|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 8:19:16   
mrkva
Jutro drage trudnice, kako ste spavale, ja sam bas ustala naspavana sto se ne sjecam kad je to prije sinoc zadnji put bilo, mozda zato jer sam se juce bas umorila oko kućanskih poslova. Sad idem praviti inesto za klopu i skuhati sebi kaficu.
Al'  udavise na TV-uuser posted image ovim izborima

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 8:46:48   
m.i.n.a.
Jutro...
kako ste sve redom,kako vam je prosao vikend..mene ko da je bila krenula prehlada samo ne znam kako,utoplim se fino,cajeve pijem zbog urina redovno pa sam zato pojela limun i svi simptomi odose..inace mislim da sam vec ovisnica o cajuuser posted image
Rose kakva si kolica kupila..
ja jos uvijek nisam se pocela spremati ma ni sa siperom jednim al jos malo..
ode vas citati pa se tipkamo poslije..
za sve velki pozz..

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 9:28:08   
rose
na kraju sam ipak kupila graco ultima + 2u1...nekako mi preskupo bilo davati za CAM-ova...kad cu garant na ljeto pozeljeti neka laganija user posted image  a bebu necu prije marta u setnju

sinoc oka nisam sklopila...tako mi se ponekad desi nedjelja na ponedjeljak, onda me nake misli spopale elem jedva malo pred ustajanje...bas bezze user posted image



_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 9:34:00   
Lara83
Dobro jutro drage moje,
Nisam vam se javljala jer je kod mene u stanu gradiliste, tako da sam cijeli vikend spremala stvari, pakovala i ne vidim tome kraja nikako...Samo me tjesi da ce sve biti puno bolje kad se renovira, i nadam se da ce se do nove godine sve zavrsiti. Poprilicno sam umorna i bas sad kolegici govorim, vala cu se danas na poslu odmoriti, sjediti i pomalo raduckati....
Bila sam na UZ i sve je hvala Bogu u redu, bebach fino napreduje, opet mi je potvrdila da je deckic a i sami smo se mogli uvjeriti :) Ja nisam imala vise kontrakcije ali mi je rekla da mi je posteljica poprilicno nisko pa da smanjim duge setnje i podizanje tereta....
Sunce mozes li spavati? Kako se osjecas? Nisam ti se stigla nikako javiti ali sam mislila na tebe kao i na ostale rr trudnice :)
Rimljanka ti izgleda samo po dernecima hodas, uzivaj draga....a sto se bakterija tice, bas sam sa dr pricala o tome. Kaze ona da bakterije posebno vole trudnice, i da je to ''normalno''. S tim naravno da nista ne treba prepustati slucaju vec ih pokusati umanjiti. A koliko vidim ti se uspjesno boris s njima :)
Ivana odmaras li? Zavidim vama koje ste kuci i mozete barem malo duze odspavati, najgore mi je ustati ujutru....
Naidice bravo za deckica! Da bude hairli, zdrav i ziv ako Bog da...nadam se da je sve ostalo ok...
Mina i ja svako jutro popijem caj od brusnice, to mi je umjesto nescafe i bas mi prija. I meni malo curi nos i kasljucam ali sam sve u svemu dobro.
Medi jesi li ozdravila? Nadam se da jesi..user posted image
Sabina dobro nam dosla :) jesi li vec zakazala prvi pregled?
Sarah hvala draga sto se sjetis...nadam se da si dobro :)
Gagach radis li ti? Drago mi je da si dobro i da nema vise nikakvih trzavica :) znam dobro kako je to... :*
Saljem vam svima veliki user posted image , i onima koje nisam spomenula naravno i puno vas pozdravljam user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 10:32:49   
esmina i bebina mam
Dobro jutro drage moje evo ja napravila user posted image pa sa vama reko da popijem.
Bas sam dugo spavala otpratila Esmu u 7 u vrtic,MM na posao a ja do 10 user posted image
al sad akcija dok sam se okupala potkuhala za pitu bit ce tikvenica danas jos malo po kuci poslica i ode dan.


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 10:34:35   
megi
pozdrav drage mojeuser posted image
samo da svratim da vidim kako ste
sto se tice bakterija samo pijte caja, ako su urinokulture sterilne sve je ok,

Rimljanka sto se tice brojeva odjece 56 ti je najmanji broj, ako je beba prosjecne tezine i visine to joj je taman, nemoj previse tih brojeva kupovati jer bebaci to brzo prerastu
doduse mojoj mrvi koja se rodila sa 2,5 kg i to je bilo veliko

pozzzzz

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 10:40:18   
esmina i bebina mam
megi jeste kod nas u Bosni 56 najmanji broj ali ja za Esmu dobila manji broj i od 50 iz Njemacke je garderoba ali je ona rodena 2250 i jako je dugo nosila uopce svu garderobu tako i dana danas.user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 10:41:27   
Rimljankaa
Jutro drage moje! Ja evo pijem brusnicu i malo na rr...


Laro,samo lagano,nemoj pretjerati.. A sve ce se srediti. Mi smo prosle godine pravili stan pa znam kako ti je. Muka mi je od majstora bilo,a eto sad se hvala Bogu sve zavrsilo... Skoro sve,jer uvijek ima da jos nesto treba.

A nekako me krenuli ti derneci,a meni super,hahaha... :) I veceras,moje drage prijateljice na ajrobik,a ja ih sad ispratim kafom,pa i ja cu s njima za koji mjesec ako Bog da...

Rose super za kupovinu. Ja sma bila odusevljena CAM-ovim kolicima i samo sam te htjela. Medjutim neku noc udjem u BabyCentar u BBI i fino pogledam kolica,sve djelove mi prodavacica skinula,pa mi se nesto vise i ne svidjaju. Kaze moj mm, eh trebali smo ih kupiti,pa bi bilo daj sad druge...

Nekako kad se skine onaj dio sto se beba voza do 6mj,ili kad se makne autosjedalica,kad ostane onaj osnovni dio,koji se najvise i koristi kolica mi djeluju nekako siromasno!!!
Onda tockovi su preveliki. jeste da je dobro i sigurno,ali ipak to nije za nase ulice. Uvijek bi morala nekog moliti da mi kolica pomogne unjeti u auto,ili da udjem u trgovinu...Sklanjati se s ceste isl. Tamo gdje su ulice i set_alista siroka ona su super.

Ja sam pocela kupovati malo odjece za bebicu. Ustvari prvo je moja svekrva,jer kaze mi sve nesto cekamo...Kupila je ona nekoliko stvarcica gegica,kapice i bodice. Ja i mm sve nesto kontamo rano je.

Tako da smo kupili jucer dva peskirica,dva bodija velicine 56.I kupili smo carapice. Ako bude moglo,stavicu slike...




< Poruku je uredio Rimljankaa -- 4.10.2010 10:42:05 >

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 10:44:12   
Lejla Ka
U Zagrebu, u C&A sam vidjela da ima i 48 veličina, i to meni stvarno mrvasto, ali ja sam rodila dva djeteta od po 4kg, pa sam skroz nekompetentna za ocjenu veličina. Ovim 2,5-kilašima bi to sigurno bilo taman. I slažem se sa megi, ovih najmanjih stvari ne treba puno, oni to začas prerastu u onom prvom naletu rasta :)

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 10:47:03   
Rimljankaa
Koliko je to malo stvari? Znam da prerastu? Ali ako djete ujutru ustane,pa jede,pa se bljucne,moras ga presvuci,pa opet kasnije za par sati jede,opet se isprlja opet moram presvuci... I sve tako...

Ja sam vec kupila nekih 4-5 bodija, i oko 4 gegica.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 11:47:45   
rose
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa


Rose super za kupovinu. Ja sma bila odusevljena CAM-ovim kolicima i samo sam te htjela. Medjutim neku noc udjem u BabyCentar u BBI i fino pogledam kolica,sve djelove mi prodavacica skinula,pa mi se nesto vise i ne svidjaju. Kaze moj mm, eh trebali smo ih kupiti,pa bi bilo daj sad druge...




ma tako nekako i kod mene...doduse zamjerka mm je bila da tockovi nisu gumeni...meni samo zao sto se ova graco ne mogu rotirati ali eto...snaci cemo se user posted image  i sto kaze tm, sigurno ce nakon pola godine biti daj druge...s veselim bojama, lakse i slicno user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 11:49:18   
megi
Rimljanko sto me nasmija user posted image user posted image user posted image
ma nije to puno
vise smo mislili da se ne gomilaju stvari tipa 20 bodica istog broja ili gegica
ja sam se doduse porodila ljeti pa se sve pralo i susilo u toku danauser posted image
a stvarno nisam imala puno stvari broj 56
a i dobices vjerovatno dosta stvari pa je bolje ne gomilati previse


_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 11:51:18   
rose
ja za sada imam 12 bodica...brojevi 56 i 62...i ako je bodi malo komotniji nije problem...nece joj pelenice spasti s guze user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 12:00:55   
Rimljankaa
user posted image




user posted image


Ova dva sam jucer kupila. 56 su velicina...

Megi,stalno govore nemojte puno,netreba isl. Ovo sam ja tek pocela da kupujem,do januara imam jos vremena. Kontala sma oko 10-12 komada da kupim gegica i toliko bodica.

Uzela sma sad ove dvije boje jer su mi neutralne. Kod mene je vjerovatno djevojcica,mada nije sigurno. Kupila sma vec i neke roze i zute,a ne mogus ve ni roze da kupujem bas mi bezveze...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 12:02:23   
Rimljankaa
do koliko mjeseci beba nosi 56 broj? I kad pocinje 62? Otprilike,znam da varira od bebe do bebe..

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 12:03:50   
taurus
pozz drage moje

nije me bilo preko vikenda, žena se zadala u hodanjeuser posted image user posted image user posted image
nadam se da ste sve dobro
ja danas odoh na kontrolu u Skerlićevu pa sutra na komisiju za bolovanje
vidim pričate o kolicima
joj kad se sjetim mene i mm prije 5 godinauser posted image user posted image user posted image
kupili prvo jedna kolica sa AS i sve je bilo ok dok niso kolica stavili u gepek i skontali da su prevelika, pa iza toga u TL kupimo više se i ne sjećma marke, neka kao kišobran ali veća i tako dođe ljeto, beba porasla i ja u šetnju
svaki put kad treba ući u zgradu dođe mi da plačem, jer ne mogu u jenoj ruci nositi sklopljena kolica, u drugoj bebu i još ako sam bila na pijaci ili nekoj kupovini uh ...
ta kolica su bila teška oko 6 kg, pa još težina bebe i ja nikako nisam mogla sve zajedno nositi
ubrzo nakon toga sam kupila ona najobičnija kišobran kolica u TL teška 4 kg i tek sa njima sam bila zadovoljna  jer sam mogla sve samauser posted image user posted image user posted image
eto to je moje iskustvo sa kolicima i zato žene pazite šta kupujete da ne završite kao ja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 12:18:20   
rose
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

user posted image




user posted image


Ova dva sam jucer kupila. 56 su velicina...

Megi,stalno govore nemojte puno,netreba isl. Ovo sam ja tek pocela da kupujem,do januara imam jos vremena. Kontala sma oko 10-12 komada da kupim gegica i toliko bodica.

Uzela sma sad ove dvije boje jer su mi neutralne. Kod mene je vjerovatno djevojcica,mada nije sigurno. Kupila sma vec i neke roze i zute,a ne mogus ve ni roze da kupujem bas mi bezveze...


nisu ovo bodici...ovo su odjelca user posted image

body je ovo

user posted image

user posted image



_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 12:21:08   
rose
IZVORNA PORUKA: taurus

pozz drage moje

nije me bilo preko vikenda, žena se zadala u hodanjeuser posted image user posted image user posted image
nadam se da ste sve dobro
ja danas odoh na kontrolu u Skerlićevu pa sutra na komisiju za bolovanje
vidim pričate o kolicima
joj kad se sjetim mene i mm prije 5 godinauser posted image user posted image user posted image
kupili prvo jedna kolica sa AS i sve je bilo ok dok niso kolica stavili u gepek i skontali da su prevelika, pa iza toga u TL kupimo više se i ne sjećma marke, neka kao kišobran ali veća i tako dođe ljeto, beba porasla i ja u šetnju
svaki put kad treba ući u zgradu dođe mi da plačem, jer ne mogu u jenoj ruci nositi sklopljena kolica, u drugoj bebu i još ako sam bila na pijaci ili nekoj kupovini uh ...
ta kolica su bila teška oko 6 kg, pa još težina bebe i ja nikako nisam mogla sve zajedno nositi
ubrzo nakon toga sam kupila ona najobičnija kišobran kolica u TL teška 4 kg i tek sa njima sam bila zadovoljna  jer sam mogla sve samauser posted image user posted image user posted image
eto to je moje iskustvo sa kolicima i zato žene pazite šta kupujete da ne završite kao ja user posted image user posted image user posted image


ma sve mi je jasno...meni je bitno doci do haustora...pa unjet bebu u stan, staviti u krevetac i vratiti se po kolica ...ne mora sve odjednomuser posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 12:27:20   
m.i.n.a.
Evo nas dvoje opet..
dorucak,malo po kuci,setnja..narucila se na uz,jedva cekamuser posted image ..ovaj put cu pitati za spol,previse je ovo cekanja..
Rimljanko odjelca su....meeeed..sad si i mene nadusala da idem u potraznju..i bolje je ranije jedno po jedno,bar izaberes sve sto je tebi najljepse jer svakako se mora kupiti pa koliko toliko...
Rose bravo za kolica,ja cu to vjerovatno ostaviti za slj.godinu ako sta ne iskrsne ranije..
Larooooo...odmori se malo..ili malo vise...svi ti adovi opet tebe cekaju najvise..
Medi..jel lakse sa prehladom,nadam se da nema temperature i da se stomak smirio..mislim da nije nista opasno,sve smo prosle taj dio...
Sunce...kod tebe slavlja zaredala...neka neka..naspaval se ti..
Taurus bas se ismija i zabrinu u isto vrijeme za kolica...kod mene mm navija za ova sto dodje sve u njima al ja nedam,nece ih on mrat nosat,pa izgleda da je krenuo popustat..a sto ranije bolovanje,jel to mirovaje opet aktuelno..
Gagach kako si nam ti..kako prolazi vrijeme..odmaras li ili..
Esmina i bebina mama sad minasmiga sa tikvenjacom,ja planirala krompirusu...jj samo bih jela...
uh eto mi coeka zvoni,odkud sad da bahneuser posted image ..
idem vidjeti pa se cujemo..
pozz za sve..

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 12:34:51   
Rimljankaa
Rose,jos uvijek mjesam te nazive,haha... Kupila sma i bodica nekoliko,i ovih odjelca.  Ovi tvoji na slici su bas slatki,ako nije slika s interneta?! Gdje si ih kupovala?

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 12:47:08   
esmina i bebina mam
Samo da se nadovezem za ove bodice moja je preporuka da uzimate za pocetak one sto se kopcaju sa strane a ne sto idu preko glavice jer su puno prakticniji.


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 12:50:43   
Rimljankaa
IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Samo da se nadovezem za ove bodice moja je preporuka da uzimate za pocetak one sto se kopcaju sa strane a ne sto idu preko glavice jer su puno prakticniji.



To si svakako upravu.. Samo ih je malo teze naci. Ja cu se truditi te naci i kupiti...

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 12:55:38   
Lejla Ka
Kontala sma oko 10-12 komada da kupim gegica i toliko bodica.


Ali onda nemoj uzeti sve u najmanjoj veličini, jer dok svaki dan obučeš drugi, onaj prvi će već biti malen user posted image Pa oprat će se u među vremenu, 5 u jednoj veličini bi trebalo biti dosta.

Sasvim male bebice se ne prljaju od hrane baš često, više bude nezgoda koje pobjegnu iz pelene.


< Poruku je uredio Lejla Ka -- 4.10.2010 12:57:11 >


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 13:11:13   
m.i.n.a.
Ode moj covo..zaboravio kapi za oci,njega prehlada voza pa se na svemu odrazi..
Joj i ovi bodici su prelijepi..hocu jednu bebuuser posted image ..biste li vi..hehehehe..

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 13:11:40   
mamin cvjetić
Pozdrav lijepe moje user posted image .Evo i ja danas da se stupasim na ovoj temi.Ja jutros sva nekakva smušena prvo bila nešto tužna user posted image pa onda raspoložena user posted image ma sve mi se emocije pomjašale.Proradili hormoni ko ludi valjda od nespavanja svu noć me trba bolila a bebać nikako da se smiri rodila ga mama. Mislila sam ufatićeme trudovi i porodih se prije vremenauser posted image ,a ništa nekupih za maminog sinčića.Sva sreća pa me trba prebolila i sad sam ok.
Mrkva super što si mogla lijepo da spavaš inača kako ti.
M.i.n.a. samo nastavi sa čajevima i otjeraj tu prehladu što prije.
Rose super za kolica user posted image .
Lara83 čestitam na sinčićuuser posted image izgleda da ću i ja imati jednog polahko sa tim radovima malo uspori i što više miruj i ne forsiraj se previše.
Esmina i bebina mama pozdrav i moram da kažem pravo si vrijedna kad si već podkuhala za pitu ja još ni skontala nisam šta za ručak a imam goste na ručkuuser posted image user posted image .Valjda ću nešto sontati.
Megi evo jedan odpozdrav user posted image user posted image inače kako si ti.
Rimljanko lijepa kupovina ti se nakanila ja juče otišla kao da nešto kupim i vratim se praznih ruku.Ja razgledala i razgledala i na kraju nisam ni za šta mogla da se odlučim sva se nekakva zbunila neznam šta mi treba user posted image user posted image user posted image te bi da kupim bodija a neznam koju veličinu ko da mi je prvo djete usput da kažem imam ja curicu koja ima 9 god. pa sam sve zaboravila šta mi trebauser posted image user posted image user posted image user posted image i koji mi brojevi trebaju.
eto toliko od mene sad za sad šaljem puno pozdrava svimuser posted image i spomenutim i onima koje nisam spomenula i evo šaljem i još koji
user posted image user posted image user posted image user posted image
a sad zgibam da skontam šta za ručak ovoj raji što mi dolazi ljubim vas sve.

_____________________________

Nevidljivom niti najčvršće smo povezani

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *