|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ranica na grliću maternice
5.4.2012 15:14:52   
breskwica
Drage moje, poučena primjerom da ste svojim savjetima mnogima pomogli, molim i ja za pomoć!
u sedmoj sedmici sam trudnoče i danas mi je gin rekao da imam ranicu na grliću maternice,uradila sam papa,ali cekam na rezultate i pojede me sve ovo izčekivanje!

Zabrinuta sam jako!user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ranica na grliću maternice
5.4.2012 16:16:04   
Emmy
breskwice ne sekiraj se, mislim da oko 70% žena ima neki oblik ektopije, tzv. ranice na grliću materice. To je postalo skoro normalno kod žena u reproduktivnoj dobi. Meni je u prvoj trudnoći rađen papa test negdje u 4. mjesecu i ja sam poslije nalaza preplakala od bolnice do kuće, međutim navikla živjeti sa svojom ranicom u međuvremenu, dobila i drugo dijete, sada samo pratim, jednom godišnje papa, a mogla bih i češće, ali uvijek nalazim isprike da ne odem na pregleduser posted image . Evo ti jedan koristan link na tu temu:
http://www.femigel.info/ektopija-maternice/

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu breskwica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ranica na grliću maternice
6.4.2012 11:22:15   
breskwica
Uh u iščekivanju pape testa ima de se pojedem,ne bih željela tim stresom da izlažem bebicu svoju koja je još malena!
malo sam pogledala ovaj link,ja se nadam da nece biti najgore!user posted image
hvala puno na savjetima!

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ranica na grliću maternice
7.4.2012 12:01:28   
sanela.asja
Breskwic nije to nista strasno nesekrajs se ja je imama vec 4 god i dvoje djece user posted image samo je moras pratiti i redovno raditi pappa test..Ja sam odlucila da je skinem jer me tako reci zulje prilikom odnosa savjetovala sam se sa ginekologom i uradicu krioterapiju tj.zaledi se ranica i skine ...
Nemoj se bez potrebe sikirati i na bebicu prenositi nervozu,uzivaj u trudnici a kad se ako bog da porodis mozes je odstraniti a i nemoras user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu breskwica)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *