|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   aparatić za komarce i beba
27.7.2009 0:06:33   
milenium
Radi se o onom aparatiću za komarce što u njeg idu one plave tabletice.Koristi li ga itko u istoj prostoriji gdje spava beba?Može li naškoditi bebi? Kakva su vaša iskustva i što vi mislite o tome?user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: aparatić za komarce i beba
27.7.2009 0:15:24   
tweety
Koristim ga od kako su počeli komarci a njoj je bilo nekih 6mj.Nije blizu krevetica ali je u istoj sobi.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: aparatić za komarce i beba
27.7.2009 0:16:50   
milenium
odgovarajte žene,ako nije štetan,ja bi ga odma sad uključila jer ne mogu više da izdržim ovu komarcomanijuuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: aparatić za komarce i beba
27.7.2009 9:20:23   
škorpija
mislim da taj sa tabletama nije dobar za bebe, ima jak miris i meni smeta kad je uključen u istoj sob gdje spavamo,mi ga palimo u hodniku. a planiram kupiti onaj nigh&day isto od raida on je nešto kao fol zdraviji

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: aparatić za komarce i beba
27.7.2009 9:35:53   
tweety
ja ga palim na sat prije nego legnem bebu tako da on već "izlapi" kad ona krene na spavanje.ja ga uopšte ne osjetim kad uđem u sobu.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: aparatić za komarce i beba
27.7.2009 15:29:47   
mivica
Svi ti aparati su uglavnom stetni za bebe, cak i one kreme i losioni se uglavnom mogu koristiti za uzrast od 2 godine. Ali imate bas namjenski za bebe, kremice i aparate CHICCO. Mislim da su oko 16 KM. Imaju prenosivi (na baterije, da se mogu zakaciti na bebina kolica ako idete vani), imaju s lampicom za zid i klasicni! Nije im velika razlika u cijeni, 2 KM gore - dole user posted image

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: aparatić za komarce i beba
27.7.2009 15:31:58   
teta berta
mi koristimo taj aparatić s tableticama i nemam pojma da može biti štetanuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: aparatić za komarce i beba
27.7.2009 15:35:05   
mivica
Ma znam kad sam u apoteci trazila tako nesto, dr. iz apoteke mi je tako rekla. A kad smo bili na moru (naravno ja u Sa zaboravila kupiti aparatic), vrlo ljubazna teta iz DM-a mi je isto tako rekla za aparatice i dala neki losion, koji je prilagodjen bebama! Uglavnom, koliko ja znam najcesce se mogu naci Raid aparatici i oni navodno nisu prilagodjeni bebama.

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: aparatić za komarce i beba
27.7.2009 23:22:09   
milenium
user posted image vidiš ti to,nisam znala

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: aparatić za komarce i beba
23.8.2009 21:43:52   
mivica
Mog decka pojedose komarci, nedavno ga je bocnuo za kapak i oko mu se zatvorilo, pa za obrvu  isto tako nateklo oko, pa za uho 4 puta - jadnicak izgledao ko Dambo slonic, uho oteklo katastrofa . Uglavnom inace ima teske reakcije na ubod komarca, jadnicak mali i strasno ga svrbi. Ja sam kupila u Chiccu i onaj aparatic sto se u struju stavi i losion Dipterol za bebe, ali ga ne koristim cesto, kupila i kremice za poslije uboda: Chicco, fenistil, kamagel. Preksinoc su komarci valjda poludili pa su ga izbocali. Isla sam cak i ljekaru da se posavjetujem, uglavnom on kaze da ne treba nicim tretirati, samo mazati fenistil gelom i eventualno uzeti fenistil kapi da mu brze spadne otok. Medjutim u citavom gradu nema tih kapi user posted image ! Uglavnom, da skratim, sad sam aparatic zakacila na produzni i na krevetic, i evo dvije veceri ih hB nema, nadam se da je do aparatica user posted image

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: aparatić za komarce i beba
23.8.2009 21:55:59   
mnn
ja sam kupila od chicca aparatič za komarce i super je.nije štatan, odličan je.otkad ga imamo nema više uboda od komaraca...super sam zadovoljna.jer tjera sve muhe..a ne samo komarce i nema mirisa.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: aparatić za komarce i beba
24.8.2009 21:51:01   
mivica
Ponovo sinoc 5 novih crvenih tackica, pored aparatica user posted image Mozda je aparatic u kvaru user posted image Koliko je to moguce, tek sam ga kupila!

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: aparatić za komarce i beba
25.8.2009 0:12:04   
milenium
Ja sam čula za neke narukvice što se bebi stave oko noge protiv komaraca,ima ih u ljekarnama,jel možda ovo netko vidio?Mene podsjeća na one jantarne za zubiće?!

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: aparatić za komarce i beba
25.8.2009 13:50:29   
mivica
Nisam cula za to, ima li zaista efekta, je li neko korisio to i ima li se nabaviti u Sarajevu? E jos mi samo nije jasno kako to djeluje, moj bebac uvijek spava u vrecici, tako da su mu nogice zasticene, mozda bi to moglo na rukicu da se stavi?

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: aparatić za komarce i beba
6.7.2010 23:09:04   
milenium
tražila sam neki sprej protiv komaraca ali nisam našla ,na svakom piše da je iznad 2 godineuser posted image .a komarci su već počeli napadat.user posted image
i s čime se zaštitit na moru protiv insekata i komaraca?ako i nađem neki losion za bebe da li da ga stavim po kremi za sunčanje,ili prije,ili nakon ili...user posted image user posted image user posted image

btw.mene su već isčakali kao da imam pljuskavice po nogama.kupila sam danas onu narukvicu i evo stavila sam jednu oko gležnja a drugu oko ruke al duši me ovaj mirisuser posted image


< Poruku je uredio milenium -- 6.7.2010 23:10:23 >

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: aparatić za komarce i beba
6.7.2010 23:11:49   
gvendolina
ja sam vidjela ove narukvice u Interexu,ali ne znam da li se smije bebama stavljatiuser posted image Je li ih iko isprobao,da li su djelovtorneuser posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: aparatić za komarce i beba
6.7.2010 23:11:52   
Anoniman
ja sam kupila raid sa nekakvim pijeskom...nista se ne osjeti...mislim ne smrdi...a tih narukvica ima u obi-u

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: aparatić za komarce i beba
12.7.2010 11:28:33   
emma.L
MI smo sad na moru koristili Raid trokutić sa onim umetkom što traje deset dana protiv običnih i tigrastih komaraca. U sobi je djelovao, ali pošto je bio meni pored glave, osjetila sam ga prilično i grebalo me je u grlu (ne znam je li do toga, ali samo uvečer se to dešavalo kad legnemo). Inače, nisam kupovala sprej iako sam čula da Chicco ima neko sredstvo za bebe, pa potražite.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: aparatić za komarce i beba
12.7.2010 11:39:31   
Anoniman
Ja sam skepticna nesto sto se tice krema i sprejova za  djecu ipak njihova koza je osjetljiva tako da koristim samo insekt-mrezu i preko kolica i preko krevetica...Al mogu reci da sam ja nagrabusila ove godine...Inace je rijetkost da mene ujede komarac, al ove godine su mi noge bile natekle od ujeda, to je bilo strasno...rastopim malo soli u vodu i namazem se. pomaze, a moja drugarica je i svoju curicu tako mazala

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: aparatić za komarce i beba
12.7.2010 11:41:39   
emma.L
Marina DK, ja sam nadrljala na moru. Tko ide u Promajnu, neka sve moguće Autane ponese user posted image . Noge su mi bile u flekama a svrbi kao vrag. Jedino me tješi što sam izgleda bila učinkovita obrana Eme od komaraca. Njoj i MM-u, ništa a ja kao iz rata da se vraćam.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: aparatić za komarce i beba
12.7.2010 11:48:22   
ivanak
To su tigrasti komarci, čim se fleke kao plikovi pojave...
Moga bebija su isto izjeli.... imam namjeru kupit onaj raid za te komarce i obične komarce pa ćemo vidjeti.
Nemam namjeru nikako mazati dijete sa sprejevima, jer ipak oni imaju malu kožicu, a ne kao mi veliki pa da možemo sve pretrpjeti....


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: aparatić za komarce i beba
12.7.2010 14:09:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: emma.L

Marina DK, ja sam nadrljala na moru. Tko ide u Promajnu, neka sve moguće Autane ponese user posted image . Noge su mi bile u flekama a svrbi kao vrag. Jedino me tješi što sam izgleda bila učinkovita obrana Eme od komaraca. Njoj i MM-u, ništa a ja kao iz rata da se vraćam.


Mog malog hb jos nijedan nije ujeo, ali ja i sestra smo stvarno nadrljale,jer primjetila sam imala sam par ujeda ono normala malo svrbi i malo ispupcenje, a za jednu noc  sam na nogama izbrojala 20 uboda  to je bilo stravicno, svrbi nenormalno, nateklo, i bas kao plikovi, a poslije par dana mi to sve pomodrilo mada se nisam cesala,vec stavljala obloge od rakije...

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: aparatić za komarce i beba
12.7.2010 14:13:24   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: mivica

Ponovo sinoc 5 novih crvenih tackica, pored aparatica user posted image Mozda je aparatic u kvaru user posted image Koliko je to moguce, tek sam ga kupila!


Jel Chicco aparatić?!
Ako jeste, kod nas ista stvar. Nula bodova.
Ali nam pomaže onaj stick protiv komaraca.
Kad namažem djecu - mirne su.

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: aparatić za komarce i beba
12.7.2010 21:54:19   
anitaMO
jao moju su svu izujedali komarci.ne znam šta više da radim.aparate sam svugdje stavila.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: aparatić za komarce i beba
12.7.2010 22:06:01   
Dida79
Mene su sinoc svu izujedali komarci kao sto neko rece isto da imam pljuskaviceuser posted image Danas sam cijelu kucu pretrazila i ni jednog nisam nasla mislim da mi i veceras spremaju igrankuuser posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *