|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   najljepsa torta za prvi rodjendan
18.7.2008 15:46:02   
lenica
cao zene!!!

moja curica puni 05.08.2008. jednu godinu tj.slavi prvi rodjendanuser posted image
ja zelim napraviti tortu
ne znam koja je najbolja,da li vocnu ili ....user posted image
imate li vi kakvih ideja ili recepata

puno lijepih pozdrava


_____________________________

lenica
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
18.7.2008 15:47:49   
Suncica*
Ja sam svojoj Loreni narucila tortu za prvi rodjendan. Bilo je to jezerce sa labudovima, nesto prelepo. Imas u mom albumu sliku njene torte, svi su se odusevili.
U nedelju slavimo drugi rodjendan, a torta je jagodica bobica..

(odgovor članu lenica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
18.7.2008 15:50:24   
M kao Mama
e sada da si u sarajevu dala bih ti prijedlog, ali nije zgore, za Lajlin prvi rođendan ja sam joj naručila donaću tortu u poslastičarnici Ramis i bila je predobra, u obliku teletabisa a i cijena je pristojna 55 KM, iz te torste bilo je namanje 50 komada za goste

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
29.10.2008 15:44:14   
batterfly
Uskoro slavimo prvi rodjendan,potrebna nam je ideja za tortu!!!
Interesuju me samo slike,jer ja imam zenu(komsinku)koja to sve pravi,samo mi treba ideja,to jest slika!!

Hvala lijepa!!
Istrazujem nesto na tu temu na netu,ali ne mogu da se odlucim!!!

Kakve su vase torte bile za prvi rodjendan??
Kakvog oblika,iii eto sve me interesuje...user posted image

Mom starijem sinu bila ovakva:(jer je bio lud za "bi-bijem"user posted image )

user posted image

E sad nemam ideju sta da radim??

Pliz help!!!!

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
29.10.2008 15:57:34   
maslačak82
Možda skockani??
user posted image
user posted image


< Poruku je uredio maslačak82 -- 29.10.2008 15:58:12 >

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
29.10.2008 16:10:26   
batterfly
Ma znam da ima torti,evo gledam i na netu,ima super,krasnih,ali ne mogu da se odlucim za jednu,a ne da mi sa ove stranice "fantazija"da skinem ni jednu slikuuser posted image user posted image user posted image

Dajte zene ideja,pomagajte,sa prvim sam znala da ce bit bi-bi,jer je volio strasno vec sa godinu,ali ovaj samo voli da jedeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Voljela bih bas nesto djecije,za taj uzrast do godine,da nije broj,nego bas neki lik nesto....Kontate??
Ma ne kontam ni ja sta hocuuser posted image user posted image user posted image user posted image
Nadam se da ce te mi pomoci!!!

Hvala!!!

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
29.10.2008 16:15:24   
jasmina_mm
Pa znas li kojem se crtanom liku najvise obraduje, ja sam se dvoumila izmedju mikija i autica, kao i kompl. ekipe looney toons-a

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
29.10.2008 16:17:59   
jasmina_mm
http://www.dfwhotbreads.com/Boys.html
http://zerbo.site88.net/bilder/torte/kinder/decjtetortealbum/decjetorte/album/index.html

Aida probaj ove stranice i ove su mi pravo simpaticne, ma znam u kakvoj si dilemi sto vise torti gledas to se jos vise ne mozes odluciti i ja sam prosla kroz sve to prije nepun mjesec
poslat cu ti jos linkova ako ih nadjem jer sam i ja znala po 4 sata traziti torte na netuuser posted image

< Poruku je uredio jasmina_mm -- 29.10.2008 16:18:54 >


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
29.10.2008 16:22:55   
nesanica
Mishka imas vala izbora, mada je tesko se odluciti....user posted image user posted image user posted image
Evo ja sam pravila za prvi rodjendan medu, a vozic za drugi, jer voli onaj crtani Tomas i prijatelji!
Vec razmisljam sta ovom drugom user posted image da napravim aBd za prvi rodj. , mozda bude zeko, ali vidjet ceteuser posted image
user posted image

user posted image


(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
29.10.2008 16:25:48   
M kao Mama
Hej, Jasminice a gdje je ta radnja Fantazija, jel u SA

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
29.10.2008 16:28:36   
batterfly
E moja Jasmina onda me u potpunosti razumijes...u kojim sam ja "mukama"....

Ma ne mogu da kazem ne voli nista,jer je premal jos.....ne gleda nista...obraduje se reklamamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A li meni je tako bilo jednostavno za starijeg,ma nisam htjela nista gledati,znala sam da ce biti auto,....ali sad i ideja za auto samo ima preko 100....pa izgubi se covjek...Ugledas jednu,e tu cu,pa onda ides dalje..joooj vidi ove...
Gledala sam tu stranicu,i zao mi je ne mogu da skinem sliku ovdje pa da mi pomognete oko izbora....Svidja mi se ona "nemo"...pa onaj medo "winny the pooh"...pa ima presladak vozic i auto...
Ma ja uopste nemam kategoriju torte kamo li sta drugo,...user posted image user posted image user posted image
A Imran hoce avion ili bageruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (vidio vamo slike i pobudali sad...user posted image user posted image

Jel sad glupo da njemu ispunim zelju????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
29.10.2008 16:39:28   
batterfly
user posted image

ova mi se svidja
user posted image

i ova........
user posted image

ili ovako nesto...
user posted image
ili njegov lik ,samo druga varijanta,ha?????

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
29.10.2008 16:46:06   
batterfly
A ova je bila za 3.rodjendan kod Imrana.

user posted image


(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
29.10.2008 16:50:11   
jasmina_mm
Mishka i meni se svidjaju ove dvije prve medo i ribice, al eto, pa mozda i nije lose da uzmes u obzir Imranovu ideju i nesto iskombinujes...

 
Mama alma jeste radnja je u Sarajevu na Skenderiji i oni vrse kucnu dostavuuser posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
29.10.2008 17:51:50   
Aminad
user posted image


meni je ova lijepa a i mom Imranu će 11.11. rođendan pa razgledam,

Imran voli ovog Zvonku a i Tomas je super

Mishka i ja mislim da bi bilo super da ti Imran pomogne pri izboru, mislim da će to njemu jaaako puno značiti jer je stariji i dugo će to pamtiti kako je on bratu izabrao tortu!

Šta vi mislite kako se pravi ovaj auto, zna li neko slučajno ja bih voljela da ja napravim ovakvu ali ne znam kako?
Nije bitno kakva je ispod torta bitno mi je od čega se pravi ovaj auto!


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
29.10.2008 18:08:10   
Anoniman
gdje ja zaglavih na ovoj temi, evo zazubice mi nikle.user posted image
aminad mislim da je ovo neki marcipan u bojama, tako mi izgleda...

(odgovor članu Aminad)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
2.11.2008 2:17:09   
Hanady RR
U fantaziji su najbolje torte, samo je bitno odlučiti se koji fil želite. Ako hoćete na spratove tortu npr. jagodica Bobica na tri sprata uzmite amerikan i reform fil ekstra je. nama je bila ta za prvi rođendan, koštala je 85 KM ali je zato podmirila 120 zvanica. za drugi rošendan smo imali jagodicu bobicu samojedan sprat, mislim obična ali prelijepa i ukusna sa reform filom i naravno podmirila je oko 50-60 ljudi. Njena cijena je bila 55 KM. uz sve to dovuku vam je na adresu u tačno vrijeme , dijete dobije poklon ( npr. mi smo dobili prsten jagodica bobica ) i uz sve to CD sa srtanim filmovima.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
2.11.2008 23:38:51   
seky
Fantazija extra izbor onda za podrucje Sarajeva...A usluga je extra
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja zivotna bogatstva
Ensar 31.03.1999
Ajla 22.03.2002
moje trece bogatstvo stiglo na svijet 10.01.09 Sanjin

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
3.11.2008 0:22:18   
Lulu_
razbolila sam se gledajuci ovu stranicu sa fanazijom.i jesu fantazija.mislim da sam cak nasla i nasu tortu koja mi je vec sad zadavala glavobolju.samo kako da je iz sarajeva ovamo prebacim user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu seky)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
22.11.2008 12:32:28   
nikka
IZVORNA PORUKA: maslačak82

Možda skockani??
user posted image
user posted image


Maslačak jel imaš ti i recept za ovu tortu?

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
22.11.2008 12:44:22   
nikka
Treba mi recept za tortu koja će biti ukusna djeci,nešto sa nutelom,keksom,sad sam tražila po coolinariki ali nema puno izbora.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
27.11.2008 11:36:15   
nikka
kinder torta

fenomenalna torta za mališane a i za odasle,a ukrasiti ju možete kako želite,pomoću jestivih boja i raznih figurica.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
27.11.2008 11:43:24   
nikka
Evo naše tortice,user posted image

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
27.11.2008 11:54:34   
almasan
Zdravo cure
Mozda  sam malo zakasnila al ova tema je iz mog domena.dakle ja sam profesionalni poslasticar pa ako mogu pomoci pitajte.Radila sam i u fantaziji al zbog trudnoce nisam mogla nastavitiuser posted image user posted image pozzz

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
27.11.2008 12:37:05   
andji

user posted image Evo to je KINDER VELIKA,što je bila Sergeju za rodj. sa slikom zec,mislim da su oni samo boje sipali u šlag i napravili zeca od toga,koliko se ja kontam u to

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu almasan)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *