|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Propuh/Promaja
11.6.2009 10:26:26   
neki
Jaooooo naslovauser posted image Izvinite,ali evo jutros se probudimo,a moj Said sav podbuhouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sinoc ga kupala,i stavila ga da spava,5min. mi bio prozor otvoren u njihovoj sobi,je li moguce da je od tog prozora,ili?????Ne znam sta da radim,nego da ga malo umijem kamilicom,sto sam i uradilauser posted image user posted image user posted image Molim vas pomozite,ne bih ga vodila doktoru radi ovoga,hvalauser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 11:02:56   
neki
Ima li kogauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 11:07:42   
Anoniman
Pa kako podbuhao?
je li pod temp., curi li nosic?


< Poruku je uredio pahuljica farah -- 11.6.2009 11:10:31 >

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 11:09:39   
bebano
Evo ima mene user posted image  ali ne znam kako ti pomoci. Meni se nije desilo, mada nesto mislim ako ti je bio otvoren samo prozor u sobi gdje je spavao da nebi trebalo biti od toga. Ali s druge strane ako je stvarno bio propuh moguce je vrlo lako. E sada da li je bas bas poduho ili ono malo, jer razmisljam da nije djete onako podbuhlo od spavanja. Sorry ovo su samo moja nagadjanja, nadam se da ce ti se neko javiti sa iskustvom.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 11:10:20   
neki
Ma jok,oci mu "podbuhle"...Evo umila sam ga kamilicom,malo je splasnulo.On spava na stomaku,pa mozda je i zbog toga,pojma nemam...Ali vise mi lici na to kao da ga je propuh uhvatiouser posted image user posted image user posted image Super je on,igra se,smije se...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 11:11:28   
neki
Hvala bebanouser posted image Napisah vec da je malo bolje,bas sam se prepalauser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 11:13:38   
Anoniman
Ja bih njemu dala caj, napravila mu sokic od cijedjenog voca. Ako osjetis da ima malo tmp. dala bih mu malo paracetamola i to je to.
Proce. Ako tokom dana ne vidis da mu se to sve vraca na svoje mjesto, odvedi ga dr.
To je mozda ko pred prehladu. Bar je meni tako. Zato ga vitaminiziraj

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 11:14:28   
neki
Hvala ti draga,probacu touser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 11:17:48   
baby
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Ja bih njemu dala caj, napravila mu sokic od cijedjenog voca. Ako osjetis da ima malo tmp. dala bih mu malo paracetamola i to je to.
Proce. Ako tokom dana ne vidis da mu se to sve vraca na svoje mjesto, odvedi ga dr.
To je mozda ko pred prehladu. Bar je meni tako. Zato ga vitaminiziraj




I ja se slazem sa ovim Neki
i mog imrana dobro uhvatila prehlada smrce kise malo kasljuca sinoc i temp imao ali ga bombardiram samo supicama od piletine vocne sokove i caj od sipka sa malo limuna nemislim ga jos vodit Dr.jer oni nista drugo neznaju vec propisat sirupe i sta ti ja znam samo domace
Kamilica to ti je super samo mu tapkaj oci i lice vaticama umocenim u kamilicu
Pusaaaaaaa

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 11:20:48   
neki
Hvala draga,on nema temp. ne kasljuca,ne curi mu nosic...Ma ne zelim ga bezveze voditi doktoru...Hvala vam svima,pa se javim u toku dana,nadam se da ce splasnuti skrozuser posted image

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 11:28:11   
djevojčica
draga neki moja sestra je nekoliko puta imala alergiju na lijekove, očni kapci su joj natekli i zatvorili oči...............trajalo je nekoliko sati.....doktor je rekao samo što više tečnosti da uzima pošto se radilo o lijeku....vaš slučaj me podsjetio na to.............nemoj se brinuti

_____________________________

dok čekaš,iskoristi to vrijeme i radi korisne stvari-čekanje neće biti toliko dugo a i život će biti puno ljepši............

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 11:30:12   
Pankica
Hvala Bogu da je bebica dobro, inače svi znamo da je propuh jako opasan i za nas odrasle, a kamoli za malu dječicu i bebice.Ja kad kupam svog švrću, ma da je neznam ti koliki  + vani, ja ostavim samo jedan prozor otvoren i tu u drugoj sobi, tek toliko da ima zraka i koristim fen za kosicu obavezno, jer je i ima dosta, bez obzira da li je vani toplo i vruće. Nikad ne pravi promahu ako ste u kući, a naročito ne kada je beby user posted image okupan.Bolje spriječiti, nego liječiti! 

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 11:38:11   
dana3
neki ja bih tebe istukla sad hahahahahaah.salim se .ne boj se ako se povlaci kako pises.ja ti se htjelaa prva javiti ali me beban zamahija.ne mora znaciti da je propuh.juce je moj od spavanja podbuhao i povuklo se do noci.inace u sobi u kojoj spavamo uvijek je otvorena ventilacija i nekad zna pravo da puse ali ako se kupamo zatvorimo.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 13:35:47   
neki
Dana3,nemoj me tuciuser posted image user posted image user posted image Evo zene,sve se smirilo,okice su masallah super,sve je splasnulouser posted image user posted image user posted image Hvala vam punoooooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 13:57:51   
emy24
ma to mu je vjerovatno od spavanja,i mi odrasli podbuhnemo ako duze spavamo,ne treba ni za svaku sitnicu voditi doktoru,malo kamilice i proslouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 14:01:16   
neki
Bas tako emyuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 14:01:46   
Anoniman
Hvala Boguuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emy24)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 14:04:06   
neki
Ma ja sam panicar,da nema veceguser posted image Hvala Bogu,proslooooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 14:07:14   
dinaa
Super da se povuklo,user posted image user posted image user posted image
A ima nas jos panicara i ja sam jedna od njih tako da te razumijemuser posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Propuh/Promaja
11.6.2009 16:46:22   
bebano
Ma neka je sve ok to je bitno, a tu smo da jedna drugu pitamo i pomazemo user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Propuh/Promaja
8.7.2010 10:11:05   
Nedi
Jučer kad sam dosla sa posla vidim da je N. crveno jedno oko, tačnije beonjača. Nije se udario koliko znamo, sa tetom nije bio na propuhu jer se teta panično boji propuha. Vani je malo puhao vjetrić, a moguće je da je bio 1-2 minute na propuhu jučer....jutros je manje crveno, trebam li ga voditi doktoru? Nemam namjeru u oči kapati ništa na svoju ruku jer se ipak radi o okicama i ne bih se igrala, hoće li se povući samo od sebe ako je od tog propuha od jučer?

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Propuh/Promaja
8.7.2010 10:14:22   
hanabanana
Na moju konstataciju da me boli glava od propuha, moj rahmetli otac bi rekao:
" Medicina pojam propuh ne poznaje! "

Gledaj da li će suziti oko, da li će se pojaviti krmelji.
Možeš očistiti oko, kapneš dvije tri kapi vode ( sobna tem. ) i vaticom ideš od vanjskog dijela prema unutrašnjem.
Ima li neko konjuktivitis u kući?

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Propuh/Promaja
8.7.2010 10:17:18   
Srculence
Dini je tako jednom bila beonjača crvena...ali ja sam skontala da se ogrebao noktićimauser posted image Prošlo mu je za 2 ili 3 dana.Ne znam šta da ti kažem...ako prolazi nemoj ga voditi...ali to je samo moje mišljenje.

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Propuh/Promaja
8.7.2010 10:23:06   
Nedi
Nema konjuktivitisa u kući, ali izgleda da ga malo svrbi pa dira rukicama (što mi je još gore jer rukicama dira i igračke i sl.).

I mene boli glava od propuha i to uzasno i izbjegavam kad je N u kući otvarati prozore na 2 mjesta istovremeno, ali dok sam prostirala veš na balkonu mm nije primjetio da je on otvorio vrata od spavaće i bio na propuhu par minuta.

Jutros oko nije suzilo i nije bilo krmeljavo, strah me da kad dođem kući ne vidim nateknuto oko i zatvoreno od krmeljica

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Propuh/Promaja
8.7.2010 10:24:17   
Medić*
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Na moju konstataciju da me boli glava od propuha, moj rahmetli otac bi rekao:
" Medicina pojam propuh ne poznaje! "

Gledaj da li će suziti oko, da li će se pojaviti krmelji.
Možeš očistiti oko, kapneš dvije tri kapi vode ( sobna tem. ) i vaticom ideš od vanjskog dijela prema unutrašnjem.
Ima li neko konjuktivitis u kući?




potpisujem, i nama je ovo dva dana oko suzilo i krmeljalo malo, inace do sad nikad nije, vidim danas manje samo prolazi, a sto se tice propuha osjetim ga na kilometre, neko voli propuh, ja licno bjezim i strah me, ako je neki prozor otvoren sva vrata ostala su zakljucana da mali nebi otvarao i pravio propuh.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *