|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   izraženi pršljenovi kod bebe
24.10.2009 23:10:47   
anitaMO
 Laura ima izražene pršljenove pri dnu tj.ispupčene.prošle godine smo išli kod ortopeda koji je rekao da po njemu to nije zabrinjavajuće.a mene nešto strah da ne bi imala kakvih posljedica.ja ću je opet voditi kod dr.i tražiću da joj to slikaju.ima li iko ikakvog iskustva sa ovim.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: izraženi pršljenovi kod bebe
25.10.2009 10:52:30   
mamina cura
Ja nebih nikada zracila svoje dijete  bez veze. Ako mu to ne smeta pri razvoju i doktori kazu da je ok....Imas vjerovatno nekoliko ortopeda pa potrazi drugo misljenje. Mozda je jednostavno dijete mrsavo ???

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: izraženi pršljenovi kod bebe
25.10.2009 15:07:13   
Bubana

Mozda je genetski ? Moj brat ima izrazene prsljenove pri dnu i njegov sin ima identicne , kao preslikane. Inace brat mi je veoma visok , ali mu nikad nije smetalo u razvoju. Nikad nije imao nikakvih problema sa kicmom ili bilo cim .  Ne mora predstavljati nikakav problem, ali kao sto neko rece ako si vec zabrinuta ima jos ortopeda pa se konsultuj , a ni ja ne bih dijete izlagala zracenju ukoliko nije alarmantno .



_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: izraženi pršljenovi kod bebe
26.10.2009 14:10:42   
hanabanana
Pršljenovi pri donjem dijelu leđa moraju biti ispupčeni, ali se to kod mršavih vidi, a kod onih drugih ne vidi. I ja sam isto primjetila kod mladje kćeri, ljekar mi je isto rekao kao i tebi. Da je bilo koja anomalija na kičmi, osjetilo bi se na motorici. S toga ne brini. 

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *