|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Welcome to Sarajevo
21.10.2012 22:42:54   
Medić*

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: tajra

Skorpija, "raskuci" tebe teacherkauser posted image

user posted image user posted image meni kad dodju raja iz dijaspore obicno ne daju nista da platim vec oni casteuser posted image


Uh, zato ti svasta nabrajas user posted image Kod nas nije tako, mi placamo ovdje a oni bi trebali tamo kod njih kada idemo. Medjutim mi odavno nigdje ne idemo, sem svekrvi user posted image

Meni cim se najave dijasporci, ja velim bujrum ali i mi za dva dana putujemo user posted image

Salim se naravno, jedan dan oni placaju, drugi dan mi :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Welcome to Sarajevo
21.2.2014 9:55:50   
ženica
Dolaze mi prijatelji iz inostranstva na proljece, i zelim da im pokazem Sarajevo i BiH na najbolji moguci nacin :D
Razmisljala sam o destinacijama koje da im pokazem, ali voljela bih cuti vase prijedloge user posted image

Carsija, crkve, katedrale i džamije će svakako obici. Tunel spasa, Vrelo Bosne, Skakavac, Vlašić, Mostar, Jablanica i most na Neretvi i onaj muzej....hm...treba mi jos dobrih prijedloga????

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Welcome to Sarajevo
21.2.2014 10:03:40   
EEDITH
http://www.sarajevo-tourism.com/bos/galerija.wbsp
imaš sve informacije user posted image

da dodam visoko-piramide,olimpijske planine,ima se ta obići

< Poruku je uredio EEDITH -- 21.2.2014 10:05:02 >


_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu ženica)
Neposredna veza do poruke: 53
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *