|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 21:12:55   
tačkicaa
Mrkvo odma u hitnu, to bas strasno zvuci user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 21:18:43   
eminaja
samy cestitam na prinovi,da vam Allah podari svaki hajr,uzivaj u user posted image nadam se da nisi puno pukla user posted image ,,i ja sam pukla prema anusu jos mi i sfinkter bio ostecen,ali hvala Bogu proslo je... user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 21:20:43   
lejla80
Mrkvo ja isto nikad nisam čula nešto slično. I ja bi pravo na Jezero da sam na tvom mjestu, ništa ne čekaj jutro.

Auh bebice pa što šutiš, najvolim takve radnje user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 21:31:49   
eminaja
mrkvo kod mene ima nesto poput toga sto si opisala,ali to je tu jos od prvog poroda,tako da je ljekar to vidio ,,da napomenem da sam ja to tek poslije vidjela nisam se usudila zavirivat prije prvog pregleda user posted image ali u svakom slucaju trebas otic kod doktora user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 22:23:52   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: eminaja

mrkvo kod mene ima nesto poput toga sto si opisala,ali to je tu jos od prvog poroda,tako da je ljekar to vidio ,,da napomenem da sam ja to tek poslije vidjela nisam se usudila zavirivat prije prvog pregleda user posted image ali u svakom slucaju trebas otic kod doktora user posted image


Na rezu zna izrasti divlje tkivo ili polip....pa to uklonu. Meni su uklonili nakon poroda

A moguće i Mrkvi da je polip ako je malo i sitno. Čak porodom se vaginalnim može samo očistiti to....al opet nije se zezat ako nesto "ispada" treba provjeriti


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 22:49:21   
eminaja
ne znam sta je u pitanju vidjet cemo sad aBd....uglavnom poslije poroda haman vise nista nije isto user posted image samo da user posted image budu zive i zdrave user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 22:51:04   
mrkva
Drage moje evo sad sam sa GAK-a bila sam u pravu materica je skroz nisko a ishod toga je moguci spontani. Uglavnom ujutru idem na 4D da se utvrdi moze li se sta uraditi sa podvezivanjem ili ne. Hvala vam sto ste se javile

_____________________________

“Sve što sam o životu naučio može se svesti na tri riječi: život ide dalje.” Robert Frost

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 22:57:06   
bejbibi
MRKVA sretno sutra ,iskreno se nadam da ce sve biti ok i da cemo se ovdje druziti aBd :) ....sretno draga

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
4.10.2016 22:58:46   
eminaja
sretno sutra,bice to sve dobro aBd, ne sikiraj se....

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
5.10.2016 7:43:03   
amelaaaa
Ajoj draga mrkvo bas mi je zao... Ja sam prvo pomislila da je polip, kazu da poplipi mogu izaci kroz grlic po nekoliko cm... Nadam se da ce 4D dati pozitivne rezultate... Zelim ti iskreno puno puno srece...

Ostale zene dobro jutroo :*

A bebice i ja volim te radnjice, u Tz ima Tifani sa h&m-om, i Bilig ili se tako nekako zove koji drzi c&a... Cijene su onako, ni tamo ni vamo, a kolekcije kaskaju jednu godinicu, ali se stvarno moze naci preslatkih stvarcica, a na snizenjima i jako jeftinih. Kvalitet je neosporan u svakom slucaju user posted image
Mada ja volim i Bingo heheheh prije jedno 2 mjeseca su naletili set_ovi od po 3 bodica dugih rukava, lupilu, preslatki, a cijena 6,9 KM, znaci jedan bodi dodje 2,3KM - dzaba. user posted image Jedini problem s Bingom je sto moras ici stalno i kupiti cim naletis na nesto dobro jer se razgrabi u roku od dan user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
5.10.2016 8:17:20   
winky_sa
Mrkvo bas mi je zao....drzim ti fige za danasnji pregled.
Sretno danas na pregledima.
Kod mene situacija nepromijenjena user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
5.10.2016 8:19:32   
Bebica11
Amelaa uzela sam i ja taj set 3 bodija u Bingu ima mjesec i više.user posted image al to bas kod nas skoro nikad jer su nama Bingaci maleni i slabiji izbor robice imaju
Nedavno sam za 10KM na nekom snizenju kupila preeedivne prekvalitetne majice za stariju kćerku Espritove. Stvarno sam se iznenadila al to je samo nama kratko naletilo i nema vise. Meni jedan taj manji pred haustorom


Mrkva sretno javni seuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
5.10.2016 8:21:16   
Mina90
Jutrooo, danas opet tmuran dan... vidim ovdje se mnogo toga desava.Friskim mamicama, cestitam od srca... Mrkva nadam se da ce sve bit ok.. Kod mene jos nikakvih simptoma, osim sto mi je jucer ujutro zamirisao tartar sos, kaze muz- pa idi kupi, a ja velim- jok, te mirise treba ignore, jer ako budem jela sve sto mi zamirise, bit cu ko trokrilni...
Ne znam je li normalno nemat simptome...grudi me ne bole uopce, ali jesu cvrste, pisiim cesce nego inace- to da, imam iscjedak nekad zuckast, a eto jucer bijel, sa tim da nisam primijetila neugodan miris...isto tako jucer me jajnici bas mnogo zaboljeli, kao nadutost I pritisak na jajnicima, bilo mozda neka 2h pa onda gasovi poceli, ne znam da li je to od crijeva jer dva dana nisam isla na wc.... ja sve cekam te mucnine, ne bil to bilo to, ovako mislim ne dao Bog da nesto nije ok...

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
5.10.2016 8:46:33   
lejla80
Jutro, na mom brdu sunce a ja još u krevetu. Mrsko mi ustati mada mi se kahva pije.

Danas sam poslala onaj treći urin. Koliko e dugo čeka nalaz nakon toga?

Mrkvo sretno draga, nadam se da će sve biti ok.

Mina ma kakvo povraćanje. Bolje ti je da ne povracas. To ti iz iskustva govorim. Meni sa ovom trudnoćom 4 mjeseca ništa zamirisalo nije, sve mi je smrdio. Eto imaš simptome, čest odlazak u WC, vjetrovi, nadutost stomaka.....polako redatelj će se oni jedni za drugim u to ne sumnjaj...

I ostalim hanumicama sretno danas na kontrolama ..

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
5.10.2016 9:18:21   
eminaja
jutro i od mene,ja lagano doruckujem pa kaficu ispijat user posted image mina sve je to individualno,ne dolaze simtomi kod svakog isto,cak i trudnoce se znaju razlikovat,ja sam imala simptome do 8 sedmica i onda nista pa sam mislila da nesto nije ok cak i test ponovila user posted image user posted image kontam mozda nisam ni bila trudna umislila zena sebi user posted image nemoj se ti nista sikirat,uzivaj u trudnoci,i bolje ako sta preskocis od simptoma kao npr.povracanje user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
5.10.2016 9:19:44   
eminaja
tackice jesi ziva,dokle ti dogura user posted image kakvo je stanje na putevima user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
5.10.2016 9:24:36   
amelaaaa
Draga mina dobro ti kazu, kakvi simptomi user posted image Sto ih manje imas bolje se osjecas user posted image Ja sam u prvoj trudnoci od simptoma imala samo nadutost..ljudi moji uzasa i sramote, jos kasnije kad ne mozes ni kontrolisat golupcice user posted image user posted image user posted image

lejla
ljenguzo dizi se user posted image Kako mi, radni narod, vec odjutrili, pola posla odradili user posted image

bebice bingo je zakon user posted image steta sto nemate veci izbor, bude svakakvog smeca a vala bude i ekstra stvari user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
5.10.2016 9:31:46   
eminaja
amelaa ko da sam ja pisala taj prvi dio user posted image user posted image user posted image sto je najgore ne moze se kontrolisat samo izlete i odlete user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
5.10.2016 9:40:00   
lejla80
Joj ne spominjite mi šoping. Odmah se razbudim. Duša mi pare trošit. Pogotovo kad nađem šta povoljno a dobro. Jučer mi kolegica govori, sreća što ne nosiš curicu, ti bi nju maltretirala user posted image I malisa je zavolio kupovinu sa mnom, ih kako on samo razgleda i traži sebi hah
U Bingu stvarno zna bit tih stranjskih stvari zanimljivih al ovdje u SA skroz slabo. I u Peniju sam primijetila da bude tih Lupilu stvarčica.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
5.10.2016 10:02:41   
lejla80
Gdje mi je ovo tačkica mačkica?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
5.10.2016 11:15:13   
tačkicaa
Evo mene sa svojom lopinom u trbuhu. NEće dijete napolje, majku li joj bezobraznu, na kog' li je ovakva user posted image NA oca garant user posted image
Stigla sa ctg-a, džaba išla, ni pogledali ga nisu, samo ispečatira hanuma usput. Mene noga iz kuka toliko boli, da sam sad veća hasta čak i od Lejle, ljudi moji user posted image NE mogu da hodam, držim se za stvari jaučem usput user posted image Sutra ta vražja komisija, da se ljudi nagledaju ljepote i et'...
MRkvo, javi nam i ti svoje rezultate, sinoć si nas sve ovdje protresla. NAdam se da će sve biti ok, držim fige user posted image
Lejla Ako ti kad tvoji momci zataje sa shopingom, posudiću ti ovu moju hanumicu, pa malo s njom prolunjaj, meni je to svakako smor user posted image
Mina Ja ne mogu da vjerujem ženo da ti priželjkuješ mučnine user posted image Opusti se bona, koji će ti vrag. Ja ih nisam ni imala, i znam dosta žena koje isto nisu imale belaja s tim. Svima drago, samo se ti nešto buniš user posted image Puštaj vjetriće i uživaj user posted image
Eminaja Eto ti stanja na putevima, totalno se sporo odvija saobraćaj user posted image
Amela opet na poslu čuva trudnoću, standardno user posted image
Bebice Bejbibi Kako vi?
Winky Ima li novosti kod tebe?

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
5.10.2016 11:43:30   
bejbibi
Joj TACKO sto me nasmija user posted image user posted image

Ja se jutros u 7 nadigla ,spremili se ,odvela M u vrtic pa isla vaditi nalaze .tamo A poce plakati,prepala se jadnica mislila nju ce bocnutiuser posted image
Kasnije do banke svratila,pa u soping malouser posted image
Joj i ja volim sopingovati al nisan troskaliuser posted image opet pazim da ne trosim puno,al volim razgledati user posted image ovdje u bihacu nema veliki izbor ,ima veliki bingo al nisam ja nikad naletila na te stvari za bebeuser posted image user posted image doduse nisam ni trazila ,stbarno mama kupune svega pa ja haman nista ni ne kupim djeci .njoj je dusa trosit na djecuuser posted image a ja se ne bunimuser posted image
Jedva ceka da joj kazen sta nosim da moze trositiuser posted image ja joj kazem da nema potrebe da ne treba nista kipiti jer fakat imam sve .i za decka i za curu .bezze mi kupovati ,al dzaba njoj to rec ..a meni vise odjeca ne staje u ormare 🙃

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
5.10.2016 11:58:55   
amelaaaa
hahahah moja emina znaci isto smo se crvenile user posted image user posted image user posted image user posted image

a bejbibi imam i ja jednu takvu mamu, svaki dan nesto kupi user posted image Juce kupila curici ponco u azelu i danas me zove na posao, kaze isprobavaju kako joj stoji user posted image

tacko cuvam, cuvam, stisnula sam none user posted image Sretno ti sutra na komisiji :D i ja idem na kontrolicu user posted image


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
5.10.2016 12:07:41   
lejla80
Oj i moja mati voli kupovat, duša draga, stalno nešto kupuje pa slika na viber hehe...ma morala sam ja od nekog naslijedit ovu bolest kupovine.

Nego tačko ti večeras tog svog mužića safataj, da izbjegneš sutrašnju modnu reviju user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
5.10.2016 13:02:34   
mrkva
Pisem vec 3.post ali nece da se potvrde. Uglavnom maloprije sam sa pregleda zasad sve ok. Dobila sam duphaston i bolovanje 15 dana. Cerviks je 4.0 .sinoc me je pregledala dr. Lačevic a danas neka Kandić. Nisam prije cula za njih pa akoneko zna nesto o njihovoj strucnosti dobr bi mi doslo. Hvala vam sto ste sinoc brzo reagovale i uputile me.


_____________________________

“Sve što sam o životu naučio može se svesti na tri riječi: život ide dalje.” Robert Frost

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *