|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Welcome to Sarajevo
14.11.2010 12:36:11   
Anoniman
ja ovo sama sebi nazvah hehe
sledeci mesec po prvi put idem u sarajevo i uopste u BiH  pa sam htela da vas pitam  dali mi imate  sta preporuciti sto bi trebala posetiti/videti/probati   u Sarajevu 


P.S citala sam po internetu  al mozda ne stoji sve na netu  pa da pitam vas
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Welcome to Sarajevo
14.11.2010 12:50:24   
Mona Mohamed
Prvi put sam rodake iz Turske i Egipta vodila na cevape, Bascarsija. I sada svaki put kad putujemo, prva stvar cevapi pa sve ostalo.
Mene se je dojmila Bascarsija,setaliste Ferhadija. BBI centar, Vrelo Bosne.
Nisam iz Sarajeva no nadam se da sam makar malo pomogla. Pretp da c ti se javiti forumasice iz Sarajev da te bolje upute.user posted image

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Welcome to Sarajevo
14.11.2010 13:02:10   
reallove
ni ja nisam iz Sarajeva,ali Bascarsija i vrelo Bosne,meni je to najljepse..i cevapiuser posted image user posted image u zelji(mislim da se tako zove)

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Welcome to Sarajevo
14.11.2010 13:49:56   
Anoniman
Evo da se javi jedna Sarajka, mada vec dugo ne zivim u tom gradu ali obavezno obidjes Bascarsiju, po mom ukusu cevape kod Hodzica , tu je poznati Sebilj, uske ulicice sa kovackim radnjicama gdje mozes naci suvenire za familiju, prijatelje...Bascarsijska dzamija, Begova dzamija, Sahat kula, Stara pravoslavna crkva, katedrala, jevrejski hram i jos mnogi drugi vjerski objekti koji u sebi nose tradicije i dugogodisnju istoriju...Principov most,Kocija cuprija...Titova ulica, vjecna vatra,
Vrelo Bosne, planine Igman, Trebevic, Bjelasnica, Jahorina...
Molim ostale Sarajke da dopune sa novijim atrakcijama

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Welcome to Sarajevo
14.11.2010 18:45:46   
aazra
Hmmm...mozda Zemaljski muzej, a u centru grada naravno soping u BBI user posted image

_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Welcome to Sarajevo
14.11.2010 21:17:46   
bebbe RR
Slažem se s curama. Ja jesam iz Sarajeva i, iako u Sarajevu dugo ne živim, radila sam nekadaa kao turistički vodič... Puno je toga za vidjeti, zavisi kakav si tip i šta te zanima. Sarajevo je puno istorijskih znamenitosti, ali ako te to ne zanima, već šoping i samo neka šetnjica, bezveze je da ti predlažemo... Zato ti nama prva reci kakav si tip i šta voliš vidjetti u novom gradu u koji prvi put dođeš, šta te zanima...

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Welcome to Sarajevo
14.11.2010 21:30:38   
Crvena
Zavisi sta te interesuje. Ja predlazem Svrzinu kucu, Inat kucu, Vijecnicu, Pionirsku dolinu, Bosnjacki institut, Muzicki paviljon, Turbe sedam brace. Ne mogu se sada sjetiti vise.user posted image  Forumasice su ti vec napisale neke objekte, pa da ne ponavljam user posted image  

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Welcome to Sarajevo
14.11.2010 23:39:23   
sporty mamaa
Joj sto svi hvalite cevape na bascarsiji, meni brate na stanici u zmaja sto puta ljepsiuser posted image user posted image  

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Welcome to Sarajevo
15.11.2010 10:58:20   
Anoniman
Zato ti nama prva reci kakav si tip i šta voliš vidjetti u novom gradu u koji prvi put dođeš, šta te zanima...
  mene ,  zanima prvo istorija  grada , monumenti i dogadjaji vezani za iste   a onda  suvenir i razglednica meni je obavezno hehe sad za shoping bas ne bih imala toliko vremena  al za cevape itekako user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Welcome to Sarajevo
15.11.2010 11:11:21   
bebbe RR
A da li ćeš u Sarajevu biti sa svojim autom, ili ćeš koristiti gradski prevoz i koliko vremena ćeš provesti u turističkoj posjeti svemu tome što ti se sviđa?

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Welcome to Sarajevo
15.11.2010 11:33:34   
Dinkica
možda i ovdje pokupiš neke korisne informacije, svakom strancu preporučim ovaj vodić KLIK

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Welcome to Sarajevo
15.11.2010 12:10:02   
leli§
ja bih preporucila sljedecu rutu:
dorucak pita ispod saca na bascarsiji u buregdzinici sac (cevape nemoj prvo jesti ako budete imali problema da ih provarite a I smetace vam luk) onda prosetas po bascarsij-sebilj-vjecnica-dzamije, tu je i muzej grada sarajeva (bursa bezistan muzej) pa onda malo prosvrljas po bezistanu (shopping complex) pa do ulice zlatara I onda do principovog mosta u muzej sarajeva 1878-1918 pa u despica kucu. Eh iz despica kuce se svrnes u hotel evropu na kahvicu, pa onda polahko se zaputis ferhadijom prema dole---pa u egipat na sladoled ili Figaro sta li budu imali ovisno od sezone, pa onda do katedrale pa do ekonomskog i pravoslavne crkve ako hoces i do sinagoge samo predji miljacku  ako ne nastavi od ekonomije  do BB centra, prolazeci pored vjecne vatre. Poslije BBI-a na taksi i uz Logavinu do Glodjine do Svrzine kuce. Poslije na Vratnik i kapi kule u Muzej Alije Izetbegovica . a poslije se onda fino spustis ni Vratnik na cevape!!! Poslije cevapa krenes tramvajskom rutom iza sebilja do stare pravoslavne crkve, pa do muzeja jevreja i bosnjackog instituta. Pa onda fino u narodno pozoriste…
 
eh sad imas ti tu jos svasta vidjeti crkva svetog ante, pivara, stara zeljeznicka stanica na bistriku, pa biciklizam na trebevicu, pa na planine: jahorina, bjelasnica, igman, pa vrelo Bosne (meni to vise nije to ali lijepo je prosetati alejom), muzej TUNEL, pa muzej grada sarajeva i botanicki vrt, pjonirska dolina,vodopadi skakavac…kako god se isplaniras nadam se da sam bar malo pomogla….joooj hocu i ja user posted image user posted image
 
(da zaboravih, vikiceve specijalne jedinice imaju ili stanicu ili stab u lugavinoj---da vidite specijalacauser posted image user posted image user posted image )

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Welcome to Sarajevo
15.11.2010 12:39:12   
Anoniman
uh leli§ kakv lep opis ko ce cekat do decembra   hvala ti puno hvala svimauser posted image

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Welcome to Sarajevo
15.11.2010 12:48:32   
M kao Mama
(da zaboravih, vikiceve specijalne jedinice imaju ili stanicu ili stab u lugavinoj---da vidite specijalaca )

hahahaha, mala za ove dezinformacije se dobija crveni karton, ali ovaj put opraštamo, ti na Logavini su ti bona ispomoć Interventi vod, Prve Policijske uprave, odnosno ono su pri MUP-u Kantona Sarajevo, a ako koga zanimaju pravi specijalci dal Vičičevci ili ovi kantonalci, neka šalju PP, mi njih čuvamo daleko od čoiju javnosti, ali oni su svi samo za gledanje, iako svi kažu da su slobodni, neoženjeni, friško razvedeni ili ostavljeni, LAŽU, hahaha.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Welcome to Sarajevo
15.11.2010 12:58:24   
bebbe RR
triputmama, evo, lelis ti je super turicu napravila. Nije ni turica, lijepo ćeš se umoriti, ali onako pozitivno. A Sarajevo je najljepši grad na svijetu! Pozdravi ga:) 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Welcome to Sarajevo
1.3.2012 17:08:44   
marny
evo i mene skoro u Sarajevo, biću tri dana, mene zanima di ima dobar večernji izlazak user posted image  , dobra mjuza... i gdje na čevape user posted image   ? Htjela bi kao suvenir kupiti one male bakrene čikare za kavu, gdje mogu naći ?

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Welcome to Sarajevo
1.3.2012 17:22:06   
veeseelaa
i obavezno obići spomen obilježje djeci ubijenoj u toku agresije na BiH u Velikom parku




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Welcome to Sarajevo
1.3.2012 17:33:44   
ananas_ze
cuj cevapi u Sarajevu,pita u Sarajevu u "Bosni", na cevape se ide u Travnikuser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Welcome to Sarajevo
1.3.2012 17:40:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i obavezno obići spomen obilježje djeci ubijenoj u toku agresije na BiH u Velikom parku





i da dodam još Muzej tunel
Radno vrijeme: svakim danom od 09:00 do 15:30
Ulaz: 5 KM
Od jula 1993. godine do kraja rata, jedan uski 1,5 m visoki i 800 m dugi tunel je bio žila kucavica za opkoljene građane Sarajeva



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Welcome to Sarajevo
5.3.2012 12:15:51   
balasgirl

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

cuj cevapi u Sarajevu,pita u Sarajevu u "Bosni", na cevape se ide u Travnikuser posted image


Otkad touser posted image Šalim se, ćevapi u Travniku su dobri, al ništa bolji od od onih npr. u Mostaru ili Banja Luci. Zna se gdje je ćevap najbolji user posted image "Mrkva, drugo ime za ćevap" user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Welcome to Sarajevo
5.3.2012 12:20:05   
Lady26

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

cuj cevapi u Sarajevu,pita u Sarajevu u "Bosni", na cevape se ide u Travnikuser posted image

Hahahahahahahahaha user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Welcome to Sarajevo
5.3.2012 20:12:48   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: balasgirl


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

cuj cevapi u Sarajevu,pita u Sarajevu u "Bosni", na cevape se ide u Travnikuser posted image


Otkad touser posted image Šalim se, ćevapi u Travniku su dobri, al ništa bolji od od onih npr. u Mostaru ili Banja Luci. Zna se gdje je ćevap najbolji user posted image "Mrkva, drugo ime za ćevap" user posted image user posted image user posted image

za Banjalucke ne znam, nisam probala,i nije mi bila namjera hvalit cevape uz koje sam dorasla nego toplo preporuciti pitu u Bosni user posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Welcome to Sarajevo
30.4.2012 22:10:43   
marny
evo ja sam se taman vratila iz Sarajeva, bilo je divno.....svugdje smo bili, vrijeme prekrasno, naročito mi se svidio ambijent u Morića han , kupila sam svašta...a obavezno komplet đezvu i filđane....imam jedno pitanje ako može, zanima me da li u Sarajevu ima kupiti onaj pribor za piti turski čaj, znate ona šalica bez ručki, vjerovatno ima i čajnik....to sam vidjela u onim turskim serijama pa bi eto i to voljela kupiti, dakle zanima me da li to ima za kupiti u Sarajevu pa da opet skoknem do tamo ili za to kupiti moram do Turske user posted image . cure pliz.

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Welcome to Sarajevo
30.4.2012 22:21:37   
veeseelaa
da li u Sarajevu ima kupiti onaj pribor za piti turski čaj, znate ona šalica bez ručki


ima na čaršiji


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Welcome to Sarajevo
30.4.2012 22:23:14   
felix

IZVORNA PORUKA: reallove

ni ja nisam iz Sarajeva,ali Bascarsija i vrelo Bosne,meni je to najljepse..i cevapiuser posted image user posted image u zelji(mislim da se tako zove)

da te potpišem user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *