|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   URINOKULTURA
11.9.2009 9:39:25   
mikimaus
Drage mame, mi smo malo prehladeni pa nas je dr uputila na kontrolu urina. Moramo uraditi urinokulturu 3x. Dobili smo uputnice, a rekla nam je da se to radi na Ilidži .

Ima li neko iskustva s tim i može li se urinokultura uraditi negdje drugo u gradu?

Pozdrav

_____________________________

Leptirić mamin mali
18.07.2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: URINOKULTURA
11.9.2009 10:57:59   
Nunu 08
Ja sam u Vojnoj bolnici radila urinokulturu kad sam bila trudna.Sad ne znam da li moze svako.

_____________________________

25.07.2008........na ovaj svijet stigao je moj djecak....

(odgovor članu mikimaus)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: URINOKULTURA
11.9.2009 13:40:10   
hannana
draga mikimaus, urinokulturu koja se radi 3 dana uzastopno mozes samo raditi na Ilidzi, jer oni imaju lab. za to. sve ostale analize urina nisu analize te vrste.....zao mi je

pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

(odgovor članu Nunu 08)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: URINOKULTURA
12.9.2009 20:18:35   
leona81
ja sam je radila blizu hayata prije 2 godine pa ne znam moze li se jos uvijek...tamo gdje se vade brisevi grla

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu hannana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: URINOKULTURA
13.9.2009 23:37:49   
stella
Mi uvijek nosimo kod Hajata i kad smo radili tri ili jednu.A i briseve.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: URINOKULTURA
15.9.2009 9:40:56   
mikimaus
Hvala vam na odgovorima.

Ja sam takoder radila kod Hayata prije par godina ali nisam znala moze li , a tu nam više odgovara zbog jutarnje guzve i posla.

Ovaj put smo našli rješenje i nosimo na Ilidžu a sljedeći put ćemo "gore" pošto vidim da može.  

Pozdrav veliki

_____________________________

Leptirić mamin mali
18.07.2008.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: URINOKULTURA
15.9.2009 9:45:42   
Leva
I ja uvijek kada radim urinokulture uzorak nosim kod Hajata a spermokulturu radimo na DIPu na Microbiologiji ako kome treba i ova informacija.
Pusa

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu mikimaus)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: URINOKULTURA
6.6.2013 14:41:52   
Naida8
Ladiesss.. nema vec dugo nikoga na ovoj temi, ali valjda se jos neko javi.. Interesuje me da li se UK jos uvijek radi samo na Ilidzi i uzimaju li uzorke i vikendom..? Doktor mi je (danas) rekao da UK uradim sto prije, jer on u cetvrtak ide na odmor, a cula sam da se nalaz ceka par dana.. Thanx unaprijed..

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: URINOKULTURA
6.6.2013 15:48:25   
Medi_87
Radi se na Ilidzi i u Starom gradu, ja sam radila nedavno i otisla sam u srijedu po epruvete i onda mi je rekla da moraju biti tri uzastopne tako da krenem od ponedjeljka, što znači da ne uzimaju vikendom. I tako sam zadnju odnijela u srijedu a nalaz je bio naredni ponedjeljak

(odgovor članu Naida8)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: URINOKULTURA
6.6.2013 15:49:42   
Mrvica_83
Draga Naida Ja sam upravo u toku procedure za nalaz UK .. Uzorak sam nosila u Stari Grad - kod Hajata .. Sutra nosim 3 uzorak i rekli su da ce nalazi biti u Srijedu 13-14h .. Ali dan prije sam isla po epruvete kod njih jer kazu da nisu adekvatne posudice koje se mogu kupiti u apoteci .. Ako trebas jos neku informaciju - tu smo user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Naida8)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: URINOKULTURA
6.6.2013 16:12:55   
Naida8
Hvala drage moje.. Nista onda.. krecem od ponedjeljka, nadam se da ce nalazi biti ok, pa necu ni morati zuriti kod doktora.. Ja vec kupila one posudice za urin user posted image kao da ubrzam proces.. Jel znate jos samo od koliko do koliko sati primaju 'uzorke'? Uvijek nesto.. kaze meni mama da je ona kada je bila trudna (sa mnom) prvi put otisla doktoru u 6. mjesecu trudnoce, a da danasnje trudnice stalno hodaju i vade nalaze user posted image .. Svaka njima cast, ali ja volim brate da znam sta mi se desavauser posted image

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: URINOKULTURA
6.6.2013 16:35:53   
Medi_87
Na Ilidži od 8-12 se primaju uzorci user posted image

(odgovor članu Naida8)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: URINOKULTURA
6.6.2013 18:06:26   
Naida8
Hvala puno!!!

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: URINOKULTURA
7.6.2013 8:35:27   
Mrvica_83
Naida U Starom Gradu se uzorci primaju 08-11:45 . Sretno user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Naida8)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: URINOKULTURA
19.2.2014 7:35:56   
almondray
Zna li neka od vas hoce li atb pokvariti nalaz UK?
Naime , dobila sam almacin da pijem i UK da vadim ali tek u petak.Zapravo me zanima koja bestija je u pitanju a mislim da ce zbog atb biti sterilan nalaz...zna li neko?

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: URINOKULTURA
19.2.2014 9:19:59   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: almondray

Zna li neka od vas hoce li atb pokvariti nalaz UK?
Naime , dobila sam almacin da pijem i UK da vadim ali tek u petak.Zapravo me zanima koja bestija je u pitanju a mislim da ce zbog atb biti sterilan nalaz...zna li neko?

antibiotik ako pijes moze ti pokazati da je Uk sterilna a da je ustvari antibiotik prekrio neku od bakterija.Uk je najbolje uraditi prije antibiotika dan ili 3 nakon sto zavrsis terapiju

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: URINOKULTURA
19.2.2014 14:50:04   
almondray

IZVORNA PORUKA: Malenaoduvijek


IZVORNA PORUKA: almondray

Zna li neka od vas hoce li atb pokvariti nalaz UK?
Naime , dobila sam almacin da pijem i UK da vadim ali tek u petak.Zapravo me zanima koja bestija je u pitanju a mislim da ce zbog atb biti sterilan nalaz...zna li neko?

antibiotik ako pijes moze ti pokazati da je Uk sterilna a da je ustvari antibiotik prekrio neku od bakterija.Uk je najbolje uraditi prije antibiotika dan ili 3 nakon sto zavrsis terapiju

Hvala na odgovoru.
I ja sam tako nekako mislila.Sacekacu do petka , pa cu onda pocet pit atb

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: URINOKULTURA
19.2.2014 15:03:57   
Sensia
hej zenice,

Danas sam radila urin i sve je ok osim sto imam mnogo soli amorfnog fosfata? da li je neko to imao i sta to znaci
nestrpljiva sam do kontrole :)

_____________________________

Moja duša 23.10.2011.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *