|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Uradimo nesto za jednu malu bebu
11.1.2010 22:10:27   
putnica
Veceras dok sam se igrala sa svojim djecakom,mazila ga,ljubila,..,pomislila sam kako je on ustvari sretna beba jer ga neizmjerno volimo,pazimo,tetosimo,mozemo mu puno priustiti,te kako njemu nije bitno koliko skupa je odjeca koju mu kupim ili koliko igracaka ce imati,koliko da osjeti toplinu i ljubav koju mu ja i muz dajemo.Ljubila sam mala stopala i pomislila koliko su uskracene bebe koje iz nekog razloga izgube mamu.Nemaju glasa da cuju na koji su navikle u stomaku,nemaju majcinog mlijeka,zagrljaja.Svi mogu biti krasni prema tom djetetu ali ipak mislim da je neopisivo velika ljubav koju majka u sebi ima prema svojoj bebi.
I onda sam se sjetila price od prije neki dan,a svi ste je imali prilike cuti o zeni iz Gorazda,koja je umrla od gripe ,nakon poroda.Iza nje je ostalo dvoje djece,i ta bebica,koja nikad nece osjetiti ljubav svoje majke.Ja ne znam tu porodicu i nisam ovako nesto prije pokusala uraditi,ali sam cula da djecu odgaja sestra umrle,koja ima svoje 2 djece,koja ne radi niti joj muz radi.Mislim da bi joj svaka pomoc dobrodosla,prihvatila je svi djecu svoje sestre.
Svi mozemo dati nesto,pa makar par pelena iz paketa,igracku koju nase dijete nece(ne voli,ne primjecuje),opremu,odjecu..Mislim da je u pitanju djecak i da je oko mjesec star.Ja cu se pokusati raspitati o detaljima,a ako bude zainteresovanih,pokusat cu skupljeno dobaciti do nje.
Nek osjeti malo nase ljubavi,..,kad je sudbina vec tako..Ne znam.Ima li RR neki program,prostoriju,nesto? kako bi se ove stvari mogle lakse realizirati?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
11.1.2010 22:12:48   
putnica
Vidjela sam da jedna forumasica poklanja krevetic,to mi je dalo i zamisao..

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 10:45:28   
putnica
Nikakav komentar,bas nikoga ne interesuje?

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 10:49:20   
veeseelaa
mislim da trebaš konkretno napisati sljedeće stvari:
- ko će voditi akciju?
- gdje je okupjanje? da se stvarčice donesu ili će organizator lično doći po njih


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 10:51:42   
putnica
Hvala na savjetu,kazem nikad nisam ovako nesto pokusala ali izgleda da majcinstvo ipak probudi neku savjest.Probat cu saznat koliko beba ima kg,i sta im konkretno treba.A ako niko ne radi,vjerujem da im za bebu treba sve.
Ja bi prikupila stvari,i nasla nacin da se prebace.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 11:22:49   
veeseelaa
naša članica Bambi09 je iz Goražda, kontaktiraj nju putem privatne poruke
Ona će ti naći adresu i kontakt telefon
Možda bi mogli svi nešto uplatiti na račuin naše Bambi a onda ona nekako da organizuje dostavu novca tetki bebice
Do duše Bambi se tek porodila al ne sumljam ja da bi se ona organizirala, lafica je to
BAmbi javiii seeeeeeee
ili ću je ja kontaktirati putem fejsa kako bi se javila na ovu temu
Možda se nešto može i busom dostaviti za Goražde? al opet problem je ko će to preuzeti user posted image jer kao što rekoh Bambi se tek porodila
Imal još koja forumašica iz Goražda? ja nešto neznam

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.1.2010 11:31:31 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 11:28:51   
putnica
Ma meni je logicnije da im se da "visak" stvari koje nase bebe ne koriste.Odjeca,pelene,igracke.A novac mozemo preko Bambi ja ne bi voljela da baratam s tim.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 11:30:41   
veeseelaa
da mila moja al kako ćemo to iz Sa dostaviti u Goražde?????
al meni taj tvoj nick putnica djeluje obećavajućeuser posted image user posted image
jesil ti iz Sa?
imaš prijedlog kako da dostavimo stvarčice za bebicu?


< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.1.2010 11:35:31 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 11:35:09   
putnica
Ja zivim u Sarajevu ali jesam iz Gorazda inace.:) Ma nasla bi ja nacin,da to dobacim,makar sama odnijela.A stvari mogu skupiti kod sebe (nadam se da mi muz nece poludit jer imamm mali stan).:)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 11:37:55   
veeseelaa
ajte djevojke javljajte se pa to je jedna mala bebica koja je sotala bez svoje mamice
Uzela ju je tetka, al tetka nema dovoljno sredstava
Pomozimo joj, budimo dobre kao i do sada, zamislite to malo biće bespomoćno bez majkeuser posted image user posted image user posted image
samo što se rodila a osjetila je čemer života
Javljajte se pliz pa možemo organizirati druženje kod Suzane u igraonici i donijeti svi po nešto
EVo Putnica će dostaviti stvari

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 11:43:39   
IvanaTz
Ja sam za, sta god da dogovorite, i bravo za akciju user posted image user posted image user posted image !
Bila sam vrlo potresena danima kad sam cula da je ta zena umrla nakon porodjaja od svinjske gripe, a nisam znala nikakve detalje...user posted image
Imam dosta stvari za djecaka tog uzrasta i ako bude trebalo mogu i postom poslati.

Pozz!


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 11:47:09   
lilix
ja sam za, imam robice od Benija, dosta je nova, jer bebare to ipak par puta obuku, kupila bih i pelene ili da dam u novcu, šta god dogovorite

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 11:49:26   
veeseelaa
cure divne steuser posted image user posted image user posted image
Ajde čekaćemo da se još raje javi pa da zakažemo sastanak negdje gdje svima paše
Tom malom biću treba sva podrška

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 11:58:14   
putnica
Evo nazvala sam par brojeva pa ce mi javiti koliko je tezak malac,koju hranu koristi,sta im treba..Ja vec odvajam neke stvarcice koje je moj sin prerastao,neke su nove sa babina,ne treba  mu npr. 10 bebi peskira a ta beba mozda nema niti jedan..Do veceras vam javim konkretno sta saznam.
Bar da malo uljepsamo pocetak zivota toj bebici,kad..:I saznala sam da je djecu prihvatila zaova ne sestra.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 12:10:56   
putnica
Negdje sam citala temu kako provodite dane..iskreno,ova akcija mi je uljepsala dan.Posvecena sam djetetu,imam godinu porodiljskog,i samo se bebom bavim.Uciniti nesto za nekoga kome treba..je jako dobar osjecaj..

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 12:11:57   
shejla
i ja sam za naravno.
Imam stvarcica koje mogu biti i za djecaka, a kupicemo neke opreme ako treba...

ako se ko cuje sa zenom, mozda da je pitate sta treba...da je dzaba ne zatrpamo igrackama ili nekim nepotrebnim stvarima

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 12:13:47   
veeseelaa
shejlauser posted image user posted image
fokusirati se na odjeću, hranu, pelene, kreme i čajeve

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.1.2010 12:14:08 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 12:19:13   
putnica
Do veceras cu dobiti broj telefona ,pa sve pitati.Hvala vam,divne ste,vec sam se bojala da nikoga nece interesovati!Ps-ako ima neka mama koja zivi u Gorazdu i da  ovo procita,mozda vec zna nesto vise o toj porodici pa nek nam se javi..

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 12:28:21   
veeseelaa
ja sam poslala poruku Bambi09 da se javi na ovoj temiuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 12:31:47   
putnica
Super,hvala!user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 12:37:35   
M kao Mama
drage moje, zaista je tužno i žalono to što se desilo ovoj porodici, vjerujem da će i ova tema, kako i mnoge druge do sada koje su bile humanitarnog karaktera, dobuiti svoj odjek i da će se naše članice javiti, i učestvovati, kao što rekoh kao i uvijek do sada.


Ja sam za u svakom slučaju, pa šta god da dogovorite, i na kraju krajeva, Goražde nije preko svijete, imamo toliko forumašica koje voze, što se to ne bi odnijelo lično, da ode nekoliko žena, posjeti tu porodicu i da se to stavi na naš portal.



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 12:42:55   
putnica
Gorazde je 2 sata udaljeno..zao mi je sto jos nemam vise informacija,ali sam cula da im nedostaje sve,pocevsi od AD..to vam sve govori..

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 12:43:17   
putnica
Udaljeno od Sarajeva mislim :)

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 12:44:42   
M kao Mama
Dva sata, dva sata provedemo sa našom djecom u igraoni, ja vjerujem da ima ovdje žena koje su spremne da odvojse svoje vrijeme i auto za ovaku svrhu, a ako ne ima autobus na kraju krajeva, bitno je da akcija uspije

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 12:48:16   
putnica
Ma samo da se skupi nesto u roku 15 ak dana,a ja cu zamoliti nekoga da organizuje auto,ili sl,pa da to dobacimo do GZ.Mislim da im je AD,pelene i odjeca pa i novac najpotrebnije.Bebi nije niti mjesec,i muskic je.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *