|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 21:36:24   
esmina i bebina mam
kazi bona s cim s ih namazala user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 22:05:17   
sunce27
Hahahahaa Ivana i esmina i bebina mama samo vi jedite palacinke, ja sam se ipak odlucila za mandarine jer ako budem jela slatko nema me nigdje! Ja sam citav dan hodala sa roditeljima, muza ne mogu nigdje da stignem jer samo radi pa eto onda moze se negdje izaci i sa roditeljima! Kako ste mi vi danas? Pozdrav za vas!

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 7:52:34   
esmina i bebina mam
Dobro jutro user posted image
Nigdje nikoga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 8:12:39   
sabina z.
Ivana st,hvala na pozivu,evo i mene na ovu temuuser posted image .Za one koje ne znaju,ja sam tek 4 tjedna trudnauser posted image ..Ima li koga budnog da malo popričamouser posted image

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 8:23:04   
sabina z.
Tek mi je početak trudnoće,skuhala sam si kavu al mi nikako ne pašeuser posted image .Cure što mislite kada da odem na prvi pregled,da li je još rano?Prošli mjesec sam napravila generalku na sebi tj.papa-test i ostalo sve je bilo u savršenom redu nadam se da će i sada sa bebom biti sve o.k i da se na pravo mjesto smjestila...

(odgovor članu sabina z.)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 8:38:30   
esmina i bebina mam
sabina z. otidi bona kad ti hoces ja sam uradila i sa prvom i drugom trudnocom test i tek mi je kristalno jasno da sam trudna kad mi dr. potvrdi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu sabina z.)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 9:58:47   
ema_28
sabina mozes otici odmah ali ce ti samo potvrditi trudnocu i naruciti te za dvije sedmice kada bude moguce cuti otkucaje srca, pa tako ako si nestrpljiva idi a ako ti se ne bacaju pare sacekaj jos dvije sedmice :)

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 10:11:29   
esmina i bebina mam
A mozda i ne ides privatniku pa neces nista platiti samo ja budem nestrpljiva dok mi dr ne potvrdi sa prvom trudnocom je tek gestacijski mjehur bio vidljiv ali dovoljan znak za user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 10:31:02   
sarah
Dobro jutro drage trudnice!

Nije me dugo bilo, nisam stizala da vam se javim jer sam imala nekih radova u stanu.
Zbog toga nazalost nisam stigla ni da izadjem s vama na kaficu, ali nadam se da ce biti uskoro opet prilike.
I meni, kao i Lari, odgovara svaki radni dan iza 16.30 pa kad budete ZA recite.
Kod mene nista novo, sljedece sedmice idem na kontrolu.

Laro, jesi li ziva? Nemoj da se umaras puno. Mogu mislit kako ti je, ja sam bila sedmicu dana bez stana dok mi se radilo, a kod tebe ce trajati 2 mjeseca, uh! Ali bar ces poslije uzivati u sredjenom.
Rimljanko, kako si ti, kako je bilo na rodjendanu?
Medi, jesi li ozdravila? Kako se osjecas?
Sunce, vidim ti se se juce pravo nahodala, jel to ne moras vise mirovati? Mozes li spavati nocu?
Nadam se da ces sljedeci put i ti moci na kaficu s nama.
sabina z, dobro nam dosla i zelim ti ugodnu trudnocu! Sto se tice pregleda ja sam bila nestrpljiva i otisla sa 6 sedmica i 6 dana, ali i to je bilo rano u mom slucaju jer se samo vidio gestacijski mjesak i jedna tackica. Onda su mi zakazali pregled za dvije sedmice i kad sam otisla vidjeli su se otkucaji srca. Mozda je bolje da malo pricekas.

Svim ostalim trudnicama veliki pozdrav user posted image


(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 10:38:24   
mamin cvjetić
Jutro cure kako ste danas sve odreda ja sam sad zasad ok a šta će biti kasnije ko zna user posted image user posted image user posted image .
Sabina zna pregled možeš kad hoćeš bolje pričekaj još malo jedino ako si nestrpljiva a ti onda put pod nogeuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Nevidljivom niti najčvršće smo povezani

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 10:46:43   
voljena
Dobro vam jutro lijepe moje user posted image !
Kakop ste mi vi?
ja sam super hvala Bogu
sabina uz dobro došla i želim ti ugodnih i lijepih user posted image mjeseci
Ostale trudnjače ne smije se pričati o palačincima pred trudnicama koje ne mogu dugo stajat da bi ih ispržile user posted image
Ljubim vas sve u ovo izborno jutro!!!
Moj muž,je u izbornom komisiji (ili nečemu sličnom nemam pojam) tako da ga nema cijeli dan
samujem vazdan
valjda će biti ovdje svijeta da s nekim progovorim


_____________________________

Ja imam sebi dva dječaka!!! Nek su mi živi i zdravi!!!

(odgovor članu mamin cvjetić)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 11:00:11   
mamin cvjetić
Znate šta lijepe moje trudnice mogle smo se i dogovoriti da gdje popijemo tu kaficu kako voljena reče u ovo izborno jutro pa da nam ne bude dosadno a i da se upoznamo user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Nevidljivom niti najčvršće smo povezani

(odgovor članu voljena)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 11:04:18   
voljena
mamin cvjetić meni je dječak strariji bolestan pa ne mogu user posted image


_____________________________

Ja imam sebi dva dječaka!!! Nek su mi živi i zdravi!!!

(odgovor članu mamin cvjetić)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 11:24:42   
mamin cvjetić
Voljena baš mi je žao što je maleni bolestanuser posted image user posted image .A šta je u pitanju nadam se da nije puno ozbiljno Moja curica čitavo jutro pita kad će mo van ona bi malo na role pa malo u šetnju kaže da malo udahnem svježeg zraka prija sutrašnje škole i školskih obaveza user posted image user posted image pa ću ja u svakom slučaju u šetnju pa ako je koja raspoložena neka se javi.A sad odoh malo na glasanje user posted image pa onda u šetnjicu jedan veliki user posted image user posted image user posted image za sve vas.

_____________________________

Nevidljivom niti najčvršće smo povezani

(odgovor članu voljena)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 14:43:59   
sunce27
Sta se radi kod vas drage moje, kako ste mi danas? Ja evo kuci danas mome dragom muzicu rodjendan pa mu pravim neki kolac! Sarah ma ne mogu vise ni kuci tako da sam izasla sa roditeljima jucer da malo prosetam, a jos moram da mirujem tek za 2 sedmice idem kod dr pa cemo vidjeti sta ce mi reci, do tada vala ne mogu samo da se izlezavam! Veliki poljubac za vas!

(odgovor članu mamin cvjetić)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 15:45:50   
gagach
IZVORNA PORUKA: sabina z.

Tek mi je početak trudnoće,skuhala sam si kavu al mi nikako ne pašeuser posted image .Cure što mislite kada da odem na prvi pregled,da li je još rano?Prošli mjesec sam napravila generalku na sebi tj.papa-test i ostalo sve je bilo u savršenom redu nadam se da će i sada sa bebom biti sve o.k i da se na pravo mjesto smjestila...
hej zeno drago mi je da si nam se pridruzilauser posted image  na prvi pregled ti je najbolje otici izmedju 7 i 8 sedmice...a do tada nema ti druge nego strpiti se..a znam da je to teskouser posted image

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu sabina z.)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 16:19:03   
ladyblue RR
sabina z. dobro nam došla. želim ti ugodnih 9 mjeseci.
meni je ovih 8 proletilo da i ne znam kako. sada kada pomislim da mi je ostalo još jako malo, dođe mi nekako žao. nisam stigla nekako ni da uživam u trudnoći a već će uskoro vrijeme da se porodim. imala sam trudnoću za poželjeti bez ikakvih mučnina ili nekih drugih problema što želim svim novim trudnicama.
ne idem više na posaouser posted image . malo ću na bolovanje, pa godišnji i onda na porodiljsko.
moram još krevetić postaviti i privesti kraju spremanje stvari. nisam još sve pokupovala ali i to moram u ovoj sedmici obaviti da ne bude kakvih iznenađenja.
sve vas pozdravljam....odoh malo da odmorim (radila sam po kući pa se umorih) 

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 17:57:14   
naidica
cao drage moje user posted image !!! kako ste mi??? nema vas nesto posebno danas????gdje nam je lara,,medi???? nema ih nesto??? sutra idem da vadim briseve ponovo,,,pa nadam se dobrom rezultatu,,valjda je nestala ona bakterijauser posted image pozdrav za sve  trudnjice user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 18:04:07   
sunce27
naidice sretno sutra i svakako nam javi rezultate!

(odgovor članu naidica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 19:09:01   
Sekic
Pozdrv svim buducim mamama, i ja sam buduca novembarska ili dece.mamauser posted image ... draga mrkva, citam tvoju poruku i moram da ti ispricam svoje iskustvo sa silnim baktrijama... u petom mjesecu trudnoce "zaglavila" sam u bolnici zbog visokog tlaka ( koji jos uvijek saniram) tada su izvrsili pretrage svih nalaza, nalaz od urina je pokazivao kao i do tada svi nalazi od urina  dosta bakterija. Dr. mi je savjetovala da pijem caj od persun medutim nista...eh tek tada u bolnici su poslali urinkulturu na detaljnu pretragu da se vidi o kojoj je bakteriji rijec...i sok eserihija coli deset na petu, informisuci se o toj bakteriji koja nije nimalo bezazlena pogotovo u trudnoci, da je tesko unistiti, da mutira... da neduljim...ja sam popila neke tablete ali sam na netu nasla E kapi ( dode i caj) bila sam skepticna da ce bakterija nestati...izvadila sam nalaze ponovo i od urina i urino.kul. od urina na nalazu nisu pisale bakterije,odmah sam pitala dr. jel to nema bakt. ona je odgovorila ne...??? kad sam dobila nalaz od urino kul. nalaz sterilanuser posted image uz to sam jela suhu brusnicu i pila od nje caj...pa pokusaj i ti, ako ti nesto znaci moje iskustvo sa bakterijama za koje sam mislila da se nikad necu rijesit..pozzzzz i sretno

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 19:44:56   
gagach
IZVORNA PORUKA: naidica

cao drage moje user posted image !!! kako ste mi??? nema vas nesto posebno danas????gdje nam je lara,,medi???? nema ih nesto??? sutra idem da vadim briseve ponovo,,,pa nadam se dobrom rezultatu,,valjda je nestala ona bakterijauser posted image pozdrav za sve  trudnjice user posted image user posted image user posted image user posted image
sreeetno sutra....!!!!!user posted image

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu naidica)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 20:23:33   
mrkva
Sekic,  hvala ti puno na svajetima, moja me dr. nije upućivala na neke detaljnije preglede urina, bar  ni ja nisam vidjela neke potrebe za tim jer mi je proslom nalazu, znaci od prije mjesec dana za bakterije pisalo da ih ima ''nešto'' a sad pise ''dosta'', a bas sam prethodni  mjesec najvise pila čaj od brusnice. Sutra idem na pregled pa ću vidjeti šta će mi dr. reći. U svakom slučaju hvala user posted image

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 20:38:11   
Rimljankaa
Vece drage moje! Evo ja konacno veceras kuci. Bas ovih dana stalno u pokretu.

Sinoc bili na rodjendanu,super bilo. Muzika uzivo,zabava..Bas onako lijep provod. Mene svi paze,uh pa nekad je bas i lijepo biti trudna!!! :)))
 
Laro dokle si ti s radovima? Preumorna si vjerujem. Sto se tice mojih nalaza,sutra idem kod doktorice pa cu vidjeti sta ce reci. Ja sam vec na prirodnoj bazi pocela da popravlja.
Sinoc sam pricala s jednom friskom mamom,ona mi kaze da te bakterije u mokracu imaju skoro sve trudnice,jer su tad podloznije tome. Samo se treba uraditi urino kultura da se vide koje su...

SailorMoon super si se ti spremila. I ja sam vec pocela polako. Kupujem opremu za bebice. Kupila sma vec nekoliko gegica i bodica. Carapice,kapice,peskirice.. Malo po malo ide nekako. Nego kod mene je vecinom sve broj 56,a ne znam je li to preveliko???  Bas je tesko naci manji broj.

Medi kako si danas? je li skroz prosla bolest? Imas li jos temperaturu? Sto se tice stiskanja na dnu stomaka,to je normalno... Beba raste,maternica se siri...Brzo ozdravljenje draga :)

Mrkva,felix zar se toliko smije piti caja od brusnice? Ja popijem po 2 solje dnevno. Ne znam da li smijem vise?! Pitacu sutra doktoricu sve.


Ivana st,jedem crveno meso,onako uobicajno,a izgleda da je nedovoljno. Nista bez tableta... Kako si ti?

Naidice  djecak! :))))  Neka se ako Bog da ziv i zdrav rodi!

Sabina z dobro nam dosla! zelim ti ugodnih 9 mj,pa da se ako Bog da nastavimo druziti i na drugim temama! :))) Sto se tice posjeta ljekaru,evo vec su ti druge zene napisale kad bi trebala ici. Ja sma bila u 8-moj sedmici trudnoce i cula sma otkucaje.. Ti svakako odi i sad ako ces biti mirnija i zadovoljnija,a ako imas strpljenja malo sacekaj pa otidji...

Sarah na rodjendanu odlicno! Ma meni smao da je hodanja i skitanja,nema dosade i onda nista ne fali niti boli! :)))


Htjela sma vas jos i potati kako pravite caj od brusnice?  Ja prokuham vodu,pa u provrelu vodu stavim plodove brusnice i onda se jos kuha nekih 5min,kasnije popijem nezasladjeno i pojedem tu brusnicu. Je li tako i vi?
Ne znam ubijaju li se vitamini i efekt takvim kuhanjem? A prosto ne znam kako bi drugacije.?!




(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 20:40:07   
Rimljankaa
Evo i mene 26-ta sedmica!!! Ticker jos uvijek pokazuje sesti mjesec,nadam se,a i trebalo bi da brzo predjemo u slijedeci! :)))

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
3.10.2010 23:16:48   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

sabina z. dobro nam došla. želim ti ugodnih 9 mjeseci.
meni je ovih 8 proletilo da i ne znam kako. sada kada pomislim da mi je ostalo još jako malo, dođe mi nekako žao. nisam stigla nekako ni da uživam u trudnoći a već će uskoro vrijeme da se porodim. imala sam trudnoću za poželjeti bez ikakvih mučnina ili nekih drugih problema što želim svim novim trudnicama.
ne idem više na posaouser posted image . malo ću na bolovanje, pa godišnji i onda na porodiljsko.
moram još krevetić postaviti i privesti kraju spremanje stvari. nisam još sve pokupovala ali i to moram u ovoj sedmici obaviti da ne bude kakvih iznenađenja.
sve vas pozdravljam....odoh malo da odmorim (radila sam po kući pa se umorih) 


skoro sve isto kao kod mene...s tim sto ja jos idem na posao user posted image ...kad skontam ya neka 4-5 dana nas dvije ulazimo u 9i i onda je sve moguce...Boze dragi kako je brzo proletilo vrijeme do sada...vec me noge pocinju boliti kao onomad kad bih trebala dobiti...sitno...kupili smo kolica user posted image mada nam nece trebati jos nekoliko mjeseci al nek su tu, cekamo krevetic al je posteljina kupljena a sutra kupujemo jorgancic user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *