|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Upala kože ispod vrata
27.9.2007 10:45:58   
Elizabeta
Naša user posted image  ima upalu na vratu (malo je bucmasta, pa joj se koža dotiče kože i ne diše). Ima jako crveno i ima neki duh user posted image . Pediatar mi je dao kremu Advantan, ali baš i ne pomaže user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 26.4.2010 21:21:08 >
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Upala kože izpod vrata
27.9.2007 10:48:22   
Suncica*
Mnogo puta u toku dana ocisti to mesto cajem od kamilice i posle namazi Pavlovicevom kremom..Imala sam isti problem i sve kreme koje daju doktori su hormonske i nije bas preporucljiva dugotrajna upotreba..

(odgovor članu Elizabeta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Upala kože izpod vrata
18.10.2007 11:10:33   
SMIRI
To je nasa bebica isto imala!
Ja sam mazala sa kremom ili mast od BADEMA! Po obicaju se to koristi za guzu...
Al ja sam kad ga okupam, sva ta mjesta gdje se koza smiruza mazala tom kremom i super je pomoglo i nikad se vise nije ni pojavilo!

Moze se dobiti svugdje u bosni u apoteci bez recepta!

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Upala kože izpod vrata
18.10.2007 11:34:59   
Mama1
Skoro svaka beba ima to ......
Ja sam isto koristila bademovu kremu al sam dobila preporuku za Bepanthen i od nje odmah bilo boje u roku 48 h ... I dan dans je koristim za lice bebe ....


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Upala kože izpod vrata
30.10.2007 11:35:17   
travnicanka
probaj sa puderom za djecu poslije kupanja dobro posusi i pospi puderom.Puder ce da isusi kozu i poslije namazi pavlovicevom kremom ona je spas za bebinu kozu!!!!

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *