|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 16:13:56   
*pcelica*
Ono sto sam zeljela to sam i dobila. Od Boga sam samo trazila da bude zdravo i kako treba a je li musko ili zensko je najmanje bitno. Bilo je onih "dusebriznika" koji su me kao tjesili sto imam dvije djevojcice user posted image a od nas niko sretniji nije bio jer su obje zdrave i nista im ne fali

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 16:35:12   
koka i po

primitivizam.
imam dva sina i neka su mi zdravi i zivi....al sam se uvjek potajno nadala da ce drugo biti djevojcica i to Medina....
na kraju hBd i na njegovim "darovima" meni....ali tesko kuci u kome zenskog djeteta nema.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
2.11.2011 16:34:51   
Hurma

IZVORNA PORUKA: koka i po


primitivizam.
imam dva sina i neka su mi zdravi i zivi....al sam se uvjek potajno nadala da ce drugo biti djevojcica i to Medina....
na kraju hBd i na njegovim "darovima" meni....ali tesko kuci u kome zenskog djeteta nema.



hahahah... isto... imam sina i kao potajno molimo za curicu ali znam da je musko... tako da... necu se razocarati... gluho bilo... ali... mom muz moze da ne nazove svoje po 6 mj a ja svoje svaka 3 dana... najbanalnija stvar... ali... sta je tu je...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
10.11.2011 11:20:56   
buduca mami
oduvijek sam mastala da imam 2 djece,musko i zensko,...da znam kako je biti i punica i svekrva,hehehe :)
ALI,zaista je zdravlje najbitnije,nije vazno dal ce mi ih Bog dati 1 ili 5 djece,samo da je sve uredu,pa sta ako su istog spola,nasa su, od nase ljubavi satkana,i ne moze se ne volit.
mozda da taj zakon bude manje rigorozan,npr.da do 6 mj.ne smiju reci spol i sl.a lijepo je znati,zasto ne??
nismo isti,neki voole iznenadjenja,neki ne....al abortus zbog spola,....ja ga ne podrzavam ni u mnogo gorim i tezim situacijama,a pogotovo ne iz tako apsurdnog razloga....treba uvesti sankcije ali na neki drugi nacin:)

_____________________________

medo moj slatki stigao je 11.11.''11. :))

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
2.12.2011 18:14:07   
daca8282
Svasta na svijetu ima pa i losih roditelja ali ne mislim da bi trebali nam uskratiti pravo da znamo sta nosimo.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
9.12.2011 12:40:08   
Ombra
kome je to bitno i ne treba da bude roditelj...po meni barem....mi smo saznali u 5 mjesecu da je curica...doktorica nam rekla...moje jedino  pitanje je bilo je li sve u redu i to je to...i ona rekla jeste i onda nam saopstila da je cujicauser posted image , muz zaplako od srece....zato sto je sve o.k....totalno je nebitno je li musko ili zensko....meni je grozno kad neko tjesi...cuj tjesi nekoga jer nosi curicu...posebno zene...pa samim tim sebe degradiraju kao osobe...sebe smatraju manje vrijednim bicima od muskaraca...svasta..
evo nasoj smjdi muz  izabrao i posteljinu i nosiljku i jos par sitnica...uglavnom, roze i zelene boje se svezouser posted image

(odgovor članu daca8282)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.12.2011 0:24:31   
treće
ma ima toga koliko hoćete, sad ima neka još novija metoda u BiH se ne primjenjuje ali zato žene mahom idu u Srbiju znatno se ranije sazna nego s amniocentezom pol čini mi se u 9. sedmici i onda mogu i ovdje abortirati,horor pravi ne znam kako doktorima zvrčku ne naprave da ne govore u svi sit, ili da ne može baš svako raditi taj test

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
22.12.2011 18:55:28   
treće
HORIOCENTEZA

(odgovor članu treće)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
25.12.2011 18:33:18   
gerberka
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Doktori bi roditeljima trebali uskratiti informacije o spolu njihova nerođenog djeteta, stoji u nacrtu rezolucije Odbora za jednake mogućnosti Vijeća Evrope
Prijedlog je reakcija na prekidanja trudnoće kada je ženski fetus u pitanju u nekim bivšim sovjetskim državama koje su ujedno i članice Vijeća, piše Daily Mail. Ta bi odluka važila za sve zemlje članice, ukupno njih 47.
Roditelji žele znati spol svog djeteta iz praktičnih razloga, kao što je boja dječje sobe i kupovina odjeće i namještaja. Mogu razumjeti da postoji problem u nekim dijelovima svijeta, ali suludo je primijeniti takva pravila u zemljama koje ga nemaju. Mislim da bi se trudnice osjećale prilično ljuto i razočarano da ne mogu saznati spol svog nerođenog djeteta - ističe osnivačica internet stranice zaroditelje Mumsnet, Justine Roberts, koja je ogorčena nacrtom, navodi 24sata.

Većina parova ne može saznati spol djeteta prije 16-e sedmice trudnoće, a tadaje već prekasno za liječnički opravdan pobačaj.

Parlamentarna skupština Vijeća Evrope sljedeći će mjesec raspravljati o nacrtu rezolucije!!

***
Vasi komentrai o ovome!


moja Višnja da su bogdom svi osviješteni i normalni kao ti i da zbog ovih razloga žele saznati spol djeteta...
ja sam o ovome slušala u jednom restoranu na radiju i bilo mi je muka...
radim s ljudima i svaki dan se cudim koliko primitivaca ima..još uvijek je negdje sasvim normalno da mlada svekrvi pokaze krvav čaršaf...
moje je misljenje..da ako ce se tom zabranom spriječiti abortusi ( jer nekim primitivcima dijete je jedino muško dijete ) onda vala neka se zabrane, pa i na štetu nas koji želimo saznati spol iz ovih prakticnih razloga koje si navela.neka se i zabrani ako će se takvi primitivci spriječiti da čine abortuse zbog ženskog spola djeteta! a vjerujte svega ima!!!
ne mogu sad ovdje o poslu, ai Boga mi, ništa me ne čudi
već je nama to nevherovatno, vazno nam je da je beba živa i zdrava..ali nekom očito nije...tužno user posted image

ako ništa ova tema može pomoći ka podizanju svijesti




_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 159
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *