|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ne vjerujem mu
28.9.2011 0:19:18   
Makeup
Ne kontam, sta ste sad rijesili? Drago mi je ako je na bolje, ali po tebi izgleda taj razgovor nije bio zanimljiv a opet ste muz i zena user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Ne vjerujem mu
28.9.2011 0:24:57   
veeseelaa
pa šta si ti mislila Makeup da će se razvesti zbog par poruka il par stotina poruka na fb? naravno da ne, mnogi bi onda bili razvedeni
Nisu ništa promijenili, pomirili se i garat poseksali i to je to rješenje a sve ostaje isto, ha ja
samo će ga ona malo kulirati a on će možda upitati sebe zašto to čini pa će se možda početi mijenjati .... al to je sve možda.... mada kuliranje zna donijeti efekte pod uvjetom da je stvarno voli


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Makeup)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Ne vjerujem mu
28.9.2011 0:34:28   
Makeup
Nisam mislila da ce se razvesti, jer onda u braku niko ne bi bio kad bi se razvodili za svaku glupost, ali mi njen post djeluje onako kao pricali smo, nije me zanimalo ali smo se pomirili, pa kontam ili je pristala na situaciju kakva jeste ili je nesto rijeseno sto nije pomenula...nikome brak nije savrsen, ali moze biti blizu toga ako se na njemu radi.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Ne vjerujem mu
28.9.2011 14:03:00   
Nunny
anonimna ne znam je li ti vec neko napisao nesto slicno (iskreno neda mi se da citam sve postove) ali mislim da bi trebala uzvratiti istom mjerom...ne znam koliko mozes ostati hladna i bez emocija ali moras biti takva fino se skockaj i izadji iz kuce nemoras vani podjes kod sestre prijateljice.. znam da nisi raspolozena ali sve sto trebas je da se vratis kuci nasmijana i na pitanje gdje si do sad odgovoris "vanka...ali vjerujem da ce ti zene sa kojima se dopisujem reci gdje sam bila"...i nema svadje skines sminku odes da spavas sutradan smjeskajuci procuitas poruku koje u telefonu nema.. on pita ko je to... kazes ma nebitno samo se bezveze dopisujem...kad on vidi kako je los osjecaj mozda ce prestati ako ne znas koja ti je opcija...a on nema pravo da bira...samo ti jer je on prekrsio vas dogovor...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Ne vjerujem mu
28.9.2011 14:04:40   
veeseelaa
ne znam koliko mozes ostati hladna i bez emocija ali moras biti takva fino se skockaj i izadji iz kuce nemoras vani podjes kod sestre prijateljice.. znam da nisi raspolozena ali sve sto trebas je da se vratis kuci nasmijana i na pitanje gdje si do sad odgovoris "vanka...ali vjerujem da ce ti zene sa kojima se dopisujem reci gdje sam bila"...i nema svadje skines sminku odes da spavas sutradan smjeskajuci procuitas poruku koje u telefonu nema.. on pita ko je to... kazes ma nebitno samo se bezveze dopisujem...kad on vidi kako je los osjecaj mozda ce prestati ako ne znas koja ti je opcija...a on nema pravo da bira...samo ti jer je on prekrsio vas dogovor...


ovo sam joj i sama savjetovala, pa ja


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Ne vjerujem mu
28.9.2011 14:17:31   
Nunny
ma vesela ja ti bas i nisam neko ko je pogodan za savjetovanje...ali iskreno mi je zao kad neka zena pati...
vecina ljudi ne vidi problem iz istog ugla recimo moj suprug svaki dan izlazi sa jaranima (znam skim i gdje) i oko toga ne pravim frku ja odem po mjesec dana na more (zna kod koga i gdje)i on oko toga ne pravi frku ne citam mu poruke ne cita on moje iako imamo sve sifre...

< Poruku je uredio Nunny -- 28.9.2011 14:19:03 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 181
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *