|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba našu p...
3.10.2009 22:10:03   
Mya_81 RR
Domu za nezbrinutu djecu u Zenici je hitno potrebna rekonstrukcija grijanja prije početka sezone! Akcija prikupljanja će trajati cijeli ovaj mjesec.

Molim vas da pozovete broj 090 290 015 kojim donirate 1KM!!!

Mislim da je za većinu nas 1KM jako malo, a njima će to značiti zaista puno!

Još jednom vas molim da okrenete koji put spomenuti broj da dječica zimu ne provedu na hladnome, jer mislim da je njima u životu ionako već dovoljno teško!!!!


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
3.10.2009 22:18:00   
almai
svakako cu okrenuti ovaj br.
jadna djecica...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
3.10.2009 22:54:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Domu za nezbrinutu djecu u Zenici je hitno potrebna rekonstrukcija grijanja prije početka sezone! Akcija prikupljanja će trajati cijeli ovaj mjesec.

Molim vas da pozovete broj 090 290 015 kojim donirate 1KM!!!

Mislim da je za većinu nas 1KM jako malo, a njima će to značiti zaista puno!

Još jednom vas molim da okrenete koji put spomenuti broj da dječica zimu ne provedu na hladnome, jer mislim da je njima u životu ionako već dovoljno teško!!!!



evo da ponovim i ja

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
3.10.2009 23:07:25   
Ilhana RR
Znas li ima li tu beba? imam dosta odjece koju sam bila namjenila za djecu u Bjelave al moze se komotno podijeliti na dva doma jer sam nedavno dobila jos stvari...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
4.10.2009 7:58:08   
Mya_81 RR
Ilhana, mila, ne znam ima li malih bebica, ali ću nazvati da pitam....imam taman i ja nešto garderobice za malo stariju djecu koja će im sigurno dobro doći user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
4.10.2009 16:37:43   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Domu za nezbrinutu djecu u Zenici je hitno potrebna rekonstrukcija grijanja prije početka sezone! Akcija prikupljanja će trajati cijeli ovaj mjesec.

Molim vas da pozovete broj 090 290 015 kojim donirate 1KM!!!

Mislim da je za većinu nas 1KM jako malo, a njima će to značiti zaista puno!

Još jednom vas molim da okrenete koji put spomenuti broj da dječica zimu ne provedu na hladnome, jer mislim da je njima u životu ionako već dovoljno teško!!!!



_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
4.10.2009 16:40:45   
Romali
Danas je bio prilog na FTV ( ili je emisija bila posvećena Domu u Zenici ). Tema je bila ista. Nadam se da će se prikupiti sav novac, mogu misliti kako su zime u Bosni surove.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
4.10.2009 16:41:57   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
4.10.2009 18:47:38   
Azure
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Znas li ima li tu beba? imam dosta odjece koju sam bila namjenila za djecu u Bjelave al moze se komotno podijeliti na dva doma jer sam nedavno dobila jos stvari...


Koliko sam ja vidjela na tv pokazali su djecu do 3 godine. Bili su i tek rodjeni blizanci od 15 dana. Curica od godinu i po itd. Znaci djeca do 3 god.


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
5.10.2009 16:19:48   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Znas li ima li tu beba? imam dosta odjece koju sam bila namjenila za djecu u Bjelave al moze se komotno podijeliti na dva doma jer sam nedavno dobila jos stvari...


Ilhana, zvala sam i imaju beba i treba im robice...i ja ću skupiti sve što mi ne treba....

Nažalost, nema nikakav račun na koji se mogu uplatiti donacije već samo telefonski broj...

Ljudi, zoviteeee!!!! 090 290 015

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
5.10.2009 21:57:22   
mišur
Ja sam pokušala nekoliko puta i nažalost, izbacuje me kao nepostojeći broj...
Ne znam koji je razlog...
Do kada traje akcija? Da nisu već isključili broj?

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
5.10.2009 21:58:46   
Mya_81 RR
Ja kad sam zvala isto bude zauzeto, tako da sam pokušavala jako puno puta prije nego sam dobila vezu, ali to je bilo odmah poslije priloga na FTV pa sam pretpostavljala (nadala se) da ljudi zovu i da je zauzeto...akcija traje cijeli 10. mjesec...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
6.10.2009 22:15:00   
Lulu_
mya sutra cu u firmi napraviti mali sastanak pa probat cu izmamit od svakoga po markicu...mogu li direktno odnjeti tamo???

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
6.10.2009 22:18:46   
Mya_81 RR
Joj, mila, ne znam za to...ja kad sam zvala rekli su da nema nikakav račun za uplatu....a sad koliko je sigurno tamo direktno odnijeti novce nisam sigurna...mislim, žalosno je što sam ovo napisala, ali mislim da me razumiješ...user posted image
Jedino ako hoćeš nazvati pa pitati - broj im je 246640...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
6.10.2009 22:20:07   
Lulu_
nazvat cu jer mislim da ce se moji sefovi pozitivno odazvati na ovaj apel za pomoc...javit cu vam

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
6.10.2009 22:20:45   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Lulu_

mya sutra cu u firmi napraviti mali sastanak pa probat cu izmamit od svakoga po markicu...mogu li direktno odnjeti tamo???


Nazovi lulu i pitaj sta im treba i od prikupljenog novca kupi im to... mozda je tako bolje?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
6.10.2009 22:22:11   
sheri
ne nosite novce, odnesite nesto sto kupite, ali novce ne jer nece stici do djece , naszalostuser posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
6.10.2009 22:23:25   
žana o8
Sutra naravno obavezno zovem kao i svi moji na poslu. I dalje se pitam koji debil od žene može ostaviti bebu. Znam da je off topic , al eto , dirne me to. Sorry.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
6.10.2009 22:26:49   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: žana o8

Sutra naravno obavezno zovem kao i svi moji na poslu. I dalje se pitam koji debil od žene može ostaviti bebu. Znam da je off topic , al eto , dirne me to. Sorry.

o tome je suvise komentarisati...ali eto
upravo ste bolje je da kazem svima da zovu...ali opet sam kontala da mozda sigurnije da ja pokupim jer ne mogu ici od stola do stola pa cekati da nazovu...
znam da nece stici do djece ali kako ce stici to i gdje ce stici sa centrale...da i ja tamo odnesem

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
6.10.2009 22:30:26   
žana o8
Sad sam zvala 5 puta , ionako bezveze baljezgam preko telefona i plaćam ogromne račune, sad nek je s razlogom. A sutra zovem iz kanc.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
6.10.2009 22:36:22   
Mya_81 RR
Žana, tako i ja razmišljam...koliko puta na neku glupost potrošimo novce, a ovaj put je u pitanju samo 1 KM, a još k tome za tako plemenitu stvar. Samo se nadam da će skupiti potrebna sredstva u roku....

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
10.10.2009 23:27:48   
Ilhana RR
Evo prije par dana mi je donijela jedna zena dvije povelike kese sa odjecom. Pregledala sam sta ima i evo napravila sam spisak pa mi recite dal jos sta da ubacim jer imam ja tri vrece, doduse tu ima odjece i za onu vecu djecu...

Pocnimo odozgo ;)

Sesirici/kapice: 12 kom
Bodi: br.
50 2 kom
62 2 kom
68 8 kom
74 3 kom
74/80 33 kom
80 2 kom
Ukupno: 20

Majice kratki rukava: 10 kom od velicine 68-80
Majice dugi rukava: 17 kom od velicine 68-122
Dzemperi: 3 kom
Bokserice: 34 kom
gacice: 3 kom
Jaknice/dukserice: 8 kom
Prsluk: 1 kom
Pidzame: 2 kom
Pantalone/hlace:
62: 6 kom
68: 7 kom
74: 6 kom
80: 1 kom
104: 1 kom
Donji dio trenerkica: 12 kom
Sorc: 8 kom
Haljinica: 12 kom
Hulahopkice: 3 kom
Ima nesto carapica i rukavica....



Sta mislite hanumice? U podrumu imam jos odjece, koje smo nanijetili za Bjelave u Sarajevu... a vidjet cu jos dok se neposalje dal ce se uspijeti jos prikupiti...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
10.10.2009 23:32:18   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Evo prije par dana mi je donijela jedna zena dvije povelike kese sa odjecom. Pregledala sam sta ima i evo napravila sam spisak pa mi recite dal jos sta da ubacim jer imam ja tri vrece, doduse tu ima odjece i za onu vecu djecu...

Pocnimo odozgo ;)

Sesirici/kapice: 12 kom
Bodi: br.
50 2 kom
62 2 kom
68 8 kom
74 3 kom
74/80 33 kom
80 2 kom
Ukupno: 20

Majice kratki rukava: 10 kom od velicine 68-80
Majice dugi rukava: 17 kom od velicine 68-122
Dzemperi: 3 kom
Bokserice: 34 kom
gacice: 3 kom
Jaknice/dukserice: 8 kom
Prsluk: 1 kom
Pidzame: 2 kom
Pantalone/hlace:
62: 6 kom
68: 7 kom
74: 6 kom
80: 1 kom
104: 1 kom
Donji dio trenerkica: 12 kom
Sorc: 8 kom
Haljinica: 12 kom
Hulahopkice: 3 kom
Ima nesto carapica i rukavica....



Sta mislite hanumice? U podrumu imam jos odjece, koje smo nanijetili za Bjelave u Sarajevu... a vidjet cu jos dok se neposalje dal ce se uspijeti jos prikupiti...




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Cestitke na vasoj akciji i humanitarnosti!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
10.10.2009 23:48:10   
Ilhana RR
Evo poslala sam mail papalini, valjda ovaj put nebudu puni autobusi pa se mogne poslati =) Cuvajte mi fige drage =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dom za nezbrinutu djecu u Zenici treba na...
10.10.2009 23:54:57   
minica81
svaka čast. posjetila sam više puta ovu djecu i želim im sve naj najjjj boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *