|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   cedevita
19.6.2008 13:51:55   
leka
drage iskusne mame, kada ste počele vašoj djeci davati cedevitu? i da li uopće dajete?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: cedevita
19.6.2008 13:56:37   
ivancica
cedevita narandža je glavni i osnovni napitak u mojoj kući, već nekoliko godina.

_____________________________

obraduj nas...

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: cedevita
19.6.2008 14:14:22   
makana
ja priznajem da je almedina od mene do sada dobila tri gutljaja i to nove vite
et čisto da proba
uglavnom joj dajem sokove koje prave moje ili muževe tetke, dajdžinice, od kupine, maline, zove, majčine dušice i još kupujemo one bebeće sokove hip i frutek
ostalo je čaj, voda, limunada i med s polenom razmućen u mlakoj vodi

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: cedevita
19.6.2008 14:20:21   
laracroft
Nikada necu davati svom Adianu popularnu cedevitu,jer sam cula jako negativne stvari o njoj i to od ljudi koji su radili za tu kompaniju.Mozes misliti kako u njoj ima vitamina hahah...

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: cedevita
19.6.2008 14:30:09   
Suncica*
Ja svojoj Loreni dajem iskljucivo cedjene sokove.
Nikada jos nije popila kupovni sok, niti probala kupovni dzem.
Ja joj lepo nacedim sok od pomorandze, dodam meda i da vidis kako pije.
Inace kod nas niko nije ljubitelj cedevite..


(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: cedevita
19.6.2008 14:31:28   
laracroft
E Suncice mi nikako da se ispricamo...Kako je Lolika?Radis li jos uvijek?


_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: cedevita
19.6.2008 14:34:14   
Blue rose RR
Probala je prije mjesec dana prvi put, i nije nešto oduševljena.
Tako da ne mogu odgovoriti konkretno na pitanje.
A laro...šta ima to za cedevitu? Nisam čula.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: cedevita
19.6.2008 14:34:43   
Suncica*
Ma draga moja, evo je ko zmaj. Sada cemo na sladoled, ali cekam da ovo sunce malo prodje.
Ne radim, ceka me staz, ali nema ko nju da cuva.
Predali smo za obdaniste, povukli milion veza, pa cemo videti.
Za privatno obdaniste je mala, primaju tek od tri godine, tako da sam na mukama zivim..
Eto..
Povezi se nekada na MSN, pa da se istorokamo:)

Poljubac za Adiana..

PS. Sorry hanumice, mi skrenule sa teme..:))

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: cedevita
19.6.2008 17:16:17   
leka
ma jasno mi je da su prirodni (cijeđeni) sokovi najbolji, a ovo sam pitala zato jer sam pila cedevitu i moj bebac navalio i nisam mogla da ga odbijem dala sam mu onako samo da proba gutljaj ali on nije htio da se odvoji od čaše pio je sa užitkom i popio pola čaše, pa me zanimalo da li sam pogriješila, ali nije imao nikakve reakcije

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: cedevita
19.6.2008 19:41:08   
laracroft
Mama moje jako dobre prijateljice je nekada radila za Cedevitu i taj napitak je bio STROGO zabranjen u njihovoj uzoj i siroj okolini,pa ti sad vidi...Draga tacan razlog ne znam,odnosno ne znam sta se to tacno stavlja u cedevitu,a da steti.Muz misli da koriste aspartan koji steti probavnom traktu.Nama su je cak savjetovali i u skoli za trudnice,ali ja je nisam koristila.Ne kazem da je ne popijem nekada,ali bas rijetko.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: cedevita
19.6.2008 22:40:21   
mamsi
Ja volim cedevitu ali je izbjegavam piti jer meni je lično škodila,da izvinete proliv od nje dobijem,tako da je Kenanu ni pod razno ne bih davala,što i tebi toplo preporučujem,mislim da je laracroft definitivno upravu

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: cedevita
21.6.2008 10:35:38   
camm
ja ne dajem svojoj cedevitu jer se ospe od nje a sto nemam pojma.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: cedevita
21.6.2008 21:13:56   
suncan_dan
Ja svojoj bebanoj nikad necu davat cedevitu ili nesto slicno, jer te su stvari pune hemikalija. ako ondo cijediti vocke.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: cedevita
25.6.2008 12:15:52   
travnicanka
Ja volim cedevitu i pijem je jako cesto,nisam primjetila da mi smeta iako mi je stomak jako osijetljiv.Kad sam bila trudna pila sam je bas konstantno,nekako sam se osijecala dobro kad bi procitaj ono:"sva svezina i 9 vitamina"
Mozda u njoj nema nikakvih vitamina ali ja sam imala onaj tzv.placebo efekatuser posted image user posted image user posted image
Djeci ne branim ali ni ne piju je,imam sokovnik i Ajli je cool kad ona sama cijedi i pravi sok onda ga bas popije sa apetitom.

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: cedevita
30.6.2008 15:17:55   
Nadi
Kod nas samo MM pije cedevitu i to redovno, ja vrlo, vrlo rijetko a Kiki pije samo vodu i ponekad cijedjenu narandzu, druge sokove uopste ne voli. Kiki radije voli guscu varijantu voca: u kompotima sa raznim vocem koje joj ja pravim.

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: cedevita
30.6.2008 15:35:59   
ElmaB
Tea je sa dvije godine pocela piti cedevitu i danas je pravo voli!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: cedevita
13.8.2008 23:00:47   
proud mom
IZVORNA PORUKA: travnicanka

Ja volim cedevitu i pijem je jako cesto,nisam primjetila da mi smeta iako mi je stomak jako osijetljiv.Kad sam bila trudna pila sam je bas konstantno,nekako sam se osijecala dobro kad bi procitaj ono:"sva svezina i 9 vitamina"
Mozda u njoj nema nikakvih vitamina ali ja sam imala onaj tzv.placebo efekatuser posted image user posted image user posted image
Djeci ne branim ali ni ne piju je,imam sokovnik i Ajli je cool kad ona sama cijedi i pravi sok onda ga bas popije sa apetitom.


user posted image user posted image user posted image user posted image potpisujem


_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: cedevita
13.8.2008 23:05:06   
kana
ostavi je pola sata (nemoj je piti) i onda probaj...ogavna je
to ne bih dala svom djetetu,bar dok ja kontrolisem sta uzima(jede)!

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: cedevita
13.8.2008 23:15:58   
proud mom
draga kano... i ja sam primjetila taj "ukus" koji spominješ... ali, ima jedna caka... možda si umišljam ali jednom sam pila vitamine u obliku šumećih tableta... dobro se sjećam da su i oni "ukusni" kad ih spraviš sa hladnom vodom i odmah ih popiješ; a jesi li njih probala ostaviti pola sata da odstoje??? 

_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: cedevita
14.8.2008 0:08:13   
kana
eeee to je moj muz isto rekao !
slazem se
suhveli je to nesto.....user posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: cedevita
14.8.2008 14:53:06   
nesanica
I ja sma cula da cedeveti bas nije najzdravija.Ovdje je nema kupiti, a dok sam bila dolje bas sam je pila.Sad kad dolazimo na odmor, dok smo dole vala ne pijem, ali kad krenemo odemo u kupovini i cedevita je bila obavezna.Vjerovatno i ovaj putuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: cedevita
14.8.2008 15:04:22   
M kao Mama
Ja ipak mislim da u cedeviti nema ništa loše, jer ipak Pliva stoji iz cedevite, nikada ne kupujem te nove vite i slične preparate, cedevitu isključivo, preferiram limun i naranču,
Ja je pijem najviše u našoj kući, pa sigurno kilogram mjesečno popijem, pogotove u ovim vrelim danima, Lajla je probala, ali nešto je nije ljubitelj, ona više voli guste sokove, domaće ili kupovne, svjejedno, samo neka je gusti, moja žučka neće ni čaj, a primjetila sam da neće ni bistre sokove,

helem, u njihovom malom društvu zadnjih dana hit su cedevita bombone, tako da mama mora svaki dan kada ide s posla da kupi "bone"

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: cedevita
14.8.2008 15:27:48   
Anoniman
joj jeste nekakve, ja ugledah naslov i odmah mi se zatraži da je pijem, a nemam je u kući..:((

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: cedevita
14.8.2008 15:32:58   
M kao Mama
ej, shee, me podjesti da otvorim novu temu, biće za koji minut pa bujrum, nadam se da će vam se svidjeti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: cedevita
14.8.2008 15:36:01   
Anoniman
hajd ti, hajd, otvaraj nove teme i pazi da ti ne skoči jačmir!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *