|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   8. mart
23.2.2010 22:59:53   
new mama
Neznam da li je tema na pravom mjestu i da li vec postoji,mada sam ja trazila,ali nisam nasla,ako ima,sory moderatoriuser posted image
Eh ovako interesuje me kako vi dozivljavate 8 mart,jeli nesto posebno obiljezavate,jeli kupujete svima poklone ili ono bas uzem kruguuser posted image
Ja npr. kupim uvijek mami,svekrvi ,zaovi i snahi poklon,pa makar i neke sitnice,a uvijek dobijem i ja nesto od njih,naravno i od mm,a sto se tice obiljezavanja,nekad izadjem,a nekad ne,sve zavisi od situacijeuser posted image
Naravno bice super da pisemo prijedloge sta kupiti,mozda da olaksamo prilikom izborauser posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 23.2.2010 23:44:39 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: 8 mart
23.2.2010 23:06:13   
Ilhana RR
Hmm, ovde u ovoj prokletoj zemlji nit slave nit ista osmi mart.

Bas nedavno sam slusala na radiu, neki kviz i zadnje pitanje mu bilo "Kada je internacionalni dan zena" on je odgovorio 14 februar i izgubio je 2500 KM... kreten...

Ja imam obicaj da kupim cvijece mami, snahi i dinci posto su mi oni najblizi ovde. Zaovi i svekiju uvijek kupim neki poklon koji dobiju tek kad se vidimo :P Mami naravno uvijek uzmem i neki poklon, nesto od kozmetike jer ona voli kad joj to uzmem ja jer uvijek izaberem joj nesto sto pase njoj.

Od babe od kako znam za sebe dobijam ruze =) crvene , mozda i zato ih volim toliko. Od brata isto neko cvijece a od mm dobijem cvijece i neki poklon, prosle godnie sam dobila parfem =)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: 8 mart
23.2.2010 23:08:57   
Hanady RR
ja 8.mart pravo volim...uvijek sam ga obilježavala na način da taj dan ništa pod Bogom milim ne radim. poklone kupujem odabranim, odnosno samo mami jer ona nema muža niti prijatelja niti brata koji bi to učinio....sad sam tu obavezu prenijela na svoga muža mora joj kupiti poklon kao i meni naravno. Moj dragi mene sluša pomno pred praznike tako da nam uvijek kupi ono što želimo te godine. Mi izlazimo za 8. mart a tim da prošli nismo jer sam bila svježe porođena ali to nije umanjilo njegovu želju da mi kupi tašnu i cipele i novčanik pa smo  išli u kratki šoping...a onda je on spermio ručak za mene i mamu. Elem ja smatrm da mi svaki dan treba biti olakšan ali poznavajući historiske razloge pri kojima je ovaj praznik počeo da se obilježava te poštujući prava svih žena i njihove dugogodišnje borbe želim sačuvati tu tradiciju. te su žene borile se i za nas danas...nije da sam baš uvijek sretna što su se borile da budemo i mama, žena, ljubavnica, prijateljicam domaćica, kuharica, spremačica...sve u jednom...ali neka zato imamo svoju samostalnost i neka se zna da sve što može muško može i žena. Ima da mi 8. mart bude dobro poseban.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: 8 mart
23.2.2010 23:32:49   
tajcika
ako ce me se sjetiti samo taj dan i nemoraju naravno kao i ja njih,al mi je bitan recimo jer mi je taj dan mami rodendan,naravno nade se sitnica za svekrvu,zaovu i moju lijepu curicu i recimo volim ga zbog svog onog cvijeca koje se prodaje,a jako volim cvijece...ma svaki praznik je lijep na svoj nacin

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: 8 mart
23.2.2010 23:37:16   
Apotekarka
Ja kupim svekrvi,tatinoj zeni,nesto za osmi mart uglavnom neko cvijece a zaovi i sestri majicu ili sl...
Nekad sam izlazila s prijateljicama sad cisto sumljam nemam gdje Antonia ostaviti....
Od muza doobijem neku sitnicu cvijece ili neki odjevni predmet....Kad mi on dođe petkom uvijek mi je 8 mart jer mi pomaze,pazi me i dan nam proleti sad-sad...
Znam da u cvjecari ne mozes doci na red...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: 8 mart
23.2.2010 23:43:10   
Apotekarka
Ja cu svekrvi kupiti praska kad mi dođe da mi moze koju paucinu skinuti nedo nog ako jednu vidi odmah je bode u ociuser posted image user posted image user posted image
Jesam bezobrazna...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: 8 mart
23.2.2010 23:46:07   
teacher75
kao sto sam vec napisala na temi o svekrvama, meni zaova uvijek pomogne oko kupovine poklona, jer nju pitam sta treba svekrvi i svkeru. tako sam do sada kupovala: pidzamu, trenerku, papuce, karmin, parfem, kremu za lice. zaovi mi je uvijek najlakse kupiti poklon jer ona voli da cita i najvise se obraduje nekoj knjizi, znaci pravac knjizara... mami mi je najteze kupiti poklon jer ima zeznut ukus pa joj rijetko potrefim nesto da joj se svidja. tako da joj uglavnom kazem da sebi nesto izabere ili kupim cvijece i bombonjeru

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: 8 mart
24.2.2010 1:29:27   
milenium
prvi put čujem da se svekrvi kupuje za 8mart.njoj nek kupuje njen muž user posted image
tako da joj nisam nikad ništa kupovala,jer kad bi tako kupila svim ženama koje mi nešto znače bankrotirala bi.kupim jedino mami nešto jer mi ona mnogo značiuser posted image user posted image user posted image
meni mm isto ne kupuje ništa,kupi mi za rođendan,godišnjicu ,valentinovo tako da mi ne treba ništa(ne želim da troši novce svaki mjesec za neke poklone za mene kojih ionako imam previše)user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: 8 mart
24.2.2010 1:34:55   
Hanady RR
bome milenium neka troši...bolje na mene već na druge...ja sam ovaj 8. mart pošeljela divan poklon onako naglas...neću da vam kažem da se ne izjalovi....a biće biće...uhvatih ga na netu kako tražiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: 8 mart
24.2.2010 7:57:40   
tea lana
volim 8 mart muz i ja kupimo mami i svekrvi,svekar i djever kupe meni kao i tata i brat kupe isto meni mami i malu sitnicu Lani.Sjecam se da sam poklone za 8 mart pocela dobivati sa 4 godine,primjerene mom uzrastu pa sam dobijala barbi karte,kengurka

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: 8 mart
24.2.2010 8:09:35   
dzeny_2103
Hanady ti si mi super tako i treba user posted image , i ja sam pobrojala par stvarcica onako usput sta mi treba pa vidjet cemo hoce li sta upaliti.Za 8 mart mi je najvažniji poklon za mamu, pa onda za sve ostale drage žene za ostale obično bude neka sitnica, al od srca

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: 8 mart
24.2.2010 10:21:34   
jasmin
Hmm...ja ga niti slavim niti obiljezavam,medjutim,dragi mi uskoro putuje kod mojih i njegovih,pa cu vam `krasti`ideje za poklone :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: 8 mart
24.2.2010 10:27:29   
Ilhana RR
Ja za osmi mart dobivam putovanje za Pariz :D

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: 8 mart
24.2.2010 10:28:10   
anidla
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Ja za osmi mart dobivam putovanje za Pariz :D


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: 8 mart
24.2.2010 10:46:17   
Anoniman
Kupujem poklone svojoj Laly, mami, sestri, svekrvi i zaovi. Ove godine imamo i tetu čuvalicu. A poklone dobijem od mame, seke, sveki, mm, tate, brata, svekra i od muške ekipe sa posla. U biti su to sitnice tipa cvijeće, setovi za ličnu higijenu, parfemi, kozmetika....
Volim 8 mart user posted image , super se osjećam taj dan!

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: 8 mart
24.2.2010 10:51:34   
škorpija
ne kupujem poklone za 8. mart a od mm dobijem uvijek neku cvjećku u saksiji koja uvene do 10. marta

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: 8 mart
24.2.2010 13:45:14   
Apotekarka
ne kupujem poklone za 8. mart a od mm dobijem uvijek neku cvjećku u saksiji koja uvene do 10. marta

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: 8 mart
24.2.2010 13:51:03   
shejla
IZVORNA PORUKA: škorpija

ne kupujem poklone za 8. mart a od mm dobijem uvijek neku cvjećku u saksiji koja uvene do 10. marta


hehehe
mislim da je to do tebe, a ne do muza.... trebas ZALIJEVATI cvjećku user posted image user posted image user posted image

Ja kupim mami i sveki po neku sitnicu...a mm meni isto neki mali pokloncic kupi user posted image  

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: 8 mart
27.2.2010 12:38:00   
SdZ
Seka i ja smo mami izradile nasu zajednicku sliku i sad jos moramo kupiti okvir i vjerovatno neko cvijece.
Mami od svog dragog cu nesto kupiti jos ne znam sta,vjerovatno neku sitnicu i cvijece i tako njegovim sekama.
A,meni je dragi rekao da narucim sebi torbu iz avona koja mi se jakoooooo svidja.
Prosli 8.mart moj dragi je bez obzira na poklone,svojoj mami,mojoj mami,svojim sekama,mojoj seki i kcerki od svoje seke kupio cvijeceuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: 8 mart
1.3.2010 22:55:08   
salmy
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Ja za osmi mart dobivam putovanje za Pariz :D
user posted image user posted image user posted image svaka cast!!
ps.ja sam svom dragom" pokazala" sta zelim......hahahhahaha
a najvise se obradujem cvijecu!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: 8 mart
1.3.2010 22:57:43   
Ilhana RR
hehe bas super =) Tako i treba ;)

Ja evo sutra prijavila se da radim extra sutra da nebi koristila odmor za Pariz... tako da ce mi biti placeno svo vrijeme u Parizu a sav odmor za ljeta mi ostaje... presretna sam =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: 8 mart
1.3.2010 23:00:35   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

ne kupujem poklone za 8. mart a od mm dobijem uvijek neku cvjećku u saksiji koja uvene do 10. marta


user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: 8 mart
2.3.2010 12:26:01   
veeseelaa
jestel gdje hodale ovih dana? imal kakvih radnjica sa lijepim kozmetičkim setovima a da nisu preskupi?
uvijek bude pred 8 mart nekih akcija

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: 8 mart
2.3.2010 12:40:35   
tea lana
Sta je ovo ovo kao da niko ne slavi Osmi mart
Ja cu mami kuopiti maicu djemper koja joj se svidjela,svekrvi set ya njegu tijela.Lani neku igracku a cekam i svoje pokloneuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: 8. mart
6.3.2010 15:27:55   
SdZ
I kako idu pripreme za 8.mart???user posted image user posted image
Ja sam mami kupila neku vazu i okvir sa sekinom i svojom slikom.
Buducoj svekrvi neku zdjelu i mirisno suho cvijece,a sekama od momka dezodorans i lak za nokte.
Svojoj seki jos ne znam sta da kupimuser posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *