|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovoljni...
11.9.2008 21:33:07   
Amelaa RR
Kako se manifestuje vase nezadovoljstvo i ljutnja u braku..kako na to reaguje partner...Kako se ponasate kada vas nesto naljuti...




_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
11.9.2008 21:39:18   
mali
Ja tersamuser posted image user posted image user posted image user posted image ,rijetko kad da nešto prešutim...MM ludi,šta ćeuser posted image user posted image user posted image ...On inaće ima dobre živce i teško kad ga mogu izbaciti iz takta,saburli covjek...Sada sam najviše nezadovoljna zbog toga što nam se nikako neda da uradimo nalaze i da skontamo šta je problem pa user posted image nema...Zato sam malo tužna i sada trenutno je jedino taj problem kod nas...

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
11.9.2008 21:41:31   
moni
Dobra tema, evo upravo sam ljuta i sikćem. Ja se inače lako naljutim i burno reagujem, a kako sam se porodila moji ispadi ljtnje su jako česti. Moj suprug ima dug fitilj i ja to jako dobro koristim. Često i zaplačem, a muke nama ženama zaplakati. Menikako sam rodila sve smeta, svačiji savjeti, primjedbe, sve.Eto tako je to kod mene

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
11.9.2008 21:45:54   
Amelaa RR
Draga Jaco isto tako je bilo i kod mene...Morala sam ga moliti,kumiti kao da je jedino meni stalo da dobijemo user posted image ...Plakala sam...derala se na njega...e onda sam mu rekla..;Jel tako...ok...
I skorz prestala da mu govorim o tome...a onda se gospodin sam skonto..ja sama isla vaditi nalaze..i onda me sam dosao i pita ...E kad ja trebam otici da uradim spermatogram...A jel reko...i tako ti je to sve zavrsilo..A sto kaze moni...ispocetka ja kad bi nesto zaplakala on bi me tjesio i govorio da se ne brinem i ne sikiram...Al kad je vidio da ja to cesto radim...sada mi kaze ...Ajde molim te samo nemoj plakat....user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio amelaa RR -- 11.9.2008 21:46:19 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
11.9.2008 21:56:31   
mamsi
Obično ja vodim monologe,a on šuti jer je kao ljut bez obzira ko je kriv,on misli da je uvijek u pravu,aha malo sutra,a mene ta šutnja dovede do ludila,pa još malo vodim monologe,pa sam prije znala zaplakati(ali više ne iz istih razloga kao i Amela,i zato što neću da mu pokažem koliko mi je krivo),pa opet monolozi i onda se par dana poprijeko gledamo i šutimo,ovaj put i ja bez monologa i onda se malo raspravljamo i onda padne pomirenje do sljedeće svađeuser posted image ,sve u svemu prije bi mi te svađe padale teško,a sad znam da su neizbježne pa mi je lakše i tačno znam kad će kap preliti čašu i onda

user posted image   

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
11.9.2008 22:35:52   
Mrka
Izgleda kod svih slicna situacija. I moj muz ima dobre zivce, mada se i kod njega prelije casa s vremena na vrijeme, valjda mu dosadi pa i on  plane. No, obicno sam ja nezadovoljna, vazda nesto imam za reci, komentarisati. I moram priznati i kad dodje do svadje, u vecini slucajeva ja je izazovem.user posted image  Ali uglavnom se potrudim da okrivim njega. Ne placem bas za svaku svadju, ali nekad znam i zaplakati, on me zeli utjesiti, a ja si nedam prici i stanem kukati tako da se on jadnik pokusava privuci meni na bilo koji nacin.
 
A to za kukanje i svadje kada se beba rodi...Uhhh!!! I kod nas je bilo toga. Obicno mi je sve islo na zivce sa tim savjetima od 100 zena koja dodje i pocne.."Ja sam to ovako, ja onako, ovako je bolje...", pa ja poludim i sve istresem na muza. A on jadan sta ce, trpi. I tako neko vrijeme dok nisam naucila, saslusati svakog, a raditi po svome sto se tice djeteta.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
11.9.2008 22:37:25   
mamyca

IZVORNA PORUKA: mamsi

Obično ja vodim monologe,a on šuti jer je kao ljut bez obzira ko je kriv,on misli da je uvijek u pravu,aha malo sutra,a mene ta šutnja dovede do ludila,pa još malo vodim monologe,pa sam prije znala zaplakati(ali više ne iz istih razloga kao i Amela,i zato što neću da mu pokažem koliko mi je krivo),pa opet monolozi i onda se par dana poprijeko gledamo i šutimo,ovaj put i ja bez monologa i onda se malo raspravljamo i onda padne pomirenje do sljedeće svađeuser posted image ,sve u svemu prije bi mi te svađe padale teško,a sad znam da su neizbježne pa mi je lakše i tačno znam kad će kap preliti čašu i onda

user posted image   


Ista stvar i kod meneuser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
11.9.2008 22:40:54   
Suncica*
Ja kada se posvadjam sa Draganom, uzmem Lorenu za rukicu i odemo u poslasticarnicu. Dok se ja vratim strasti se smire, onda sednemo i mirno razgovaramo o novonastalom problemu.
A kada se svadjam sa svekrvom, onda me cuje pola Novog Sada:))

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
12.9.2008 0:09:52   
ziki
IZVORNA PORUKA: Suncica RR


A kada se svadjam sa svekrvom, onda me cuje pola Novog Sada:))


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
12.9.2008 1:23:47   
camm
kada sam ljuta gledam da ne dodje do svadje sa mm

a on to ne gleda pa vise puta frke bude.

ja samo odem u shoping i lijepo se počastim da se njemu zamanta.


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
12.9.2008 8:41:53   
Blue rose RR
Kada vidimo da bi do toga moglo doći, ili se samo nazire, prekinemo tu raspravu trenutno, i krećemo u pronalaženju argumenata ZA i PROTIV...i nikada nije teško onom drugom da kaže: "Izvini, ja pogriješio(la)".

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
12.9.2008 8:52:42   
travnicanka

IZVORNA PORUKA: camm

kada sam ljuta gledam da ne dodje do svadje sa mm

a on to ne gleda pa vise puta frke bude.

ja samo odem u shoping i lijepo se počastim da se njemu zamanta.





user posted image user posted image user posted image user posted image ...ima nas jos takvih...."shopping je najbolja terapija"

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
12.9.2008 11:57:50   
lida
 ja sam huja i brzo planem...izgalamim se rondam...on suti pa mene to jos vise nervira i kad ja zavrsim smirim se on kaze hajd sad skontaj sta je bilo ...ja skontam kriva 100%pa mi onda jos veca huja dodje...ali sreca da je tih momenata jako malo

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
12.9.2008 15:23:43   
Anoniman
ja prvo šutim i maximalno ga ignorišem, da bi i slijep vidio da nešto nije ok... tako da onda i on digne nos što se ja tako ponašam, a onda ja počnem da nabrajam što se on ljuti kada se ja ljutim, onda se rasplačem u toj svoj svojoj nesreći, jer sam nevjerovatno sklona patetici...:) Onda on kaže: pa ja ionako ne mogu ništa kad si ti uvijek nezadovoljna što da se trudim... onda ja pojačam tenzije i naričem... onda on uzme rolnu toalet papira i briše mi suze i hoće da mi istrese nos i ja se uvijek tu počnem smijati i zagrlim ga, još malo tugaljivo jecam i onda je moj ventil ispuhao i na miru razgovaramo i ja uglavnom uvidim kako pretjerujem, a on kako previdi neke stvari, obećamo da ćemo biti bolji i hajmo dalje...

(odgovor članu lida)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
12.9.2008 15:29:49   
Dinka_74
e jeste me pogodile sa ovim temama.
zasto se uvijek JA osjecam kriva nakon neke rasprave - to je pitanje koje bi moglo da rijesi mnoge moje probleme.. i onda mi MM kaze da je to od PMS a i ja poslije kad komentarisem neku nasu prepirku kazem 'ma moji hormoni' i to objasnjava sve!! ma jeste vraga - pa ne rondamo mi valjda svaki put zbog hormona ili onako sto nam je nadoslo!!!! ufff evo bas se iznervirah..

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
12.9.2008 16:08:47   
Adana
Pa hB do sada nismo imali nekih svadja, i nisam imala priliku da se nesto bas bas naljutim, ili on... Muz je saburli, sto neko rece, sto je dobro. user posted image  Ako mi nesto nije po volji on kaze da obicno tersam, tu nisam objektivna pa ne znam...user posted image  A znam se nekada i usutiti da on vidi da mi nesto nije pravo, e onda se izvinjava i ljubi me pa se odljutim. user posted image  A on do sada nije bio nesto ljut, bar na mene, pa jos ne znam kakav je... ali se nadam da nije strasno jer je inace jako fin i popustljiv i miran...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Dinka_74)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
12.9.2008 22:33:06   
camm
IZVORNA PORUKA: Adana

A znam se nekada i usutiti da on vidi da mi nesto nije pravo, e onda se izvinjava i ljubi me pa se odljutim. user posted image  A on do sada nije bio nesto ljut, bar na mene, pa jos ne znam kakav je... ali se nadam da nije strasno jer je inace jako fin i popustljiv i miran...


blago tebi adana nadam se da ce tako biti fin miran i povucen do kraja

ma i moj je bio nekad fin camio je iza vrata po sat dok se ja ne odljutim ali to vremenom prodje i to.

valjda mu je vise dosadilo.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
12.9.2008 22:34:29   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: camm

kada sam ljuta gledam da ne dodje do svadje sa mm

a on to ne gleda pa vise puta frke bude.

ja samo odem u shoping i lijepo se počastim da se njemu zamanta.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
13.9.2008 8:09:33   
mamy Sabina
prijašnjih godina(davno je to bilo)moje reakcije su bile vise nego burne.
Mladost -ludost hehe.Kako je nas bracni staz postajao duzi i ja se promjenih.
Sada,na stvari koje su me nekada dovodile do ludila ne reagujem,ustvari ni ne
primjecujem.Lijepo kazu stari ljudi ,,da mi je lanjske sekiracije"ili smjesno mi je sta me lani sekiralo.Mada i sad zna naletiti ponekad zuta minut,a onda je bolje spasavaj se ko moze.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
14.9.2008 8:08:41   
Crvena
IZVORNA PORUKA: lida

Ja sam huja i brzo planem...izgalamim se rondam...on suti pa mene to jos vise nervira i kad ja zavrsim smirim se on kaze hajd sad skontaj sta je bilo ...ja skontam kriva 100%pa mi onda jos veca huja dodje...ali sreca da je tih momenata jako malo

Potpisujemuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
27.9.2008 1:18:09   
maslačak82
Kako se manifestuje vase nezadovoljstvo i ljutnja u braku..

Ja samo šutim, mogu cijeli dan, al kad progovorim, e toga se on najviše boji..user posted image
Al kad ja pop user posted image , ajoj to je strašno!
Al svi su isti do jednoga, a i mi žene smo user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio maslačak82 -- 27.9.2008 1:20:14 >

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako se ponasate kada ste ljuti,nezadovol...
29.9.2008 15:00:11   
dana3
u ovom mom deugom braku jos nisam bila ljuta niti smo se posvadjali.sta mi smeta odmah kazem i on isto.jednostavno nemam razloga ili sam se u prvom braku premorilauser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *