|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
10.1.2011 13:06:43   
Skvo RR
Drage trudnice nastavljamosa razgovorima...

Ovde cemo voditi razgovore tokom trudnoce, druziti se, pomagati jedna drugoj.... Neka ovo bude nas mali kutak RR TRUDNICKE BLABLAONICE, koji ce nas podsjetiti da smo tu jedni zbog drugih.




user posted image

Neka vam brzo i lagodno trudnoca prodje i bebica u zagrljaj dodje.



< Poruku je uredio Visnja RR -- 30.9.2011 22:11:25 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 13:20:09   
Cickolini
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image NOVA TEMA !!!

Rime
i ja pijem nenormalno puno vode, ali ne smijem u toku noci jer me onda uhvati kiselina. Tad pijem mlijeko jer mi jedino ono pomaze i grickam bademe. U petak cu saznati hoce li me ranije poradjati. I ako budu to je onda samo par dana ranije pa mi nije jasno zasto onda ne bi cekali termin jer koliko znam indukcija je uzasno bolna user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 13:30:12   
gagach
hihihi prozvala sam novu temuuser posted image e pa nek nam ova bude jos sretnija i donese puno malih bebacha

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 13:47:37   
Rimljankaa
Cickolini,ne znam sta bi ti rekla. Popricaj s doktorom,pa ako nije opasnost sacekaj termin. A indukcija,ne znam koliko je bolna,ali kako sma ja svatila,ona ti samo ubrza bolove. Dakle dobijes ih prije,nego sto bi ih onako cekala,a boljece te svakako prije ili kasnije...

Ja nemam kiseline,tako da nemam nikakvih problema. Pijem ili prirodne sokove ili vodu.

Gagacha,znam da cu jos vis eoticati,ali ne mogu se tome oduprijeti. jednostavno organizam trazi-vidjeces jos malo.

Na kraju,mogla bi ja da se strpim i ne pijem puno vode,ali sta fali i ako oteknem..Ta ce voda svakako izaci. A kontam i bolje je da cesce piskim,i da izbacujem baje ukoliko ih ima.

bint,mene ta noga boljela ranije... Vjerovatno je nalegla bebica bila ruzno. sad ne boli. samo trne jagodice,i to narucito predzadnji prst desne ruke.
A smanjio mi se i bol izmedju nogu... Manje me bole te koscice...

Jucer pricam s jednom djevojkom.zenom,ima sincica malog,kaze ona nije nikako imala bolove. To sma prvi put cula. Otisla ginekoloski se pregledala,i vec 4 prsta bila otvorena. Ostavili je u bolnici,kaze lezim,cekam,ostale zene vriste boli ih,mene nista, pa kontam ili sma ja ili one lude?!
Zamislite da i to postoji?!¨ Uh....

Odoh kucu usisati,mogu se porditi,nedaj Boze ovog haosa...Neki dan to muzu govrim,reko bojim se da se ne pordim,a kuca nam haos..On se smije,kao d aje to bitno,ja bi raspremio...  A nasdvoje sve tako navecer razbacamo kao da nas je 10. pa nam mrsko rasklanjati,svugdje svakakvih stvari.. I ond aja to tokom dana rascistim,pa ponovo sve...


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 15:33:53   
m.i.n.a.
Oliiii..
evo i mog mjeseca..ustvari teme..:)sve vise stvari pokazuje gdje sam tu sam..hihihi...
samo da vas sve redom pozz..evo idem rucat ili uzinat, u zadnje vrijeme bas mi s ejede i to ne svasta nego mi cesto zna nesto prahnut posebno..:)
cuvajte se...

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 15:38:31   
NejraS

IZVORNA PORUKA: m.i.n.a.

Oliiii..
evo i mog mjeseca..ustvari teme..:)sve vise stvari pokazuje gdje sam tu sam..hihihi...
samo da vas sve redom pozz..evo idem rucat ili uzinat, u zadnje vrijeme bas mi s ejede i to ne svasta nego mi cesto zna nesto prahnut posebno..:)
cuvajte se...



heheh ista sam ti, sinoc mi se odjednom u pola 3 pocele jesti klepe ne znam ni ja iz kojeg razloga valjda sto sam ih vidjela na reklami i natjerala sam muza u pola 3 smo isli trazili klepe i tako sam ih smazala u pola 4 jos uvijek mi je prepun stomak...sta cu tako mi naleti :)))
a danas ulazimo u 36 sedmmicuuuuu user posted image user posted image user posted image
tako da sam sva happy ali i malo prestrasena jer se blizi porod i sve to....

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 15:45:30   
elmicha
user posted image user posted image user posted image jedan veliikkiii pozzz i od mene za sve ugodno popunjene poput mene...
vidim pisete o celulitu i strijamauser posted image user posted image user posted image uzas,uzas...kod mene celulit po guzi i nogama...a strijurine po grudima...jos stalno mazem i mazuckam ali izgleda ni ove kreme ni ulja ne pomazu...

_____________________________

Moja princeza...zivot moj...ima 14 mjeseci..<3

(odgovor članu NejraS)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 16:07:05   
Medi_87
Helllllllllooooo evo i meneuser posted image user posted image
Bili smo jutros na uzv, sve ok, bebara pokrupna kaze dr nije mi tacno rekla koliko, sve je ok i da vec se okrenula glavicom prem doleuser posted image
Uglavnom poslije toga na ispit haman da zaspim cekala sam 2 sata dok nije dosao profuser posted image user posted image i čim je ušao odmah sam mu rekla e hvala Bogu da ste došli moglis te i ranijeuser posted image user posted image user posted image
Sutra aBd idem vaditi nalaze, i rekla mi je da mi je voda bila vjerovatno od iscjetka, nema brigeuser posted image user posted image

(odgovor članu elmicha)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 16:14:15   
Medi_87
I da hvala na cestitkama za rodjendan
Joj ne mogu ni ja da spavam nikako uglavnom sinoc sam zaspala u 10 i spavala do 2 i onda truba, nikako vise
Hi hi hi i ja imam strije, nema malo ali su se pojavile nedavno ma bas me boli briga ja sam sebi lijepa, ali celulita nemam ja sam mrso
Bint super da si ujagmila
Jel to idete sutra na vjezbe ili u srijedu

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 17:29:52   
bint
uh drage moje i ja nenormalno pijem vodu,nema mi nista drazeeee user posted image user posted image
jos kad izađemo negdje,muz me zeza koliko ja trazim vodu jos popijem i njegovu user posted image user posted image kaze meni mm kupicu ti iz OBIJA slauf pa ga prikljuciti pa da ne uzenmiravamo naroduser posted image user posted image user posted image a naravno nocu najmanje 3 puta ustajem u wc,stas kad se mora mora se...
a nemam jos problema s oticanjem,i pritisak mi je ok,udebljala sma se 13 kg...sloncicuser posted image
CICKOLINI I RIME mi bas sitno brojimoooooooouser posted image user posted image user posted image samo ad prođe sve ok..ABD

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 17:34:25   
Rimljankaa
Sitno,sitno.... Ja se super osjecam hvala Bogu... Kao d anece jos za 2 mjeseca,hahaha...

_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu bint)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 17:51:49   
sunce27
Sta se radi drage moje bembele kod vas? Ja i danas bolesna, ali bice bolje, muz mi isto na bolovanju pa smo citav dan prelezali kao 2 penzionera hahaha. Vazno mi je da se moja bebara vrti a sta me briga za mene proce i ovo. Rime, Cickolini i bint vama se bas priblizilo, ah i m.i.n.a je tu odmah iza vas. Ma i ja se borim sa kiselinom ali nece jos dugo...

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 17:55:38   
vila.vilica
da se i ja tuspasim na novoj temi user posted image

sutra i ja idem na kontrolu, necu raditi UZ samo da odnesem nalaz urina, da se izvagam i pri tome da mi se "zanesvjesta", izmjerim pritisak itd...
kakav je vama pritisak? jel sve ok...
kod mene je kao i uvijek blago snizen...
moram se pohvaliti a nadam se da necu ureci....otkako sam ono davno imali probleme sa glavoboljom svakog vikenda,....vise me nikad nije zabolila..otkako je preslo na gagach prije mozda 1,5 user posted image sama sam svoj rekord oborila u bezglavoboljnom periodu user posted image user posted image

Jedino sto me pravo muci je posao...ja vise ne mogu da duram a moram...samo otpuhujem tersam i stalno sam pospana...a vidi mvi muku mucite sa nesanicom...eeee a ja spavam ko top jos po noci ustanem 3-4x u wc ali ha legnem nastavim ko top user posted image
Uglavnom to je to..
moja zvrk hanumica i dalje forsira jednu te istu koreografiju..lijeva strana joj je glavna, redovno je ispupčena user posted image

I evo na kraju..mašem vam kašikom punom nutelle user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 17:57:34   
vila.vilica
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Sitno,sitno.... Ja se super osjecam hvala Bogu... Kao d anece jos za 2 mjeseca,hahaha...



aaaaaaaaaaa vidi joj tickera...kaze jos 5 dana user posted image user posted image user posted image
mašaAllah!

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 19:37:10   
Cickolini
Opasno je usitnilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sto kaze Rime, i ja se osjecam kao da nece ni za dva mjeseca. Ja sam mislila to kad udjes u 9 mjesec pocinjes se odmah i drugacije osjecati .... Bint i Mina kad je vama tacno termin ??? 

I ja vodu pijem ko kamila hahaha ... Sunce za kiselinu pokusaj piti toplo mlijeko. Vjeruj mi, meni su u bolnici to davali, i odlicno je ... bademi su mi bili super, ali nista se ne moze porediti s mlijekom.

Medi i Vilo sretno s nalazima sutra ... da vam budu i vise nego dobri hehehe

PS Niko mi nije napisao je li vas bole kosi oko prepona .... ja kad trebam ustati po noci u wc muku mucim. I znate li kad se ocekuje da se beba spusti u porodjajni kanal??? Meni beba nije visoko, ali nije se ni skroz spustila ...

Ljuuuuuuubim vas



_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 19:58:45   
bint
cickolini meni je termin 18.1user posted image user posted image user posted image aBd.meni isto tako stomak,nije se spousti bar ja to ne primjetim..a isto,ustajem tezeuser posted image ,boli me desna noga kad se oslonim na nju tj.kuk..ma uglavnom promjene oko krsta,stomaka donjeg dijela ostalo sve ok..

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 20:09:22   
vila.vilica

IZVORNA PORUKA: Cickolini


PS Niko mi nije napisao je li vas bole kosi oko prepona .... ja kad trebam ustati po noci u wc muku mucim. I znate li kad se ocekuje da se beba spusti u porodjajni kanal??? Meni beba nije visoko, ali nije se ni skroz spustila ...

Ljuuuuuuubim vas




Boli mene lijeva prepona..nekad uzasno, nekad zaboravim...al kad zaboli...ljuta je rana user posted image

Ja sam taman listala neku knjigu onako po sedmicama sta ide...vec od 36te bi se trebala spustati beba...ali ako nece mozda joj je glavica veca od prostora u karlici pa se to nesto mjeri..
user posted image

(odgovor članu bint)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 20:53:17   
NejraS
joj i mene lijeva prepona razvali....pogotovo kao sto kazete kad trebam navecer ustati u wc tad je katatrofa i kad hodam, ali najgore je navecer...eto ja usla u 36-u... tako da je valjda to normalno...
p.s. ja sutra ne smijem na depilaciju bikini zone kremom cu se depilirati, a noge cu voskom...nesto me strah za bikini zonu da me previse ne bude boljelo....user posted image user posted image

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 21:35:27   
Lara83
Sta radite drage moje trudnjace :)
Dugo vam se nisam javila ali evo konacno smo ponovo ukljucili internet, smjestili se pa reko da malo virnem i da vidim sta se desava na rr :) Nedostajale ste mi puno!
Ja sam dobro, ne zalim se puno osim sto su mi pocele noge i ruke oticati a i zglobovi me uzasno ujutru bole. Jutros sam jedva cizme obukla. Rimljanka mi je jednom rekla da je ananas dobar za to ali koliko vidim meni i ne pomaze bas...
Mashala ovaj mjesec ce biti bebica :) cickolini, Rimljanka, bint, mina! Kako provodite posljednje trudnicke dane? Vjerujem da je vec sve spakovano i spremno :) sretno vam!
Elmicha o celulitu bolje da ne pricam :( grooozno! Strija jos uvijek nemam hB mada ne mora znaciti da ih nece biti. Mazem se onim kremicama i uljima pa cemo jos vidjeti...
Medi drago mi je da je sve ok. A i ja nalaze svako malo vadim i kontrolisem i svaki put mi dr izmisli jos neki dodatni, ali sta ces, mora se :)
Na vjezbice smo se dogovorile da idemo u srijedu, pa eto bujrum ko hoce da se pridruzi :)
Sunce ozdravi nam sto prije! I ja sam sad sebi limun cijedila, a od meda mi je vise muka...
Vilo sretno na pregledu sutra :) kod mene je pritisak do sada normalan. I ja sama ga redovno kontrolisem a i dr. Iskreno da ti kazem i meni je posao bas dosadio. Jedva cekam 15.02. i da bjezim. Nemam vise volje ni elana...i kolege to primjete ali briga me. Brzo ce valjda proletiti...
A sto se spavanja tice i ja cim legnem zaspem, ustanem se mozda 2x u wc i to je to. Valjda se izmorim tokom dana pa mi san dobro dodje.
Gdje nam je naidica, nadam se da je sve ok?
Sa Sarah i Gagach sam se cula pa cemo se vidjeti u srijedu na vjezbicama...
Puno vas pozdravljam i ljubim **

(odgovor članu NejraS)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 21:43:46   
taurus
pozz za moje debele

uh baš se primaklo i kod mene
stomak mi baš smeta, jedva ustajem, jedva sjedim i saginjem se
ubi me kiselina i nesanica
eto ja se na brzinu izjadah

jeste li vi radili bris nosa i vaginalni bris pred porod
meni dr reče da ćemo slijedeće sedmice

(odgovor članu NejraS)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 21:45:16   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: NejraS

ja sutra ne smijem na depilaciju bikini zone kremom cu se depilirati, a noge cu voskom...nesto me strah za bikini zonu da me previse ne bude boljelo....user posted image user posted image


ja sam išla sedmicu prije poroda na depilaciju i ništa nije boljelo...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu NejraS)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 21:51:33   
sunce27
Neka si nam se napokon javila, bas si nedostajala. Izdrzi jos malo i eto odmora draga moja.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 21:57:06   
naidica
cao drage moje,,,jeste li mi dobro????
konacno laro dodje ti user posted image user posted image i ti si nama naravno nedostajalauser posted image user posted image user posted image !!!
dobro sam ja,,,masala sve je ok,,danas sam bila na pregledu rekao mi je dr da je sve ok masala,,i izvadio mi je briseve,,pa se nadam makar ovaj poslednji put da ce me iznenaditi,,i da nece vise biti one dosadne bakterije,,,ali kako je krenula ne vjerujem,,aliMOZDA  bude treca srecauser posted image ,,u cetvrtak idem po nalaze!!! danas kad sam bila na pregledu dr me stavio na ctg,,samo kaze malo da cujes otkucaje srca,,bas je bilo divno,,,nisam lezala dugo,,nekoliko minuta,,,ali  me je zacudilo odkud to,,pa nisam jos usla u 9 mjesec,,,ali je bilo lijepo za cuti!!!
ooooo nova tema....sve blize i blize svojim bebicamauser posted image user posted image user posted image
ljubim vas sve punoooooooo


(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 22:01:06   
sunce27

IZVORNA PORUKA: taurus

pozz za moje debele

uh baš se primaklo i kod mene
stomak mi baš smeta, jedva ustajem, jedva sjedim i saginjem se
ubi me kiselina i nesanica
eto ja se na brzinu izjadah

jeste li vi radili bris nosa i vaginalni bris pred porod
meni dr reče da ćemo slijedeće sedmice


Bas me utjesi draga moja kada je kiselina u pitanju a i stomak, nekako kiselinu drzim pod kontrolom ali stomo, stomo mi je bas veliki, jucer cistila plocice u kuhinji satima sam to radila i jedva se bas saginjem a noge su mi teske nenormalno, pitam se kakva cu biti do kraja. Za sada dobro spavam i voljela bih da tako i ostane jer sam se bas negdje na polovini trudnoce mucila sa nesanicom.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 22:02:33   
vila.vilica
laro dobro si nas se sjetila user posted image
neka si se vise uselila..skinula si i nama teret makar malo user posted image

joj ja kontam sad sama da se depiliram...inace ustimam kozmeticarku pred pregled...ali ovaj put nisam uspjela...a ne znaci da ce me bas pregledati "tako detaljno" ali bolje da se pripremim da se ne ofiram user posted image joj ne znam ni kako cu tu akrobaciju izvest!

Ja zaboravih reci sta je meni od svega najvise dokundisalouser posted image
GRČEVI U NOGAMA!

Žene drage, mene uništiše grčevi...dođe mi da uzmem 3 doze Mg ali ne smijem...kakve mi traume zadaju to nije normalno, kasnije po 3 dana ne mogu da niz stepenice silazim..noge ko da nisu moje...i to ne uhvati me jedan grc vec tri u isto vrijeme...
bas cu se sutra na njih pozaliti doktorici...fakat su dosadni user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naidica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *