|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:11:31   
almai
Ovu radosnu vijest moram da podijelim sa vamauser posted image .
Novac je prikupljen za malog Vedada i danas u 9:45h polijece avion iz Sarajeva za Palermo:)))
Tako sam sretna sto smo uspjeli skupiti novac i sto ce se spasiti jedan zivot.

-Vedade svi smo uz tebe,nedaj se i dodi na sto prije ziv i zdrav
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:15:18   
M kao Mama
Hvala dragom Allahu, iskreno vjerujem da će biti dobro i da će uspjeti da se izbori 

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:16:39   
w.pooh
mašala user posted image user posted image user posted image user posted image aBg da sve prođe kako treba i da nam Vedad bude zdrava i vesela beba user posted image Vedade puno sreće tebi i tvojim roditeljima user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:16:57   
tea lana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bas mi je drago

Izdrzi mali veliki djecace

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:17:05   
mamine oci
almai Allah.dz.s., da te nagradi da znas samo kako si me obradovala veruj suze mi same idu naravno od srece Vedade izdrzi jaka si beba zelim ti da sto prije ozdravis molim se za tebe,almai hvala za ovu divnu vjest...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:18:24   
Schecherlemica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala dragom Bogu...
Molimo se da sve prodje super,aBd...
Sretno mali djecace!!!


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:18:44   
Anoniman
Sad sam slusala na kameleonu, hvala dragom Bogu, samo da akobogda operacija uspije

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:19:14   
cicana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
                 Sretno maleni, vrati nam se ziv i zdrav  svi te cekamo maleni medicu..
Pravo lijepa vijest za dobro jutro, vjerujte da sam evo plakala od srece, samo daj Boze neka sve bude uredu malenoj mrvici i da se sto brze oporavi i dodje kuci svojim roditeljima ....


_____________________________

..jer vidis sve te vise volim,
svakog dana, svakog jutra ,
danas vise nego juce, mnogo manje nego sutra...

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:20:03   
henna ze
Hvala Bogu..suuper....nadam se da će sve biti ok...ali ja ipak idem da upatim novac koji sam namijenila i skupila od svoje raje...trebaće puno i za lijekove...sretno bebo mala....

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:27:04   
gvendolina
Bas sam jutros cula ovu informaciju na Kameleonu i jakaako me obradovala,suze su mi krenule ....Sretno mala dusice i da nam ozdravis aBd....VOLIMO TE

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:28:44   
new mama
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvala Bogu da je prikupljen novac,samo nek uspije operacija,izdrzi hrabri djecace i sretno i tebi i tvojim roditeljima

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:33:43   
almai

IZVORNA PORUKA: mamine oci

almai Allah.dz.s., da te nagradi da znas samo kako si me obradovala veruj suze mi same idu naravno od srece Vedade izdrzi jaka si beba zelim ti da sto prije ozdravis molim se za tebe,almai hvala za ovu divnu vjest...


mamine oci vjeruj da su i meni suze krenule jutros kad sma cula i to one radosnice,stoga sam to i morala s nekim podijeliti ,a znam da je i vama svima drago.Svi smo se skupa borili da ovaj malisan ima pravo na zivot.Ova vijest nam je svima uljepsala danuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:39:47   
Leva
user posted image user posted image user posted image user posted image
Zbog ovakvih i slicnih slucajeva drago mi je sto jos uvijek ima humanosti u nama...
Nadam se da ce mali Vedad konacno dobiti pomoc koju zasluzuje i vratiti se kuci svojim roditeljima gdje jedna mala beba i treba da bude

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:45:53   
Nunichi
Prekrasna vijest!
Samo hrabro mali djecace,svi molimo za tebe.
user posted image

Upravo je poletio,pile malo,hB napokon i suze radosnice.


< Poruku je uredio Nunichi -- 30.9.2009 9:49:21 >

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:49:26   
batterfly
I ja jutros gledala na "udri muski" i samo mi suze naviru...Takooo mi je drago sto smo, mi, "KOKUZI" uspjeli...user posted image user posted image user posted image



user posted image Vedo, ti si nas heroj, nas lav, ti si borac jedan veeeliki, uz tebe smo, mili nas...Cuvaj nam se i ozdravi sto prije....user posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:49:29   
Anoniman
ako Bog da,  da uspije...Baš mi je drago što se skupio novac bravo za humane ljude...

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:53:58   
Gigana
Kava radosna vijest.  Bas si me obradovala.  Nadam se da će sve proći kako treba i da će malo sunce ozdraviti i biti kao i ostali njegovi vršnjaci.  Želim mu sve najbolje od srca, da ozdravi i da ima sretno djetinjstvo.
Drži se lave mali!!!


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 9:55:33   
dady

IZVORNA PORUKA: Gigana

Kava radosna vijest.  Bas si me obradovala.  Nadam se da će sve proći kako treba i da će malo sunce ozdraviti i biti kao i ostali njegovi vršnjaci.  Želim mu sve najbolje od srca, da ozdravi i da ima sretno djetinjstvo.
Drži se lave mali!!!



Pridružujemo se željama,bit če on ako Bog da dobro!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 10:01:17   
Ben 10
Sretno ,Vedo!!!

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 10:02:23   
Zoe
IZVORNA PORUKA: Gigana

Kava radosna vijest.  Bas si me obradovala.  Nadam se da će sve proći kako treba i da će malo sunce ozdraviti i biti kao i ostali njegovi vršnjaci.  Želim mu sve najbolje od srca, da ozdravi i da ima sretno djetinjstvo.
Drži se lave mali!!!



Potpisujemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 10:05:05   
enna
I mene je kao i ostale forumasice ova vijest rasplakala ali ovo su suze radosnice.
Sretno pile maleno dodi nam sto prije ziv i zdrav!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Ehhh da mi je Palermo barem malo blize da ga posjetim ali nazalost nije samo da operacija uspije aBd.

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 10:09:55   
Anoniman
sretno,vedo pile malenouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enna)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 10:17:44   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: Leva

user posted image user posted image user posted image user posted image
Zbog ovakvih i slicnih slucajeva drago mi je sto jos uvijek ima humanosti u nama...
Nadam se da ce mali Vedad konacno dobiti pomoc koju zasluzuje i vratiti se kuci svojim roditeljima gdje jedna mala beba i treba da bude

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 10:21:59   
juni
Super za vijest! Bas sam se pitala da li je sakupljen novac. Zelim mu svu srecu ovog svijeta, a roditeljima puno snage da izdrze!


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vedad odlazi u Palermo:))!!!
30.9.2009 10:40:51   
medica
MasaAllah !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *