajevi?
31.7.2008 17:04:27   
makana
user posted image  za kompot
mašala nije više mala skroz bebača i već je probao nekoliko čajeva
moja almedina baš voli majčinu dušicu
možeš i nanu i ona osvježava
samo dakle pazi da čaj nije jak user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prirodni cajevi?
31.7.2008 22:10:04   
mamin sin
OK, hvala... I kompot smo pravili... Ma filter vrecice ne bih nikad,nesto im ne vjerujem sta stave unutra... Mogu ja piti ali ne i bebacu dati...Samo prirodno susene cajeve...user posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *