|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 10:20:11   
Mirkica
Svjedoci smo da su zene iz dana u dan sve vise opterecene , kuca posao djeca sve izmiksano , termini ovdje ondje sve to se nekako natovarilo zeni na ledja .

Da li set dosle u situaciju da kazete " JADNA JA , sta e sve ceka " ili to pak za nekog drugog reci ?


Meni ej najgore kada pored obavaez akoje imam kuci s djecom ( a velike su obaveze dvoje male djece niko ne zna guze oprati ) i pored toga kad se nabace termini moji ili djeciji ehh tada pucam po savovima taj dan ili se naruci vecera , muz s posla kad dodje obavezno preuzme djecu , ne kazem jadna ja al kazem "e ne mogu vise " hahahahahhaha PAUZA . Prije ovo jadna ja ja se uvjek zakocim :)) mada sam prijmetila da ima osoba za koje stavrno mozes reci JADNA ONA .

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 10:25:56   
EEDITH
ja recimo imam baš puno obaveza(posao od pon. do subote) troje djece,stan,kuća,škola, vrtić,trening..........
ali nikada ne kažem jadna ja,jednostavno prihvatiš svoje obaveze i to je to,ne razmišljaš više o njima kao obavezama,
a bitna je i organizacija user posted image ,
i naravno tu je i mm i on učestvuje u dosta toga

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 10:28:35   
Medić*

IZVORNA PORUKA: eldinky

ja recimo imam baš puno obaveza(posao od pon. do subote) troje djece,stan,kuća,škola, vrtić,trening..........
ali nikada ne kažem jadna ja,jednostavno prihvatiš svoje obaveze i to je to,ne razmišljaš više o njima kao obavezama,
a bitna je i organizacija user posted image ,
i naravno tu je i mm i on učestvuje u dosta toga



user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 10:29:48   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: eldinky

ja recimo imam baš puno obaveza(posao od pon. do subote) troje djece,stan,kuća,škola, vrtić,trening..........
ali nikada ne kažem jadna ja,jednostavno prihvatiš svoje obaveze i to je to,ne razmišljaš više o njima kao obavezama,
a bitna je i organizacija user posted image ,
i naravno tu je i mm i on učestvuje u dosta toga


ja mislim da je kljuc svemu muz , ako on nije od pomoci onda jadna je zena . Mislim organizuj se ti koliko hoces a kako stici na sve , troje djece znaci moraju se odvesti u obdaniste /skolu ti na posao mozda neko mora doktoru , dodjes kuci da se jede pije , pocisti , vikend eto gostiju hoces izaci s djecom , pa ne mogu djeca uvjek biti tamo negdje moraju sta vidjeti od prirode, pa kupovina , pa moras obice nekad nekoga AUUUUUU i jedna osoba ne stize ovo sve a koja MORA jadna je ona.

a kolika su ti djeca ????

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 10:33:42   
bebaa

IZVORNA PORUKA: eldinky

ja recimo imam baš puno obaveza(posao od pon. do subote) troje djece,stan,kuća,škola, vrtić,trening..........
ali nikada ne kažem jadna ja,jednostavno prihvatiš svoje obaveze i to je to,ne razmišljaš više o njima kao obavezama,
a bitna je i organizacija user posted image ,
i naravno tu je i mm i on učestvuje u dosta toga

potpisujem....organizacija je pola obavljenog posla.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 10:49:11   
InLove
I ja imam troje djece, i mislim da mi je organizacija super.. muz dosta pomaze oko djece, a ostalo je sve lako.. za sebe nikad ne kazem da sam jadna, niti za bilo koju drugu zenu. Sve je do organizacije.. da budem umorna ,budem.. al brate uzivam kad mi je cisto,sredjeno, djeca zadovoljna, ja ,pa tek onda mm user posted image user posted image

Da me neko ne shvati pogresno, al zaista se nekad sama sebi divim kako stignem sve user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 10:52:54   
Medić*

IZVORNA PORUKA: InLove

I ja imam troje djece, i mislim da mi je organizacija super.. muz dosta pomaze oko djece, a ostalo je sve lako.. za sebe nikad ne kazem da sam jadna, niti za bilo koju drugu zenu. Sve je do organizacije.. da budem umorna ,budem.. al brate uzivam kad mi je cisto,sredjeno, djeca zadovoljna, ja ,pa tek onda mm user posted image user posted image

Da me neko ne shvati pogresno, al zaista se nekad sama sebi divim kako stignem sve user posted image


Svaka cast a i vidi se to po tebi bar po slikama user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 10:54:12   
InLove
Medic user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 10:54:32   
Nedi
Kazem Jadna ona cim cujem da se udaje u zajednicuuser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 10:55:27   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Nedi

Kazem Jadna ona cim cujem da se udaje u zajednicuuser posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 10:55:56   
Nedi
Razmisljam u ovom smijeru...ista kuca, zena ide na posao pa kad se vrati obaveze, rucak, ciscenje, onda i djeca dođu i ima n aleđima dvoje starijih ljudi kojima treba uvijek nesto uskociti. Jos ako ima djevera i zaovu...ma nije jadna ona nego je cisto nahebalauser posted image

< Poruku je uredio Nedi -- 11.6.2013 10:56:29 >


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 10:57:04   
InLove

IZVORNA PORUKA: Nedi

Kazem Jadna ona cim cujem da se udaje u zajednicuuser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 10:58:33   
majasa
svakako je vrlo vazna uloga muza u svemu, ukoliko je tako naravno da se moze sve stici i lako organizovati.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 10:59:38   
ananas_ze
meni ove rijeci rijetko izlaze iz usta, nisam jadna i za drugog rijetko kad to pomislim jer svako sebi bira hoce li biti jadan ili ne, to sto piste za zajdencu ja kazem neka joj je sretno, da vidim hocel izdrzat duze od mene user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:01:28   
majasa
ali vecina njih nije bas voljna samovoljno nesto uraditi, tako da je opet na zeni da ukoliko mu mama nije usadila tu naviku i vrlinu da ona pocne uvoditi tu obavezu , pogotovo kada se dijete rodi.

(odgovor članu majasa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:01:59   
aida.

IZVORNA PORUKA: InLove


IZVORNA PORUKA: Nedi

Kazem Jadna ona cim cujem da se udaje u zajednicuuser posted image

user posted image user posted image

i jauser posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:09:43   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Nedi

Kazem Jadna ona cim cujem da se udaje u zajednicuuser posted image

I ja kažem user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:10:58   
InLove

IZVORNA PORUKA: Nedi

Razmisljam u ovom smijeru...ista kuca, zena ide na posao pa kad se vrati obaveze, rucak, ciscenje, onda i djeca dođu i ima n aleđima dvoje starijih ljudi kojima treba uvijek nesto uskociti. Jos ako ima djevera i zaovu...ma nije jadna ona nego je cisto nahebalauser posted image


Ma de ima svekrva i zaovi pa pomazu snahi,ne petljaju se u njihov zivot i ostalo.. mislim vjerujem da ima, i nadam se da ima i takvih, a za ove sto opisa no comment.. Starijim bi uvijek uskocila i pomogla,ne bitno o kome se radi.. a pogotovo rodbini user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:12:24   
InLove

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Nedi

Kazem Jadna ona cim cujem da se udaje u zajednicuuser posted image

I ja kažem user posted image .


Ja se smijem, al nikad za nikog ne kazem da je "jadna" .. stvarno user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:13:27   
Nedi

IZVORNA PORUKA: InLove


IZVORNA PORUKA: Nedi

Razmisljam u ovom smijeru...ista kuca, zena ide na posao pa kad se vrati obaveze, rucak, ciscenje, onda i djeca dođu i ima n aleđima dvoje starijih ljudi kojima treba uvijek nesto uskociti. Jos ako ima djevera i zaovu...ma nije jadna ona nego je cisto nahebalauser posted image


Ma de ima svekrva i zaovi pa pomazu snahi,ne petljaju se u njihov zivot i ostalo.. mislim vjerujem da ima, i nadam se da ima i takvih, a za ove sto opisa no comment.. Starijim bi uvijek uskocila i pomogla,ne bitno o kome se radi.. a pogotovo rodbini user posted image


Lako je tebi kad si dalekouser posted image Al na Balkanu gdje god cujem rijec zajednica neko je tu jadan

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:16:37   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: InLove


IZVORNA PORUKA: Nedi

Razmisljam u ovom smijeru...ista kuca, zena ide na posao pa kad se vrati obaveze, rucak, ciscenje, onda i djeca dođu i ima n aleđima dvoje starijih ljudi kojima treba uvijek nesto uskociti. Jos ako ima djevera i zaovu...ma nije jadna ona nego je cisto nahebalauser posted image


Ma de ima svekrva i zaovi pa pomazu snahi,ne petljaju se u njihov zivot i ostalo.. mislim vjerujem da ima, i nadam se da ima i takvih, a za ove sto opisa no comment.. Starijim bi uvijek uskocila i pomogla,ne bitno o kome se radi.. a pogotovo rodbini user posted image


user posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:17:52   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Nedi


IZVORNA PORUKA: InLove


IZVORNA PORUKA: Nedi

Razmisljam u ovom smijeru...ista kuca, zena ide na posao pa kad se vrati obaveze, rucak, ciscenje, onda i djeca dođu i ima n aleđima dvoje starijih ljudi kojima treba uvijek nesto uskociti. Jos ako ima djevera i zaovu...ma nije jadna ona nego je cisto nahebalauser posted image


Ma de ima svekrva i zaovi pa pomazu snahi,ne petljaju se u njihov zivot i ostalo.. mislim vjerujem da ima, i nadam se da ima i takvih, a za ove sto opisa no comment.. Starijim bi uvijek uskocila i pomogla,ne bitno o kome se radi.. a pogotovo rodbini user posted image


Lako je tebi kad si dalekouser posted image Al na Balkanu gdje god cujem rijec zajednica neko je tu jadan

sto je jadan? ja sam bila u zajednici al ne mislim da iko tu bio jadan

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:18:26   
ladyblue RR
ja sam jadna i čemerna svaki dan...em mi je mrsko raditi, em mi je mrsko oko djeteta, em mi je mrsko kuhati... user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio ladyblue -- 11.6.2013 11:20:04 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:19:50   
jasmin

IZVORNA PORUKA: InLove


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Nedi

Kazem Jadna ona cim cujem da se udaje u zajednicuuser posted image

I ja kažem user posted image .


Ja se smijem, al nikad za nikog ne kazem da je "jadna" .. stvarno user posted image

Ma to je ono,jadna ti pura user posted image ...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Jadna ja / jadna ona
11.6.2013 11:20:32   
Blue rose RR
Ne volim niti da sažaljevam samu sebe, niti da me neko sažaljeva. Ako osjetim da "pucam po šavovima" tražim način da se rasteretim.
U većini slučajeva smo sami krivi što ne može iznijeti teret obaveza. Sve mislimo - eto kao mi ćemo to uraditi bolje i kvalitetnije.

Žalim samo ljude koji ne mogu sebi doprinijeti jer su bolesni ili stari, a ostali dok im je Bog dao zdravlje neka sebi sami traže i "nafake":


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *