|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 16:01:59   
ziki
Citat sa jednog sipera:
"Tata je šef
Mama je tati šef
Ja sam svima šef"
Najbolje je biti bebauser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 23:23:37   
*Boo*
Bila sam odsutna i nisam ni sumnjala da ce tema postati ovako zanimljiva. Ima dosta postova sa kojima se slazem..Hanadyuser posted image , veeseelaa user posted image i dr....
Istina je da sve ovisi od odgoja, od vrijednosti koje su usadjene, od navika...itd...ali je cinjenica da je na nasim prostorima samo 30-40 % zena "osvijesteno"..odnosno malo ih je koje gledaju ravnopravno na muskarca i zenu...pri tome mislim i na odgoj muskog i zenskog dijeteta...to je bas zalosno...jer one su toliko upale u kolotecinu, zaboravljaju, prepustene su i predane...i uopce ne razmisljaju da se stvari moraju promijeniti...i onda i njihove kceri zavrsavaju kao i one...Poznajem osobu koja ima dva sina, 6. i 7. razred i ona svaki dan kuka kako ona mora sve...i kako oni nista ne znaju...stavlja im ruksak na ledja, veze pertle, da ne nabrajam o silnoj hrani koju im ona servira na svaku njihovu "daj", "donesi"...Ja sam je samo pitala:"Pa zasto?"...ona samo sleze ramenima...Pa to je meni zivi uzas...i mislim da je ova tema idealna da se neke stvari konacno malo posloze u glavama nekih..user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Moje srecice ♥ ♥
15.6.2008.
16.10.2011.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 23:56:43   
vjestica
ne mogu da vjerujem da ima još žena koje pričaju o "glavi" porodice user posted image
pa drage žene, dok smilite da je muž glava porodice i bićete neravnopravne, ugrožene i jadne, i naravno da će vam biti teže nego muškarcima
a te su mi najjače što samo kukaju i ali i dalje rade za njima i ništa ne mjenjaju user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu *Boo*)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
13.12.2011 0:06:00   
D_K
IZVORNA PORUKA: snijeg

Ja bi da mjesec budem žena, pa da mjesec odmorim, pa da opet budem žena....može li? user posted image user posted image



odlican fazon  user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 129
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *