|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 18:43:16   
teacher75
pa ne mora otvarati 3 slicne teme, mogle smo nastaviti na nekoj od prethodnih

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 20:25:20   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

pa ne mora otvarati 3 slicne teme, mogle smo nastaviti na nekoj od prethodnih


a kako znas da je sve jedna te ista?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 20:53:56   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teacher75

pa ne mora otvarati 3 slicne teme, mogle smo nastaviti na nekoj od prethodnih


a kako znas da je sve jedna te ista?


pretpostavljam, poznata prica


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 23:08:06   
bananica
nema anonimne da nam kaze kakva je situacija vecerasuser posted image  

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
19.11.2011 6:33:11   
jasmin
Nijedan insan,muskog ili zenskog roda ne voli `zvocanje`.Za svaki problem postoji lijep nacin kako da se rijesi.Kljuc dobrog braka je zdrava komunikacija.Zaboravi na prigovore i okreni list.Vjerovatno dobro poznajes svog supruga,znas nacine na koje mozes pricati a da to do njega doista i dopire.Jako je bitno da te cuje i da ucestvuje u razgovoru,da ima zelju da se prilagodi on tebi kao i ti njemu.Greska nije samo kod tebe,no ti se potrudi da ispravis svoje negativnosti i da mu ukazes na njegove kako bi ih ispravio.Kada zena stalno prebacuje muzu,na neprikladan nacin,onda on mozda gubi zelju da uopce stane na tvoju stranu kada su njegovi protiv tebe.Zapamti da prebacivanje,zvocanje i sl. jako smara i da je to savrsen provodnik negativne energije.Naboj negativne energije rezultira negativnim ishodom.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
19.11.2011 21:53:05   
madam x
Razvoj situacijeuser posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
19.11.2011 23:09:51   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: zinanina

Razvoj situacijeuser posted image


Ona je skontala da je pogrjesila , uz pomoc zenica sa foruma  odlucila je da sjedne i poprica s muzem i sad je sve ok . DO naredne teme


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
21.11.2011 14:26:38   
Anoniman
Htjela sam vidjeti mnogo vaših savjeta pa onda odgovorit.Ja shvatam svoju gresku,zeljela sam je uvijek ispraviti,ali je bilo jace od mene.Bila sam je svjesna i svjesna sam da imam problem.Ali sto je najgore,kako da se mijenjam sada kada me muci pomisao da on nece ni primijetiti moju promjenu,a tako bi mi mogao pomoci.Zeljna sam svega,sitnica.Doslo je vrijeme kad mu ne smijem reci nista sto mu ne pase a da on ne vrisne na mene odmah i krivo mu.To mene pece.Sto nema strpljenja i cesto kaze da mu ne govorim nista ruzno i sto mu smeta.Kako da to postignem?Bilo je u svadji svaakvih izjava,ali ozbiljno nije nagovijesten kraj.Kaze da me voli najvise i da ne moze bez mene.Ucinit cu sve za njega,ali kako mu to i dokazati istinski a da on obrati paznju na to,a ne da se oglusi pa kad mu kazem nesto sto mu ne stima opet da ne plane.Vise ne znam način kako da mu pristupim,to mi je najgore.Bojim mu se i reci neke stvari koje meni smetaju ako se njegovih ticu jer to njemu odmah smeta.I sl.... Nama nije loše,al mene ovo izmuci.Nije bas lahko kad je nesto jace od tebe, a znas da te to nesto unistava.HVALA.


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
21.11.2011 14:49:32   
chuci
ovako moja Ajša skače mi po glavi ja je fino opominjem, njoj dosadno, pa mi još malo skače po glavi, ja je fino opominjem, ona gura svoje dokle može. Onda se ja naljutim i kažem dosta je ne može više. Onda Ajša hoće da se umili pa je ja pustim. Nakon 5 minuta opet isto, ona meni po glavi ja je fino opominjem i sve se ponavlja. nakon nekoliko puta ja se baš naljutim i kažem nećeš više nikako. Onda joj ništa ne dam. Ona plače onda jer skonta da sam se ja stvarno naljutila, a ja ne popuštam, jer ne može drugačije, jer ona očito ne shvata lijepo nego prestaje tek kad sam ja ljuta. Kad sam dovoljno dugo ljuta ona prestane i nađe drugu zabavu.

Ko si ti, a ko tm u mojoj priči?
očito si prešla njegove granice. sad ti ostaje da se umiljavaš, nađeš drugu zanimaciju u životu osim zvocanja mužu, pa valjda i njega nekad popusti ta ljutnja na tebe, a hoće ako te voli.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
29.12.2011 6:31:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maglaj_mum

Nisam bas sigurna da se radi o gresci...Pa zaboga je li tako puno sto trazimo da samo malo obrate paznju na nas...Preumorna od faxa, bebe, kucnih obaveze sve sto zelim je malo mazenja i paznje...Zar je previse?


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maglaj_mum)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
29.12.2011 11:10:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: maglaj_mum

Nisam bas sigurna da se radi o gresci...Pa zaboga je li tako puno sto trazimo da samo malo obrate paznju na nas...Preumorna od faxa, bebe, kucnih obaveze sve sto zelim je malo mazenja i paznje...Zar je previse?


user posted image user posted image user posted image



nije previše al tm nije tvoja mama i neće uvijek imati razumijevanja, zato i ne samo zato već što to tako i treba, žena bi trebala svoje obaveze podjednako uskladiti i biti za sve dostupna a ne samo se fokusirati na dijete, posao il samo na muža
Meni je juče kćerkici bio rodjendan, i pala sam s nogu al sam ipak našla vremena (jer ja to želim) da sa mm provedem jedan divan satak vremena..... koliko god volim svoje dijete i koliko god želim njoj ugoditi nikada ne zanemarim činjenicu da je mm taj s kojim sam zajedno izrodila to dijete, koji je tu za mene i za nju mobilan uvijek  itd



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
29.12.2011 11:54:27   
Anoniman
Kad god procitam ovaj naslov, na um mi padne neki zesci narodnjak s dobrim trilerimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
29.12.2011 11:59:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Kad god procitam ovaj naslov, na um mi padne neki zesci narodnjak s dobrim trilerimauser posted image user posted image user posted image



nešto 'vako:

kako da se ponovo zaljubi u meeenee?
moje srce bez njega sad veeeeneee
Drugu ljubi a meni ne dolaziiii
mili Bože što me tako kazniiii




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
29.12.2011 12:01:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Kad god procitam ovaj naslov, na um mi padne neki zesci narodnjak s dobrim trilerimauser posted image user posted image user posted image



nešto ''vako:

kako da se ponovo zaljubi u meeenee?
moje srce bez njega sad veeeeneee
Drugu ljubi a meni ne dolaziiii
mili Bože što me tako kazniiii



user posted image user posted image user posted image
a moze i ovako


kako da se ponovo zaljubi u mene
da mi srce vise ne veneee
kuci sama sjedim jadna ja
dok ga druga ljubi, po dan dvaa

amaaaaan

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 29.12.2011 12:02:21 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
29.12.2011 12:03:07   
veeseelaa
kao da se ponovo zaljubi u mene
da mi srce vise ne veneee
kuci sama sjedim jadna ja
dok ga druga ljubi, po dan dvaa

amaaaaan


kako ''vako da nastaviiiim daljeee
on sad drugoj daje naše pare
bol mi steže i srce i grudi
sijevni munjo i odmah ga ubiiiii user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
29.12.2011 12:04:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kao da se ponovo zaljubi u mene
da mi srce vise ne veneee
kuci sama sjedim jadna ja
dok ga druga ljubi, po dan dvaa

amaaaaan


kako ''vako da nastaviiiim daljeee
on sad drugoj daje naše pare
bol mi steže i srce i grudi
sijevni munjo i odmah ga ubiiiii user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 91
   [Obrisana poruka]
29.12.2011 14:09:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 92
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *