|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi pregled nakon poroda
3.11.2008 9:27:18   
Mrva
Drage moje, obzirom da sutra idem na prvi pregled nakon poroda, zanimaju me vasa iskustva!
Tnx!


_____________________________

Lovely
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.11.2008 9:48:07   
akica b
Ja sam isla na prvi pregled poslije 7 dana jer sam puno krvarila i patronazna me je poslala...a mislim da se ide nakon nekuh 40-ak dana..mislimuser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.11.2008 9:50:13   
nesanica
Jeste nakon 40 dana se ide, tako je ovdje makar....iako sam jos malo krvarila dr me je pregledao ginekoloski i to je to.

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.11.2008 10:08:07   
andji
ja nisam ni išla a sada će god dana kako sam se porodila.Stvarno mi to nije uredu,ali kako nije bilo nikakvih problema posle poroda nisam ni otišla.A izgovor mi je nemam kome Serggeja ostavit,kako sam se porodila totalno sam promijenila pristup tome,a dok sam bila djevojka išla sam svaki 6 mjeseci,i vadila sve nalaze i sve kontrolisala čisto rutinski,a uvijek je sve bilo ok. hvala Bogu

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.11.2008 10:22:41   
mamina princeza
ja sam malo duze krvarila pa sam isla kad mi je krvarenje prestalo - tako mi rekao moj doktor...
svakako treba otici

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.11.2008 10:36:37   
tweety
Ja sam otisla nekih 6 sedmica poslije poroda kao sto se i obicno ide.Uradjen mi je papa test i sve je bilo ok hB.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.11.2008 11:11:24   
lejlaze
mi smo uimali sada u subotu sistematski pregled, rezultati ce tek doci.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.11.2008 11:34:37   
camm
nakon 40 dana posle poroda nemoj da te bude strah
neces nista osjetitiuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.11.2008 12:28:41   
Blue rose RR
Ja sam otišla mislim poslije šest mjeseci, jer mama mi je navukla nekakvu šuhvu, da moram ležati na svim stranama kada spavam, da mi ne bi ostala maternica priljepljena na samo jednoj strani.
Tako da sam pričekala toliko vremena i sjurila se ginekologu, koji je potvrdio da je sve u redu.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.11.2008 12:39:16   
ziki
Ja sam isla posle 2 mjeseca, kad sam se cula sa dr rekla mi je da je taj pregled bolje uradit ranije, posle 6 nedelja.Sad se kanim da idem na kontrolu...a muka mi.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.11.2008 12:39:57   
Anoniman
bila sam dva mjeseca poslije poroda na pregledu i moja duhovita doktorica je izjavila: he, eto možete odmah početi planirati drugo!user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.11.2008 13:36:58   
Eli
Ja sam otisla dva mjeseca poslije poroda.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.11.2008 14:04:47   
Visnja RR
prvi put  nakon 40... vaginalni i UZ pregled...
kaze meni dr Masic :"ma sve je ok, mozeas ti ako Boga da u godinu drugo" ...
rekoh mu neka hvala, ova smizla mi dosta  user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Eli)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.11.2008 14:32:05   
lepara
ja sam otisla nakon 6 sedmica. to odprilike izadje nakon 40 dana.
kod mene je na otpusnici pisalo da trebam doci za 6 sedmica.
radjen mi je vaginalni UZ i pregledana mi je rana. sve je hvala bogu bilo ok

_____________________________

Moja Selma je zivot moj...
11.07.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.11.2008 17:18:46   
Okarica
Meni je na otpusnom listu pisalo da je kontrola za mjesec dana. Porodila se 01.09. a na kontroli bila 07.10. Dr. me pregladao vaginalno i ustanovio da je sve ok, hvala Bogu. Mrva, želim ti puno sreće sutra!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu lepara)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.11.2008 18:16:33   
Mrva
Hvala vam svima drage moje, svakako se javim kako ce sve to sutra proci. Nadam se lijepom iskustvo kakvo ste i vi imale user posted image

_____________________________

Lovely

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prvi pregled nakon poroda
5.11.2008 10:19:34   
Mrva
Na pregledu je sve proslo ok, hB, sve je uredu. Pregledao me vag, prvo sa nekom spravicom, a onda rukom :), a potom smo otisli na UZ. Dakle, sve je u najboljem redu, hB.

Na moj upit zasto krvarim i dalje, rekao je da je to po njegovom misljenju mensturacija i da traje nesto duze. Dakle, bez obzira sto dojim, dobila sam je nakon nesto vise od mjesec dana nakon poroda :(
Rekao je da ukoliko ne prestane u narednih 7 dana, da ponovno dodjem na detaljnije pretrage, ali kaze da mu nista ne pokazuje da bi trebalo biti krvarenja, osim mensturalnog user posted image  

_____________________________

Lovely

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prvi pregled nakon poroda
7.11.2008 1:48:07   
Lorna
I ja sam isla na prvi pregled poslije 40 dana, tacnije 6 sedmica, i tada mi je radio i analni pregled (ovdje je to obavezno). Posto je bilo sve u redu, i moj porod i oporavak su isli sasvim normalno, dao mi je i pilule za kontarcepciju tada. poslije toga, jednom godisnje idem.

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prvi pregled nakon poroda
10.11.2008 21:19:30   
senoenamine
Kod nas poslije 3 mj.Evo i meni ce skoro toliko bit pa cu otici.....

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.11.2008 14:44:52   
emma.L
Privatno sam vodila trudnocu do zadnjeg mjeseca i planiram privatno i na kontrolu, cisto radi ustede vremena. Kad sam se javila svom dr da se pohvalim da je gotovo i super proslo, kaze vidimo se za dva do tri mjeseca. A u bolnici su mi rekli da dodjem za mjesec i pol do dva.

(odgovor članu senoenamine)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.11.2008 14:47:19   
Skvo RR
Emma jel to Divanovic...i ja ga sada zvala...kaze dodji za tri mjeseca...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.11.2008 14:52:03   
mynxlee
juce kad sam bila na kontroli, MM je pitao doktoricu kada trebam doci na prvi pregled poslije poroda, a ona je rekla 6-7 sedmica poslije i po mogucnosti da dodjem sa bebom. zasto s bebom, ne znam. ovdje na par semdica prije poroda, rezervises si babicu i ona ti dolazi svaki dan poslije poroda dok bebi ne otpadne pupak, a poslije malo rjedje. uglavnom svo vrijeme babina ona dolazi i njeguje trudnicu i bebu. ovdje hvala Bogu ima i nasih babica, pa sam jedva uganjala jednu.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.11.2008 15:09:47   
emma.L
Jeste, dr. Divanovic user posted image . HOces li ici svejedno u bolnicu ili samo kod njega?

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.11.2008 15:11:43   
Skvo RR
Hehehe...sega mi...ja pricala sa njim danas...user posted image user posted image user posted image
Ma idem samo kod njega...prvo sam mislila da idem i u bolnicu...ali necu...znas da je on detaljan do bola...da ima potrebe, rekao bi da dodjemo ranije..


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.11.2008 15:27:19   
M kao Mama
Na prvi pregled nakon poroda išla sam tačno nakon mjesec dana, dr. MAšić me pregledao vaginalno i kazao da je sve ok, ultrazvuk sam radila kasnije i on je bio ok, kao i papa test, helem od tog papa testa je prošlo tačno godinu i evo opet se kanim da idem na pregled,

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *