|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Fleke na bijeloj eko kozI .Hitno savjet!!
1.10.2011 21:56:17   
camm
Dakle moja smizla je sjedila na stolici  u crnim helankicama,kada je ustala stolica je bila lijepo prosarana sa  crnom bojom vjerovatno te helankice pustaju boju pa je stolica jedna i sljedece 2 poprimile indigo crnu boju:(

da li je neko imao tih problema ???? ..

Moderatori neka mi oproste jer sigurna sam da ima tema vezano za fleke i odrzavanje namjestaja al nisam nasla nista slicno za bjelu  eko kozu....user posted image user posted image
veliki pozz :)))


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Fleke na bijeloj eko kozI .Hitno savjet!!
1.10.2011 22:28:09   
M kao Mama
Ništa brate feri u ruke i slobodno istrljaj, ispri opet krpom i to je to,

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Fleke na bijeloj eko kozI .Hitno savjet!!
1.10.2011 23:19:36   
camm
to sam prvo probala i nije pomoglo :(  user posted image  

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Fleke na bijeloj eko kozI .Hitno savjet!!
1.10.2011 23:23:18   
de_de
IZVORNA PORUKA: camm

to sam prvo probala i nije pomoglo :(  user posted image  


Neka forumasica je pisala na temi o odrzavanju namjestaja od eko koze da fleke skida mjesavinom limuna i sode bikarbone, ja misli i da zatim namjestaj premaze vazelinom, pa eto pokusaj na malom komadicu namjestaja.
Evo LINK pa procitaj detaljnije


< Poruku je uredio de_de -- 1.10.2011 23:24:33 >


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Fleke na bijeloj eko kozI .Hitno savjet!!
2.10.2011 8:34:02   
hampsi
Meni se to desilo ali od Leviski, ostalo na stranicama. Ja sam to cistila maramicama vlaznim i ocistilo se, ali tek nakon par puta. Pokusaj Dax-om ili mlijekom za tijelo, stavi  na to da malo odstoji pa jako istrljati pamucnom krpicom

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Fleke na bijeloj eko kozI .Hitno savjet!!
2.10.2011 11:42:31   
camm
IZVORNA PORUKA: de_de

IZVORNA PORUKA: camm

to sam prvo probala i nije pomoglo :(  user posted image  


Neka forumasica je pisala na temi o odrzavanju namjestaja od eko koze da fleke skida mjesavinom limuna i sode bikarbone, ja misli i da zatim namjestaj premaze vazelinom, pa eto pokusaj na malom komadicu namjestaja.
Evo LINK pa procitaj detaljnije



Sa sodom i limunom nisam probala pokusacu, imala sam ja i prije namjestaj od eko koze i cistila sam razne fleke
bez problema sa arfom i ostalim sredstvima sto god bih nasla na netu od savjeta...sa ovom mi se cini da nije tako user posted image hvala za link


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *