|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-decembar)
30.9.2010 13:38:15   
Skvo RR
Drage trudnice,
 
Ovde cemo voditi razgovore tokom trudnoce, druziti se, pomagati jedna drugoj.... Neka ovo bude nas mali kutak RR TRUDNICKE BLABLAONICE, koji ca nas podsjetiti da smo tu jedni zbog drugih.
 



user posted image  

Neka vam brzo i lagodno trudnoca prodje i bebica u zagrljaj dodje.
 



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 13:44:24   
babina beba
Hvala Skvo na zeljama! Primate li mene mada sam ja pocetnica 13-ta sedmica!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 13:45:33   
Rimljankaa
Ih,pa jos nije okotbar!!!! Ali da se upisem! Sretno nam i u zdravlju i ova naredna tri mjeseca! :)))

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 13:47:29   
sunce27
Sta je sada ovo???user posted image user posted image

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 13:50:27   
mamin cvjetić
user posted image Znači od sutra smo ovdje.Da se stupasimuser posted image user posted image

_____________________________

Nevidljivom niti najčvršće smo povezani

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 13:59:44   
Lejla Ka
Da poželim toplu dobrodošlicu svim bebicama koje će nas obradovati u slijedećem mjesecu (meni posebno dragom).
Mamama lijepe i sigurne porode, bebama zdravlje, veselje i punoooo ljubavi!

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mamin cvjetić)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 14:01:55   
Almaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR


user posted image  

Neka vam brzo i lagodno trudnoca prodje i bebica u zagrljaj dodje.
 



potpisujemuser posted image


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 14:28:06   
sara za
I ja sam nova na ovoj temi i u 12 sedmici trudnoce sam,ako Bog da termin mi je 14.4.2011 i jako se radujem svojoj bebici,zelim vas sve pozdraviti i zamoliti za vasa iskustva,jucer sam vadila nalaze u mokraci imam puno bakterija,moj dr mi je propisao tablete,ali nekako mi se ne piju,mislila sam prvo probati sa brusnicom,ako je neka imala iskustva sa tim volila bih cuti vasa misljenja,pozdrav

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 14:52:21   
neda 30
Dobar dan drage moje user posted image !

Vidim da većinu muče nesanice, pokušajte sa toplim mlijekom i medom pred spavanje, meni pomogne.

Ivana st, i ja imam miom, ustvari dva, ali je ovaj drugi mali, bitno je samo da ga doktor prati, njegov rast, i da ga beba preraste.

Velikiuser posted image za sve ostale moje user posted image !

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 14:52:49   
Rimljankaa
Dobro nam dosla,zelim ti ugodnih 9 mjeseci,i da ako Bog da rodis zivu i zdravu bebicu!!!

Saro ako ti je propisao tablete,vjerovatno je s razlogom i trebas ih piti,mada ti odluci. Svakako da treba izbjegavati tablete i druge lijekove,ali ako se mora....

Pij caja dosta,dosta,dosta.... Nije toliko ni bitan koji je,koliko je bitno da stalno ides u wc i tako izbacujes bakterije.
Brusnica i uva su svakako super za to...

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 15:19:12   
m.i.n.a.
Oliiiiii...kak ste sve redom..
Rimljanko ako si pila uvin caj u trudnoci ja bih ti rekla budi oprezna,ja sam prije koji dan vadila nalaze i imam u urinu gostiju nepozeljnih pa vadim urinokulturu al mi je dr.rekla sto vise cajeva i obicne vode..kad sam pitala jel brusnicu i uvin kaze ona neeeee..uvin caj u trudnoci NE..brusnicu i kiamilicu..tako da oprez...sto se tice kuhanja nekad mi i nije drago al vise nemam ideje sta jesti a da je malo druacije a ovo bas sjeda..
Saro i babina bebo dobro nam dosle,zelim vam prelijepih 9 mjeseci,da se lijepo druzimo i docekamo nase bebice..
Ivana nadam se da odmaras,pusti sve nek stoji ti daljinski i tastaturu u ruke..samo odmor..
Medi jesi nam se razradila,od cega je kompot..nemoj se umoriti..
Gagach...jos ti je propisano ljencarenje..valjal to tako..hehe..salim se..cuvaj se i odmaraj,sve znas i sama koliko je to bitno..nadam se da ti nije puno dosadno..
Taurus kako nam ti izdrzavas..
Sunce mila..ja ti vise nemam ideje sta reci  za spavanje...jedino jos da vidis sa doktorom i da se naoruzas strpljenjem..
Laro..ima li kod tebe odmora..
Koka nas bas lijepo tjesi..ali od mene joj hvala,svaki savjet je dobrodosao pa i makar nam se ne svidio..
Rose...kako se osjecas..ima li kakvih desavanja..
Voljena..od onih bolova u ledjima te nema vise,da nije krenulo..
E sto se ja napisah..
Da nikako ne zaboravim nam pozekjeti lijepo druzenje i na ovoj temi,neka bude bebica u ovom mjesecu a i novopecenih trudnica...
dosta od meneuser posted image


(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 15:35:34   
gagach
ohohooo vidim da smo se preselile malouser posted image  

m.i.n.a. suti bona smori me lezanje...al hajd nema mi druge nego strpiti se...user posted image
sara za jao  ti imas isti termin kao i jauser posted image  
moras piti tablete koje ti je doktor propisao...bakterije mogu nastetiti plodu ako se ne lijece...pij brusnicu nece ti naskoditi ali nekada to nije dovoljno.


_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 15:41:32   
Lara83
user posted image  nova tema....super!
S obzirom da ne znam do kad cu danas raditi, evo odlucila sam da vam se javim nakon 3 dana (a cini mi se kao da je cijeli mjesec prosao). Uglavnom, kod mene na poslu je pred kraj mjeseca inace haos zbog obracuna a povrh svega potrefilo se da imamo u gostima klijente iz BG....
Stan mi je u haosu, majstori na sve strane, jos se nije pocelo rusiti ali i to ce krenuti slj. sedmice, uglavnom kad sam cula da ce radovi trajati naredna 2 mj. nije mi bilo dobro (dozla Boga da kucu pravim a ne renoviram stan).
A ja sam vam onako, sinoc sam opet izgleda imala kontrakcije i grceve, i opet sam pocela da pijem apaurine user posted image dobre stare apaurine. Sve je to od nervoze i stresa....Danas sam ok, mada sam bas umorna....U subotu idem na redovnu kontrolu i UZ pa se iskreno nadam da ce biti sve ok.
Idem sad da citam redom da vidim sta se s kojom desavalo proteklih dana i naravno pisem osvrt na sve danas ili veceras user posted image
Sve vas puno ljubim i pozdravljam i nedostajete mi! user posted image

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 15:57:05   
mrkva
Pozdrav drage moje, kako ste vi danas, moja beba je danas čitav dan u pokretu i najvise se vrti u donjem dijelu stomaka, ali stvarno godtovo cijeli dan, u 36.sam sedmici jel to mozda moze biti neki iznenadni dogadjaj, nekakao se cudno osjecam, nista me ne boli samo sto udara pravouser posted image

_____________________________

“Sve što sam o životu naučio može se svesti na tri riječi: život ide dalje.” Robert Frost

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 16:13:43   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: mrkva

Pozdrav drage moje, kako ste vi danas, moja beba je danas čitav dan u pokretu i najvise se vrti u donjem dijelu stomaka, ali stvarno godtovo cijeli dan, u 36.sam sedmici jel to mozda moze biti neki iznenadni dogadjaj, nekakao se cudno osjecam, nista me ne boli samo sto udara pravouser posted image


Mrkva draga mislim da to nista neznaci, jer beba se pred porod bas umiri, nevrti se puno. Znaci polahko, hahaha

Kako ste mi vi inace. Ja sam ok, cuje mi sobica djecija stigla. Bas sam presretna. Idem kasnije s muzem da kupim jos ostale stvari i onda hvala bogu sve gotovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!juhuu, jos samo ovu nedelju i iducu aBd kucu da zvrsim i onda mogu hvala bogu da cekam bebce moje. Ako je na mene nalik trebala bi vec za 2 sedmice sticiuser posted image user posted image  

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 16:14:45   
happy_mom
Pozdrav svima!!!
Cestitam svim buducim mamicama i zelim im puno srece ...
Ja sam ovdje nova isto :) 17 mi je sedmica trudnoce termin mi je 05.03.2011
Imam jedno pitanje za vas? Jeli se ikom desilo da dobije vene u tudnoci na vulvi ja sam ih dobila i jako boli
doktor kaze a je to normalno jako me prave nervoznom ..pa eto samo da vidim ima li jos neko isti problem kao ja toliko od mene ...stranica je super ,stvarno mi se dopada :)))    cao svima  user posted image

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 16:52:21   
rose
eto na pola ove teme cemo sailorka, lady i ja postati mame aBd  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu happy_mom)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 16:57:14   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: rose

eto na pola ove teme cemo sailorka, lady i ja postati mame aBd  user posted image user posted image user posted image


Jooj draga bas tako. Nemogu vise iscekati. Jos sad kako mi ova sobica stoji cini mi se jos gore. Jedva cekam da bebi donesem kuci.
Kako si mi ti. Ja evo odo da kupim jos kadu i kantu za pelene i onaj sterilizator i gotovo!!! Sve onda imamo i previse hehe. Slikacu kasnije sobicu pa vam pokazati. pozzz

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 16:59:49   
rose
IZVORNA PORUKA: m.i.n.a.

Rose...kako se osjecas..ima li kakvih desavanja..




ma odlicno sam ja...jutros me malo stomak bolio, apach je rijesio stvar, na poslu sam...imamo jos nekih 38 dana do termina, ova malena se vrti ko velika user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 17:04:15   
rose
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

IZVORNA PORUKA: rose

eto na pola ove teme cemo sailorka, lady i ja postati mame aBd  user posted image user posted image user posted image


Jooj draga bas tako. Nemogu vise iscekati. Jos sad kako mi ova sobica stoji cini mi se jos gore. Jedva cekam da bebi donesem kuci.
Kako si mi ti. Ja evo odo da kupim jos kadu i kantu za pelene i onaj sterilizator i gotovo!!! Sve onda imamo i previse hehe. Slikacu kasnije sobicu pa vam pokazati. pozzz


ma ja cekam krevetac , to cu dobiti od prijatelja i tada cu kupiti postejinu..planiram u kupovinu kolica za vikend...komodicu imam a u sklopu nje je kadica...moja bebica za sada nema svoju sobu ali ima svoj dio spavace sobe...trebam ove sitne stvari kupovati ali kako mi je radno vrijeme nezgodno ostavila sam to za vikend user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 17:04:38   
Rimljankaa
m.i.n.a. meni je upravo doktor rekao da pijem uvin caj i caj od brusnice,kad sam mu rekla da idem stalno u wc. kaze prehladila se malo. E pa sad hajde znaj smije li se ili ne?!

Meni nalazi gotovi! Zeljezo mi 5,bas mi je palo.. :((( I ocekivala sam to! Cijeli zivot frka sa tim zeljezom,a pred trudnocu bila sma ga podigla. I evo sad bebica sve uzela sebi.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 17:05:31   
rose
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

m.i.n.a. meni je upravo doktor rekao da pijem uvin caj i caj od brusnice,kad sam mu rekla da idem stalno u wc. kaze prehladila se malo. E pa sad hajde znaj smije li se ili ne?!

Meni nalazi gotovi! Zeljezo mi 5,bas mi je palo.. :((( I ocekivala sam to! Cijeli zivot frka sa tim zeljezom,a pred trudnocu bila sma ga podigla. I evo sad bebica sve uzela sebi.


i ja sam cula da se uvin ne treba piti u trudnoci

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 17:19:25   
m.i.n.a.
IZVORNA PORUKA: happy_mom

Pozdrav svima!!!
Cestitam svim buducim mamicama i zelim im puno srece ...
Ja sam ovdje nova isto :) 17 mi je sedmica trudnoce termin mi je 05.03.2011
Imam jedno pitanje za vas? Jeli se ikom desilo da dobije vene u tudnoci na vulvi ja sam ih dobila i jako boli
doktor kaze a je to normalno jako me prave nervoznom ..pa eto samo da vidim ima li jos neko isti problem kao ja toliko od mene ...stranica je super ,stvarno mi se dopada :)))    cao svima  user posted image

Ja imam nasljedno od mame prosirene vene na nogama a tokom trudnoce samo na desnoj nozi bas iskoce i pojavljuju se kao grudvice..i bila sam se pravo prepala..doktorica mi je dala uputnicu da idem vaskularnom hirurgu na kosevo..gore mi je to sve pregledao i kaze nije opasno i objasnio da se lahko moze desiti da se prosiri i na vulvu,pitao osjeim li ista..ja nisam nista primjetila..a da ti pravi kazem ne znam ni sta trebam ocekivat..meni je dao da nosim medicinske carape natkoljenice,s tim sto je napomenuo da postoje i carape za trudnice zkroz preko stomaka sto idu bas za takve stvari,tj.radi vulve...ja ti ne bih smjela reci uzmi ih ali otidji na pregled,objasni svom doktoru koji ti vodu trudnocu i nek ti da uputnicu..doduse meni je ovaj doktor rekao kako ustvari su vise krenuli izmisljat sa tim carapama i da je u vecini slucajeva bolje na vrijeme uzeti ove obicne i bio bi bolji efekat nego te namjenske trudnice,kaze da je to uvidio kod svoje zene licno..valjda smao reklamu opale da se ima na sta trositi...u svakom slucaju nadam se da ces otici doktoru da ti pregleda i da najbolje mislenje..
jel osjetis ti neke promjene..
meni je jos rekao da se ove na nozi daju lahko operisat medjutim zbog trudnoce i dojenja ne moze..
ako odes doktoru svakako javi sta ti je rekao

(odgovor članu happy_mom)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 17:44:54   
medi87
Bla blauser posted image user posted image
babina bebo dobro dosla ima nas ovdje raznih sedmicauser posted image user posted image user posted image i svakoga primamouser posted image user posted image user posted image user posted image
Mincek kompot od krusaka :-) a i dans sam sebi sok pravila, pored mrkve, jabuka i cvekle dodala sam sad i limuna u to i bas mi je slatkasto user posted image user posted image user posted image
Sara za popij te bobe sto ti je dr propisala meni je isto dala kad sam imal puno bakterija i rekla da  se bobe daju samo kad stvarno iam puno bakterija i da ne bi prouzrocile upalu mokracnih kanala a to naravno ne zelimouser posted image stoga pij bobe, a uporedo s tim sto vise brusnice, i meni je dr rekla da se ne pije uvin čaj jer je puno jak, samo brusnica i kamilica
Naidice gdje si user posted image user posted image user posted image
ostalim user posted image velikiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
30.9.2010 17:46:41   
lejna_
Hej user posted image
Ja sam se porodila, ... sve super prošlo.  Napuštam ovu temu, napokon, ... svakako sam duže bila nego što je planirano, ... al završi se s hajrom.
Želim vam ugodno druženje u iščekivanju vaših bebica.
Mazite svoje stomačiće, .. user posted image  svoje anđele.
Uživajte u ovih 9 mjeseci, ali, dolazi vam još ljepši period, bez obzira na svu žrtvu.
Sretno!!!!

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *