|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 20:24:02   
lejla80

IZVORNA PORUKA: tačkicaa

Evo treca sreca, ako ne prodje ni ovaj post, necu vam vise ni pisat', večeras user posted image
Samy Ti ces u srijedu aBd imat' sina, sta te briga user posted image jesu li ti trebali kakvi dodatni papiri za komisiju sem uputnice? Jesu te pregledali? Kad ces lec' u bolnicu? Ujutro ili? Da znamo kad da ocekujemo lijepe vijesti user posted image
Lejla Samo ti zezaj, a kad i ti budes nosila 10 mjeseci ima da maksuz uvirkujem i saljem ti slike svoje vitke figure user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 20:27:48   
samy_lo
TACKO nije mi nista trebalo dodatno za komisiju.
Pregledao me moj doktor,bio je tu prisutan..3 doktora,1 doktorica i 2 sestre,a gospoja na izvolite..hajd neka je oni gledaju kad ja nisam mjesecima je ni u putu srela hahah
U srijedu ujutro je prijem..moj doktor dezurni pa baljda me navecer do 12 kutarise..hajd lijep datum 5.10

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 21:11:45   
Mina90
Meni se spawalo I glava me mrstila, pa sam predlozila da odemo na salatu, nesto zdravo pojedemo, a ujedno I da izadjem iz kuce....na kraju sam se posvadjala sa muzem bezveze, zbog totalnr gluposti...sad tisina sa obje strane... hajde za sebe mogu reci, mozda su kakvi hormoni poceli ludit, al sts je sa njim...sve nesto me ispituje, ako sutim-'eto sto sutis, ako nesto predlozim nakon sutnje, kaze jel to pravis uvertiru....izgleda zapravo ko da smo oboje trudni! user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 21:29:37   
winky_sa
Eto nama beba jos malo... user posted image
Sammy drzimvfige da sve prodje u redu, da se sto manje napatis i uskoro ugledas user posted image
I ja sam danas uspjela stici na pregled, kaze dr pocelo otvaranje user posted image . A mene cijeli dan boli ispod stomaka. Ne mogu se ni sageti user posted image
Valjda cu pogoditi kad budu pravi bolovi.

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 21:44:42   
bejbibi
zenice zelim vam sto lakse porode :) ako jw krenulo neka je hairli,bice to dobro ..blago terminusama ..nema sikiracije ,u terminu ste svakako ..par dana gore dolw nista ne znaci :)
WINKY,SAMY,TACKICE sretno i ostalim terminusama

Gdje li nam je AMELA ,nadam se da je ok .
MINA ne sekiraj se ..sve dok je svadja zbog gluposti dobro je user posted image procii ce ..ma i njima je cudno sve to kad je prva beba u pitanju,nisu svjesni sta ih je snaslouser posted image jesi isla doktoru ?

Moja djeca zaspala,ja malo na net ,malo tv a muka mi neka izgleda da cu povracatiuser posted image nije mi sjeo rucak

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 21:46:57   
Mina90
Bejbibi, nisam jos isla doktoru, kontam sljedece sedmice se narucit.... nadam se da je to u pitanju, da treba vremena I njemu da shvati da ce biti tata....user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 21:50:35   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Mina90

Bejbibi, nisam jos isla doktoru, kontam sljedece sedmice se narucit.... nadam se da je to u pitanju, da treba vremena I njemu da shvati da ce biti tata....user posted image


Ma sigurno je to ;) cudni postanu kad pocinju kontati o tome user posted image proci ce ,ne sekiraj se ;) ...vremenom naucis da ti na jedno uho udje drugo izadjeuser posted image ja sam to evo tek nakon 7 godina braka uspjela ispraksiratiuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 22:22:16   
Mina90
Tako se obradovao kad je saaznao da cemo postat aBd roditelji, I pazio me, topli se, nemoj dizat tesko...itd I danas nakon te svadje, ni da se izvinee...izgleda ceka da ja prva...eh sto ces docekat! user posted image
Ev sad ja fino guglam, on igra fife...nakon sto je rasirio ves, sklonio svoju odjecu, napravio sebi caj itd Kad ne pricamo, onda ces Mile sve sam :D Kad malo bolje promislim, pa nije ovo ni lose, tek dolazi vrijeme pranja kosulja I peglanje :-)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 23:30:36   
bejbibi
Ahahaha MINA tvoj ko moj muz ..il smo nas dvije slicne haha ..i on tako kad se posvadjamo mora sve sam hahah ..

Ma hej nemoj se sekirati ..to malo ste se posvadjali a ne znaci da nije sretan zbog bebe ...kad se pomirite opet ce biti ko prije ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 8:09:46   
tačkicaa
Jutro moje dame. Javljam vam se sa terena user posted image
Mina neka ga, taman se treba na vrijeme navic', sace te promjene bit' sve češće user posted image sta mislis sto Bejbibi ceka trece dijete, osladilo joj se eksploatisanje user posted image
Samy haj bona, evo ja čekam user posted image
Eh sace se Amela javit', ona to samo s posla. Neće nam ni pisat' kad ode na trudnicko user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 8:17:23   
lejla80
Uranila, zoru prevarila.... Ima li na terenu šta novog?



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 8:23:32   
Mina90
Hahahah kraljice ste! Tackice, u kojoj si bolnici ? Uskoro aBd stize user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 8:32:41   
tačkicaa
Na terenu nista novo, stanje uredno user posted image
Eh Mina vraga uskoro, evo ctg skace ko lud, jedino ako na pupak odluci izac' user posted image Na Jezeru sam, radim svakodnevni ctg, nisam u bolnici, al' hai nadam se da ces mi navikat' user posted image

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 8:38:00   
Mina90
Heheh strpi se jos malo, aa kad dodje srecica onda ces znat da je sve to vrijedilo... sretno! user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 9:16:21   
Bebica11
Jutro i od mene...Sta je ovo niko ne kafeniseuser posted image user posted image Evo ja pijuckam :)

Tackice hocel i uzv biti danas? Sretnouser posted image


Mina ne svađajte se se sad prije bebe sta ce biti kad se rodi taj jedan period adaptacije kad mi žene frcimo je zestokuser posted image

Kaže meni mm 'znam sad zašto je prvih 7g braka najkritičnijih,tad ljudi dobiju djecu pa nervoza,nespavanja,sekirancija kad se razbole...ko to prebrodi poslije rahat"user posted image
Tako bračni DRUG se pozna bas u cetresnici i prvim mjesecima,preuzimanjrm obaveza i odgovornosti. Tad il puca il se ljudi zblize udruže snageuser posted image I sebe stavimo u drugi plan bebu u prvi
Ja vam nemam vremena za to "dizanje nosa" i šutnju. Ja svoje izrafalisem temperament sam i mi opet ok za par satiuser posted image mrsko meni dugo ljuta biti

Ja jos nahladjena...ista meta isto odstojanje user posted image


Amelaaaa javi seuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 9:27:37   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: tačkicaa

Jutro moje dame. Javljam vam se sa terena user posted image
Mina neka ga, taman se treba na vrijeme navic', sace te promjene bit' sve češće user posted image sta mislis sto Bejbibi ceka trece dijete, osladilo joj se eksploatisanje user posted image
Samy haj bona, evo ja čekam user posted image
Eh sace se Amela javit', ona to samo s posla. Neće nam ni pisat' kad ode na trudnicko user posted image


user posted image
Tako je tackice ,ugledajte se na mene user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 9:30:46   
bejbibi
Hello zene ..BEBICE evo ja pijem ness ajde bujrum ;)

Sta ima kod vas .gdje nam je AMELA

TACKICE jesi obavila za danas ..al stvarno sta ti kazuuser posted image jel te gledaju vaginalno il samo ctg ..jesil sta otvorena ?

Idem zvati doktora da se narucim na pregled

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 9:59:09   
amelaaaa
Evo meeee user posted image Ko sto tackica rece, ova ljencuga pise samo s posla, mrsko mi palit laptop kuci user posted image

A juce sam otisla dr.na pauzi i dobila preporuku da legnem, strogo da mirujem i pijem buskopan (ako treba na 2 sata) dok bolovi ne prestanu.. Rece mi doktorica da sam se vj.preforsirala, sve u redu, posteljica nije jos zrela, plodne vode dovoljno, grlic uloziv, mekan, skracen, ali se drzi user posted image user posted image I tako sam u 12 kuci i odmah u krevet, dvije knjige, muz mi kupio mandarine i cokoladu kad je dosao s posla, pravio rucak, cuvao curicu...ja zaspala u 9 :D Danas preporodjena...Vidjet cu kako ide na poslu, cim me uhvate bolovi bjezim kuci user posted image A i inace sam planirala do slj.srijede, nikako duze user posted image

Kako ste mi vi... Samy sretno... Tackice i tebi isto... Ostale zelim vam lijuep dan, bez problema i svadja user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 10:13:55   
Bebica11
Amelaa dobro si, još 2u1user posted image user posted image lezi miruj kud se guraš vidis da ove tri terminuse nismo još ispratiliuser posted image tjeramo ih al njima fino ovdje udomacile seuser posted image doci ce nama one opet i ja se evo svako malo vraćam na RRuser posted image

Čuvaj se da samo još 2 hefte hairli izgurasuser posted image



_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 10:15:28   
lejla80
Amelaaa super vijesti user posted image user posted image user posted image , ja već pomislila da si odlučila preskočit ove naše hanume u desetom mjesecu haha ....sad pažljivo i nema više lutanja po planinama. I brate slobodno ti upali laptop iliti mobitel pa se javi drugaricama sa rr, nemoj bit bRezobrazna user posted image



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 11:00:10   
amelaaaa
Hvala zene, ma izgurat cu jos makar 2-3 sedmice, samo da mi se ne desi da se oduzi na 5-6, kao sto je nekima krenulo khm khm user posted image user posted image
Morat cu uvest naviku za forum i kod kuce, ali tesko brate od curice, cim vidi laptop pomami se user posted image A i meni na poslu dosadi komp.pa jedva cekam da odmorim oci...

A mobitel mi je druga prica user posted image user posted image Ko nije koristio nokiu lumiu stariji model, ne zna sta je patnja user posted image user posted image Preksinoc kad me stomak zabolio, govorim muzu de mi dodaj mob.da pratim vrijeme kontrakcija, kad ono ovo moje smece nema ni stopericu ni tajmer, niti mozes naci sat da vidis kazaljke user posted image user posted image A kamoli kakvu komplikovaniju operaciju da izvede.... user posted image user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 11:41:49   
tačkicaa
Evo me od kuće... Danas su me baš ispregledali, Divanović uz - sve ok, kaže samo treba nešto da potakne bolove. Uputio me u četvrtak na komisiju da vide šta će, garant' kao i Samy, biće gel... I neka me hanuma akušerski pregledala. Tu sam se sjebala, na nalazu piše : vanjsko ušće uloživo vršak prsta user posted image Ovoliko čekam, za vršak prsta, užas user posted image Sutra ctg ponovo i et'...
Samy danas ne naiđe, da joj nije štogod krenulo user posted image
Amela Nemoj ti se zezat' s tim poslom, nagore ti je sjedenje. Čuvaj se...

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 11:58:22   
amelaaaa
Tackiceee svi mi govore za posao a ja nesto zadebelila...

A bona to kad krene, zacas ce biti gotovo ;) Ja sam prosli 9ti citav bila otvorena prst, i svaku kontrolu kad dr.kaze i dalje je 1 prst ja padala u depresiju user posted image user posted image Sigurno sam 3 torte pripremila (i pojela s muzem) cekajuci "ostale" prste i hanumicu user posted image

Na kraju, dan pred termin, primaju me u bolnicu, kaze ctg pokazuje kontrakcije za prijem, otvorena 2 prsta, reko ako sam citav mjesec cekala jos jedan prst koliko cu tek cekat svih 10 user posted image Udarila u dreku ko dijete, suza na suzu user posted image Kad ono zacas 6 prstica, pred kraj poguraju malo sa indukcijom (mene preko infuzije, nekog preko gela) da se ne otegne previse, i eto bebe user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 13:21:31   
samy_lo
Jutros je u 9:05 stigao mamin mali svijet.
Tezak 3.500 Dug 52 cm


_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 13:24:17   
tačkicaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image Čestitam Samy user posted image user posted image user posted image Baš mi je drago zbog vas user posted image
Čim stigneš, piši nam detaljnije user posted image user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *