|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Privatna bolnica
2.9.2008 22:43:53   
eni_24
Prije svega upucuejm izvinjenje moderatorima ako vec postoji ovakva ili slicna tema. Dakle zanima me dali netko zna postoji li u Sredisnjoj Bosni negdje privatna klinika. Otac mi je jako bolestan a trenutno se lijeci u Travniku , potpuno sam nezadovoljna kako bolnicom tako i med osobljem, bila bih presretna ako bi nasla jednu dobru privatnu bolnicu, ako netko zna da ima i gdje ima molim vas da  mi odgovori. HVALA!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Privatna bolnica
2.9.2008 23:03:07   
mamsi
Draga prije svega mi je žao zbog tvog oca i želim mu što brži oporavak a koliko sam upoznata znam da ima u Novoj Biloj privatna bolnica i od par ljudi sam čula da je stvarno dobra i pacijenti su zadovoljni,pa samo na googlu ukucaj Privatna bolnica u Novoj Biloj i izbacit će ti sadržaj.
A u Zenici nema privatnih bolnica,samo državna i neko je zadovoljan a neko ne.
Pusa i sretno

(odgovor članu eni_24)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Privatna bolnica
2.9.2008 23:26:02   
almai
i ja sam cula za tu bolnicu u N.Biloj i dosta ljudi je hvale.Dokotori su jako dobri, a uz to i ljubaznikao i medicinsko osoblje.

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Privatna bolnica
3.9.2008 9:04:15   
nikka
eni24,neznam gdje ti je bliže,N.Bila ili Tešanj,kod Tešnja ima super priv.poliklinika ja sam bila već nekoliko puta i moj muž je tu operiran,prezadovoljni smo,svaki dan su svi liječnici tu i odmah isti dan prave termine za što god treba,stručni su i ljubazni ali su cijene ogromne,nažalost.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Privatna bolnica
4.9.2008 9:44:23   
eni_24
Prije svega hvala na odgovorima , sad nam ostaje da cekamo do petka posto su ga slali na kompletno snimanje (mojim zahtjevom) pa ce tek u petak nalazi biti gotovi ako ni tad neustanove koja je diagnoza definitivno ga prebacujemo za drugu bolnicu. Za polukliniku u tesnju sam i ja cula al mi daleko to je medicus-jelah jel da ??? Vidjet cu za tu u N.Biloj. Najgore mi to sto sada nikako do Bosne nemogu da odem. Bila sam prosli weekend i nemogu da vjerujem da bolnica ima vlage i to bolnica za plucne bolesnike,pa tu covjek jos vise da se razboli. Samo ga "kljukaju" lijkovima protiv bolova!

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Privatna bolnica
6.9.2008 10:45:16   
eni_24
Zvala sam tu bolnicu u Tesnju ali mi dezurna sestra rece da se oni iskljucivo bave operacijama, da nemaju za plucne bolesnike nisata ali rekla mi je da ponovo nazovem u ponedjeljak i da trazim nekog od doktora jer mi oni mogu dati vise informacija. a tu bolnicu u N biloj nikako da pronadjem!!!

(odgovor članu eni_24)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *