|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muž i izlasci
8.6.2011 10:35:44   
Anoniman
Drage ženice, ... supruge, majke, ....
Napravila sam anketu vezanu za ovu temu, ali mislim da bi tema bila prikladnija. Nisam je našla da već postoji, a nadam se i da sam je postavila na pravom mjestu.
Da li Vaši muževi izlaze vani sa svojim društvom, a da vi sjedite doma, ... jer sada imate bebu, pa nemate izbora, ... a oni  ... to sebi mogu češće priuštit. Ipak je tu, ako ništa, utakmica kao izgovor. Pa se poslije utakmice ostane i duže, ... bezazlena priča i koje piće da se popije.  
Da li je po Vama to ok?? Obzirom da ste sada porodica...
Interesuju me mišljenja i Vaša priča vezana za ovo...
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 10:39:36   
bananica
naravno da se treba izaci sa drustvom, kako mm tako i ja , bebu/dijete moze i on cuvati dok se ne vratim
jedino sto bi meni smetalo je svakodnevno izlazenje, mislim ozenjen covjek/udata zena nemaju sta svaku noc ili dan raditi po kaficima, diskotekama...ponekad mi je sasvim ok

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 10:51:35   
emma.L
Naravno da je ok u granicama normale ako muškarac češće iziđe dok je dijete baš malo.
Samo što je to kod nas najčešće "kad dijete zaspi, možeš gdje hoćeš" user posted image . Ma šalim se naravno.
Do sada nije bilo problema ni jedno kada želi izići, ali već vidim da će sada biti malo rjeđe i za mamu i za tatu kad i drugi indijanac dođe, jer nije fer ostaviti nekog da kuburi sa dvoje djece nervozne pred spavanje dok drugi sjedi i uživa user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 10:52:34   
new mama
Pa naravno da izlazi,ne bas cesto,ali ako je neka utakmica u pitanju onda izadje i ostane malo duze,ili izadje sa rajom,mada to nisu neki cesti izlasci,meni je to sasvim ok,isto sto i ja izadjem,odem na koncert,a on ostane sa malenom,  mislim da je to normalno,sve dok ne prelazi neke graniceuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 10:55:38   
bubica1980
To mi ne predstavlja nikakav problem. Zna se, sta se moze i sta ne. MM ne izlazi po diskotekama i takve stvari ali ima prijatelje, sa kojima izadje na pice, rucak ili na neke sportske zaebancije. Ionako radi nonstop nocne smjene, tako da vise voli biti negdje blizu kuce. Druzi se sa njima skoro svaki dan ali to je ono sve na brzinu tipa "ajmo na cigaru". Imam i ja jedno par drugarica i tako druzimo se pola sata ili sat na dan da protracarimo koju glupost.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 11:02:27   
henna ze
pa stupanjem u brak se ne umire..naravno da ćemo izaći i jedno i drugo...on čuva dijete kad ja izadjem ..nego šta..doduše ja izadjem na kafu , kolače..sa drugaricama..rodjakom.kafana nije moj izbor..a on kad izadje..zna se gdje će..neće na frape..nit zovem nit pitam..kad god došao dobro došao..ako ima porebu da kaže gdje je bio i s kim..bujrum..ako ne i to opet bujrum...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu bubica1980)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 11:18:48   
Anoniman
Morala sam pitati za Vaša iskustva, kako ne bih napravila neki pogrešan potez zbog kojeg bih se mogla kajati, ....

Naime, nismo se ni mi upoznali u biblioteci, .... i kad smo bili bez djeteta dosta smo izlazili, skupa, ma baš često, ...
Ali, nekako meni sada teško pada štvo svaku veče iz šetnje trčim kući, jer beba mora na spavanje i ja onda tu "stražu čuvam", a njima je ipak dozvoljeno da popiju piće više, ... jer ne moramo oboje dežurat, .. i ok je to, ... nije bauk, .. znam, .. al nekako mi se čini da je prečesto. Te liga prvaka, te reprezentacija, te ovo te ono, ... a ja nekako nemam neku "obavezu" osim bebe. Ipak, ja oko nje obavljam gotovo sve, iako, .. ne kažem da muž nije uključen. Al opet user posted image

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 11:21:24   
Visnja RR
Anonimna strpi se sad malo...beba ce brzo porasti pa onda svo troje u skitnjuuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 11:23:15   
new mama
E pa zato draga moja,nadji i ti sebi neku zanimaciju,tipa aerobik,kafica,setnja,soping,sta te ispunjava,a on neka ostane sa bebom,nece joj nista biti,pa otac joj je,mozes je uvijek ostaviti sa njim,ne moraju to biti nocni izlacsi,ali bitno je da i ti sebi nadjes oduska,da nisi uvijek s bebom,user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 11:25:03   
salmy
Prijatelji sa kojima se druzi su skoro svi ozenjeni,tako da se druzimo kolektivno.
Ne vidim razloga da izlazi bez nas dvoje(izuzev poslovnih vecera/festi)
A i ja rijetko izađem sa drugaricama(od kojih je vecina solo),ali se dogovori kafica u toku dana ili pauze za rucak,ili vecerice kod mene kuciuser posted image user posted image to posebno vole
Mi tako funkcionisemo godinama,i ne vidim nas u drugacijem folu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 12:05:53   
Lulu_08
Sve dok ono što radite odgovara vašim obostranim potrebama i očekivanjima je OK. Ukoliko jednom ili oboma ne odgovara neka od "navika" komunicirajte, i nađite sredinu.

Ako je njegov užitaj tekma pa piće sa drugarima, ti pronađi svoj užitak i zadovolji sebe u drugom trenutku, naravno prvo moraš znati šta je to što tebe čini sretnom.

I mirna Bosna user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 12:10:42   
Anoniman
Imam problem što kod muških,, barem ovih s kojima se moj muž druži, ne može bit druženje bez da na s stolu ne stoje po tri pive ispred svakog, .. ono user posted image  wtf??'
U zadnje vrijeme mi to užasno smeta user posted image
Ok je mi je to prije bilo, kad su "momci" bili, ... ali svaki susret tako, ... i onda nije ni čudo što se oduži, "kafica" koja je počela u 6 ne može završit prije 12, a to je relativno rani dolazak kući, ... ali kod nas tu nastaju problemi, ... user posted image
Ne znam da li pretjerujem??

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 12:12:01   
Leena
Mi imamo dogovor, ja petkom sa drustvom, on subotom, a mimo toga samo treninzi ili nesto slicno, ostalim danima izlazimo svo troje skupa

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 12:27:12   
teacher75
mm ne izlazi jer mu je sve dosadilo i penzija je. jedva ga natjeram i da sa mnom izadje, prijatelji su ga u pocetku zvali a onda prestali jer uvijek nadje neki izgovor. ne pije, jednom u 100 godina popije pivu i to je to. ja pozelim da izadjem s prijateljicama, pa izadjem kad je neki rodjendan drugarici ili tako nesto i vratim se prije ponoci. glupo mi da cesce izlazim, jer on ne izlazi pa bih voljela da i on nekad izadje i ostane duze, popije koju pa da i ja moguuser posted image al naravno, da on izlazi stalno i pije a ja sjedim kod kuce i cuvam dijete, to ne dolazi u obzir. kada ja izlazim s prijateljicama, uglavnom gledam da lanu uspavam i on dezura, ako se probudi, uspava je opet bez problema...meni je super kad parovi imaju organozovan zivot tako da se dogovore da npr. jedan vikend izadje ona s prijateljicama a on cuva user posted image , a iduci vikend on sa drustvom. tako je kod jedne moje prijateljice

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 12:27:37   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Leena

Mi imamo dogovor, ja petkom sa drustvom, on subotom, a mimo toga samo treninzi ili nesto slicno, ostalim danima izlazimo svo troje skupa

ovo mi je idealnouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 12:30:11   
la bomba
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Leena

Mi imamo dogovor, ja petkom sa drustvom, on subotom, a mimo toga samo treninzi ili nesto slicno, ostalim danima izlazimo svo troje skupa

ovo mi je idealnouser posted image


user posted image

Respect!!!

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 12:56:55   
mama75
Uh cekam da jedan dan mm postavi temu: zena i izlasci user posted image Kod nas ovako: on je totalna penzija, utakmice se gledaju kuci, dodje neko od prijatelja sa svojom porodicom, pa svi skupa; vecernji izlasci bez mene skoro nikada... Ja povremeno izadjem sa prijateljicama, 1-2x mjesecno, nekada cescce, nekada rijedje, sve zavisi od prigoda. Uglavnom izlazimo skupa - sa djecom setnja, kafica, sami - kino, koncerti, "kasni nocni izlasci". E sada sto se tice tvog pitanja: meni je OK to ponekad, ako nije stalno da on ide a ti sjedis kuci. Sada je "sezona utakmica" pa ti se cini da je to cesto. Ali eto, zavrsila liga prvaka, sad ce i prvenstva zavrsiti, tako da ce se i ti izlasci prorijediti user posted image

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 13:23:14   
emma.L
IZVORNA PORUKA: mama75

Sada je "sezona utakmica" pa ti se cini da je to cesto. Ali eto, zavrsila liga prvaka, sad ce i prvenstva zavrsiti, tako da ce se i ti izlasci prorijediti user posted image


Upravo htjedoh ovo napisati - još malo i gotove lige user posted image .
A što se tiče te 2-3 pive, nisam kompetentna jer je meni normalno kad ja iziđem s drugaricama da popijemo 2-3 pive ili vina, a pogotovo kad je gledanje utakmice (mislim da je kod nas gledanje utakmice, čak i kad nas dvoje sami doma gledamo = piva + kokice ili meza za našu dušu + cigarete za MM-a što inače nikad doma ne radi user posted image ). Jednoj pivopiji je to ok user posted image . Da se razumijemo, ako se ta piva viška osjeti kasnije na ponašanju kad dođe doma, totalno sam protiv!

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 13:26:45   
koka i po
pusti ga malo nek se prolufta...u granicama.
ali i ti nadji sebi malo "slobodnog prostora".
dijete i porodica nisu samo tvoja odgovornost.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 13:35:06   
Nedi
I meni se čini da su utakmice često ali ne vidim to kao problem jer i ja sebi nešto organizujem. Svog N u auto i idem bilo gdje. Evo npr ova sedmica: Pon-svi zajedno vani pa kod mog tate na rođendan, uto-mm na ukakmici ja vani sa N, sri-mm igra utakmicu ja vani sa N i curama sa RR, čet-svi zajedno u gostima, pet-ja vani sa mojim curama a mm čuva N, sub-nas dvoje u kasni izlazak a N kod tete.ned-svi kod kuće.

A niti jedno od nas ne pravi problem oko toga u koliko sati je ono drugo došlo i šta je popilo. Pa odrasli smo znamo svoje granice.

Ako m ide vani ja sebi začas nešto organizujem. Ima mnogo prijateljica sa kojima niako da nađem vremena kafenisati. Ili bar obaviti nekolikosatni telefonski razgovor ako N spava.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 17:39:30   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: koka i po

pusti ga malo nek se prolufta...u granicama.
ali i ti nadji sebi malo "slobodnog prostora".
dijete i porodica nisu samo tvoja odgovornost.


s ovim se slazem u potunosti, kako pises tm izlazi cesto (smatrm vise puta sedmicno) i ostaje do kasno  dok si ti sama kuci , ja to ne podrzavam i nije lijepo , s vremena na vrijeme izaci je ok i za tebe i njega i sve je za mene ok dokle mene i djete ne zapostavlja


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 23:04:14   
Anoniman
Vidjeću šta će vrijeme donijeti, .... strpiću se, .... nadati se najboljem ... hvala na savjetima user posted image

A moja buduća aktivnost je fitness user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 23:05:48   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Vidjeću šta će vrijeme donijeti, .... strpiću se, .... nadati se najboljem ... hvala na savjetima user posted image

A moja buduća aktivnost je fitness user posted image

moze i zumba kod ovog trenera:
http://tvsa.ba/ba/vijesti/video__novi_hit_u_gradu__-_zumbauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 23:15:20   
mamica emica
Meni takođe ne smeta da MM ponekad izađe sa rajom, kada bi to bilo češće onda bi mi smetalo. Inače on nema naviku naveče izlaziti bez mene i to čini rijetko, iskreno češće ja izađem naveče sa svojim frendicama. On i ako izađe to su neki poslovni sastanci, a sa svojom rajom se viđa vikendom po danu na kafi. Tako nam je odkad smo se uzeli. Mislim da je bitno od početka staviti do znanja da se ne može više izlaziti ko prije, dok smo bili slobodni. Meni je ružno kad vidim oženjene muškarce svako veče u kafićima, a njihove žene sjede kući.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 23:19:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Vidjeću šta će vrijeme donijeti, .... strpiću se, .... nadati se najboljem ... hvala na savjetima user posted image

A moja buduća aktivnost je fitness user posted image

moze i zumba kod ovog trenera:
http://tvsa.ba/ba/vijesti/video__novi_hit_u_gradu__-_zumbauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image  user posted image

Kad smo kod zumbe, ... to je fakat najjači fitness trenutno, ... malo off topic, ... al nakon poroda sam otisla s prijateljicom nekoliko puta i stvarno sam "crkla", ... bukvalno. A čula sam da žene promijene stil života zbog te zumbe. Postane totalna opsesija. Prestala sam ić jer mi je malo daleko bilo, ... u centru grada, a ja u Novom gradu, .... al otvorilo se i u Imzit pumpi, pa treba otić provjerit.

Teacherko, user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

moze li


svako napisati sta radi , zanimanje bez razlike kakvo je ili kakav posao uz cilj da mozda jedna drugu mozemo pomoci , posavjetovati na polje na kojem smo najbolje , cisto informativno

odg molim (100%)

odg molim (0%)


Broj svih glasova: 86

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *