|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.10.2016 9:00:21   
lejla80
Evo nove teme heh

Novim članicama želimo dobrodošlicu i ugodno druženje a našim terminusama što laganije porode i zdravu bebcaduser posted image

Upadajteuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.10.2016 9:13:18   
bejbibi
user posted image

Dobro jutrooo ..kako ste mi trudnjace moje user posted image neko se ljuti kad im se kaze trudnjaca ,jel i vama smeta ..meni vala ne.svejedno mi,ha trudnjca ,ha debela,ha tepanje neko isto user posted image

Ja se naspavala hB ...prvu noc da mi pljuvacka ne smeta user posted image izgleda prolazi to ..hB vec sam vise bila siznula ..uzasan problem ...medjutim i dalje imam jutarnje mucnine nekad ..jos pogotovo kako kasljem pa me to iritira..joj nista mi ne pomaze za ovaj kasalj,ne znam vise sta bi probala..

BEBICE ja sam sa A pila antibiotik amoxicilin cini mi se,sirup...znam da je na a bilo ...ma zamalo da fasujem g,anginu a jednom sam je ko cura imala i ne bih nikome pozeljela,zavrsila na inekcijama a u trudnoci vala mi se ne riskira.zivjeli lijekoviuser posted image meni fakat ne pomaze nista prirodno kad se vec razbolim..to treba prije bolesti jesti vitamine,luk i ostalo da ne bi doslo do virusa al opet dodje dzaba ..

ANIDLAA cestitam draga ,brz oporavak tebi a bebi dug i sretan zivot user posted image

Sta ima kod vas? Ja evo ustajem polako i spremit dorucak djeci i sebi

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.10.2016 9:24:22   
Mina90
Jutrooo cure, jeste li se naspavale ? Ja I nisam bas nesto, stalno sam siskiriskila user posted image Mozete li mi reci vasa iskustva sa doktorima...ko vam vodi trudnocu, jel bolje porodit se na Jezeru ili u Vojnoj ? Ima li neki doktor koji radi I u bolnici I privatno, a da je dobar ? Zna li iko jel dr Maja Slakovic jos kod Mehmedbasica ?
Nisam.uopce skontala da se nova oktobarska tema pojrenula hehe, jos mi treba vremena da se uhodam....hvala Bejbibi

Ja sam friska trudnica, mrvica je trenutno bas mrvica, al bi mi bas bilo drago da mi neko kaze trudnjaco hehe :D prosle godine nakon operacije sam mislila da cu tesko imat djecu, I sad kad sam hvala Bogu trudna moze sveee sto prilici trudnjacama :D

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.10.2016 9:37:21   
lejla80
Trudnjače smo, nemamo se šta ljutit a neke uz to i debele user posted image user posted image

Mino ja znam za Sanjina Dekovica da radi privatno i na Jezeru. Mnoge su žene zadovoljne sa njim. Za ostale nisam sigurna. O njemu će ti bolje reći naša leptirica al ona se slabo javlja vikendom pa priupitaj je kad se pojavi. Za Maju, čini mi se da ju je spominjala naša Agatha al ona se porodila, možda virne pa ti odgovori. Najbolje će ti bit da postaviš pitanje na onoj FB stranici Klub mama i trudnica iz Sarajeva.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.10.2016 9:49:08   
Midnight_489
Evo da se i ja tuspasim na novu temu user posted image
Terminušama u oktobru želim što lakši porod user posted image


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.10.2016 11:14:26   
samy_lo
Hello zeMske :D
Kad god sam sinoc ustala pomalo mi mokar ves..jutros se obrisem i sve sluz na papiru..sigurno je sluzni cep

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.10.2016 12:15:25   
lejla80
Samy izgleda da je počelo user posted image user posted image

Oj, ja sam već smorena. Leđa otpadaju. Cijelo jutro po kući radim a nisam nidokle. Još i kolica danas našla prati, kontam nek se osuše dok je sunca.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.10.2016 14:07:03   
tačkicaa
Hej haj, evo ja sa ctg-a, malo na kafu da se sunce iskoristi i et'... Standardno sve. Sem što se već krećem k'o Lejla user posted image user posted image
Samy Znači ispade čep user posted image To je dobar znak, javljaj nam promjene user posted image
Pozdravljam ostale hanume, odo' prileć', totalno sam neupotrebljiva i za šta user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.10.2016 16:29:28   
bejbibi
Hello zenice ,kako ste..jeste ruckile..ja isla oko 2 vani sa djecom na sok ,kupila neke stvarcice za kucu i vratili se ,fino vrijeme da se iskoristi jos ovo malo sunca sto je ostalo.ne znam kako cemo deverati po onoj zimi 😑bas mi muka kad se sjetim
Jeli,i ja za poslom ..razradila se samo tako.pokupila ves,slozila,drugu masinu prostrela i evo sjela ..
Joj da izvinete od juce mw hemoroidi muce uzas jedan ,jedva hodam ..kaze mm sto se gegas ko stare nane user posted image e reko da ti je znati kako ovo boli ne bi tako pricao ..stavljam mast i kantarion al dzaba ....evo sad sjela ,bas sam nesto premorena

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.10.2016 18:34:47   
Bebica11
Samyuser posted image meni je dan pred porod bio tako mokar veš moguće i visoko prsnuce

Bejbibi bolovala sam g.anginu i primala deset dana peniciline. Znam sta je. Nw daj Boze nikome. Ako osjetim slučajno krajnik otići ću dr. A ovako virus antibiotik ne pomaže već je to samo efekat u mozgu da nesto kao "pomaže" a uništi imunitet

HB ja sam dobro,ide na bolje. B.luk je antiseptik ima i blago penicilina prirodnog

Mina90 ja vodim kod dr Nidzare a poradjam se na Jezeruuser posted image


Danas kod mene kuhanja,čišćenja
..i cupavce neke napravila kafiću sad pijem i gledam film sa mm

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.10.2016 18:39:30   
samy_lo
Nista se jos ne desava konkretno..osim sto mi se stalno atomak stvrdne

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.10.2016 21:14:28   
bejbibi
BEBICE drago mi je da si bolje ..hB pa prolazi

SAMY opusti se i osluskuj tijwlo.mislim znat ces ako krene hehe..

Zene,smiju li trudnice avionom putovati ...dosad na pregledima sve ok bilo ...citala sam kao ne prwporucuje se iza 32.sedmice ...
Ja sam tek 17 sed a isla bi ovih dana do mk .nije dug let svakako,sahatak ..al ne znam kako bi sa dvoje djece user posted image a bas mi se ise

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.10.2016 22:10:25   
selimovićka

Dobro veče svim ženicama... Novi mjesec nova nafaka i da Bog da strpljenja u iščekivanju crtica user posted image
Čekam još mjesec oporavka nakon spontanog, i jako mi je krivo što moram toliko čekati user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
1.10.2016 23:11:55   
Mina90
Bejbibi citala sam da mozes putovat avionom, al neke aviokompanije traze potvrdu od doktora u kojoj si sedmici, jer se valjda boje porodkaja u avionu, pa tako ne preporucuju putovati u 9 mjesecu...

Eh sad ja opet imam pitanje, znam da sam dosadna, al sta cu kad mi se miliin pitanja vrzma po glavi...Naime, ima li neka od trudnica da nosi aparatic ? Ja nosim gotovo dvije godine, I moram na kontrole gdje mi mijenjaju zice I gumice...eh sad, dole su mi.izvadili dva zuba zbog premale vilice, I sad se zubi spajaju, ali primijetila sam da imam kvar na sestici I ako sad ne popravim kad se zubi spoje necu.moc popravit jer je kvar sa strane, isto tako dobro bi mi doslo ciscenje kamenca...da li je dozvoljeno popravljati zube I cistiti kamenac u trudnoci, I ako jest onda kada, mozda nakon 12 sedmica ? Ima li neka takvo iskustvo ?user posted image

(odgovor članu selimovićka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 7:33:11   
tačkicaa
Jutro user posted image Meni herpes skočio user posted image
Mina Ja mislim da prije 12 ne trebaš ni sa čim rizikovat', a za dalje ne znam. Pitaj ginekologa u svakom slučaju ... NApravi spisak pitanja, pa kad odeš na prvi pregled, opleti user posted image
Joj osjećam se k'o gubavac ljudiiiii user posted image

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 7:51:57   
bejbibi
Jutro

Ma u mene se stomak haman ne primjeti tako da sko budem putovals necu nii govoriti nista.dosad je hB ok bila trudnoca

MINA ja nezz ksd se smije cackTi po zubims al po nekoj legici moozda ne prije 12s jer su nsjrizicnije...al kad odes dr pitsj .ja sam u prvoj trudnoci popravils zub sl imala sam stomak vec .ne sjecam se koji mj sam bila

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 8:17:32   
tačkicaa
Bejbibi MA normalno ba, šta imaš govorit'. Tebi ne može ništa bit', a nećeš dugo ni putovat'. Samo uživaj, a njih šta briga koliko imaš djece user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 8:48:27   
lejla80
Jutro žene...kako ste mi?

Bejbibi bi ma samo hodaj ako se osjećaš dobro. Još i muka prošla, taman ..

Tacko mačko još si tu user posted image

Mino ma možeš zubaru slobodno. Nisam sigurna za anesteziju al vjerujem da može i ona nakon 12 sedmice. Jesi li se odlučila za doktora?

Bebice drago mi je da si bolje.

Samy, Winky ima li šta novo?

Odoh pit kahvu evo mm me zove user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 9:21:05   
eminaja
selam trudnjace,evo jos jedne nove trudnjace za oktobar aBd...
termin 28.10 i kazu ovaj put user posted image pa cemo vidjet je li tacno user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 9:28:39   
eminaja
neko upita za putovanja u trudnoci....ja sam putovala u obe trudnoce, sa 28 sedmica traze da se ima potvrda od ljekara da je trudnoca uredna
user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 9:33:40   
bejbibi
Hvala zenice na odg ..vidjet cemo kako cemo ,ugl il autom il avionom..vise bi avionom jer autom treba 10h...
TACKO ma nije mi sta ce neko reci zbog djece nego nezz kako bi se snasla sama snjimauser posted image M bi slusao al A je lopov ..putovala sam sa M kad je bio malo stariji od ,nepune 2g i bio divan al ova lopovka je terz...evo i nes mi smazala 😲 ja dok se okrenula ona popila zadnji gutljaj ..ccc hiper dijete user posted image
EMINAJA dobro dosla user posted image evo ga jos malo i bebac aBd...jel to drugo il trece ,ne skontahuser posted image
MINA ja mislim da ne daju anesteziju u trudnoci al opet pitaj ti ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 9:43:23   
lejla80
Bejbibi ma što kažeš ni ne vidi se da si trudna. Neće te niko pregledat a iskoristi ti ovo hodanje dok ne dođe treće. Valja to sve uganjati hah

Eminaja dobro nam došla ..pa ti već terminusa aBd, odbrojavas user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 9:53:38   
bejbibi
Pa i ja to kontam user posted image aBd kad rodim nema mi hodanja 2guser posted image
LEJLA stavi nam spisak da imamo pregled ,ja pojma nemam ko su oktobarske terminuse user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 10:12:48   
Bebica11
Tačkice bas mi je zao za herpesuser posted image upamti da ne ljubiš bebu dok ne prođe jer za malene je opasan. Ja sam znala i masku držati dok ih dojim ako imam herpes i stalno prala ruke.. Awww
Pokušaj utrljati b.luk da brže prodjeuser posted image ko o čemu ja o b.luku


Eminaja we alejkumu sselam I dobrodošla...ja sam novembarska terminusa iako mi piše 1.12.user posted image doduše i ofrlje sam dr rekla datum ZM jer poslije 2 trudnoce to i ne pratimo baš user posted image ne ukucah u app i zaboravila pa računala nestauser posted image

Bejbibi hodaj ako nema kontrakcijauser posted image Ja nisam "letila" ni u jednojuser posted image

Lejla kakva si mi tiuser posted image Mi se pratimo user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
2.10.2016 10:14:06   
lejla80
Bejbibi ja evo ne znam kako da ovaj spisak metnem ovdje u oktobar user posted image Sve sam ukucala al on ipak ostade u septembru hahaha

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *